Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTube ko

poruka: 8
|
čitano: 3.080
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTube ko".
16 godina
moderator
offline
Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTube ko

A zato im slogan više nije "Do no evil"...  Prvo te navuku na 4K video, onda ti ga uzmu i ucijene te - pare ili nema više 4K!

 

A da su svima nudili 1080p i ponudili 4K uz pretplatu, malo koga bi mučilo to što ne gleda videe u 4K, jer ne bi ni znao što propušta, ne bi bio naviknut na 4K.

 
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTube ko

U konačnici, nisam ništa drugo niti očekivao , ispada, za sada, tresla se brda rodilo se nije ništa! 

Mene u svemu j... jedna stvar, sadržaj reklama! Ako ih već MORAM gledati, imaš algoritme, daj mi one koje bih i volio pogledati, recimo Apple, Garmin, DIOR, Breitling, a nemam ništa protiv ni Patek Phillipe reklama, Land Rover, Asics, ...!!!!!

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTub
Mah...briga me za 4k na YT !!!
Ko da na njemu postoje blockbuster filmovi koje bi vrijedilo pogledat u toj rezi a za ostale gluposti je čist dosta i 2k... ionako se u večini slučajeva YT gleda na monitorima koji ne prelaze 32' tak da je i 2k odlična reza za večinu monitora.
Čisto sumnjam da ima mnogo ljudi koji gledaju YT na svojim ogromnim telkama pa da im treba velika rezolucija sa YT.
Meni je bitniji kvalitetan audio, čak sam naišao na klipove koje možeš slušati u 5.1 kanala!!!
To je super ako imaš kučno kino!
Some people are so poor... all they have is money!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2022 13:10 (andi.cro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTub
andi.cro kaže...
..ionako se u večini slučajeva YT gleda na monitorima koji ne prelaze 32' tak da je i 2k odlična reza za večinu monitora.

 Ispravak; danas se u većini slučajeva, odnosno preko 70%, YT sadržaj gleda na mobitelima veličine oko 6-6,5 inča.

Ali nevezano za to nije baš svejedno postoji li opcija 4K jer se čak i na full hd monitorima vidi očita razlika između 1080p i 4K videa na YouTubeu, zbog toga što je na 4K videu kompresija manja a bitrate veći.

3 godine
offline
Re: Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTub
andi.cro kaže...
Mah...briga me za 4k na YT !!!
Ko da na njemu postoje blockbuster filmovi koje bi vrijedilo pogledat u toj rezi a za ostale gluposti je čist dosta i 2k... ionako se u večini slučajeva YT gleda na monitorima koji ne prelaze 32' tak da je i 2k odlična reza za večinu monitora.
Čisto sumnjam da ima mnogo ljudi koji gledaju YT na svojim ogromnim telkama pa da im treba velika rezolucija sa YT.
Meni je bitniji kvalitetan audio, čak sam naišao na klipove koje možeš slušati u 5.1 kanala!!!
To je super ako imaš kučno kino!

 Ha mozda tebe koji nisi na 4k, no mene brine kad imam i monitor i tv 4k i to vec poprilicno godina, pa kad gledam neki sadrzaj koji nije 4k odma se kuzi i pocnem plakati

12 godina
neaktivan
offline
Re: Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTub
Eto, super, sad smo, kao, dobili 4k za 'džabe' pa nam mogu još malo povećati broj reklama. I to u 4k rezoluciji!
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTube ko

Očito bila navlakuša. Sigurno neki dio ljudi nakon vijesti da bi mogao biti bez 4K, odlučili pretplatiti se.

Google malo bacio udicu i na kraju će kapnuti koji milijunček više na račun...

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Videozapisi u 4K ostaju dostupni za sve YouTube ko

Ovo više postaje neidrživo. Marketing se uvukao u svaku moguću poru života. Gledam neki dan, neki Rusi eksperimentišu sa oglasima putem nano-satelita, i da ti iznad glave visi nečiji logo, čim pogledaš u nebo. Katastrofa.

 

Internet vrvi od reklama, sadžaj se izgubio totalno. Srećom, korisnim AdGuard DNS pa mi je koliko toliko podnošljivo, međutim internet prostor je totalno kontaminiran tim reklamama i oglasima.

 

Također i ovo sa YT. Pa ako zarađuješ od mene tako što ti moram gledati reklame, koji onda vrag se usuđuješ ograničavati kvalitet videa? Čim su oni ovo "eksperimentisali", vjerovatno u bliskoj budućnosti možemo očekivati i implementaciju.

 

Ali YT kao i Google, najveća kompanija na svijetu, sa ogromnim profitom i boli ih briga šta ljudi misle. Čak im je i support nikakav. Za bilo kakav problem sa YT i Google servisima, šalju te na fAQ, nigdje maila, live chata, broja telefona. Ako riješiš problem, riješiš, ako ne, ko te šiša, nebitan si.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice