Provox games

poruka: 14
|
čitano: 2.498
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Provox games

šta kažete na njih i njihove igre. meni su oni općenito uzor u takvim stvarima, jer se malo bavim izradom igara, a sad sam počeo zaoubilnjo. njihova igra SFRu je odlična. divim im se kako su sve to postigli na svjetskoj razini, a iz RH su gdje su uvjti općenito za takve stvari jako loši.

 

btw:čuo sam da su sad promijenili ime u dreamatrix :S


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Provox games

pa dobri su, pogotovo ako se u obzir uzme da su iz hrvatske, gdje ljudi koji se bave takvim stvarima i nemaju baš puno potpore i neke dobre uvjete. Radili su igre za njemački RTL, znam da imaju igre temeljene na njihovim serijama tipa Cobra 11 i to. A i Space Force im je odličan


potpisujem se
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Provox games

Ako ti se sviđaju, kontaktiraj ih i ponudi da radiš za njih. Radio sam s njima intervju (u zadnjem Enteru) i kažu da su stalno u potrazi za ljudima. A i imaju neke nove projekte u pripremi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provox games
bero kaže...

Ako ti se sviđaju, kontaktiraj ih i ponudi da radiš za njih. Radio sam s njima intervju (u zadnjem Enteru) i kažu da su stalno u potrazi za ljudima. A i imaju neke nove projekte u pripremi.

sumljam da traže šesnaestogodišnjake Namigiva

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
Provox games

kako ti znaš da imam 16 godina, ajoj da idemo u isti razred...

 

ma već sam ja njima slao mailove, ali ne za posao, ne bi me ni primili vjerojatno baš zato što imam 16 godina, već sam im slao takokad mi neš nije bilo jasno ili mi trebala neka pomoć oko tih stvari.možda jednog dana i bude radio za nih, tko zna...


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Provox games

16 godina uopće nije malo za početi s ozbiljnim programiranjem, pod vodstvom vješta team leadera. Bogataš


Bivši ćovijek, sada žena!
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Provox games
l337_m4n kaže... 

ma već sam ja njima slao mailove, ali ne za posao


Ako imaš 16 godina i programiraš igre već, samo uči i pusti da stvari idu svojim tokom.
Naravno, uvijet je da jaaako dobro znaš matematiku, pored programiranja.
I ja sam tvojih godina počeo "petljati" sa izradom igara, ne znam, u to vrijeme mi je to jako bilo zanimljivo.
Visual Basic, DirectX SDK, 3DsMax i super... Sječam se čak da sam napravio utrku sa vozilom i terenom, texturama...
Sve dok nije došlo do kolizije objekata gdje je trebalo odlično poznavanje matematike :)
Ako ništa, naučio sam kako igre rade "ispod haube" :)
Sretno ;)

- Hrvatski linux portal - www.linuxzasve.com
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provox games
ambivalent kaže...
Ako imaš 16 godina i programiraš igre već, samo uči i pusti da stvari idu svojim tokom.
Naravno, uvijet je da jaaako dobro znaš matematiku, pored programiranja.
I ja sam tvojih godina počeo "petljati" sa izradom igara, ne znam, u to vrijeme mi je to jako bilo zanimljivo.
Visual Basic, DirectX SDK, 3DsMax i super... Sječam se čak da sam napravio utrku sa vozilom i terenom, texturama...
Sve dok nije došlo do kolizije objekata gdje je trebalo odlično poznavanje matematike :)
Ako ništa, naučio sam kako igre rade "ispod haube" :)
Sretno ;)
 e, da, a matematika je baš ono što nama dvojici ne ide. štoviše, ja imo komad na polugodištuŠutim

potpisujem se
16 godina
neaktivan
offline
RE: Provox games
h51ph kaže...
 e, da, a matematika je baš ono što nama dvojici ne ide. štoviše, ja imo komad na polugodištuŠutim

 Pa, u ovom slucaju ne vjerujem da su ocjene i programiranje nuzno povezani - mozes imati smisao za matematiku (analiticki um, ako bas hocemo kenjariti :) ), ali zadaci koje radis u igrama cesto nisu oni koje radis na satovima matematike.
Uostalom, nikad ne znas kad ce ti se nesto u glavni "posloziti" i matematika moze postati savrseno jasna.

Recenzent, urednik, Bugovac, ljubavnik - ne nuzno tim redoslijedom
16 godina
neaktivan
offline
Provox games

dobro da neš razjasnimo, ne programiram, ne znam to uopće, ja radim 3d modele i texture koje su mi zasad slabija strana.


Nisam se potpisao!
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Provox games

Ne moramo znatii matematiku, da bi matematički razmišljali.

Inače samo naprijed sa plemenitim vještinama poput programiranja, bejzbola, šaha....jedan primjer samo..naime poznat mi je slučaj jednog starijeg maloljetnika koji je u toj dobi počeo raditi za jednu softversku firmu, te je danas nakon par godina, vrlo koristan faktor u proizvodnji softvera za istu.


Skupljam Kinder-jaja!
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Provox games

Idem im se i ja javiti, ali samo kao honorarac. Po Space Force-u se vidi da im treba netko jeftin da im napiše dobru priču za nastavak. Belji se

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.2.2008 19:59 (Zabushant).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Provox games

nemoj zaboravit pokucat i u CROteam, mozda te oni prime... SFRU mi zvuci jako implikativno, pitam se odakle... svaka cast ekipi iz provoxa koja se bavi ovakvim poslom u ovakvom okruzenju!

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Provox games

imah sreću da sam bio beta tester SFRU-a i osobno sam upoznao ekipu iz Provoxa i bio kod njih u uredima (Vukovarska nedaleko od križanja sa Heinzelovom) i mogu samo reći da je ekipa odlična, a ako imaš kakva znanja i voljan si učiti ono što te zanima nitko te neće odbiti ako se ponudiš.....


U besptičju i krava zvuči kao slavuj!
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice