Asus TUF Gaming M4 Air - Švicarski sir

poruka: 5
|
čitano: 12.550
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Asus TUF Gaming M4 Air - Švicarski sir".
16 godina
offline
Asus TUF Gaming M4 Air - Švicarski sir

Gaming miš s kabelom je neusporediv u odnosu na bežični. Ove rupe na kućištu su idealne za skupljanje znoja i prljavštine

 
0 2 hvala 0
6 godina
offline
Re: Asus TUF Gaming M4 Air - Švicarski sir
dd.inc kaže...

Gaming miš s kabelom je neusporediv u odnosu na bežični. Ove rupe na kućištu su idealne za skupljanje znoja i prljavštine

ne samo da je usporediv, vec je apsolutno isti vrag

 

profesionalni CSGO igraci koriste:

 

1. ZOWIE EC2

2. LOGITECH G PRO X SUPERLIGHT

3. LOGITECH G PRO WIRELESS

4. VAXEE ZYGEN NP-01

5. ZOWIE EC1

 

U top 5 su 2 bezicna

 

Ako su korisnicima koji zive od igranja igra, gdje svaka mili sekunda nesto znaci, bezicni misevi 2 od top 5 odabira, onda i obicni smrtnici mogu bezbrizno koristiti bezicne miseve

16 godina
offline
Re: Asus TUF Gaming M4 Air - Švicarski sir
To s čime oni igraju može biti vezano i uz sponzore. Meni osobno je velika razlika i svaki put kad bi jedno vrijeme koristio miš na žicu, pa onda miš bez nje, mi je bilo neko olakšanje.
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Asus TUF Gaming M4 Air - Švicarski sir
dd.inc kaže...
To s čime oni igraju može biti vezano i uz sponzore. Meni osobno je velika razlika i svaki put kad bi jedno vrijeme koristio miš na žicu, pa onda miš bez nje, mi je bilo neko olakšanje.

 mozemo mi pricat kaj hocemo, al brojevi ne lazu

Pitanje je i koji si mis koristio

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
16 godina
offline
Asus TUF Gaming M4 Air - Švicarski sir

Trenutno koristim Logitech G903, no prošlo mi je kroz ruke dosta miševa. Navlačenje se žicom mi je dopizdilo isto, stvarno ne vidim potrebu za žicom.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice