TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

poruka: 67
|
čitano: 13.293
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v".
11 godina
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

Mene zanima koliko ce vremena proc prije nego US zabrani Tik Tok jer suradjuju sa Kineskom vojskom,spijuniraju korisnike i sve ostalo sto US korporacije ne rade.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
MEGATAMA kaže...

Mene zanima koliko ce vremena proc prije nego US zabrani Tik Tok jer suradjuju sa Kineskom vojskom,spijuniraju korisnike i sve ostalo sto US korporacije ne rade.

 Američke korparcije upravo i zarađuju na špijuniranju korisnika. Misliš da bi Meta i Google bili toliko profitabilni i vrijedni da ne koriste enormne količine podataka koje imaju o korisnicima? Nisu sve te aplikacije za džabe bez razloga.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2022 17:45 (captain_soap_McTawish).
11 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
captain_soap_McTawish kaže...
MEGATAMA kaže...

Mene zanima koliko ce vremena proc prije nego US zabrani Tik Tok jer suradjuju sa Kineskom vojskom,spijuniraju korisnike i sve ostalo sto US korporacije ne rade.

 Američke korparcije upravo i zarađuju na špijuniranju korisnika. Misliš da bi Meta i Google bili toliko profitabilni i vrijedni da ne koriste enormne količine podataka koje imaju o korisnicima? Nisu sve te aplikacije za džabe bez razloga.

Ovo moje je bio sarkazam...mozda sam trebao napisat...ovo je sarkazam.

10 godina
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

 

Hm, ne znam,,,,, muškarci vole žene. Razgolićene? Ne, samo one zabudane, te one koje mole očenaše....

Časne su najbolje ženske.

 

Žene su za sve krive. Zlo je ušlo u ovaj svijet sa ženama. 

 

 

 

Mislim da treba zabraniti Elvisa, jer mlade potiče na nemoral. 

 

 

Zaustavite cajke, r'n'r, rave, hevi metal, zabranite alkhol, policijski sat za sve mlađe od 30 godina iz 21h, itd.....

Sve se može kad se hoće.

 

 

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 1
14 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
MEGATAMA kaže...

Ovo moje je bio sarkazam...mozda sam trebao napisat...ovo je sarkazam.

 Sorry, mozak mi je očito u eko načinu rada danas.

15 godina
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

tik tok mi je sranje i nikad ga ne mislim instalirat, totalno mi je beskorisna mreza kao sto mi je i snapchat bio kojeg isto nisam nikad instaliro. trenutno koristim samo facebook(radi nekih grupa u kojima sam, faksa itd.) i instagram(koji se masu pokvario u zadnje vrijeme i sad je krcat sranjima i gubi pocetni smisao posto su krenuli kopirat tik tok). 

sve u svemu meni je ovo dobro, jer hrpa tih debilnih influencera prelazi na tik tok, a you tube se cisti i ostaju sve vise samo kvalitetni kanali, a i sam sam poceo vise pratit you tube. pratim kulinarske kanale, putopisce, nekoliko tech kanala, par you tubera koji su mi zabavni i to je to. 

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
Dobar dio kvalitetnih kanala se polako sele na Nebulu.
10 godina
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

 

 

Ne dirajte Jubito. Tamo ima jako dobrih stvari. Kada privatna osoba želi napraviti neki video zapis ode tamo i to napravi.

 

YT je kao kanal jako korisna stvar. Npr. vidiš kako policija u USA riješava stvar sa kriminalcima raznih vrsta. Ne, kao u Evropi gdje pucaju u zrak ili u pod.

 

dzg
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
Ne vrijedi ovo ni komentirati vise
be Cool
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 5:23 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
Ver0n kaže...
mar123 kaže...

a you tube se cisti i ostaju sve vise samo kvalitetni kanali

 Glupost.

Ništa se youtube ne čisti, čak naprotiv, hype i clickbait smeća je više nego ikada, baš zato što pokušavaju pratit taj moderan trend namjenjen retardiranoj publici.

Više čovjek ne može pogledat recenziju mobitela, a da tip na thumbnailu nije napravio neku kretensku grimasu, otvorio usta, da ne viče i da ne piše neka senzacija u naslovu.

 

 

 ha cuj, ne znam, valjda ovisi koga pratis. ja ovo sto si naveo ne vidam bas tako cesto, kad rade reklamu to bude usred videa di kazu "sad malo reklame" i ja stisnem na daljinskom 4-5 puta tipku za premotavanje i to je to, nista nigdje ne iskace usred videa i uvijek bude samo ta jedna reklama sto mi je uredu jer to je tim ljudima nacin zarade. 

kaj se naslova tice, jbg nekad budu malo bombasticni, to je istina. 

 

kazem, nadi si kanale koji ti se svidaju, pretplati se na njih i to je to. pa valjda imas par dobrih recenzenata koje si gledo i onda kod njih prati recenzije. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
online
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

AC/DC ime pjesme: Let me put my love into you. Druga pjesma, Big balls.
Malo lyrics iz pjesama:

"Don't you struggle
Don't you fight
Don't you worry, 'cause it's your turn, tonight"

"Let me cut your cake with my knife"

“She was a fast machine, she kept her motor clean.
She was the best damn woman that I’ve ever seen.”

Pravi sukus poezije i profinjenosti.

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
fer-de-lance kaže...

Mene u ovoj dretvi jedino brine kak to da je Stric_Jura sad odjednom protiv (polu)golih žena sumnjiva morala???

Bit će da mu se nekaj pogoršalo...

 

 

 

Carry on, as usual 

 

 ma znaš onu o lisici i kiselom grožđu... 

Ju je je? Je ju je!
14 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
cvaja997 kaže...

AC/DC ime pjesme: Let me put my love into you. Druga pjesma, Big balls.
Malo lyrics iz pjesama:

"Don't you struggle
Don't you fight
Don't you worry, 'cause it's your turn, tonight"

"Let me cut your cake with my knife"

“She was a fast machine, she kept her motor clean.
She was the best damn woman that I’ve ever seen.”

Pravi sukus poezije i profinjenosti.

 zaboravio si:

 

let me cum into you pleaseeeeee...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 13:49 (Stric_Jura).
6 godina
online
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

Samo glorificiranje rocka i pljuvanje cajki je meni smijesno. Osobno ne slusam ni jedno, privatno je Thompson na repetoaru, da zapaprim i potkurim jos malo dretvu, te strani pop vise manje. Imagine dragons i taj tip glazbe. Medutim ne smeta me i kad sam pijan u klubu dobre su cajke il kaj vec svira. Koga briga. Sad je malo trulo, da sam na pocetku srednje imao bolje financijske uvjete za ceste izlaske, potporu roditelja kad bih se napio... A mozda ovo rjede tulumarenje nebi bilo tako slatko i u boljim uspomenama. Poanta je sve u malim kolicinama je meni donjelo samo dobro. To mi je bila nagrada za trud. Volio sam to. 

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

Hmmm, i jedna i druga strana se složile da je problem u tekstovima.

Zaključak se sam nameće: slušajte samo klasičnu instrumentalnu glazbu, modernu akustičnu instrumentalnu glazbu, freestyle new age jazz bez vokala, i, kao šlag na tortu - grindcore,  jer tam iako vokali postoje, tekst nemreš skužit ni da se na trepavice postaviš 

 

Sve je ostalo smeće zbog loših tekstova, ukratko...

 

 

Kruha i igala...
 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

 

 

Mnogo puta sam doživio da baš rokeri sa takvom gorčinom i žući deru po ljubiteljima narodne muzike. Kao da je narodna muzika manje vrijedna, kao i oni koji je slušaju.

Za nacifašiste je jasna stvar. mrze sve kaj nije na njihovom radaru "ljubavi".

 

 

Al' eto nikada nisam doživio da neko iz redova narodne muzike, priča loše o drugima.

 

Slušam sve, sem nacifašista.

dzg
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
Groblja su obicno u RH najlipsi dio mista :p
Turbofolk 90-ih dode ka klasicna muzika naspram ovih autotune trap uzasa.
AC DC su skupina starkelja cije se majice prodaju po wallmartu i konzumu. Razlika izmedu rocka i ostatka pop muzike je u tome sta se ove drugih za 2 miseca niko vise ne sica...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

Niste vi razliciti samo ste u razlicitim grupama ljudi. 

 
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

Rokeri su naravno nekolika letvica iznad narodnjaka/turbofolka i ostale "glazbe" tog tipa. Rok nije samo AC/DC, imas Pink Floyd, Led Zeppelin, Queen, The Beatles, Deep Purple itd. 

Imas razlicite podzanrove Rock 'n' Rol, Progressive Rock, Blues Rock, Punk Rock, Surf Rock itd. 

Ljudi koji su se isporfilirai u zanru sviraju i pjevaju kao svemirski brod.

S druge strane imas glazbu baziranu na par samplova ili nekoliko jednostavnih nota koji su vec bile odradjene miljun puta, te imas prizemni zivotinjski tekst i isto takvo ponasanje u lokalima. 

Svatko ima pravo na izbor, ali normalno da treba djecu oduciti od takvog sranja jer on sto nauce ostaje im za cijeli zivot. 

 
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
om-prat kaže...
Razlika izmedu rocka i ostatka pop muzike je u tome sta se ove drugih za 2 miseca niko vise ne sica...

Naravno da se nitko više ne sjeća Jacksona i Madonne. 

 

Pusti dijete neka sluša šta god želi.

16 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
PzKpfw kaže...

 

 

Ne dirajte Jubito. Tamo ima jako dobrih stvari. Kada privatna osoba želi napraviti neki video zapis ode tamo i to napravi.

 

YT je kao kanal jako korisna stvar. Npr. vidiš kako policija u USA riješava stvar sa kriminalcima raznih vrsta. Ne, kao u Evropi gdje pucaju u zrak ili u pod.

 

Fino smo se dogovorili, da više ne dolaziš pijan na forum i da ne oftopičarič.

 

Drž se teme, barem malo reda radi.

 

 

E da pozdravi muriju u Americi, i subskrajbaj se na njegov kanal.

 

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 17:01 (rambox).
10 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
To se 80-ih zvalo pop rock. :P
9 godina
neaktivan
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
Kolacic kaže...

Nisam ja stricu pokusavao pametovati kako odgajati svoje dijete. 

Isao sam na to da ne treba razdvajati ljude po vrsti koju slusaju i braniti im. U svemu tome imas Alkohol,drogu i sex. 

Mogao bih nabrajati kako su se castili pridjevima isto ovako kako stric radi "grupe" metalaca,rokera,cajkera itd dok sam bio mladi. Neki su prerasli,puno njih nije.

Danas je manje vise kes i golotinja bez obzira na boju,vjeru,glazbu,musko,zensko. 

Klasicna glazba? Znam par ljudi,prilikom su stariji od mene 20+ godina,imucniji. Iz ovoga ces zakljuciti nesto sigurno.

 

8 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
Ver0n kaže...
veliki pero kaže...

Rokeri su naravno nekolika letvica iznad narodnjaka/turbofolka i ostale "glazbe" tog tipa.

 Pa kad se treba nadrogirat i pjevat nenormalne pjesme o nasilju - naravno da su nekoliko letvica iznad bilo kojeg drugog žanra. :thumbs up:

Publika se međusobno nagurava, trese glavom, polijeva pivom i povraća jedni po drugima, to je čak mnogo ispod životinjske razine.

 

Dok na cajkama, ekipa sređena, u košuljama, uredni svi, cure vrhunske, odlična atmosfera, pjevač/pevaljka vrhunski i pjesme koje imaju smisla.

To je već za elitu, a ne za klošare ;)

 Hilfiger košulje i 10cm fasade na na curama ne mogu ublažit melodiju ko iz turkmenistana

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
7 0 hvala 3
10 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu

 

@rambox

 

Nikada se u životu nisam napio. Čovjek kada je pijan, tueč se nepotrebno. Kad je trijezan bolje se šora. Samo ja eto niti pijem, niti se tučem.

Ne volim nasilje.

 

Subsran sam na jedan kanal US policije. Baš je zabavan.

Koristi Glock, te u manjoj mjeri SigSauer.

Te koi je kalibar. Valjda je najčešći 9mm Luger

 

Ne znam kada pucaju iz kojega guna. Navijam za ćezu.

 

Bilo bi lijepo da napiš brend i model guna, kao i kalibar.

Meni je to korisna informacija.

dzg
8 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
PzKpfw kaže...

 

Nikada se u životu nisam napio. 

Po tvojim postovima ne bi se reklo 

 

 

 

 

(NHF, moramo se malo zajebavat)

 

Kruha i igala...
15 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
mar123 kaže...

tik tok mi je sranje i nikad ga ne mislim instalirat, totalno mi je beskorisna mreza kao sto mi je i snapchat bio kojeg isto nisam nikad instaliro. trenutno koristim samo facebook(radi nekih grupa u kojima sam, faksa itd.) i instagram(koji se masu pokvario u zadnje vrijeme i sad je krcat sranjima i gubi pocetni smisao posto su krenuli kopirat tik tok). 

sve u svemu meni je ovo dobro, jer hrpa tih debilnih influencera prelazi na tik tok, a you tube se cisti i ostaju sve vise samo kvalitetni kanali, a i sam sam poceo vise pratit you tube. pratim kulinarske kanale, putopisce, nekoliko tech kanala, par you tubera koji su mi zabavni i to je to. 

 E da ga instaliraš vidio bi da je jako korisna aplikacija za skratiti vrijeme kad sjediš na WCu.

Ver0n kaže...

 Pa kad se treba nadrogirat i pjevat nenormalne pjesme o nasilju - naravno da su nekoliko letvica iznad bilo kojeg drugog žanra. :thumbs up:

Publika se međusobno nagurava, trese glavom, polijeva pivom i povraća jedni po drugima, to je čak mnogo ispod životinjske razine.

 

Dok na cajkama, ekipa sređena, u košuljama, uredni svi, cure vrhunske, odlična atmosfera, pjevač/pevaljka vrhunski i pjesme koje imaju smisla.

To je već za elitu, a ne za klošare ;)

 Svako malo se potuku, izbodu nožem, upucaju, al uredna ekipa.

9 godina
neaktivan
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

Naravno zbog toga sto slusaju a ne kakvi su ljudi.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTu
Ver0n kaže...
cvaja997 kaže...

Samo glorificiranje rocka i pljuvanje cajki je meni smijesno.

 Ne da je smiješno nego je i nakaradno.

Cajke/narodne/srpske kako god... pjevaju o ljubavi.

 

Rock/Metal i sl. izvedenice pjevaju o nasilju, alkoholu, drogi, seksu, sotonizmu, nekrofiliji, silovanju - nastavi niz.

 

Zapravo, dovoljno je pogledati na šta liče ljudi koji idu na neki rock/metal koncert...

Na cajkama su sve cure sređene ko avioni, a na rocku/metalu izgledaju kao groblje, očito je dotična glazba ostavila traga na psihu.

 Sry moram se nasmijati na ovo  

Baci oko na onu emisiju zadruga ili kako se već zove od naših susjeda, eto to je tip ljudi koji sluša cajke u večini i svi su fino odjeveni, ali fali manira i ponašanje im je debelo ispod nule. Manje je onih "normalnih" i sa takvima se družim i ne osuđujem ih radi toga, dok kod drugih vrsta glazbe je više normalnih, a manje onih kojim fali koja daska u glavi. Ne volim generalizirati, ali morao sam, kada vidim na šta se ova tema pretvorila.

BTW, neke od vječnih ljubavnih pjesama su otpjevale upravo rock grupe tipa Guns and roses, Aerosmith, Bon Jovi, Scorpions, Queen, U2, ako ne znaš engleski upali si titlove ili koristi google prevoditelj pa ćeš znati o čemu pričam. Uostalom imaš i naše rock bendove, Divlje jagode, Opća opasnost, Prljavce, Daleka obala, Crvena jabuka, Zabranjeno pušenje, Bijelo dugme, Plavi orkestar,... ugl ima jako puno baš kvalitetne naše glazbe i šteta je što se danas sluša autotune, plitki tekstovi, matrica od 4note, nabacano ni vrit ni mimo, ali jbg. to danas prolazi i mi tu ne možemo ništa.

P.S. vidim da se spominjao i hip hop, istina tu se psuje i tko zna šta sve ne, s time da ne treba uzimati u obzir ove današnje mumble repere, to je u rangu cajki, ali recimo naš hip hop 90-tih ima dublji smisao gdje se govori o socijalnoj situaciji i životu koji smo tada živjeli, Tram 11, Nered i Stoka, El bahate,... Jao ima ih....

Treba sve slušati, ovisno o prigodi i raspoloženju, ako je osoba labilna i na nju utječe loše određena vrsta glazbe takvoj osobi bi se to trebalo definitivno zabraniti  

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 19:28 (Branimir2412).
Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
TikTok generacija – djeci i tinejdžerima YouTube v

Ne znam stari ja ti nejdem po klubovima. Odem do Puba, popijem koju finu pivu,popricam sa curom i prijateljima  i to ti je to

 Ne trebaju nam neke skupe košulje isto kao sto curama ne treba tona šminke. Sve casual. Idem vec prek 10 godina tamo i nikad problema. Nema tucnjava, a niti kamikaza koje kasnije zavrse u crnoj kronici.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2022 19:56 (Santana).
Moj PC  
5 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice