Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

poruka: 6
|
čitano: 13.170
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G".
14 godina
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

I dalje mi nije posve jasno. Je li riječ samo o uplatama preko Apple i Google servisu ili i o bankama koje su izvan EU?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

Tako to obično bude - u početku se obeća med i mlijeko... a onda se mic-po-mic počnu uvoditi kojekakve naknade. Isto je i sa Curvom - ograničili su besplatni račun na samo dvije kartice... pa je time besplatna Curve kartica postala besmislena - tako mi je svejedno nosim li u novčaniku jednu ili dvije kartice...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple

Riječ je o bankama izvan matične zemlje i kreditnim karticama. Prije su za direktne top upove s takvih kartica uzimali proviziju, ali ako su bile dodane na Google ili Apple Pay nije bilo provizije, koju su sad uveli.

U međuvremenu, top up sa debitnih kartica, bilo direktno, bilo preko Google / Apple Pay, nema provizije.

14 godina
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

Mislim da će mi Revolut ostati za nek-se-nađe ako putujem u kakvu dolarsku ili neku treću zemlju... Sad više stvarno nema smisla.

marching up and down the squaaare
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple
ninotocka kaže...

Mislim da će mi Revolut ostati za nek-se-nađe ako putujem u kakvu dolarsku ili neku treću zemlju... Sad više stvarno nema smisla.

 Zasto vise nema smisla? Ova provizija ne zahvaca hrvatsku

14 godina
neaktivan
offline
Revolut uvodi naknade za nadoplatu putem Apple i G

Pozdrav! da se nadovežem na temu. nedavno sam se registrirao na tu aplikaciju, virtualnu karticu. revolut, a ono što nemam ama baš ništa pojma, o njoj. pa bih molio pomoć sve o njoj, ne znam tipa korištenja, uplaćivanje koliki iznos najveći se može uplatiti, kojim putem mogu da vršim uplatu na nju, a da nije recimo putem banke. i da li ju moram prijavljivati putem od nekih naših banaka ,tamo u aplikaciji sam vidjeo samo zagrebačka i privredna banka nešto kod tih transfera.za ostalo bih molio malu pomoć.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice