Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji tretm

poruka: 8
|
čitano: 6.297
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji tretm".
8 godina
offline
Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji tretm

Cinik u meni će reći da nije teško biti 80% bolji od potpuno neučinkovitih vježbi. Rezultat je slab i dalje teži nuli...

 

Ja rekoh
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji tretm

 

To je gym.

Tamo se može trenirati, vježbati, rješiti sve zdrastvene probleme.

Tamo vlada pozitiva, sportiva, lijepo ozračje.

Ovo je uistinu istina kaj piše u članku i odlična stvar.

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji t
Osobno sam imao velikih problema s kralježnicom, a ovo što tu piše su opće poznate stvari. Ako je kičma u banani, onda prvo treba napraviti ispravnu dijagnozu, a to zna biti veliki problem jer se doktore ne kažnjava za nesavjesno liječenje. U mom slučaju sam ja osobno bez ikakvog prethodnog znanja našao probleme na slici od magnetske rezonance na 3 mjesta (kasnije potvrdio vrhunski fizijatar), a u izvještaju se navodi samo jedno. Ljude se šalje na operaciju kičme gdje onda režu dio diska koji je iskočio, no na taj način unište cijelu kičmu, jer više nema potpore. Posljedica toga su daljnje operacije i daljnje upropaštavanje zdravlja.
Vježbe se kreću raditi nakon nekog vremena i to je dio liječenja, tako da ni to nije ništa novo. Da li ti je lakše kada te boli da netko s tobom priča lijepo ili ti jebe sve po spisku i dere se nema nikakve veze s boli. Jednostavno svakome od nas treba mira kad smo loše, ali ovdje se o tome piše kao o velikom otkriću. Iskreno, vrlo glupi članak
 
1 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji t
Kako si ih riješio? Kiro?
2 godine
offline
Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji tretm

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji tretm

Kad se uklanja cijeli disk, obavezno se nadomješta umjetnim diskom uglavnom od titanijuma, dočim kod djelomične hernije diska, odstranjuje se samo izbočeni dio diska, pa nije potreban nikakav nadomjestak, jer ostatak diska potpuno normalno drži kralježnicu, no potrebno je doživotno vježbanje i ponašanje, kretanje po uputstvu fizijatra.

 

 

Pokojnoj materi su promijenili cijeli disk 2003 godine, a drugi 2011.

Stavili su zamjenske, titanijumske.

Kod ranije operacije djelomičnog uklanjanja nisu joj ništa ugrađivali,  funkcionirala je potpuno normalno uz propisane vježbe.

Ante Gelo kaže; Hej..Drago,si čuo kako onaj mali loše svira bubanj.. Drago Laban kaže;.. Ma,neka svira. Bolje da svira, nego da krade.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 18:14 (Zaporožac).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji t

 

@dd.inc

 

Nemaš pojma o čemu pišeš. Jel' ti uopće razumiješ smisao znastevenog rada?

Tvoj slučaj nije opće pravilo, iznese podaci u znast. članku nisu vezani za ni jedan pojedini slučaj, nego za više njih.

 

Članak je napisan vrlo dobro. Ima sve što treba imati. Za dodatne o članku postoje linkovi.

Svaka dijagnoza je za sebe.

 

Ako misliš da doktor ne zna, odi po drugo mišljenje. Često ljudi koji su pacijenti ne žele sebi priznati da imaju dijagnozu koja im nije po volji, pa sve svaljuju na doktore.

Nije baš tako. HR ima vrhunske liječnike.

 

dzg
8 godina
offline
Re: Čak 84% uspješniji: otkriven najučinkovitiji t
PzKpfw:

Znanstveni radovi imaju svoju formu i mjerilo za utvrđivanje razlika. Potpuno ispravan rad može govoriti o razlici od 1/15.000 do 1/16.000 i to staviti u reklamu za novi, bolji lijek. (Brojke su petogodišnji rizik srčanog udara uz korištenje statina i bez) I to je sve ok.

Ono što fali je zdrav razum.

Mene je doktorica za ozlijeđeno koljeno poslala da si kupim steznik, a onda me uvjeravala da sam invalid i da prihvatim da će me boljeti do kraja života.
Privatnica omotala koljeno sa samoljepljivom trakom i ja protrčao… znanost, da. Ali kakva
Ja rekoh
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice