Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.327
|
čitano: 1.078.341
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
15 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
leo_819 kaže...
zeroname kaže...

Prije bi ih nazavao nekom sektom neko private trackerom. Ne razumijem zašto svi private trackeri ne nude opciju donacije za ulazak kao IPtorrents. Platis 20$ i dobijes premium acocunt na neki nacin  se oni osiguraju ako napravis hit and run.

Ne pada mi na pamet da plaćam za upad na neki tracker, donirao jesam na par ali ovo mi je prejadno. Nijedan ozbiljan tracker nema tu mogućnost i uopće me ne čudi da se ovo može na ipt-u nakon svih ovih sranja pred par mjeseci.

Opcenito milsim na donaciju od 20$ što i nije puno ali likovi koji se domognu pozivncie onda je prodaju online  za sulude cifre kad se radi o HDbits-u.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

Pozivnicu za ipt ti ja odmah pošaljem, a plaćati upad u bilo kakvom smislu za bilo koji tracker je suludo.

A i donaciju nebih dao prije nego što vidim točno kakav je tracker, što znači 2-3 mjeseca sigurno. 

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Dobar danas dobitak :)

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Otvorene rege na balkanelite domacem trackeru

9 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav

Mene zanima koji još tracker radi na istom principu kao THR?

Znači da nema Ratia, već da se ispoštuju vremenski intervali seeda.

 

Inače ,baš sada gledam, za koji dan će punih 6 godina da sam na THR-u.

 

 

Ja nisam imao previše problema sa pozvanima. Od 6, jedan je Ban.

 

 

 

Registrirao bi se na još jedan tracker,ako radi na noRatio principu.

 

(nemojte me sada tražiti pozivnice)

16 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Najbolje šta mi pada na pamet je od generalnih torrentshack i gft (iskreno ne znam ako još uvijek postoji), za serije btn i za filmove ptn.

 

Nije neki izbor ratioless trackera ali ima ih dosta sa bonus poenima i hrpom freeleecha tako da se da preživit

15 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

dali netko me može kontaktirati ili napisati ovdje kako ostati maksimalno anoniman pri seedanju torrenta? Pretpostavljam da nabavim seedbox i da koristim nrp SFTP za prebacivanje podataka na njega, no imam jos podpitanja pa ako netko ima volje da me kontaktira, bilo bi odlično i bio bih jako zahvalan.

After Effects,Sony Vegas Pro i Nuke tutoriali na hrvatskom: http://www.youtube.com/user/AdobeTemplate
13 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
BugHacker kaže...

dali netko me može kontaktirati ili napisati ovdje kako ostati maksimalno anoniman pri seedanju torrenta? Pretpostavljam da nabavim seedbox i da koristim nrp SFTP za prebacivanje podataka na njega, no imam jos podpitanja pa ako netko ima volje da me kontaktira, bilo bi odlično i bio bih jako zahvalan.

 

to ti je u sustini to. Preko sFTP-a prebacujes sa servera i to je to. Nema neke mudrosti. Ako zelis neku anonimnost doma skidanjem preko torrenta onda ti je i VPN opcija ali to ti dosta uspori brzinu neta, tako da ti to ne bi preporucio. Danas seedbox vise nije elita nikakva. Svatko moze uzet SB na mjesec dana, nabit na svakom trackeru 1 TB uploada min, i biti miran narednih godinu dana. Ako trebas kaj javi se u PP. Nisam neki majstor ali pomoci cu ti nekako jel :)
LP

13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Otvoren HR-Invites, najbolji domaci invite forum.

Registracija

13 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

a jesu litara sa tim otvaranjem. Mislim ono forum bi trebao biti otvoren svima. Zato je bolja ekipa na UBC-u :)

13 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Može preporuka za neki sportski tracker (nogomet), po mogućnosti ako postoji neki domaći, gdje bi se mogao naći sadržaj s arena i sport kluba...

12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Pozdrav,
imam pitanje u vezi postavki utorrent-a. Koje postavke da postavim kad su na nekim od trackera koje koristim različite postavke preporučene.

THR THR
TD TD
IPT IPT
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Bok, prekopiraj ovo s THRa, ukljuci si enkripciju :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
wrathchild kaže...

Bok, prekopiraj ovo s THRa, ukljuci si enkripciju :)

 Ok. Hvala

16 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ekipa, koji tracker bi preporučili za dokumentarce? Na IPTu nije loš izbor, no vjerujem da ima i nekih s boljim

14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
stiffler kaže...

Ekipa, koji tracker bi preporučili za dokumentarce? Na IPTu nije loš izbor, no vjerujem da ima i nekih s boljim

 

Ovisi sta te zanima.. mozda sciencehd.me

16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
wrathchild kaže...
stiffler kaže...

Ekipa, koji tracker bi preporučili za dokumentarce? Na IPTu nije loš izbor, no vjerujem da ima i nekih s boljim

 

Ovisi sta te zanima.. mozda sciencehd.me

 Što veći izbor da ih ima (povijesni me ne zanimaju :D )

 

Eh, scienceHD, treba i upast na to. Oni imaju neki minimalan broj članova (2-3 tisuće?) i nać pozivnicu je mission impossible vjerujem.

14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ja sam kod njih upao preko prijavnice https://sciencehd.me/applications.php

 

Malo se potrudi kvalitetno to slozit, i primiti ce te valjda :P

11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Jedno pitanje za ove sto koriste IPT. Sta radite kad vam zastane upload na 0,7 0,8 ili jos gore 0,9 i nece se pomjeriti slijedecih par dana ? Da li da zavrsim torent sa onih 50 coinsa ili pak jos malo da sacekam?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
wrathchild kaže...

Ja sam kod njih upao preko prijavnice https://sciencehd.me/applications.php

 

Malo se potrudi kvalitetno to slozit, i primiti ce te valjda :P

 Riješeno je to.

Došao sam do pozivnice bez problema.

16 godina
online
Re: Privatni torrent trackeri P&O
anelko kaže...

Jedno pitanje za ove sto koriste IPT. Sta radite kad vam zastane upload na 0,7 0,8 ili jos gore 0,9 i nece se pomjeriti slijedecih par dana ? Da li da zavrsim torent sa onih 50 coinsa ili pak jos malo da sacekam?

  Seed the torrent for 336 Hours and it will reset and be removed from the log

 

Tako kaze u pravilima.

 

Jednostavno ga ukloni bonus bodovima, svakako ti en sluze nicemu :D

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
11 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ma da,ne isplati se drzati toliko sati kad imaju bodovi. Na ove torente sto dodju do 0.8 ili 0.9 samo dodam ostatak onih mb ili gb.

14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
anelko kaže...

Ma da,ne isplati se drzati toliko sati kad imaju bodovi. Na ove torente sto dodju do 0.8 ili 0.9 samo dodam ostatak onih mb ili gb.

 Ja dodajem MB/GB ako je 5GB i manje preostalo seeda, a 50 poena ako je preko 5GB, sve zavisi koliki imaš buffer, odnosno za koliko ti je veći upload nego download

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
16 godina
online
Privatni torrent trackeri P&O

Svatko od nas ima drugaciji nacin.

Ja osobno sam na ipt preko 5 godina, i trenutno imam 38585 bodova. Upload mi ne treba imam toga poprilicno, a na druge stvari bodove ne mogu potrositi, tako da radije dajem bodove. Da ne propadaju :D

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ekipica, meni treba još jedan pored partisa na kojem imam jedno 200Gb down/up pa ako netko ima koju pozivnicu viška molim da mi pošalje. Svejedno kaj, može i ove naše torenntHR ili TL ako još postoji. Mogo bi i Blackcatgames proć :)) 

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ako ima neko od CB staffa ovdje molio bi da mi se javi na pp.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

...

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 0:32 (nj0fra).
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Crna berza je pravi onaj srpski nacionalistički tracker na kojem te banuju sa razlogom "spamovanje" a to jutro ušao 2 puta da vidim ima li kakav dobar torrent da skinem na kojem bi se moglo dosta odseedati. Naravno to je izgovor da bi se banovao neko ko nije "njihov". Da se ja zovem Milan, Radojko, Stefan ili slično, ja nebi bio banovan, ali pošto sam Bosanas i zovem se Mehemed, banovan sam nakon manje od 2 mjeseca, nakon najmanje 3-4TB uploada, ratia preko 15.0 i preko 110000 bonus poena s kojim se može kupiti još preko 1,5TB uploada. Kada sam pitao za dokaze tog spamovanja na njihovoj facebook stranici, samo sam jednostavno bio banovan sa stranice. Da stvar bude još gora banovali su i ovog koji mi je poslao pozivnicu. Gotovo u svakom trenutku sam imao preko 200 torrenata na seedu sa njihovog trackera, bio jedan od najboljih seedera i onda oni tek tako odlučuju da me banuju na "nacionalstićkom" osnovu.

Pu džubrad jedna nacionalistička, nadam se da ćete propasti, i nikada vam ovo neću oprostiti, u svakoj mogućoj situaciji ću vas kuditi i govoriti da ste najgori mogući tracker koji postoji.

Samo neki od torrenata koji su ostali nakon što sam banovan Samo neki od torrenata koji su ostali nakon što sam banovan
http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
16 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Aj ne pricaj gluposti.., kakav nacionalizam te spopao ?

 

Datum registracije: Jan 29 2009, 06:22 AM

 

RH - Hrvat

 

Slabo aktivan, tu i tam nesto skinem... ratio mi ok i niko ziv me nista pitao nije za ovih 6 i pol godina...

 

Vjerojatno si mljeo nesto negdje gdje nije trebalo a sudeci po ovom postu kako si ga napisao i srocio ja osobno bih te bannovo sa svih ex-yu trackera.

14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Nigdje nikada ništa nisam napisao što ne treba, ni na forumu, ni na chatu. Ako sam već banovan zbog nečeg što sam napisao zašto nisu dali screenshoot toga već me samo banovali sa facebook stranice, a taj dan ništa nisam napisao, za dan-dva prije nisam siguran da li sam išta pisao, ali sam 100% siguran da nikada nisam nikog uvrijedio ni preko shoutbox-a a ni preko foruma, na forumu sam pisao ono što je isključivo vezano za teme u kojima sam pisao, a u shoutbox sam samo pisao želje za njihov radio i pozdrave, a to nije razlog za ban. Nisam ništa rekao za Hrvate, već mislim da mrze Bosance-Muslimane. THR je definitivno No 1 tracker na cijelom balkanu, i ne treba mi berza pored THR-a, samo mi žao novca koji sam potrošio na boxove da bi nabio uploada tamo, to im najviše zamjerim.

http://www.speedtest.net/result/3853013387.png Dobre hakere svi znaju, najbolje hakere niko ne zna
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.6.2015 11:09 (Haker_x).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice