Potraga za uzročnikom vinske glavobolje

poruka: 45
|
čitano: 8.375
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Potraga za uzročnikom vinske glavobolje".
15 godina
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
Zaporožac kaže...
 

Ljudi koji piju svakodnevno "malo više alkohola" nemaju mamurluke i jutarnje glavobolje (znanstveno dokazano)

 

In Vino Veritas

 Trening cuda cini!

 

Elem, kad ce olimpijada, zlato me slijeduje! ;)

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
16 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
Crno vino i slatke žestice kod nas piju žene🙂
 
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
NEKKO kaže...
Crno vino i slatke žestice kod nas piju žene🙂

 To kod nas na zapadu (zapad RH da se razumijemo) , uvijek kaze netko tko se bori sa hemoroidima (respect), ili zenom (no respect)  pa nemoze festat cijelu noc sa kumpanijom

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put sub 16.12.2023 20:34 (syncmaster245b).
2 godine
online
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
syncmaster245b kaže...

 

 

Kako ces nekome reci da ti ne treba vise vode?

 

Ne žeđam više, ako si na to mislio... sinonim od nisam više žedan.. je li to profesore ?

 

Ožednjeh, napih se vode, legoh kraj drage, zaspih.... ❤️🤍💙

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
15 godina
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
Zaporožac kaže...
syncmaster245b kaže...

 

 

Kako ces nekome reci da ti ne treba vise vode?

 

Ne žeđam više, ako si na to mislio... sinonim od nisam više žedan.. je li to profesore ?

 

Ožednjeh, napih se vode, legoh kraj drage, zaspih.... ❤️🤍💙

 Iako sam vec stranici prije odgovorio.

 

Zedj se moze gasiti pivom, bevandom, vinom......

 

Elem, hvala, pitan sam (citaj "piitan" sam, neznam ove profensionalne dijakritike za naglaske, Ajare pomozi)

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
2 godine
online
Potraga za uzročnikom vinske glavobolje

Ono što si nekome rekao za "napojiti se" da se samo stoka napaja ne stoji, već i osobe, ljudi... 

 

Imaš u HR književnosti bezbroj primjera o tome...

合氣道 Tražim ŽĐevojku,...oooo daleeeekooo bilooo....
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Potraga za uzročnikom vinske glavobolje

osim što je napojen sasvim prihvatljiv i za ljude, a ne samo za blago (ne stoku, jer stoka su uglavnom pripadnici Homo sapiens vrste), pitan se vjerojatno ne koristi jer se lako pomiješa s (u)pitan sam u smislu postavljeno mi je pitanje...

 

napit je u redu, samo ljudi misle  da to znači da si se nacvrcal....

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
offline
Potraga za uzročnikom vinske glavobolje

Znaci bez bijelog ko bez vode 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
Parkirao auto u trajektu, izlazim iz auta i načujem razgovor jednog djelatnika Jadrolinije sa nekim poznanikom. Vidim čovjek, godina kao moj otac pokojni, odma se vidi na njemu da voli zabumbit. I načujem: "...bili kod ovoga, nas par, i taman sam lipo popia svoju miru (mjeru)". I sad kao zaključajuem auto, namjerno usporavam da čujem koje je to mira, ustvari imam samo pristisnit botun na ključu, ali kao nešto krivo pritiskam, činim fintu. Slušajte sad mjeru: "...litra bilog, litra crnog". XD. Morao sam već ić da ne ispadne da slušam ali sam još načuo: "naš kakav sam bio? Ka isus. ". XD. Lipo se je blagosovia... haha. Ali to je njemu idealno pogođena mjera, haha. Ali on se ponosi kako zna sebi "odmirit čašicu". To je, ono, 30 godina mjerenja, dok nije našao savršeni omjer, koji njemu savršeno paše, da bi on bia, njegovim riječima, ka isus XD.
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Potraga za uzročnikom vinske glavobolje

Obožavam crno vino..bijelo je OK ali vino pravo za mene je crno!(naravno liti sam gemišt metem)

Glava me ni nakon veselih noći nikad ne boli,bitno je uredno kad se pije popit čašu vode svako malo i to je to!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
60nine kaže...
mGT kaže...
Od dobrog vina glava ne boli i to je isprobano više puta 🤭

 

ovo djelomično stoji :)

uglavnom pijem crno vino, butelje u rasponu 30-60kn, imao sam glavobolje i od skupljih kao i od jeftinijih :)

 

mislim da je legendarni Boris Dvornik rekao nešto u stilu kako vino treba piti tako da se nakon svake druge čaše popije čaša vode (bilo je u nekom dokumentarcu, ne sjećam se točno kojem)

 Bevanda sa više koraka, ilitiga kako kažu moderni kuvari - dekonstruirana bevanda.

6 godina
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
U crveno vino uvijek dodam malo vode čak i u fina vina, znači bevanda. A to činim radi okusa, vino kao da jače oksidira i osjetim više aroma.
Također ista stvar kad pijem pelinkovac, baš mi paše voda koja pojača arome.

Svidjela mi se Francuska kultura kafića da gdje god naručiš piće i kakvo god, dali je kakao, pivo, sok ili vino dobijete na stol uvijek bokal vode i duple čaše.

Također na degustaciji sira (koju nude mnogi lokali po Parizu) dobiješ na izbor uz probne sireve odlično crno, bijelo ili rose vino i fini francuski kruh. I naravno za dvije osobe duple čaše za vodu i bokal vode. Jednostavno te kombinacije okusa užitak za nepce, podigne te sireve kao da jedeš zlato.

Ovo pišem radi spomenutih glavobolja. Francuzi kao i ja pametno loču vodu uz alkohol i nema glavobolja ali ostalih nuspojava ima 🤭

Dok imam prijatelja koji kad pije onda kao svinja pije, vino ili pelinkovac samo pusti niz grlo, nit može osjetit kakvu aromu... nit pije vodu uz to... za njega su najbolja ona loša vina 😁 Inače dobar čovjek kad ne dira alkohol 😇
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.12.2023 8:54 (ajimerej).
 
4 0 hvala 1
2 godine
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje
Stric_Jura kaže...

pitan

 Ovo me podsjetilo na Mišu Vacića jednog od nebrojenih klaunova odnosno klovnova na srpskom političkom nebu koji u jednom od samorastavljajućih intervjua uz malu pomoć voditeljke nije bio dobro "razumen", koga zanima može premotati na oko 8:10 a za čašu vode (bez vina) koju nije dobio pa onda ipak dobio i koja nema niti razblažene poveznice s temom možete pogledati do kraja i plakati od muke ili smijeha ili nečega, kako tko.

 

15 godina
offline
Potraga za uzročnikom vinske glavobolje

Uzročnik vinske glavobolje je vino. 

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Potraga za uzročnikom vinske glavobolje

da prisnažim:

 

a kad nemaš glavu, ne moš' imat' ni glavobolju!

Ju je je? Je ju je!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice