Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,

poruka: 11
|
čitano: 4.824
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,".
13 godina
offline
Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,
igra nema veze sa starim nastavcima, od taktike i strategije nema nista. kao da je prilagodena za tablete i konzole.

ona "takticka" mapa gdje se igra sah a ne real time strategija je toliko nepotreba i bezveze.

veliko razocaranje
Ne slušaj nikoga, ostani svoj
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,

cekam da dodje na 20€, onda je mozda ubodem ako poprave bugove...

vjera mi ne dozvoljava da dajem 60€ za poluproizvod.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.2.2023 19:04 (flash6).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,

Ne kužim zakaj plaćat 60 kad ima po 36

 

Company of Heroes 3 (EU) | PC | CDKeys

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovol
forumaš kaže...

Ne kužim zakaj plaćat 60 kad ima po 36

 

Company of Heroes 3 (EU) | PC | CDKeys

 zaboravim uvijek na te stranice, iako do sad nisam imao slucaj da mi game kupljen na takav nacin ne radi... no recimo office key tako kupljen nakon par godina se vise ne moze reaktivirati...

jebiga, gledam cijenu na steam-u, navika.

15 godina
offline
Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,

Tko još uzima mišljenje kritičara kao relevantno... di su ona dobra stara vremena kada je popularna igra mogla pobrat ocjenu 70% jer je review napravio pravi znalac a ne ovo današnje hajpanje svakakvog recikliranog smeća

 
3 0 hvala 0
7 godina
offline
Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,

Pisao sam već za igru na prethodnoj temi, ali idemo opet 

 

Grafički je igra u redu. Nema onog wow faktora kao što je imao original davne 2006. godine. Boje bi mogle biti malo življe, a i zumiranje s kamerom nije na onom nivou kao u prethodnicima. 

Najveća boljka je što je ovo najbolje optimizirani nastavak u serijalu. Sve se lijepo vrti i nema frame dropova.

 

Zvuk ima nekih problema u vidu mješanja raznih zvukova gdje jedni ne prigušuju druge, ali ništa nepopravljivo.

 

Kampanje su u dobre. Kamapanja u Sjevernoj Africi gdje igramo s Afričkim korpusom je za mene prošireni tutorial za nove mehanike koje igra nudi. Kratka, ali slatka (da se završiti u 4-5 sati). Velika kampanaj u stilu Total War igara u Italiji je nešto posebno i možda je najdorađeniji segment igre trenutno. Dosta izbora i mogućnosti ju čine zanimljivom pa svakako preporučam svima da ju probaju barem jedanput.

 

E sada gameplay; ima onaj štih koji ima Company of Heroes, ali malo fali da igra bude odlična podloga za dalje. Sva sreća pa developeri već izbacuju fixeve za manje probleme i već je najavljena hrpa novih stvari koje će doći u budućnosti tako da se radujem glede toga.

 

60 eura ne vrijedi, ali vrijedi 30 eura na stranicama za keyeve gdje i sam kupujem igre već 10 godina i nikada problema.

 

Još da napomenem da je ovo povijesno "najtočniji" nastavak u serijalu posebice glede uniforma i vojne tehnike.

I want to believe
Moj PC  
3 0 hvala 1
18 mjeseci
protjeran
offline
Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,

Mene nekako odbija setting, odnosno fronta u Italiji, nikad me nije posebno zanimalo to ratište.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovol
SaintGriz kaže...

Mene nekako odbija setting, odnosno fronta u Italiji, nikad me nije posebno zanimalo to ratište.

 

Talijanski front je od sveukupne zapadne fronte bio najkraviji. Uski poluotok s planinskim lancima davao je veliku prednost nijemcima/talijanima. Nije toliko zastupljen i romantiziran kao zapadni front poslije Dana-D i Istočni front, ali je svejedno zanimljiv.

 

Meni je ugodno iznenađenje Afrički front i fokus na srednji period rata i tehniku. 

I want to believe
15 godina
offline
Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovoljna,

I još da pokriju Pacifik u 4. dijelu ili barem u jednoj od ekspanzija.

Moj PC  
0 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovol
Brki1994 kaže...
SaintGriz kaže...

Mene nekako odbija setting, odnosno fronta u Italiji, nikad me nije posebno zanimalo to ratište.

 

Talijanski front je od sveukupne zapadne fronte bio najkraviji.. 

 Znam to sve. WW2 mi je hobi.

 

Izzy kaže...

I još da pokriju Pacifik u 4. dijelu ili barem u jednoj od ekspanzija.

 Jako nezahvalno za izvesti. Japanci su bili toliko tehnički inferiorni amerima u kopnenom ratovanju. Sherman je na zapadnom frontu bio laka meta za njemačke tenkove a na pacifičkom bojištu je bio kao Tigar prema japanskim jadnim tenkovima. Ajde japanci su u početku imali Zeroe, lovce koji su parirali bilo kom američkom avionu, ali su ameri vrlo brzo izbacili nove modele dok Japanci Zeroa nisu praktički ozbiljnije nadogradili, a nasljednika nije nikad dobio. Pacifički rat je već nakon Midwaya bio jednosmjeran rat.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2023 10:00 (SaintGriz).
7 godina
offline
Re: Objavljen Company of Heroes 3, kritika zadovol

Pacifik nije nemoguće izvesti. Japanski tenkovi su bili slabi, ali ima tu varijanta koja bi mogla parirati Shermanu: Type 3 Chi-Nu.

Ha-go kao tenk/tanketa bi mogao biti jeftin i s niskim population requirementom pa se da spamati.

Zrakopolovstvo je ionako call in tako da tu balans nije problem.

 

Uostalom, Japan ne mora slijediti tip drugih frakcija koje su slične. Nešto asimetrično i gimmicky bi bilo za njih (lagana artiljerija i protutenkovski topovi, razne varijante pješaštva koje je u većoj mejri imuno na supression i slično).

 

Jesam li spomenuo Banzai ability? 

 

Primjer dobre japanske frakcije (s puno prototipa) je u zaboravljenom dragulu; igri R.U.S.E. (iako ej drugačiji stil igre).

I want to believe
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice