Kako jednostavno formatirati USB

poruka: 7
|
čitano: 26.528
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako jednostavno formatirati USB".
11 godina
offline
Kako jednostavno formatirati USB

Čemu ovaj članak? Pa sve to vrijedi i za formatiranje bilo kojeg diska (i HDD-a), a isto tako taj postupak vrijedi i za prijašnje Windowse, ne samo za Win 10 i 11.

 
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kako jednostavno formatirati USB
Wait what?
 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako jednostavno formatirati USB
Pancho2012 kaže...

Čemu ovaj članak? Pa sve to vrijedi i za formatiranje bilo kojeg diska (i HDD-a), a isto tako taj postupak vrijedi i za prijašnje Windowse, ne samo za Win 10 i 11.

 vjerojatno zbog toga što postoji i dozlaboga komplicirano formatiranje (ako, primjerice, izvoljevaju sačuvati podatke, drkati s particijama, načiniti butabilni usebe i kojekavarije raznovrsne). ovo je za formatore - hobiste i "ja se u to ne kužim" likove. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
offline
Kako jednostavno formatirati USB

Počeli ste u zadnje vrijeme objašnjavati trivijalne stvari tj. radnje. Nešto što je vrlo jednostavno. Ali dobro, ako ćete tako nekog tko ne zna naučiti te osnove - dobro. Samo što na ovome forumu vjerujem da ogromna većina to zna.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako jednostavno formatirati USB
Active Kill Disk je odličan za brisanje podataka i datotečnih sustava sa uređaja za pohranu.
I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kako jednostavno formatirati USB
Mislim da su ovakvi članci dobri, jer ima ljudi koji ovo ne znaju (svi ih imamo po kući).
Naravno, oni ne čitaju ove članke, ali kad vam dođu s glupim pitanjem može im se poslati link i tako ih skinuti s k....

Jedino što bi bilo dobro je da članak ide dalje i usput objasni još pokoju stvar vezanu za USBove, kad je već načeo temu.
 
3 0 hvala 1
2 godine
offline
Kako jednostavno formatirati USB

Baš tako.

Ako ste vi neki tu po skoro 15 godina na Bug forumu, ima nas koji nismo, mladi smo, puno toga ne znamo, i ovakvi savjeti su nam dušu dali.

@gkelekov Da nije bilo domovinskog rata, Hrvatska bi sada bila 3-4 godine bliže ostatku svijeta !
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice