YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

poruka: 64
|
čitano: 28.122
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju ".
15 godina
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

Um prosječnog posjetitelja ovog foruma – ja želim badava koristiti YouTube, ne želim ništa platiti, ne želim gledati nikakvu reklamu, ne želim da skupljaju ikakve podatke o meni, ako sam nešto snimio i stavio gore, to mi trebaju platiti i sve bi to trebalo kvalitetno funkcionirati. Tko i na koji način bi plaćao troškove ne zanima me.

 

Mislim da je već sad AI pametniji od prosječnog posjetitelja ovog foruma.

 
9 17 hvala 1
15 godina
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

Um prosječnog posjetitelja ovog foruma – ja želim badava koristiti YouTube, ne želim ništa platiti, ne želim gledati nikakvu reklamu, ne želim da skupljaju ikakve podatke o meni,  ako sam nešto snimio i stavio gore, to mi trebaju platiti i sve bi to trebalo kvalitetno funkcionirati. Tko i na koji način bi plaćao troškove ne zanima me.

Mislim da je već sad AI pametniji od prosječnog posjetitelja ovog foruma.

 
3 8 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
uzmes priko argentine za 7 kn misecno....
8 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
rjakopec kaže...

Um prosječnog posjetitelja ovog foruma – ja želim badava koristiti YouTube, ne želim ništa platiti, ne želim gledati nikakvu reklamu, ne želim da skupljaju ikakve podatke o meni,  ako sam nešto snimio i stavio gore, to mi trebaju platiti i sve bi to trebalo kvalitetno funkcionirati. Tko i na koji način bi plaćao troškove ne zanima me.

Mislim da je već sad AI pametniji od prosječnog posjetitelja ovog foruma.

 Glavno da si ti nama toliko pametan da postaš isti komentar dva puta. Huehuehue.

13 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Ges kaže...

YT je otišao u klinac onog trenutka kad su srediti algoritam da više ne možeš zalutati na dark part of YT. Kad bi nazad vratili tu mogućnost, čak bih i gledao reklame. Sad mi vrti samo komercijalno smeće + pokušaji na regionalno "popularno" komercijalno smeće. Posebno mi ide na živce jer čim nešto kažeš ti to krene servirat u reklamama, ali da ubere kako me nikako ne zanimaju npr. narodnjaci čak i kad mu ih obilježim sve sa "ne pokazuj ovaj kanal" koje mi eto silom servira jer su iz "regiona", nema šanse, tu je eto glup ko q...

Prebaci regiju na UK. Nema cajki, nema narodnjaka; preporodio sam se. Od lokalne verzija YouTubea dobijem proljev.

Vule kaže...
uzmes priko argentine za 7 kn misecno....

I onda kad Google traži potvrdu kartice argentinske banke, izgubio si račun i ne možeš ga dobit natrag. Ima ekipe kaj je isto radilo s Netflixom, kupovali preko VPN-a iz Turske, pa im je Netflix zabranio gledanje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.6.2023 23:13 (Marko :D).
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
rjakopec kaže...

Um prosječnog posjetitelja ovog foruma – ja želim badava koristiti YouTube, ne želim ništa platiti, ne želim gledati nikakvu reklamu, ne želim da skupljaju ikakve podatke o meni,  ako sam nešto snimio i stavio gore, to mi trebaju platiti i sve bi to trebalo kvalitetno funkcionirati. Tko i na koji način bi plaćao troškove ne zanima me.

 Točno.

Najbolje da ću financirati kompaniju koja vrijedi 300 milijardi dolara, ima monopol na svemu mogućem i maltene vlada svijetom.

Evo idem im ja još plaćati 10 dolara, čisto da ih podržim da ne propadnu i jer sam zabrinut za njihove troškove.

:facepalm:

 

Ne želim googlu ostaviti ni jedan kB podataka više nego što trebam o sebi, a pogotovo im ne želim ostaviti bilo kakav novac.

Uvijek ima ljudi od kojih se ovakve kompanije financiraju, a fala bogu da uvijek ima i zaobilazan način.

13 godina
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

Ne znam koje reklame to ljudi imaju na YT...koristim Operu, osim što ima svoj adblocker instarlirao sam još i Adaware blocker i nema brige s reklamama. Niti me YT išta upozorava da ne koristim adblokere. Tu i tamo počne neka reklama umjesto videa, ali stisneš F5 i krene video bez reklame :)

 
0 0 hvala 0
2 godine
online
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

Ponekad odaberem par yt videa ili playlistu, iskrcam urlove u pot player na pcu i tako gledam uz sva moguća namještanja kvalitete slike koje taj player pruža, stvar radi i u mpc-be, ne znam radi li i u običnom mpc, dakle uopće ne moraš biti prijavljen na yt račun, nema reklama, samo video.

 

Stvar radi i u 4K i nižim rezolucijama koje možete izabrati u samom playeru.

 

Moj PC  
8 0 hvala 4
7 godina
protjeran
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Daten007 kaže...

Samo neka kažnjavaju, nema šanse da ih gledam ako ima reklama, a još manje da im plaćam da mi ne ubacuju reklame.

 

Neki dan na televiziji gledam s malom ( 3 godine ) Cocomelona na youtube, kad usred videa iskoči reklama, i to ne bilo kakva reklama, reklama koja u donjem desnom kutu ima upozorenje "Parental Advisory Explicit Content" ili tako neka obavijest.

 

Reklama je neka mračna, nisam ni želio gledati, samo sam brzo uzeo daljinski i stavio skip.

I oni to plasiraju djeci koja gledaju dječji crtić

 

Zna li netko način da se na televiziju instalira ad blocker?

Znam za android na mobitelu postoji, PC isto, ali ne znam ima li za LG WebOs na televiziji.

 

Ako ne postoji onda je po meni najbolji način ne puštat djeci da gledaju direkt na youtube, nego na PC skinut video i pustit ga s usb-a na televiziji

 

 

 To nije do yt nego do kreatora sto svoj video nije prijavio pod yt kids, onda dolaze drugacije stvari

 

Al cijeli ovaj rant na yt ne kuzim, vi ne bi placali pretplatu al zato nebi ni reklame, a od cega tocno da yt onda prezivi, koji poslovni model da koristi? 

e da i ovi koji se zale na algoritam, sta stvarno imate toliko vremena da gledate sta yt preporuci? 

p.s. Ovi nadobudni "kaznit cu ja njih","nece me yt vise vidjet" likovi me podsjecaju na iste one koji su prije 2 godine presli na SIGNAL i govorili da ce whatsapp propast....vidimo kako je to proslo, meni u imeniku vise nitko ne koristi whatsapp 

6 godina
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

kao i u svemu, youtubu je potrebna konkurencija. nije korisnikov problem sto vrsni menadjeri ne mogu nac inovativniji model zarade osim seljackog, udari sto vise reklama. za to ti ne treba skola da smislis

 

 

cinjenica je da su pretrpani reklamama, cinjenica je i da im premium ne nudi prakticki nista

 

 

neka se vise trude jednostanvo, resurse imaju

 

 

 

 

 

i neko je rekao da postaju tiktok. da bar. tik tok ti suggesta puno bolje videje, a od reklama ni r. da uvedu bolje uredjen site za desktop. jubito me nebi vise nikad vidio

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 10:38 (registracija).
 
9 0 hvala 1
7 godina
protjeran
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Kako ne nudi nista
Nudi ti yt bez reklama koje toliko svima smetaju

+ ti nudi yt music, meni sasvim dovoljno

Jer umjesto da placa spotify samo za muziku, ovako imam i yt bez reklama
7 godina
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

Moj neki osobni osvrt na cijelu temu je sljedeci. 
Mislim da je cinjenica da iz godine u godinu broj reklama je sve veci i veci. Kad sam prvi put otvorio Youtube, tu su bili samo banneri i reklame se nisu prikazivale unutar videa. 
Onda je dosla jedna reklama u video na samo par sekundi pa dvije i onda smo dosli do toga da cemo vrlo brzo doci na goru situaciju nego da gledam film na RTLu. Iako, barem je na TVu kolicina reklama regulirana dok Alphabaet moze slobodno imati vise reklama nego sadrzaja pa im nitko nista ne moze. 
Ja prvi imam adblock u browseru, ne toliko zbog Youtubea koliko zbog ostalih stranica koje su negledljive bez istog. Da se vratim nazad na Youtube. Osobno vidim ovaj trend sa sve vecim brojem reklama kao bezobrazluk i pohlepu. Sve je nekako funkcioniralo i s daleko manjim brojem reklama u proslosti, ali "someone needs to think about stakeholders" kako bi se reklo na drugoj strani bare. Ne zelim placati nista Youtubeu cisto jer vidim njihov potez kao prisilu da predjem na pretplatu. Nesto analogno ovome bi bilo da sam se kupao na plazi godinama da bi koncesionar sve poceo ogradjivati i na kraju trazio da platim lezaljku i dolazio mi svako malo da platim lezaljku koja mi ne treba. 
Molio bih da me se ispravi ako nisam negdje nesto slicno ulovio, ali da Alphabet kaze da ce smanjiti reklame na jednu od 10-15s na pocetku videa i bannere ja bih prvi stavio Youtube na white listu add blockera. Ali u ovom trenutnom izdanju nema sanse da ce oni vidjeti i centa od mene. Njihov algoritam je sve losiji. Prije bih dobio neke zanimljive preporuke, a sada me vrti oko jednog te istog, nudi mi vec odgledane videe i playliste za koje nikako ne moze skuziti da ih NE ZELIM (dosta se ljudi zalilo na to i nema nacina kako zaustaviti takve preporuke). 


Netko je rekao da Youtubeu nedostaje konkurencija. S time se slazem u potpunosti. Iskreno sve slicne platforme nisu vrijedne spomena. Jedino bi tako bili prisiljeni mijenjati stvari na bolje za sve (konzumente, content creatore, njih kao firmu), umjesto da slijede postojeci model gdje je njima dobro, a ostale tko j dok im god kapi fina svota na racun svakog dana. 

 
10 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

HRT zna kako se to radi.

 

Naplati svima koji imaju pristup televizoru doma pošteno i onda im još pokaži što više reklama koje nije moguće blokirati.

 
7 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

Majku li im pe**rsku j**em u p**ku.. Taman da do kraja života moram platiti 0.01€ i da nijednu reklamu nikad više ne vidim, neću platiti. Prestat ću koristiti YT. Pa ovo je prestrašno.

 

Najgore je kad hoćeš pogledat video od 20-25 sekundi, vidim 2 reklame jedna od 15 sekundi, drugu možeš preskočiti nakon 5 sekundi.. Odmah tlak na 180.. Dakle 20 sekundi reklama za isto toliko trajanje videa. Da ne spominjem razno razne instrukcijske videe gdje svakih 5 minuta ili više usred videa iskaču reklame. Pogledati jednu ili dvije reklame na početku videa je normalno (ako video traje 10-15 min), ali ovo iskakanje usred videa gdje ti moraš klikati da se makne toliko ide na živce i ne znam kako vama, ali meni to ima upravo kontra efekt da ne samo da nikad neću otvoriti ili kupiti od tog proizvođača, nego ću ga čak i zamrziti, štoviše stvoriti averziju prema njihovim proizvodima. Čak ću i primjer navesti.

 

Prije sam volio jesti i bio sam stalno gladan, znao sam jesti do 4 puta dnevno.

 

Otkako su mi na YT počele iskakati reklame od Wolta, prestao sam ne samo naručivati njihovu hranu, nego sam i prestao uopće jesti. Pola me nema. Wolt, koji k**ac?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 12:53 (Marko_95).
Moj PC  
11 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir

HRT naplati svima koji imaju struju. Ili udiši kisik. Nije porez, uopće. Samo tako izgleda, hoda, miriše, djeluje, i ponaša se, ali nije porez. Samo svi moraju prisilno plaćati, nema veze da li koriste njihove usluge (program) ili ne.

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

benzin bez olova, kola bez šećera, jubitu bez reklama ... pa kam to ide?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
10 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Tvpronlem kaže...
Kako ne nudi nista
Nudi ti yt bez reklama koje toliko svima smetaju

+ ti nudi yt music, meni sasvim dovoljno

Jer umjesto da placa spotify samo za muziku, ovako imam i yt bez reklama

 

nudi premalo, i to sto nudi je lose. meni

 

 

music mi je losiji od konkurenata, cak losiji od obicnog youtuba kad slusam glazbu sto se preporuka tice.

downloads nebi koristio nikad

background play je nesto sto se valjda podrazumjeva da ide s music, ne mozes mi to prodavat kao dodatnu uslugu

kids nebi koristio

 

 

sve gluposti osim ukidanja oglasa

 

 

 

pokusali su sa originom, propalo. neka dovedu kreativnije ljude da koji ce proizvest nesto sto ce ljudi prepoznat kao nesto vrijedno placanja.

 

 

moramo priznat da googleu bas i ne ide sa vodjenjem youtubea

15 godina
neaktivan
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

Po meni je najgore što je youtube napravio što je onemogućio "malim" youtuberima da nešto zarade (moraju postići određeni, dosta visok prag da bi išta dobili), u isto vrijeme želi prisiliti sve na preplatu. Nisam nikad zarađivao na youtube, ali to onemogućavanje sitne zarade, u kombinaciji sa ovim guranjem reklama na silu u grlo, daje dosta snažan dojam bahatosti. Inače bi neko mogao zaraditi tu preplatu ili dio tako da mjesečno objavi jedan video, ali očito ništa od toga. Youtube dosta dugo ima konkurenciju, i mada je broj 1, što bahatiji budu, to će više korisnika otjerati na druga mjesta i to će ojačati konkurenciju i stabilizirati situaciju u smislu da se počnu jače boriti za korisnike umjesto direktno za novac.

 
2 0 hvala 1
2 godine
online
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Mad-Max-X kaže...

Youtube dosta dugo ima konkurenciju...

 Nema nikakvu konkurenciju, twitch je pokupio nešto game streamera koje će rastjerati nedavnom eulom i tupim zabranama o oglašavanju a tik-tok djecu s poteškoćama u razvoju + kinezi koje će usa i eu ubrzo zabraniti radi sira, jedina prava konkurencija bi mu mogao biti rumble ali kako rumble pati od javnog mnijenja koje ukoliko ga uopće vidi, ga vidi kao utočište ultradesnih trolova, teoretičara zavjere i ostalih gledača u kemtrejlse te qanonovaca i sličnih idiota, sakuplja promile u odnosu na yt. Tko drugi? Propali facebook ili snimke peglom na twitteru?

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 17:30 (notloB).
12 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
notloB kaže...
Mad-Max-X kaže...

Youtube dosta dugo ima konkurenciju...

 Nema nikakvu konkurenciju, twitch je pokupio nešto game streamera koje će rastjerati nedavnom eulom i tupim zabranama o oglašavanju a tik-tok djecu s poteškoćama u razvoju + kinezi koje će usa i eu ubrzo zabraniti radi sira, jedina prava konkurencija bi mu mogao biti rumble ali kako rumble pati od javnog mnijenja koje ukoliko ga uopće vidi, ga vidi kao utočište ultradesnih trolova, teoretičara zavjere i ostalih gledača u kemtrejlse te qanonovaca i sličnih idiota, sakuplja promile u odnosu na yt. Tko drugi? Propali facebook ili snimke peglom na twitteru?

Kako nema?

A Redtube?

Tek kada ti komarac sleti na jaja,shvatiš da se problemi ne rješavaju nasiljem!
15 godina
offline
YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokiraju

YouTube i strožije kažnjavanje slobodno mogu da mi se naglabaju k....

 

Platit ga neću, pa taman da više nikad ne otvorim i pogledam niti jedan jedini video.

Know your world.
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
@Mad-Max-X
Ja sam zarađivao, kud imaju rigorozne uvjete tu te još provjeravaju kad pređeš prag od 1000 dolara mjesečno. Onda ti traže dlaku u jajetu i bez povoda ti mogu ugasiti monetizaciju a ti se nemaš kome žaliti jer ne postoji mail na koji možeš pisati ako si još mali kanal ispod 50k pretplatnika.
Znam da su onom YouTuberu idiokratija iz čista mira ugasili monetizaciju i čovjek pravio video pa su mu vratilli kad su se ljudi pobunili. Iz YT su rekli da je došlo do greške, a činjenica je da tamo od zaposlenika netko namjerno gasi ljudima monetizaciju ako im se ne sviđa tvoj kanal ili nešto. Samo što je on onda imao dosta pratitelja pa ga je to izvuklo, koliko ima takvih kanala da ljudi ne znaju.
Znamo svi i da dosta velikih kanala je ostalo bez monetizacije dok neki koji bi trebali dobiti ban i dalje zarađuju. Sve ovisi jel te vole zaposlenici ili ne, ako te vole tvoji klipovi će biti redovito u trendingu i algoritam će gurati ljudima tvoje klipove. Zato ljudi dobivaju dojam da im se stalno preporučuje isti sadržaj koji ih ne zanima, jer YT je taj koji odlučuje šta da gura široj masi
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.7.2023 21:08 (NickChase).
15 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
El Torro kaže...

Onda više neću gledati Youtube. Ionako se polako pretvara u Tik Tok.

 

Točno to sam i ja rekao neki dan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
suspendiran
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
rjakopec kaže...

Um prosječnog posjetitelja ovog foruma – ja želim badava koristiti YouTube, ne želim ništa platiti, ne želim gledati nikakvu reklamu, ne želim da skupljaju ikakve podatke o meni, ako sam nešto snimio i stavio gore, to mi trebaju platiti i sve bi to trebalo kvalitetno funkcionirati. Tko i na koji način bi plaćao troškove ne zanima me.

 

Mislim da je već sad AI pametniji od prosječnog posjetitelja ovog foruma.

 To je um zdravog razuma frende.

15 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Yt premium najbolja i jedina moja pretplata...
...potpis nije potreban...
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
Na laptopu Firefox s uBlock origin extenzijom, na mobitelu isto plus Youtube revanced plus dns postavljen na dns.adguard.com

Nigdje se ne prijavljujem s računom, sve cookie-se osim nužnih odbijam.

Ne vidjeh reklame ni na laptopu ni na mobitelu odavna... Cak su mi i free aplikacije bez reklama zbog dns postavki 😁
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
rjakopec kaže...

Um prosječnog posjetitelja ovog foruma – ja želim badava koristiti YouTube, ne želim ništa platiti, ne želim gledati nikakvu reklamu, ne želim da skupljaju ikakve podatke o meni,  ako sam nešto snimio i stavio gore, to mi trebaju platiti i sve bi to trebalo kvalitetno funkcionirati. Tko i na koji način bi plaćao troškove ne zanima me.

Mislim da je već sad AI pametniji od prosječnog posjetitelja ovog foruma.

 Zapravo, ne. 

 

Ljudi nemaju problem s plaćanjem usluga već sa seksom na suvo, bez "predigre". Nema tko nije piratizirao igre dok nije došao steam i gle čuda - smanjio se i piratluk. 

 

Yt bi trebao imati kvalitetniju komunikaciju prema korisnicima i transparentnije poslovanje prema kreatorima i tu bi rjesio 80% svojih problema. Svi mi znamo da silne milijarde 4K videa zauzimaju prostor i da to netko treba platit. Kad pogledaš ukupnu količinu podataka na YT vidiš da se radi o eksponencijalnoj funkciji, odnosno da će hrpa samo biti veća.

 

Jesu li preskupi? 

Disney - 7.99

Netflix - 9.99 (bio je 11.99 nezz zasto su pojeftinili u 2/3. mjesecu?)

Prime - 5.99

Spotify - 7.99

Youtube - 9.55(?!)

 

Po meni da - preskupo. Da im ja radim PR bilo bi 3.99 za jednu osobu 4.99 za content creator support (od cega 1€/$ mozes donirat kanalu kojem zelis tako da im nakon provizije/poreza ostane 1€). Drugi tier bio bi 6.99 za dvije osobe odnosno 9.99 za CC support od cega 3€ (+porez/provizija) mozes donirati kanalima (tj da 3 kanala mozes podrzavat).

 

Kanali koje suportas bili bi bez reklama 100%, dobijes nekakav ekskluzivni sadrzaj ili sta vec. Svi ostali imali bi onu reklamu unutar videa (this video was sponsored by...). Eventualno neki family plan za 11.99 i dalje da mozes koliko hoces uplatit s tim da X ostaje youtubeu, a ostalo mozes donirat.

 

DNK youtubea su kreatori sadržaja bez kojih bi isti bio goli kurac. Što god sam ikad trebao (od recenzije do how to videa) sve sam našao na YT, ali da netko negdje nije imao volje snimat pol sata video kako instalirat robotsku kosilicu ili popravit išijas imao bi bar toliko više problema u životu.

 

Vidimo po Onlyfansu/Patreonu kako su iz toga napravili čitav biznis model samo zato jer se YT nije toga prvi sjetio. Da su prije 5 godina uveli pretplatu, samo bi na proviziji prema kreatorima trpali milijarde. A imali bi sretne i kvalitetne kreatore, zadovoljne korisnike i dioničare, a i hrpu ekskluzivnog sadržaja kao npr Netflix (za borbu protiv tiktoka itd ali i za privlačenje skupljeg, kvalitetnijeg kadra u firmi). 

 

Dok ne shvate da im biznis nije plasiranje reklama već privlačenje kreatora ne piše im se dobro.

Ovaj potpis nije u skladu s propisima.
15 godina
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
struja1911 kaže...
Na laptopu Firefox s uBlock origin extenzijom, na mobitelu isto plus Youtube revanced plus dns postavljen na dns.adguard.com

Nigdje se ne prijavljujem s računom, sve cookie-se osim nužnih odbijam.

Ne vidjeh reklame ni na laptopu ni na mobitelu odavna... Cak su mi i free aplikacije bez reklama zbog dns postavki 😁

 kako pratis pretplate kanala koje pratis bez racuna..

...potpis nije potreban...
Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2023 11:01 (DaNiTo).
11 mjeseci
protjeran
offline
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
DaNiTo kaže...

 kako pratis pretplate kanala koje pratis bez racuna..

 Pa staviš ih u bookmarks, tako ja radim.

I nema potrebe da te uopće išta obavještava o novom videu, ionako ga YT nudi u recommended čim izađe.

Tako da je račun nepotreban.

2 godine
online
Re: YouTube će strože "kažnjavati" one koji blokir
DaNiTo kaže...

 kako pratis pretplate kanala koje pratis bez racuna..

 Kako misliš pretplate? Gdje je napisao da išta plaća?, malo sam puno tup

Postaviš kanal u favorite i svako malo pogledaš ima li što novoga, jadno prema ljudima koji prave kanal, niti je subscriban niti može lajkati a oni te moljakaju iz videa u video ali eto može se i tako.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 2.7.2023 11:26 (notloB).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice