Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki među ko

poruka: 49
|
čitano: 12.877
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki među ko".
8 godina
offline
Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki među ko

Nek prvo maknu  limit serija/filmova  po regijama....i nek nam daju library  kao sto i imaju u americi...onda ce mozda i vrijediti 12€ pretplata

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
sseennoonn kaže...

Nek prvo maknu limit serija/filmova  po regijama....i nek nam daju library  kao sto i imaju u americi...onda ce mozda i vrijediti 12€ pretplata

 -neće, audiovizulani loby je dovoljno jak.. u eu blokirano i do daljenjeg ostaje po starom, nema digitalne jednakosti i protoka roba-građana-usluga u eu... tj ima umjerneo jednakost za obične robe, ne soft-licence ili film-glazba (autorsko..).

-jer vlasnici/distributeri su ograničeni lokalno-regionalno, po tome plaćaju iznos, npr radio stanice, kao i konkurencija-tuđe područe + npr državna tv i signal..

-kino dvorana je zatvoren prostor, pa ni kina nemaju istovremeno, veće države prve, veći gradovi.. pa tek tad ostali itd. itd. to je tako i neće se uskoro promijeniti, tj problem je samo digitalizacija=izjednačavanje svih medija, internet (dostupnost svima, za razliku od antenskog signala, neovisno o lokaciji-državi-regiji..), ostaje po starom, lokalno-eksluzivno itd. (npr ako neki operater-distributer otkupi exluzive prava.. kao sport) itd.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki među ko

Ja sebi kupim netflix gift card od 100 turskih lira oko 13 eura i 4 mjeseca sam miran :D Jeftin način i ne shaream s nikim. 

imam muda
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki među ko

Koristim Netflix i planiram ga koristiti idalje jer opet nekako u moru svih nekih naslova i zajebancija najvise gledam njihov sadrzaj. 

Osim Netflixa sam koristio HBO GO ali sam prije mjesec otkazao pretplatu iz dva razloga, skoro pa da ga i nisam gledao i nekako mi je kolicina novog sadrzaja bas usporila, a druga stvar je njihova ocajna aplikacija za TV. Znaci ja u zivotu nisam vidio nesto onako lose optimizirano, a pricamo o jednom HBO-u. 

 

Nisam nikada koristio Disney+ ili Amazon Video i ne mogu suditi o njihovim aplikacijama ali Netflixu tu skidam kapu, uradjena je perfektno i samim time olaksava kompletno korisnicko iskustvo. 

 

Vi sto ste koristili Disney i Amazon, kakve si im aplikacije u uporedbi sa Netflixom i je li dobra kolicina sadrzaja??

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Dr. Vicko kaže...

Koristim Netflix i planiram ga koristiti idalje jer opet nekako u moru svih nekih naslova i zajebancija najvise gledam njihov sadrzaj. 

Osim Netflixa sam koristio HBO GO ali sam prije mjesec otkazao pretplatu iz dva razloga, skoro pa da ga i nisam gledao i nekako mi je kolicina novog sadrzaja bas usporila, a druga stvar je njihova ocajna aplikacija za TV. Znaci ja u zivotu nisam vidio nesto onako lose optimizirano, a pricamo o jednom HBO-u. 

 

Nisam nikada koristio Disney+ ili Amazon Video i ne mogu suditi o njihovim aplikacijama ali Netflixu tu skidam kapu, uradjena je perfektno i samim time olaksava kompletno korisnicko iskustvo. 

 

Vi sto ste koristili Disney i Amazon, kakve si im aplikacije u uporedbi sa Netflixom i je li dobra kolicina sadrzaja??

 

Da, HBO GO je teško smeće app, lijepo izgleda sučelje, ali fali hrpa funkcionalnosti. Neke starije serije su u lošijoj kvaliteti od DVDa (npr. Curb Your Enthusiasm je kriminalno loša kvaliteta prvih 6. sezona, na kraju sam skinuo s torrenta i gledao tako), a 4k i HDR se može zaboraviti.

Amazon Prime Video je poprilično dobar app. Ima UHD i HDR, gledao nedavno Expanse zadnju sezonu i The Boys, predobra slika. Ima čak i mogućnost podešavanja boje titlova kao i netflix, možda i bolje, što je must have za OLED HDR gdje inače bijeli titlovi previše blješte.

Disney+ ću probati kad dođe kod nas, do onda im ne dam ni kune.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Najbolje da koriste otisak prsta...odnosno koristi mobitel kao ključ prije gledanja... ideš gledati traži te otisak prsta... pokreneš netflix key app na mobitelu... prisloniš prst i to je to

A za sve ostalo tu je rarbg
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ

Tijekom godine u Hrvatsku dolazi HBO Max čija će aplikacija biti puno sličnija Netflixu nego sadašnjoj app od HBO go....

Kako se jučer moglo pročitati, vjerovatno će biti 2 opcije HBO Max, skuplja od 15 dolara/Eura sa filmskim premijerama i Basic verzija od 8 dolara/Eura.....

Slažem se da je Netflix app odlična a ova od Prime videa je neznatno lošija ali je i jeftinija.....

Čekamo da dođe i Disney+ ( legalno ).....

15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Ulica Ulice kaže...

Tijekom godine u Hrvatsku dolazi HBO Max čija će aplikacija biti puno sličnija Netflixu nego sadašnjoj app od HBO go....

Kako se jučer moglo pročitati, vjerovatno će biti 2 opcije HBO Max, skuplja od 15 dolara/Eura sa filmskim premijerama i Basic verzija od 8 dolara/Eura.....

Slažem se da je Netflix app odlična a ova od Prime videa je neznatno lošija ali je i jeftinija.....

Čekamo da dođe i Disney+ ( legalno ).....

 

Šta će se tada dogoditi sa HBO Go?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
HBO not to GO
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
4 godine
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Bitanga kaže...
Ulica Ulice kaže...

Tijekom godine u Hrvatsku dolazi HBO Max čija će aplikacija biti puno sličnija Netflixu nego sadašnjoj app od HBO go....

Kako se jučer moglo pročitati, vjerovatno će biti 2 opcije HBO Max, skuplja od 15 dolara/Eura sa filmskim premijerama i Basic verzija od 8 dolara/Eura.....

Slažem se da je Netflix app odlična a ova od Prime videa je neznatno lošija ali je i jeftinija.....

Čekamo da dođe i Disney+ ( legalno ).....

 

Šta će se tada dogoditi sa HBO Go?

 Samoi će nastaviti postojati pod drugim ( HBO Max ) nazivom.....

11 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Dok god ima interneta, besplatno i legalno skidam za svoje potrebe i gledam što hoću, bez višestrukih pretplata, regionalnih ograničenja i ostalih sranja
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Dr. Vicko kaže...

* * *

 

Vi sto ste koristili Disney i Amazon, kakve si im aplikacije u uporedbi sa Netflixom i je li dobra kolicina sadrzaja??

Tebi će moći samo neki Andorid BOx pomoći imaš ih vrhunski do 100 KM na OLX-u.
 

Bitanga kaže...
Dr. Vicko kaže...

Koristim Netflix i planiram ga koristiti idalje jer opet nekako u moru svih nekih naslova i zajebancija najvise gledam njihov sadrzaj. 

Osim Netflixa sam koristio HBO GO ali sam prije mjesec otkazao pretplatu iz dva razloga, skoro pa da ga i nisam gledao i nekako mi je kolicina novog sadrzaja bas usporila, a druga stvar je njihova ocajna aplikacija za TV. Znaci ja u zivotu nisam vidio nesto onako lose optimizirano, a pricamo o jednom HBO-u. 

 

Nisam nikada koristio Disney+ ili Amazon Video i ne mogu suditi o njihovim aplikacijama ali Netflixu tu skidam kapu, uradjena je perfektno i samim time olaksava kompletno korisnicko iskustvo. 

 

Vi sto ste koristili Disney i Amazon, kakve si im aplikacije u uporedbi sa Netflixom i je li dobra kolicina sadrzaja??

 

Da, HBO GO je teško smeće app, lijepo izgleda sučelje, ali fali hrpa funkcionalnosti. Neke starije serije su u lošijoj kvaliteti od DVDa (npr. Curb Your Enthusiasm je kriminalno loša kvaliteta prvih 6. sezona, na kraju sam skinuo s torrenta i gledao tako), a 4k i HDR se može zaboraviti.

Amazon Prime Video je poprilično dobar app. Ima UHD i HDR, gledao nedavno Expanse zadnju sezonu i The Boys, predobra slika. Ima čak i mogućnost podešavanja boje titlova kao i netflix, možda i bolje, što je must have za OLED HDR gdje inače bijeli titlovi previše blješte.

Disney+ ću probati kad dođe kod nas, do onda im ne dam ni kune.

Ovdje više ne pričamo o aplikaciji nego o pretplati. Hoću za jedan uređaj najnižu pretplatu, ok.. sviđa mi se cijena li signa.... SD!

HCMAA kaže...
Najbolje da koriste otisak prsta...odnosno koristi mobitel kao ključ prije gledanja... ideš gledati traži te otisak prsta... pokreneš netflix key app na mobitelu... prisloniš prst i to je to

A za sve ostalo tu je rarbg

Dojadi..  (1) 

Ulica Ulice kaže...
Bitanga kaže...
Ulica Ulice kaže...

Tijekom godine u Hrvatsku dolazi HBO Max čija će aplikacija biti puno sličnija Netflixu nego sadašnjoj app od HBO go....

Kako se jučer moglo pročitati, vjerovatno će biti 2 opcije HBO Max, skuplja od 15 dolara/Eura sa filmskim premijerama i Basic verzija od 8 dolara/Eura.....

Slažem se da je Netflix app odlična a ova od Prime videa je neznatno lošija ali je i jeftinija.....

Čekamo da dođe i Disney+ ( legalno ).....

 

Šta će se tada dogoditi sa HBO Go?

 Samoi će nastaviti postojati pod drugim ( HBO Max ) nazivom.....

Pa Nolan kaže da je HBO Max najgori Streaming servis ali ja znam što se ljuti. Čim je došao na HBO Max došao je i na rarbg .to. Sad se isto desilo i sa Tom & Jarryem a isto će se desiti i sa Kongom protiv Godzile.

Postojat će obje aplikacije samo se jedna veže (a i ne mora) u većini slučajeva za ISP a druga je kao Netflix. 

picajzla0707 kaže...
Dok god ima interneta, besplatno i legalno skidam za svoje potrebe i gledam što hoću, bez višestrukih pretplata, regionalnih ograničenja i ostalih sranja

Dojadi (2).. ostaneš nekoliko sati tražeći titlove a meni se (IMHO) ne da gledati ništa bez titlova. Iako ne čitam u titlove kao u roman nego više onako služe da bacim oko ako nešto nisam dobro razumio.

Evo sada sam hrpu serija i filmoaa skinuo sve je Disney+, Amazon Prime i HBO Max. 

15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Envy kaže...

 

Dojadi (2).. ostaneš nekoliko sati tražeći titlove a meni se (IMHO) ne da gledati ništa bez titlova. Iako ne čitam u titlove kao u roman nego više onako služe da bacim oko ako nešto nisam dobro razumio.

Evo sada sam hrpu serija i filmoaa skinuo sve je Disney+, Amazon Prime i HBO Max. 

 A kaj ih "pješice" tražiš. Hrpa video player aplikacija i na win i na androidu ima automatsko pretraživanje titlova, uopce ih ne trebaš tražiti.

11 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Ne tražim satima titlove, nego skinem titl i onda tražim verziju koja paše ili na par foruma skinem s već dodanim titlom. Par minuta posla i dok si pripremim grickalice film je skinut i spreman. Svakih par dana bacim oko jel ima što novo i to isto potrošim par minuta, a i ne skidam serije koje su se tek počele prikazivati, pa da moram čekat svaki put tjedan ili više za novu epizodu.
Uostalom imam stotinjak već skinutih filmova i serija koje još nisam pogledao
15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
JackIsBack kaže...

 

 A kaj ih "pješice" tražiš. Hrpa video player aplikacija i na win i na androidu ima automatsko pretraživanje titlova, uopce ih ne trebaš tražiti.

 

I skoro nijedan HR titl nije dobar. Ja ne gledam sa HR titlovima, al klinci gledaju.

Engl. titlovi su uvijek embeddani u .mkv fileu i s tim nema nikakvih problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 14.3.2021 0:59 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Envy kaže...

Ovdje više ne pričamo o aplikaciji nego o pretplati. Hoću za jedan uređaj najnižu pretplatu, ok.. sviđa mi se cijena li signa.... SD!

 

Hoću i ja svašta pa ne mogu to dobiti. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
JackIsBack kaže...
Envy kaže...

 

Dojadi (2).. ostaneš nekoliko sati tražeći titlove a meni se (IMHO) ne da gledati ništa bez titlova. Iako ne čitam u titlove kao u roman nego više onako služe da bacim oko ako nešto nisam dobro razumio.

Evo sada sam hrpu serija i filmoaa skinuo sve je Disney+, Amazon Prime i HBO Max. 

 A kaj ih "pješice" tražiš. Hrpa video player aplikacija i na win i na androidu ima automatsko pretraživanje titlova, uopce ih ne trebaš tražiti.

Daj mi kakav primjer.. za Andorid pretežno jer sve gledam na 8" tabletu sa slušalicama.
 

Bitanga kaže...
Envy kaže...

Ovdje više ne pričamo o aplikaciji nego o pretplati. Hoću za jedan uređaj najnižu pretplatu, ok.. sviđa mi se cijena li signa.... SD!

 

Hoću i ja svašta pa ne mogu to dobiti. :-)

Moraš kolega imati žarku želju za nečim i onda ćeš to dobiti. 

15 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Envy kaže...
JackIsBack kaže...
Envy kaže...

 

Dojadi (2).. ostaneš nekoliko sati tražeći titlove a meni se (IMHO) ne da gledati ništa bez titlova. Iako ne čitam u titlove kao u roman nego više onako služe da bacim oko ako nešto nisam dobro razumio.

Evo sada sam hrpu serija i filmoaa skinuo sve je Disney+, Amazon Prime i HBO Max. 

 A kaj ih "pješice" tražiš. Hrpa video player aplikacija i na win i na androidu ima automatsko pretraživanje titlova, uopce ih ne trebaš tražiti.

Daj mi kakav primjer.. za Andorid pretežno jer sve gledam na 8" tabletu sa slušalicama.

vlc PLAYER

MX player

Bs player

6 godina
offline
Re: Netflix testira zabranu dijeljenja lozinki međ
Koristim VLC player i MX player na Android tv-u

Ideš na titlova i tamo odabereš downloading subtitle...prije toga izabereš jezik...s tim na MX možeš odabrati samo jedan po jedan... dok na VLC možeš odmah označiti više njih...u našem slučaju stavim hrvatski+bosanski+srpski

Ako se desi da nije sinhroniziran s zvukom...probaš drugi ili sam podesiš sinhronizaciju
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice