Virgin Atlantic će odraditi prvi prekooceanski let

poruka: 3
|
čitano: 3.116
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Virgin Atlantic će odraditi prvi prekooceanski let".
15 godina
offline
Virgin Atlantic će odraditi prvi prekooceanski let

s obzirom na to kako većina ulje u fritezi mijenja petkom, najviše će ogrjeva prikupiti u subotu ujutro. jasno, ako navrijeme podijele zelene kanistre s oznakom "pommes volantes". 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Virgin Atlantic će odraditi prvi prekooceanski let

Ha u batinu, kako se prije nisam sjetio u svoju dvicu sipat koristeno ulje iz friteze, sad sam mogo bit "zelenas" i skoro besplatno se vozit..Ako onaj 1.6d zvace rabljeno ulje iz dajca, sto nebi i ulje iz friteze......

“Computers make excellent and efficient servants, but I have no wish to serve under them.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Virgin Atlantic će odraditi prvi prekooceanski let

umjesto 'kemijanja' kako nešto napraviti 'neto neutralnim' trebali su jednostavnije koristiti npr kerozin kao i do sad uz naravno etiketu eko-reciklirano-zeleno! .. tj normalan kerozin su trebali 'odbaciti' (onako, uzme se kanister i baci ga se.. nježno!) .. i tad ga ponovo uzmu, no to je tad ekološki svjesno, to je recikliranje, to je korištenje već 'odbačenog' i time eko-neutralno, zeleno a jedini problem ili test koji treba riješiti je nježno bacanje kanistra.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice