Windows 11 - problemi izdvojena tema

poruka: 788
|
čitano: 325.881
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 Insider preview, beta, developer, Windows 11 - općenito
2 godine
offline
Re: Windows 11 - problemi
millennial kaže...
 kao i obično kilometar teksta, a nikakve koristi. ti kolega pišeš samo da bi pisao. za tebe sam previše stručan da bi mi mogao prodavati ovakve gluposti i demagogiju. nekada davno si mi bio simpatičan sa svojim polutrolanjem, ali sada si jednostavno postao dosadan i beskoristan. odi nađi ove klince koji znaju još manje od tebe pa njima prodaji "znanje". sretno. 

 Hebes mi sve ako si ti normalan.  uz picajzlu dva najnenormalnija lika ovdje.

13 godina
online
Windows 11 - problemi

Način kako se i dalje može zaobići izrada Microsoft računa u tijeku instalacije Windowsa 11.

 

 

Možda nekom pomogne.

 
2 0 hvala 0
12 godina
suspendiran
offline
Re: Windows 11 - problemi
Valentin17 kaže...

Način kako se i dalje može zaobići izrada Microsoft računa u tijeku instalacije Windowsa 11.

 

 

Možda nekom pomogne.

Isključiš se sa neta, ili se sa Rufusom skinu ograničenja prilikom izrade usb stika sa instalacijom win 11.

9 dana
offline
Re: Windows 11 - problemi
morrisoN kaže...
Naravno, win 11 ima svojih mušica, a ko nema. Nervira me dodatni klik koji moram napraviti nakon desnog klika na nešto pa da dobijem ono što sam prije nakon prvog klika, ali koliko ja to vremena izgubim zbog toga? Život je kratak da bih zbog toga bio ogorčen.

 

Ova M$ retardacija se na sreću da riješiti. Ovo napravim apsolutno svima na Win 11, a oni su zahvalni.

 

https://www.elevenforum.com/t/disable-show-more-options-context-menu-in-windows-11.1589

 

Pokušavam razumijeti MS genijalce dok su došli na tu ideju i tko je to odobrio. Idiotizam na razini START MENU izgleda na Win 8. Neke stvari su jednostavno svetinja i ne treba ići u korist hipsterima.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 10:18 (Hrki87).
13 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Hrki87 kaže...
morrisoN kaže...
Naravno, win 11 ima svojih mušica, a ko nema. Nervira me dodatni klik koji moram napraviti nakon desnog klika na nešto pa da dobijem ono što sam prije nakon prvog klika, ali koliko ja to vremena izgubim zbog toga? Život je kratak da bih zbog toga bio ogorčen.

 

Ova M$ retardacija se na sreću da riješiti. Ovo napravim apsolutno svima na Win 11, a oni su zahvalni.

 

https://www.elevenforum.com/t/disable-show-more-options-context-menu-in-windows-11.1589

 

Pokušavam razumijeti MS genijalce dok su došli na tu ideju i tko je to odobrio. Idiotizam na razini START MENU izgleda na Win 8. Neke stvari su jednostavno svetinja i ne treba ići u korist hipsterima.

 
Najbolji forum za windowse, koristim ga još od Windows 7 (sevenforums), Brink je priča za sebe a njegovi tutorijali su po meni daleko najbolji na cijelom web-u.

15 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Zašto to meni ne smeta? Pa nakon prvog desnog klika imam sve opcije koje najčešće koristim.
Osobno, meni je retardiranije u dark modu bilo ostaviti sve konfirmacijske i sistemske prozore bijele.
Stekneš dojam totalnog nereda u sučelju!
Pogotovo mi koji smo navikli na dark.
Na sreću, StartAllBack i to bar 80% rješava, kad već indijcima nije palo na pamet
Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i prodane duše! Crni vragovi, a i oni drugi, žuti i zeleni, ne samo da se nude, već bi i prodali dragu nam Hrvatsku za Judine škude!
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
offline
Windows 11 - problemi

Ima li ikakve šanse da se u win 10 i/ili 11 promijeni wlan policy sa sadašnjeg "spoji se na WLAN na koji sam zadnji put bio spojen" u željeni "spoji se na WLAN koji trenutno ima najveći signal, a poznat mi je"?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Windows 11 - problemi
Hrabar.Dabar kaže...

Ima li ikakve šanse da se u win 10 i/ili 11 promijeni wlan policy sa sadašnjeg "spoji se na WLAN na koji sam zadnji put bio spojen" u željeni "spoji se na WLAN koji trenutno ima najveći signal, a poznat mi je"?

 -to ne riješavaš policijem nego meshom, ne na računalu-osu, nego na routeru.. banalno, radi, ne kemijati ako nema potrebe..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Windows 11 Insider preview, beta, developer, Windows 11 - općenito
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice