Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

poruka: 13
|
čitano: 20.072
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor".
11 godina
protjeran
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

U Žuti tisak koji 90% vremena kasni s vijestima!

 
7 2 hvala 0
10 godina
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

BUG je institucija!!

 

Prava poslastica od zanimljivosti. Crtice iz povijesti.

 

U čemu je tajna? Pa, u mentalitetu, radnoj etici i pozitivnom stavu.
Puno je tu radne energije, puno požrtvnosti, te ljubavi uloženoj u tu predivnu priču vezano za naš BUG.

 

Najdraža emisija.

 

Mirovina? Hm, pa BUG je časopis mladih ljudi.
Ima do mirovine još par desteljeća. Ne doživljam BUG kao časopis koji ne čine mladi ljudi.

 

Dopustite mi da spomenem naše vrijedne BUG-ovce:
Gđa. Đurđica, gđa. Vesna, gosp. Aron, gosp.Ivo, gosp. Lucijan, profesor Tonči, Herr Miro, Drago, Petric, Oleg, Denis, Šuštinjo, Vinko, Hrvoje,The Butcher, gosp. Podnar
...i svi ostali koji čine BUG-ovupriču predivnom, su za mene junaci.
Ljudine, a opet u isto vrijeme normalni ljudi iz svakodnevnice.

 

Da nije i da nema BUG-a, životi mnogih ljudi bili bi dosta siromašniji. BUG donosi ljudi veliku radost, znanje i pozitivu u živote.
Ta, koliko je samo generacija kompjuteraša odgojio. Od profića do entuzijasta za tehnologiju i kompjutere.


Za mene je BUG i sve što on predstavlja kao takav jedna prava vrijednost.

 

BUG, rula nadmoćno!!

 

dzg
Moj PC  
0 17 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja tran
Kad ćete vratiti onaj BUG TV talk gdje sat dva vas petero pričate o temama? Baksa snima i editira.
 
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

Velika transformacija. Sada su tech reviewi premium sadržaj, a Pfizer marketing se objavljuje besplatno.

Ruhe im Puff
 
11 1 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja tran
silvio3105 kaže...
Kad ćete vratiti onaj BUG TV talk gdje sat dva vas petero pričate o temama? Baksa snima i editira.

 Mislili smo napraviti jedan specijal za kraj godine, ali nismo uspjeli pronaći termin u kojem bismo se svi okupili. Previše paralelnih aktivnosti... Ova emisija Tech Radara je u stvari svojevrsni surogat (neko bi mogao reći "talk show za sirotinju" ) tog tradicionalnog okupljanje, jer bi i tematika bila slična.

 

 Ali slažem se, trebali bismo taj format oživjeti...

BroccDaRock kaže...

Velika transformacija. Sada su tech reviewi premium sadržaj, a Pfizer marketing se objavljuje besplatno.

 Premium sadržaji su materijali iz tiskanog izdanja (neki objavljeni nakon izlaska Buga, neki i prije, odmah po predaji teksta), dostupni su besplatno svim pretplatnicima (i na tiskano izdanje i samo na digitalne sadržaje), a u prošla dva mjeseca i svim kupcima Buga na kiosku. S vremenom se većina recenzija otključa, a još postoje i recenzije koje se pišu primarno za web koje su svima odmah dostupne.

...
14 godina
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

kako niti jedan propusteni mjesec kad to svako ljeto prakticirate?

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja tran
Bug je bio prepoznatljiv po kritičkom peru i manje vise inteligentnim tekstovima, ponekad vizionarskim, ponekad promasajima, ali vrlo rijetko iz ne razumjevanja. Pratio sam ga od proljeća 1993. Zadnje dvije- tri godine uistinu ne prepoznajem Bug. Ono sto ga je cinilo unikatnim uz brtiku kritiku i samokritiku. (Zutila i propagande ima na sve strane jer se vecina medija vise uopce ne financira od citatelja.). A od ovog ljeta Bug vise i ne kupujem ( kao ni dnevnu stampu od pocetka 2020). Dnevni listovi uistinu vrijedjaju inteligenciju,ali srecom Bug nije (jos) na tom nivou. Kakogod, jos prosle godine kupovao sam Bug zbog inercije, koja je valjda potrosena... Ekipa dobronamjerna kritika, probajte preispitati sto vodi vase tekstove...
 
6 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja tran
gmit kaže...

kako niti jedan propusteni mjesec kad to svako ljeto prakticirate?

 To su planski pripremljeni dvobroji, svake godine u ljetnom periodu, što je jasno na njima označeno. 

Koleg Petric je mislio na to da se nije dogodilo da neki mjesec preskočimo i uopće ne izađemo. Možda ti se čini čudnim takvo što spominjati, ali ima specijaliziranih izdanja kojima se to događa, a svojedobno se događalom čak i nekim domaćim IT izdanjima.

...
Poruka je uređivana zadnji put pon 19.12.2022 0:51 (Miro).
16 godina
offline
Re: Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja tran
Hoggy kaže...
Bug je bio prepoznatljiv po kritičkom peru i manje vise inteligentnim tekstovima, ponekad vizionarskim, ponekad promasajima, ali vrlo rijetko iz ne razumjevanja. Pratio sam ga od proljeća 1993. Zadnje dvije- tri godine uistinu ne prepoznajem Bug. Ono sto ga je cinilo unikatnim uz brtiku kritiku i samokritiku. (Zutila i propagande ima na sve strane jer se vecina medija vise uopce ne financira od citatelja.). A od ovog ljeta Bug vise i ne kupujem ( kao ni dnevnu stampu od pocetka 2020). Dnevni listovi uistinu vrijedjaju inteligenciju,ali srecom Bug nije (jos) na tom nivou. Kakogod, jos prosle godine kupovao sam Bug zbog inercije, koja je valjda potrosena... Ekipa dobronamjerna kritika, probajte preispitati sto vodi vase tekstove...

 
Slično i kod mene, imam sve brojeve od 1. do prije 2-3 godine, zaboravio sam već kada točno sam prestao kupovati.

Samo ne bih baš mogao reći do čega je. Sigurno da se Bug promijenio, ali i mi smo se promijenili, i okolnosti... Počeo sam ga kupovati prije nego sam i imao PC, sve detaljno proučavao. A i kasnije. No kako je od 2000ih na dalje interet postao sve dostupniji, a pogotovo kasnije kada se i flat rate udomaćio, pa youtube i slično... nekako je izgubilo smisao jer bih sve te informacije saznao puno prije nego bi došle u Bug. Mana papirnatog izdavaštva... A i sam znam već puno više o svemu tome, a i struka mi je, nego kada sam bio klinac pa mi je i čitanje polako opalo jer bih o nekim temama znao puno više nego što se piše u člancima. Tako da mi se zadnjih 4-5 godina kupovanja časopisa svelo na inerciju... dok nisam u jednom trenu prestao potpuno. 
Još je Bug i najduže izdržao, kupovao sam nekada i Hacker/PSX/Reboot/kako se već zove trenutna reinkarnacija, no njih sam prestao puno prije kupovati. Em se nema više toliko vremena za igranje, em opet, sav info ako me neka igra zanima pročitam online i prije... Njih je malo IMO i Steam zeznuo, tamo vidimo i najave igara, i kratke opise i dojmove igrača pa opet... nema mi smisla kupiti papirnati časopis .

14 godina
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

Ja bi volio da Bug Forum napokon dobije tamnu temu kao šta ima i Bug.hr  !!!

Oćoravio sam bulječi u forumsko blještavilo !!!

Some people are so poor... all they have is money!
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

Bug je propao.

Ubacuju zdravlje, politiku i ostale woke gluposti u svoje članke, a ako se ne slažeš odmah ide ban od moderatora, čak i ovog navedog u članku.

 

Benchmark.rs je za bug.hr LTT i MKBHD zajedno.

 

Možda će me opet bannati jer im se sviđa istina, ali tako mi svejedno

 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

 

Hm, čemu tako negativni komentari??

Nema potrebe za tim. Ako si prijatelj, te želiš pomoći, pa uloži vremena pa napiši konstruktivnu kritiku, te se obrati na adresu koju toliko kritizirate.

Dakako ne svi, al dva negativna komentara i odmah se čini kao hrpa nezadovoljnika.

 

BUG postoji 30 godina. Pogledajte samo kaj se sve promijenilo unutar tog vremena.

BUG postoji zahvaljući svojim čitateljima koji vole i podržavaju taj mediji svojim čitanjem i odanošču prema njemu.

 

BUG je odlična konekcija između ljudi koji pišu o kompjuterima i tehnologiji sa jedna strane, te sa druge strane ljudi koji to vole i čitaju.

Ništa više, a ni ništa manje od toga. A, svi smo mi kompjuteraši koji vole se baviti svaki na svoj način sa tim.

 

Nemojte biti nastrojeni napadački, nego malo zastanite, te ćete vidjeti da ovi ljudi koji stoje iza BUG rade izvrsno svoj posao.

 

BUG nikada neće propasti, jer stoji na zdravim temeljima.

Od garaže, preko kvarta do krova svijeta. To je priča o BUG i bugovcima. 

 

I ne samo to. BUG je svojim pisanjem, mnoge ljude uputio u predivan svijet IT. Mnogi su zahvaljući BUG-u

prošli put od kvarta do krova svijeta. Ko? Npr. Odličan mladi gospodin Albert Gajšak.

Orga!! Ta ekipa radi amazing job i osvaja svijet...ima tu još mnogo primjera, 

 

Bananje? Koje crno bananje? Pa, BUG-ov forum je najliberalniji kojeg znam, te zaista nema nikakve cenzure niti ičega lošega. Samo ljudi nemojte pretjerivati i poštujte pravila foruma.

Bugovci su zaista krasni ljudi, te nemaju ništa kontra nikoga.

 

Za kraj neću napisati, ako vam se ne sviđa da odete sa foruma, nego baš upravo kontra. Želim da svi zavole BUG, te da što više ljudi uživa u kvaliteti BUGvog djelovanja.

 

Odista, postoji dosta loših stvari u svijetu(ratovi, pandemije, potresi,,,), al fokusirajmo se na dobro, te gledajmo ono dobro, pozitivno i kvalitetno.

To sve i mnogo drugi lijepih stvari nalazim u BUG kao mediju.

Zato ih i volim.

 

 

 

 

dzg
Moj PC  
0 3 hvala 0
14 godina
offline
Kako se i zašto kroz 30 godina postojanja transfor

Da ne volim BUG, ne bih bio ovdje več 13g ali stvarno bi bilo krajnje vrijeme da naprave tamnu temu za forum jer ovo bijelilo prži oči !!!

 

Koristim extenziju na browseru da mogu pretvoriti bijele stranice u crne ali je ovo ipak malo pre crno...

 

 

Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.1.2023 15:29 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice