World of Warcraft izdvojena tema

poruka: 8.843
|
čitano: 1.379.421
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Chosenone1 kaže...

Gdje da kupim/preorderam najjeftiniji wod key?

ako zelis igrati na release day (13.11) a ne cekati 2 tjedna na black friday onda pogledaj tu: http://www.allkeyshop.com/blog/buy-wow-warlords-of-draenor-cd-key-compare-prices/

 

ja sam uzeo preko G2A (cijena je bila 29.99 eura a sada je 38.79) ali ima i ostalih. 

13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Samo se vi nadajte da ce biti 50% jeftinije ,mislim da ce  biti max 25% ako opce bude.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Gledo sam allcdkey al mislio sam da ima jos jeftinije,nakraju sam uzeo na instant gaming 31.82e,key ce mi doci dan prije/

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

{#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

{#}

Pa dobro je reko, ako nisi hardcore igrace ovaj WoW ti ne nudi ama bas nista osim praznog dzepa i konstantnog zaljenja zasto ne igras a platio si... Da nisu mogli promjeniti pocetne zone a ne da je svaki puta hebeno jedno te isto, interakcija doslovno ne postoji izmedu igraca ( dok u vanilli nisi mogo bez toga igrat ).

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

{#}

Neki problem?

16 godina
offline
Re: World of Warcraft
crash11 kaže...
Virty kaže...
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

{#}

Neki problem?

Ja ga nemam, ali po tvom tekstu, ti ga imaš :)

Poanta tvog posta, izblatit igru i davat savjete ne kupovat WoD prije famoznog popusta od 50%? {#}

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
crash11 kaže...
Virty kaže...
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

{#}

Neki problem?

Best post ever je problem i guess.

 

"Hurr durr , came back played 10 min, durr, game so shit , won't pay herp derp"

 

.... u sustini

 

13 godina
offline
World of Warcraft

Bas me zanima hoce li prikazati teaser trailer za warcraft film na blizzconu.Btw eye of azshara?fake or real,we must wait :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

ima li sto domacih ljudi na ravencrestu?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Warcraft
Ashelor kaže...
crash11 kaže...
Virty kaže...
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

{#}

Neki problem?

Best post ever je problem i guess.

 

"Hurr durr , came back played 10 min, durr, game so shit , won't pay herp derp"

 

.... u sustini

 

U sustini..............


Igrao sam wow od vanile, bio sam idiot kao i 98% nas, nista nisam znao sta je spell hit, melee hit, trpao sam intelect i staminu kao warlock i gotivio sam se.
Igrao sam TBC, odlican mi je bio, tu sam vec i naucio spell dmg i ostale gluposti (hit all nine yards) cak sam i raidao BT sve ocistio...

WOTLK dodje, tu sam bio hardcore, sve sam odradio i server prvi Shadowmourne

 

Dodje Cata, malo igrao na pocetku i quit.
Uzeo prije 5 dana novi account, krenuo iz pocetka i kad sam vidio da za 14h playeda sam imao lvl 56 paladina tanka bez heirlooma smorio sam se najstrasnije.
Ovo nije vise wow, totalno nova igra, sve se zuri, trci levela nema nista opusteno da se igra. Casual je umro a pandaria...... ne znam.

Sve je tako lagano.........{#}


Ja sam ocekivao vise, ali da mislim da je nase vrijeme proslo...bar sto smo igrali od vanile ili bar od tbc.


Vise se isplati igrati na privatnom serveru casual neku stariju ekspanziju jer retail je zaista...sve osim WoW-a. 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
16 godina
offline
World of Warcraft

Ma sve je to pi*kin dim. Jedino što ja čekam u WoD-u je onaj MC 40m raid što su nam obećali za destu godišnjicu. PvP više nema smisla jer svi timovi traže određene klase i nitko vše ne eksperimentira nego se drže recepta ko pijan plota. Nema tu više zabave, PvP je postao više kao posao. Gledam svoj guild; imamo 4 RBG tima, sve ljudi koji igraju wow 3-4 godine isvi timovi imaju isti setup. Da se razumijemo, nisu loši, dapače 2.2k rating. Ali čim nema nekog iz tima radije će uzet puga sa OQ-a nego nekog iz guilda tko nije klasa koja im odgovara, a imamo u guildu likova koji imaju 2v2/3v3/5v5 rating preko 2.3k (hint - paladin). Znači ti ljudi žive samo da nabiju rating i ništa ih drugo ne zanima. PvE tim je zato sasvim druga priča. Kao raid leader guilda koji je osnovan prije 6 mjeseci zadatak mi je bio naći ljude koji su voljni odvojit dva dana u tjednu za 25m raiding (ne idemo 10m uopće jer je većina raidera navikla na 25m setup a i što više to zanimljivije na TS-u). Znači riješili smo sve MoP raidove u prvih 3 tjedna od kako smo osnovali guild. HC Garrosha 4-ti tjedan. Svi raideru su većinom stariji igrači 26+ koji igraju i znaju se od vanille (s nekima od njih sam čistio stari naxx). Ali i to je kratkog vijeka. Mislim, koliko vremena treba da se skupi cijeli HC gear ako se raida svaki tjedan, meni je za ret hc set trebalo 6 tjedana, što je dugo s obzirom na to da u grupi imam još 2 paladina. Najduše je trebalo destro locku - 8 tjedana, znači 2 mjeseca za cijeli HC gear. I šta onda? Silovat SoO čisto iz dosade jer taktike već sanjamo i wipe se desi samo nekad kad igramo četvrtkom a 2 healera i tank se pojave pijani pa za*ebu na šamanima. MoP je definitvno trajao predugo, raidovi su sve lakši i lakši, a PvP je većinom za nolifere (čast iznimkama). Imam WoD i još oko 140 dana igre (dobio 180 dana gametime kao poklon). WoD će mi bit zanimljiv jedno 3 mjeseca i onda će opet bit pauza dok ne dođe neki veći content patch. Upravo tu je problem s Blizzardom. Izdaju ekspanziju i onda kao da zaborave da uopće imaju igru. I ljudima jednostavno dop*zdi takav stav i odustanu.

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

 

Same here...

15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Virty kaže...
crash11 kaže...
Virty kaže...
crash11 kaže...

Znači probao sam WoW nakon 2 godine pauze, dobio sam ovih 7 dana free. Nakon što sam ušao u igru, stvorio novog lika na drugom serveru, prešao par levela te nakon toga ugasio igru i izbrisao je sa kompa. Nije to više za mene, igra mi je postala bez veze i uopće nemam neki dojam da igram wow. Možda je prošlo to vrijeme, al mislim da više nema smisla trošit vrijeme na tu igru. Bilo je zabavno dok je trajalo, al mi ne pada napamet plaćat više mjeseču pretplatu za neku igru. Grafika u igri mi se zgadila, i mislim da više nikad neću zaigrat dok se god plaća i dok sam prisiljen igrat. Sretno svima sa novim nastavkom. Bacite koji screenshot, da vidim što se unaprijedilo.

{#}

Neki problem?

Ja ga nemam, ali po tvom tekstu, ti ga imaš :)

Poanta tvog posta, izblatit igru i davat savjete ne kupovat WoD prije famoznog popusta od 50%? {#}

Kao prvo poanta mog posta nije izblatit igru, jer sam i sam bio dugogodišnji igrač, ali sad kad sam pokušao ponovo igrat nije mi se više svidjela. Probo sam i druge mmo igre, ali wow je i dalje broj 1.

14 godina
offline
World of Warcraft

Meni je trebalo dosta da skužim; wow na koji sam navikao ne postoji više. Prije te igra silila da se družiš s igračima, sad to moraš sam. Moraš pronaći guild koji tebi odgovara i onda će stvari sjesti na mjesto. Ako brljaviš po lfr, konstantnim pugovima i ostatak vremena soliraš, igra je dosadna kaša koja ti samo oduzima vrijeme i zauzvrat dobiješ jako malo zabave ili zadovoljstva. Nikad ne bih nastavio igrati da nemam svoje stare likove. Leveliranje novog lika za nekog tko je navikao na stari sistem je tužno i dosadno.

I'm very large!
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warcraft
Tocno to... Kakva su ono vremena bila kad si samo zbog wowa uzeo isdn... U pocetnoj zoni sam znao biti danima jer je uvijek bilo ekipe koja treba pomoc...upoznalo se brdo ljudi. Tezina igre je bila neizmjerno iznad ovoga sta je sad. Nije se igralo zato jer si platio.. Jer moras nabiti rating ili nesto 10eto.. Igralo se jer je uvijek morala ekipa bit tu i nikad nisi imo osjecaj da je nesto monotono i dosadno.
https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
12 godina
offline
World of Warcraft

Igram WoW od vanilla bete (da da, to davno vrijeme kad su troll zene izgledale kao grbave vjestice), i uz par manjih stanki poprilicno sam konstantan.

 

Raidam svih 10 godina, od nubovanja po MC-u do nabijanja 25hc bossova kao sta su Lei Shen i Garrosh dok su current content.

I jednostavno nemogu shvatit ekipu koja dode nakon par godina, igra 10 min onda napravi ragequit jer to nije WoW koji su igrali prije n broj godina.

 

Srsly get of your high horse, and remove your rose tinted glasses.

 

Ne, WoW nije bia najbolji u vanilli, ni u TBC-u, ni u WotLK-u, tada se takoder whinealo radi milijun stvarnih i zamisljenih "nedostataka" i "problema".

Taj toliko voljen TBC (i mene nekad uhvati nostalgija tbh, ali za drustvom i vremenu kada nisam ima brige na ovom svitu) je ima gro problema, i bilo je tu itekakvog whineanja.

To je expanzija koja je uvela tzv. welfare epicse.

Onda je dosa WotlK i nakon nekih 10ak mjeseci ICC-a ekipa je bila jedno 3x nabrijanija na Blizz nego sta su sad nakon 14 mjeseci SoO, to svi zaboravljaju.

WotLK je proglasavan kao najveci fail, najgora ekspanzija, yada yada, game changed, AoE fest, i can facedesk 5 mans, tier armor without stepping into raids, endless grinding of ICC , bring back crowd control, gief harder content itd. itd.

 

Cataclysm je trebao biti spasenje i povratak "korijenima", Blizz blagoslovi zelje fanova:"here, have more challenging content, cc, the whole deal"

Sve je bilo za 5 dok nisu pocele rijeke suza od tzv. Wrath babies kojima je pojam CC bio potpuna nepoznanica pa su satima failali u dungeon finder grupama jer je mentalni sklop WotLK-a bio "AOE ALL THE THINGS !!!!on!eone11!!!one", i odma u startu je i Cata bila najgora ekspanzija (na kraju je to ispala istina ali ne radi pocetka koji je bio odlican imo, nego radi kraja i antiklimatskog Dragon Soula).

Presmijesno mi je danas gledat velicanje tih famoznih TBC i WotLK-a, kad imam tako jasno sjecanje tog vremena, te dobrih i losih stvari koje su bile sastavni djelovi tih ekspanzija.

 

WoW je morao evoluirat, i nastavit ce evoluirat dok god je ziv, jer ljudi koji ga konstantno igraju to traze i ocekuju (uzimam sebe kao prvi primjer), s naglaskom na "konstantno igraju".

Malo je bedasto ulogirat se u igru nakon 2-3-4 godine i ocekivat da je sve ostalo isto, zar ne?

Neznam cemu cudenje brzom levelanju, pa nakon 10 godina vecina ljudi ne zeli provodit dane i mjesece levelajuci lika kroz vanilla,TBC,WotLK i Cata zone da bi dosao do max levela (gdje se WOW i treba igrat).

A ako ste novi igrac, pocetnik, zanima vas lore, istrazivanje i svijet. Nitko vam ne brani da cistite zone u potpunosti makar ih outlevelali.

 

 

 

Moj PC  
15 1 hvala 5
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
SimeKZ kaže...
...Kakva su ono vremena bila kad si samo zbog wowa uzeo isdn...

Uh kad se toga sjetim, kad adsl još nije bio dostupan i kad sam nagovarao starog mjesec dana da uzme ISDN samo da bi mogao igrat wow kako spada. Čovječe koliko sam ljudi upoznao u goldshire, kasnije u eversong woods. S nekima od njih sam još uvijek u kontaktu, a s jednom curom koja je tada počinjala igrat danas radim. Poženilo se, poudalo se, ali još uvijek se igra onako casual. Heh... dečko koji je onda bio lock class leader danas ima sina od 8 godina koji također igra locka.

Die Slawen haben uns besiegt. Sie haben unser Land, unsere Nation, unsere Ideologie zerschlagen... Das bedeutet sie sind eine arische Rasse und sie werden diese Welt in die Knie zwingen...
15 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warcraft
Ashelor kaže...

Igram WoW od vanilla bete (da da, to davno vrijeme kad su troll zene izgledale kao grbave vjestice), i uz par manjih stanki poprilicno sam konstantan.

 

Raidam svih 10 godina, od nubovanja po MC-u do nabijanja 25hc bossova kao sta su Lei Shen i Garrosh dok su current content.

I jednostavno nemogu shvatit ekipu koja dode nakon par godina, igra 10 min onda napravi ragequit jer to nije WoW koji su igrali prije n broj godina.

 

Srsly get of your high horse, and remove your rose tinted glasses.

 

Ne, WoW nije bia najbolji u vanilli, ni u TBC-u, ni u WotLK-u, tada se takoder whinealo radi milijun stvarnih i zamisljenih "nedostataka" i "problema".

Taj toliko voljen TBC (i mene nekad uhvati nostalgija tbh, ali za drustvom i vremenu kada nisam ima brige na ovom svitu) je ima gro problema, i bilo je tu itekakvog whineanja.

To je expanzija koja je uvela tzv. welfare epicse.

Onda je dosa WotlK i nakon nekih 10ak mjeseci ICC-a ekipa je bila jedno 3x nabrijanija na Blizz nego sta su sad nakon 14 mjeseci SoO, to svi zaboravljaju.

WotLK je proglasavan kao najveci fail, najgora ekspanzija, yada yada, game changed, AoE fest, i can facedesk 5 mans, tier armor without stepping into raids, endless grinding of ICC , bring back crowd control, gief harder content itd. itd.

 

Cataclysm je trebao biti spasenje i povratak "korijenima", Blizz blagoslovi zelje fanova:"here, have more challenging content, cc, the whole deal"

Sve je bilo za 5 dok nisu pocele rijeke suza od tzv. Wrath babies kojima je pojam CC bio potpuna nepoznanica pa su satima failali u dungeon finder grupama jer je mentalni sklop WotLK-a bio "AOE ALL THE THINGS !!!!on!eone11!!!one", i odma u startu je i Cata bila najgora ekspanzija (na kraju je to ispala istina ali ne radi pocetka koji je bio odlican imo, nego radi kraja i antiklimatskog Dragon Soula).

Presmijesno mi je danas gledat velicanje tih famoznih TBC i WotLK-a, kad imam tako jasno sjecanje tog vremena, te dobrih i losih stvari koje su bile sastavni djelovi tih ekspanzija.

 

WoW je morao evoluirat, i nastavit ce evoluirat dok god je ziv, jer ljudi koji ga konstantno igraju to traze i ocekuju (uzimam sebe kao prvi primjer), s naglaskom na "konstantno igraju".

Malo je bedasto ulogirat se u igru nakon 2-3-4 godine i ocekivat da je sve ostalo isto, zar ne?

Neznam cemu cudenje brzom levelanju, pa nakon 10 godina vecina ljudi ne zeli provodit dane i mjesece levelajuci lika kroz vanilla,TBC,WotLK i Cata zone da bi dosao do max levela (gdje se WOW i treba igrat).

A ako ste novi igrac, pocetnik, zanima vas lore, istrazivanje i svijet. Nitko vam ne brani da cistite zone u potpunosti makar ih outlevelali.

 

 

 

dark_wizz kaže...
SimeKZ kaže...
...Kakva su ono vremena bila kad si samo zbog wowa uzeo isdn...

Uh kad se toga sjetim, kad adsl još nije bio dostupan i kad sam nagovarao starog mjesec dana da uzme ISDN samo da bi mogao igrat wow kako spada. Čovječe koliko sam ljudi upoznao u goldshire, kasnije u eversong woods. S nekima od njih sam još uvijek u kontaktu, a s jednom curom koja je tada počinjala igrat danas radim. Poženilo se, poudalo se, ali još uvijek se igra onako casual. Heh... dečko koji je onda bio lock class leader danas ima sina od 8 godina koji također igra locka.

to sve sam ja reko u svom postu samo malo na drugačiji način :) Onaj ko je igro wow od početka, zna kako je to bilo onda i sad. Kad se sjetim lutanja po Barensu i istraživanja novih zona sa ekipom, to su bili dani. Ali izgleda da smo mi koji ovdje pišemo možda "prerasli" tu igru, i nemamo više onaj "hipe" oko igre i čekanja u redovima ispred algoritma :) nažalost.

16 godina
offline
World of Warcraft

Ima nas koji igramo od početka, ali smo se prilagodili promjenama i dan-danas uživamo u igri.

Ako si prerastao igru, nađi si drugu i rokaj, tako to ide u životu.

 

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft
Sve koji dodju u guild do sride , Ja i Nas tim castimo free bostom garrosha, dakle dobit ce te heirloom, 569ilvl sta ce ici na ilvl620 u ekspanziji. Radujemo se vasem dolasku! iskoristite free lvl 90 boost na frostmaneu i time iskoriste ovaj free boost naseg i Vase Domaceg Guilda "Rehabilitation" !!!
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Blizzcon 2014: Warcraft Movie Presentation Panel

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 19:22 (crash11).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: World of Warcraft
neduzan a kaznjen kaže...
Sve koji dodju u guild do sride , Ja i Nas tim castimo free bostom garrosha, dakle dobit ce te heirloom, 569ilvl sta ce ici na ilvl620 u ekspanziji. Radujemo se vasem dolasku! iskoristite free lvl 90 boost na frostmaneu i time iskoriste ovaj free boost naseg i Vase Domaceg Guilda "Rehabilitation" !!!

ja sam u rehabilitaciji, al isteko gametime {#}

13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Dali ima nekoga na sotormscalu,te u kakvo je guildi?

Ja i frend imamo 90lvl-e i WOD  pa planiramo polako levelati i poslje toga PVE igrat,ali nemamo guild

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.11.2014 22:36 (Zodiak).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Warcraft

Stormscale ima hrpa nasih ljudi,naci ces nekog ingame :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Logirao sam se i dobio odma ponudu za neke kvestove pa me zanima kakvi su i sta se dobije od njih? (pitam jer ne znam dali bi ih rijesvao jer nemam bas vremena)

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warcraft
Zodiak kaže...

Logirao sam se i dobio odma ponudu za neke kvestove pa me zanima kakvi su i sta se dobije od njih? (pitam jer ne znam dali bi ih rijesvao jer nemam bas vremena)

 

http://www.wowhead.com/

 

PSN: Muskarcina77 | Steam: Virty |
16 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Odbrojavanje lagano...   {#}

 

Manje od 12 sati do rokavele 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Warcraft

Meni stigao key na mail koji sam uzeo prego g2a . Prilikom uzimanja sam kupio key bez boosta na 90 lvl jer je bio jeftiniji , danas aktiviram key udem u igru i vidim da imam 90 lvl boost ;) cekamo cekamo ponoc ;) 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
World of Warcraft

Inače ima koji lik na twitchu da je najavio stream od 00h danas?

 

Nemogu igrat pa da vidim kako drugi igraju :)

Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice