Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitter ra

poruka: 9
|
čitano: 5.206
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitter ra".
6 godina
offline
Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitter ra

umjesto da je te pare potrošio za recimo izlazak "čarobnih baterija" iz laba....44 milijarde da možeš lajati na Mjesec

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
8 5 hvala 0
15 godina
offline
Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitter ra

ĆAĆA SE VRAĆA!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
3 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitter ra

Slijedi novi val liberalnog plakanja 

 
9 2 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
Re: Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitte
wyks kaže...

ĆAĆA SE VRAĆA!

 Konzerve kao ti u ekstazi! 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitte
HCMAA kaže...

umjesto da je te pare potrošio za recimo izlazak "čarobnih baterija" iz laba....44 milijarde da možeš lajati na Mjesec

 Neće on potrošiti 44mlrd iz svog džepa, ne brini, većinu toga je već "užicao" i biti će tu puno drugih investitora. Mislim da Musk direktno izdvaja oko 7-8mlrd.$, osim ako se nešto nije promijenilo zadnjih dana, nisam previše pratio tu sapunicu.

5 godina
offline
Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitter ra

Twitter....

Musk...

Trump...

 

Gdje sam, na Fox news ili Bug Online 

 
4 4 hvala 0
12 godina
offline
Re: Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitte
Encoding, pred par minuta si dao komentar na Bug online forumu. Ako si još uvijek u nedoumici oko lokacije, nazovi 112 ili opiši što vidiš oko sebe, pa će ti netko pomoći.
vicious
Poruka je uređivana zadnji put sri 11.5.2022 16:13 (viciousone).
15 godina
offline
Re: Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitte
veliki pero kaže...
wyks kaže...

ĆAĆA SE VRAĆA!

 Konzerve kao ti u ekstazi! 

 Bit će zanimljivo kako će naše prave konzerve procesuirati da im zvijezde sa američkog tvitera čije prosere kuju u nebesa dolaze u susjedstvo na orgije sa Viktorom "Hrvatska nam uzela more" Orbanom.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
3 godine
odjavljen
offline
Re: Musk otkrio što bi napravio s Trumpovim Twitte
wyks kaže...
veliki pero kaže...
wyks kaže...

ĆAĆA SE VRAĆA!

 Konzerve kao ti u ekstazi! 

 Bit će zanimljivo kako će naše prave konzerve procesuirati da im zvijezde sa američkog tvitera čije prosere kuju u nebesa dolaze u susjedstvo na orgije sa Viktorom "Hrvatska nam uzela more" Orbanom.

 

 

 Cekat ce da im caca kaze kako da se ponasaju, ne bi im bilo prvi put da rade protiv hrvatskih interesa.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice