FIFA 17

poruka: 8.373
|
čitano: 573.504
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...
TheDarkSide kaže...

 

Ocjene u fifi su vec dugi niz godina ne konzistentne i nelogicne, sad dal je to plod nemara, neznanja ili se indirektno boosta određene igrace, i zanemjaruje druge. Primjer xabi alonso, covjek izgubio pace, ko da je izgubio nogu, u samo jednoj godini, pa nema covjek 70 godina, istina nikad nije bio brz, a nije ni vise toliko mlad, al to su gluposti koje oni rade...i tako neke nebuloze za dosta igraca...

Ocjene su više manje realne ali pojedini atributi unutar tih ocjena su smiješno vrednovani. Po meni ako je netko imao lošu sezonu to ne znači da je zaboravio trčati ili je izgubio na snazi. Loša nogometna sezona donosi lošije ocjene u tehničkom dijelu. Već sam se prepirao ali recimo rooney trči gotovo jednako brzo kao i messi a pogledaj im razliku u paceu na štetu rooneya? Hazard je u prošloj sezonni bio najbolje ocjenjen igrač BPL, ove godine je neprepoznatljiv. No dam se kladiti da prošlu i ovu sezonu trči jednako brzo. Jedina je razlika što ove godine igra lošiji nogomet. I to se treba odraziti na ocjenama koje vrednuju igračku kvalitetu. No ea ocjene spušta ili diže u proporciji svih atributa na kartici, što po meni nema smisla..

 Zato bitno kad je IF ili TOTS da pocne trcat ko da mu zivot ovisi o tome i tu su po meni najvise sje****, a i vec sam pisao o tome... Bilo bi im najpametnije koliko toliko kopirat ocjene sa football managera i uvest neke opisne ocjene koje se odrazavaju u igri (npr. drift wide, move behind lines, look for overlap itd.) da se onda igraci koje ne kontroliras bar malo ponasaju stvarno. Imas Marcela i znas da ce otic naprijed, Muller ce ti prilazit i utrcavat izmedu dvije linije, Modric ce bit na 30-tak metara, a ne svaki napad na penalu itd. pa kad kupujes igraca da ga kupujes po profilu i nacinu igre, a ne samo po statsima...

13 godina
offline
FIFA 17

Onda bi igra bila prekomplicirana za amere i kanađane.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
4 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

jebemise ko ce bit na coveru

Moj PC  
5 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 17

Kveščn ljudi, jel se može igra prednaručit na originu al da se IP promijeni npr u Koreju il Đepen(Japan) pa da jeftinije platim

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Nabiem ih na k sa amerikanizaciom i tim sranjima, sta maltene pokusavaju fifu ugurat djeci u koljevci...i zbog toga sve vise i vise se pojednostavljuje. Ostatak svijeta pati radi amera i jos nekih koji nisu u stanju naucit osnove, jer je to "prekomplicirano"... Kao i formacije koje su izbacene iz FUT-a..i tako dalje i dalje...

Origin ID: ReaLazio
9 godina
offline
FIFA 17

Poz, zanima me dali su specifikacije jace na fifi 17 nego na fifi 16 tj dali ce biti zahtjevnija 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
MaciStyle kaže...

Poz, zanima me dali su specifikacije jace na fifi 17 nego na fifi 16 tj dali ce biti zahtjevnija 

 

na prvoj stranici ti sve pise

[19xx]C3c1l
13 godina
offline
Re: FIFA 17
MaciStyle kaže...

Poz, zanima me dali su specifikacije jace na fifi 17 nego na fifi 16 tj dali ce biti zahtjevnija 

 Nema ništa službeno koliko znam, ali za očekivati je da zahtjevi nešto porastu. Ipak se prelazi na novi engine zbog boljeg grafičkog doživljaja.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

Nabiem ih na k sa amerikanizaciom i tim sranjima, sta maltene pokusavaju fifu ugurat djeci u koljevci...i zbog toga sve vise i vise se pojednostavljuje. Ostatak svijeta pati radi amera i jos nekih koji nisu u stanju naucit osnove, jer je to "prekomplicirano"... Kao i formacije koje su izbacene iz FUT-a..i tako dalje i dalje...

 Pa o tome ja govorim već par godina. Odavno je postalo očito da njih nije briga za poboljšavanjem oni najvažnijih elemenata. Briga ih je isključivo za novac i odavno su shvatili da su im glavna mušterija djeca. Pa je zato najvažnije da su nam prije par dana pokazali da je u igri "dab" proslava gola i slične p*zdarije.

 

Ima već par godina otkad govorim da će Ultimate Team biti smrt FIFA-e kao dobre NOGOMETNE igre jer ljudi zbog tog moda kupuju igru bez obzira koliko loša bila. Pa ja sam siguran da bi veliki broj ljudi plaćao istu igru sa istim gameplayem samo da im uvale nove FUT kartice i transfere.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.7.2016 15:17 (antimadridista).
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17

Fut bi trebali napravit centralnim, s tim da se svake godine izmjene statistike igraca, tako da nemoramo svake godine radit ispocetka timove, nego recimo imas tim u fifi 16, izadje fifa 17 sa updejtanim statsima, ti mozes ostat sa starim igracima ili updejtat, kupit nanovo igrace., ili da se statisike igraca same updejtaju svima

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

Fut bi trebali napravit centralnim, s tim da se svake godine izmjene statistike igraca, tako da nemoramo svake godine radit ispocetka timove, nego recimo imas tim u fifi 16, izadje fifa 17 sa updejtanim statsima, ti mozes ostat sa starim igracima ili updejtat, kupit nanovo igrace., ili da se statisike igraca same updejtaju svima

 To ćeš vidjeti nikad :D.

 

Prodaja packova bi pala za 90%, a jedna od čari FUT-a i je to kretanje ispočetka svake godine.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 17
Hexfire kaže...
TheDarkSide kaže...

Fut bi trebali napravit centralnim, s tim da se svake godine izmjene statistike igraca, tako da nemoramo svake godine radit ispocetka timove, nego recimo imas tim u fifi 16, izadje fifa 17 sa updejtanim statsima, ti mozes ostat sa starim igracima ili updejtat, kupit nanovo igrace., ili da se statisike igraca same updejtaju svima

 To ćeš vidjeti nikad :D.

 

Prodaja packova bi pala za 90%, a jedna od čari FUT-a i je to kretanje ispočetka svake godine.

A predpostavljam da je tako..al bilo bi super, ovako svake godine isti k skupljam izponova da bi za tako rec 10 mj to izgubio i opet ispocetka...

Origin ID: ReaLazio
16 godina
offline
Re: FIFA 17
TheDarkSide kaže...

Fut bi trebali napravit centralnim, s tim da se svake godine izmjene statistike igraca, tako da nemoramo svake godine radit ispocetka timove, nego recimo imas tim u fifi 16, izadje fifa 17 sa updejtanim statsima, ti mozes ostat sa starim igracima ili updejtat, kupit nanovo igrace., ili da se statisike igraca same updejtaju svima

Hoćeš reći da bi se firma trebala odreći čiste zarade od par milijuna dollara samo zato da ti ne bi morao kretati svake godine ispočetka? Ne znam sada točno na kojem ali bio sam na nekom forumu i gledam i ne mogu vjerovati. Pa ljudi potroši po nekoliko tisuća funti godišnje na packove? Halo... FUT je genijalno zamišljen mod koji svake godine cucla sve više i više novca od igrača. Onome tko ga je osmislio trebali bi podići spomenik. Kompletan mod je zamišljen da bi firmi osigurao enormnu zaradu na jednim te istim igračima svake godine iznova.. i svi sretni... opet će biti plakanja kako u packovima nema ništa, opet će biti veselja kako je nešto krupno uletjelo u packu i opet će biti trljanja dlanova kako je zarada i ove godine iznad očekivanja.. svatko dobije nešto..

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Nisam nikada dao eura za coinse ili ove pointse niti namjeravam...FUT igram samo iz jednog razloga, a to je zato što taj mod nudi veću mogućnost taktiziranja... Vjerujem da bi svi igrali fut da im se da zaje*avati oko ugovora, igrača i ostali đia-miđa jer je živi mit da online seasons ima bolji gameplay i da ima manje sra*a...To tvrdim kao fifa veteran koji je odigrao xxxxxx tekmi, što tamo što vamo...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: FIFA 17
Spunkman kaže...

Nisam nikada dao eura za coinse ili ove pointse niti namjeravam...FUT igram samo iz jednog razloga, a to je zato što taj mod nudi veću mogućnost taktiziranja... Vjerujem da bi svi igrali fut da im se da zaje*avati oko ugovora, igrača i ostali đia-miđa jer je živi mit da online seasons ima bolji gameplay i da ima manje sra*a...To tvrdim kao fifa veteran koji je odigrao xxxxxx tekmi, što tamo što vamo...

 dobar je fut, al trebaju smanjti scripting jer je nekad užasno

nemam za potpis
13 godina
offline
FIFA 17

Kad govorimo o PC-u onda je i slijepom jasno da seasons mod ima drugačiji gameplay (dal je bolji kako kome) te da su protivnici u prosjeku normalniji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 17

 

 

Nekak mi dresovi previse lelujaju,a i u trenutku nabacivanja mi izgleda kao fifa 06 :( ...nadam se da na PC i na kraju nece biti tako,ovi ostali noviteti mi se cak i svidjaju...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 17
izvone kaže...

 

 

Nekak mi dresovi previse lelujaju,a i u trenutku nabacivanja mi izgleda kao fifa 06 :( ...nadam se da na PC i na kraju nece biti tako,ovi ostali noviteti mi se cak i svidjaju...

 Kruzic kod prekida je jos iz fife 98 i 99 hahahaha... Svida mi se to sta ces moc trcat uz aut liniju, a ovo ostalo mi se cini samo kao neka sminka... Neka pokazu nesto konkretno...

16 godina
offline
Re: FIFA 17
izvone kaže...

 

 

Nekak mi dresovi previse lelujaju,a i u trenutku nabacivanja mi izgleda kao fifa 06 :( ...nadam se da na PC i na kraju nece biti tako,ovi ostali noviteti mi se cak i svidjaju...

Teško je bilo što komentirati osim vizualnog dijela i meni to izgleda jako dobro. Bez obzira na kraju kakav to bude proizvod, sigurno je da će ovo biti grafički najimpresivnija fifa do sada. Što se dresova tiče, meni to izgleda najrealnije do sada. Impresivan je travnjak kao i sam stadion sa publikom. Sada samo da još i tehnički dio bude na nivou pa da dobijemo nogomet kojeg svatko želi igrati bez stresa i živciranja..

12 godina
offline
FIFA 17
.
[19xx] 4ntraks
Moj PC  
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 17
Skilledžija kaže...
.

 Prva naslovnica s Messijem koja mi se sviđa.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 17

Najjeftinije što sam pronašao FIFA 17 na originu je preko Južne Koreje(South Korea) i iznosi cca 40.5 eura.

Ima li gdje osjetno jeftinije?

 

EDIT: na Ruskom originu je 28 eura, ali je jezik isključivo ruski/poljski.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2016 21:20 (desarun).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
desarun kaže...

Najjeftinije što sam pronašao FIFA 17 na originu je preko Južne Koreje(South Korea) i iznosi cca 40.5 eura.

Ima li gdje osjetno jeftinije?

 

EDIT: na Ruskom originu je 28 eura, ali je jezik isključivo ruski/poljski.

 

jos je rano za kupovanje, tek tamo za mj dana pocni pratiti cijene..

[19xx]C3c1l
9 godina
offline
Re: FIFA 17
desarun kaže...

Najjeftinije što sam pronašao FIFA 17 na originu je preko Južne Koreje(South Korea) i iznosi cca 40.5 eura.

Ima li gdje osjetno jeftinije?

 

EDIT: na Ruskom originu je 28 eura, ali je jezik isključivo ruski/poljski.

 

C3c1l kaže...
desarun kaže...

Najjeftinije što sam pronašao FIFA 17 na originu je preko Južne Koreje(South Korea) i iznosi cca 40.5 eura.

Ima li gdje osjetno jeftinije?

 

EDIT: na Ruskom originu je 28 eura, ali je jezik isključivo ruski/poljski.

 

jos je rano za kupovanje, tek tamo za mj dana pocni pratiti cijene..

 Kako kupiti na korejskom originu? Hola više nije kao prije, čitao sam na internetu nešto

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 15:15 (playjob).
9 godina
offline
FIFA 17

Evo tko hoće jeftiniju FIFU, skinite ovaj program i odaberite unutar programa VPN Gate Public VPN Relay Servers zatim pronađite Republiku Koreju i spojite se ondje.(Koreja je, po mome mišljenju, najjeftinija - oko 310kn)
http://www.vpngate.net/en/download.aspx

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 15:14 (playjob).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
FIFA 17

Ove  godine nema beta testera za PC, samo za konzolaše. Par savjeta kako poboljšati izglede da dobijete pozivnicu za beta testera..

 

http://www.ultimateteam.co.uk/2016/06/30/get-invited-fifa-17-beta-testing-fut/?utm_content=buffer5e04c&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 17
Znaju gdje se igra najvise igra a i najstabilnije radi...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 17
movie kaže...

Ove  godine nema beta testera za PC, samo za konzolaše. Par savjeta kako poboljšati izglede da dobijete pozivnicu za beta testera..

 

http://www.ultimateteam.co.uk/2016/06/30/get-invited-fifa-17-beta-testing-fut/?utm_content=buffer5e04c&utm_medium=social&utm_source=twitter.com&utm_campaign=buffer

 

jeba sam im sve, cigani.

[19xx]C3c1l
8 godina
protjeran
offline
Re: FIFA 17
playjob kaže...

Evo tko hoće jeftiniju FIFU, skinite ovaj program i odaberite unutar programa VPN Gate Public VPN Relay Servers zatim pronađite Republiku Koreju i spojite se ondje.(Koreja je, po mome mišljenju, najjeftinija - oko 310kn)
http://www.vpngate.net/en/download.aspx

 Koliko kosta super deluxe preko Koreje ?

A sad odoh imam posla preca,opet jedna cimenta tri lopate kreca.To ostaje uvjek isto i to se ne mijenja.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice