Win10 digitalna licenca

poruka: 69
|
čitano: 25.077
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 mjeseci
offline
Re: Win10 digitalna licenca
murkovic2506 kaže...

pozdrav

Treba mi pomoc, ako ja sad kupim s godeal24 ili keysfan kako ide instalacija.. preko microsoftove stranice ili se moze skinuti bilo koji iso s npr torrenta i upisati taj kljuc? zanima me za office i za windows.
Hvala unaprijed

 zašto bi skidao sa torrenta kada možeš skinuti ISO ili napraviti instalacijski USB sa službene MS stranice? čemu rizik skidanja tko zna čega? Lijepo odeš na MS Win download stranicu i skineš što ti treba. Ključ kupiš gdje želiš za par dolara i samo kod instalacije utipkaš taj ključ. Pazi samo da ti se verzija windowsa koje instaliraš poklapa sa ključem koji isto kupuješ za određenu verziju windowsa.

11 godina
offline
Win10 digitalna licenca

Ključ možeš upisati i nakon instlacije.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Win10 digitalna licenca

Pozdrav!

 

Tražim licencu za windows 11 pro. Ima li koji sajt gdje ne treba dati osobne podatke?...plaćanje paypalom

 

Ovo je za 4 EUR -a, ali traži podatke:

 

https://royalcdkeys.com/collections/all/products/windows-11-pro-retail-cd-key?variant=39546847035529

 

Ima na ebayu po 7-8 eura ali ne "šalju" u Hrvatsku.

 

Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.1.2024 14:33 (miki234).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Win10 digitalna licenca

Ne trebaju pravi podaci, upisi random nesto - proci ce.

10 mjeseci
offline
Re: Win10 digitalna licenca
miki234 kaže...

Pozdrav!

 

Tražim licencu za windows 11 pro. Ima li koji sajt gdje ne treba dati osobne podatke?...plaćanje paypalom

 

Ovo je za 4 EUR -a, ali traži podatke:

 

https://royalcdkeys.com/collections/all/products/windows-11-pro-retail-cd-key?variant=39546847035529

 

Ima na ebayu po 7-8 eura ali ne "šalju" u Hrvatsku.

 

Hvala

 https://www.godeal24.com/

16 godina
offline
Re: Win10 digitalna licenca
miki234 kaže...

 Ja već dvije kupio preko njih, frendu i susjedu na poklon.

LOL: Crobrother
11 godina
neaktivan
offline
Re: Win10 digitalna licenca
Najbrži kaže...
miki234 kaže...

 Ja već dvije kupio preko njih, frendu i susjedu na poklon.

 

Ok. Vidim da ne primaju PayPal. Znači mora klasična kartica (npr. Visa žiro računa) ili postoji neka caka?

 

Hvala

16 godina
offline
Re: Win10 digitalna licenca
miki234 kaže...

Ok. Vidim da ne primaju PayPal. Znači mora klasična kartica (npr. Visa žiro računa) ili postoji neka caka?

 Ajde kad ti je već tolika frka oko podataka, da ti uzmem ja te mi šibni na PBZ/Revolut?

LOL: Crobrother
11 godina
neaktivan
offline
Re: Win10 digitalna licenca
Najbrži kaže...
miki234 kaže...

Ok. Vidim da ne primaju PayPal. Znači mora klasična kartica (npr. Visa žiro računa) ili postoji neka caka?

 Ajde kad ti je već tolika frka oko podataka, da ti uzmem ja te mi šibni na PBZ/Revolut?

 

Ne treba, kupit ću sam. Imam posebnu karticu. Samo do sada  nisam kupova sa tih "manjih" stranica.

 

Hvala na pomoći.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice