Elon Musk je postavio svjetski rekord u najvećem g

poruka: 14
|
čitano: 7.627
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Elon Musk je postavio svjetski rekord u najvećem g".
15 godina
offline
Elon Musk je postavio svjetski rekord u najvećem g

znači, šljaka ona balkanska "dabogda imao pa nemao" 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
6 2 hvala 0
14 godina
offline
Elon Musk je postavio svjetski rekord u najvećem g

Meni je fascinantna ta procijenjena vrijednost nečijeg bogastva. Kao i sa kriptovalutama. 
Ok, dobiješ dividende pa neke pare de facto imaš, al većina tog iznosa je 'thin air' dok se ne unovči, tj. dionice prodaju.

 
12 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Elon Musk je postavio svjetski rekord u najvećem g

od svega, najnenormalniji je status torbara, ovlaživača vaginalnih sluznica Louis  Vuittona.

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
7 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć
Ajar kaže...

znači, šljaka ona balkanska "dabogda imao pa nemao" 

 siroče, nema više dovoljno za tri milijuna godina bezbrižnog života, nego samo za milijun i nešto godina

16 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć
maximus007 kaže...

Meni je fascinantna ta procijenjena vrijednost nečijeg bogastva. Kao i sa kriptovalutama. 
Ok, dobiješ dividende pa neke pare de facto imaš, al većina tog iznosa je 'thin air' dok se ne unovči, tj. dionice prodaju.

 Tako je.

Isto kao sto posjedujes bilo sto drugo.
I auto imas i "ne vrijedi nista dok ga ne prodas".

- Psiho246
14 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć

ma nemoj????

 

Auto moj meni vrijedi jer njime vozim svoju obitelj i dapače, omogučava mi da ja dalje zarađujem jer idem na posao njime...

 

jedno je upoorabna, a posve drugo monetarna vrijednost, a posve treće spekulativna vrijednost...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć
TSLA je ionako bila debelo precijenjena. Trebala bi još malo ići dolje da se smjesti u neki normalan segment u odnosu na ostale proizvođače automobila.

BTW nije mi jasno zašto se u članku skače kroz čak 3 valute (€, $ i £). Zar ne bi bilo jednostavnije sve preračunati u € i samo u njima iskazati usporedbe?
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć
Izazivam subinu da mi dadne 320 mlrd dolara da pokažem kakva sam ljudina jer se ovdje sada obvezujem da ću nesebično podijeliti čak 319 mlrd dolara. Za sebe i svoju obitelj ostavit ću tek 0,003%.
 
13 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć
Eeee moj Elone, trebo si sve prodat i kupit apartmane na Jadranu, zivit rvacki san!
 
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć

BarbaVeli

 

0,003 % od 320 mlrd $ je 9.600.000 $ pa od 1 mlrd $ ostane 990.400.000 $. To ide nama forumašima ili?

2 godine
offline
Elon Musk je postavio svjetski rekord u najvećem g

Nije upisano da je dionica Tesle početkom 2022 god. bila 400 $ po dionici, a krajem godine je pala na 100 $ za dionicu.

 

Osim toga, nije samo Tesla ispušio u vrijednosti dionica.

 

Ovdje vam je tablica megakompanija koje su izgubile na vrijednosti toga papira zvanog dionica, i to na hrvackom jez`ku, a i brojevi su na hrvackom. 

 

 

De regno Dalmatiae et Croatiae libri sex.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Elon Musk je postavio svjetski rekord u najvećem g

Jel fali za kavu? Jel pita za burek?

Sve to stima.

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć
BarbaVeli kaže...
Izazivam subinu da mi dadne 320 mlrd dolara da pokažem kakva sam ljudina jer se ovdje sada obvezujem da ću nesebično podijeliti čak 319 mlrd dolara. Za sebe i svoju obitelj ostavit ću tek 0,003%.

Znači ostavit ćeš si samo 9,6 milijuna $. Bojim se da se sudbina ni s tako lošim matematičarem neće poigrati...

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.1.2023 21:42 (peek).
16 godina
offline
Re: Elon Musk je postavio svjetski rekord u najveć
Stric_Jura kaže...

ma nemoj????

 

Auto moj meni vrijedi jer njime vozim svoju obitelj i dapače, omogučava mi da ja dalje zarađujem jer idem na posao njime...

 

jedno je upoorabna, a posve drugo monetarna vrijednost, a posve treće spekulativna vrijednost...

 Pricas gluposti. Mi ovdje i govorimo o monetarnoj vrijednosti, ali ako imas dovoljno dionica neke tvrtke mozes biti u upravljackoj strukturi te tvrtke te odlucivati o njenoj sudbini.

Takoder, tebi auto omogucuje da zaradujes ali najbolji nacin za zaraditi jest zapravo ulaganje u dionice i to ce biti sve dok postoji kapitalizma.

 

Uopce je nebitno kako ti dozivljavas vrijednost dionica. I vrijednost auta je spekulativna, sve je to na trzistu i sve dok citavim globalnim trzistem ne upravlja AI u nekom distopijskom svijetu, nijedna osoba niti tvrtka ne zna kolika je tocna ponuda i potraznja nekog proizvoda na nekom podrucju.

Sve su to projekcije i spekulacije iz kojih se dobiva vrijednost nekog proizvoda.

 

Pa tako i dionica.
To sto ti dozivljavas nesto pukom "spekulacijom", investitori dozivljavaju kao ulaganje u nesto sto ce u buducnosti donijeti profit. Nekada to ne uspije ali uglavnom uspije.
Nekada ti kupis Peugeot i platis ga ko Skodu, a onda skuzis da se kvari cesto i da tvoje ulaganje nije bilo dobro, da bi ti bilo bolje da si ulozio u skodu.

Eto. :)

- Psiho246
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice