Nakon prijave Telemacha, AZTN istražuje Arena Spor

poruka: 35
|
čitano: 14.852
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nakon prijave Telemacha, AZTN istražuje Arena Spor".
8 godina
offline
Nakon prijave Telemacha, AZTN istražuje Arena Spor

Dok se oni tuku, ekipa sve više ide na piratske streamove. Jer je sve postalo ili preskupo ili nedostupno legalno. 

Mogu se oni žaliti, suditi, svađati, surađivati... ali dok ne ponude fleksibilne mogućnosti nabavke sadržaja, gubit će sve više pretplatnika.

Napisao sam u drugoj temi: ni jedan operater ne nudi mogućnost pretplate/kupovine praćenja jedne lige, jednog tima, jedne utakmice... Nego lijepo moraš kupiti paket od čega te ne zanima većina toga, ali je zato skupo. Jbg.

 

Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nakon prijave Telemacha, AZTN istražuje Arena

Arena Sport ima vlastitu streaming uslugu (Arena Cloud) sa svim Arenama i ogromnim brojem drugih srpskih kanala (većinom Pink). Ali, pogodili ste, iako je sama usluga dostupna za područje Hrvatske, nemate pristup Arena Sport kanalima.

7 godina
offline
Re: Nakon prijave Telemacha, AZTN istražuje Arena
Macumba kaže...

Dok se oni tuku, ekipa sve više ide na piratske streamove. Jer je sve postalo ili preskupo ili nedostupno legalno. 

Mogu se oni žaliti, suditi, svađati, surađivati... ali dok ne ponude fleksibilne mogućnosti nabavke sadržaja, gubit će sve više pretplatnika.

Napisao sam u drugoj temi: ni jedan operater ne nudi mogućnost pretplate/kupovine praćenja jedne lige, jednog tima, jedne utakmice... Nego lijepo moraš kupiti paket od čega te ne zanima većina toga, ali je zato skupo. Jbg.

 

 A ne pomaže im ni to da imaju "tehničke poteškoće" odnosno hrvatski kanali im nisu radili dva vikenda zaredom u prime time terminu, za vrijeme derbija je bila crna slika na svim ArenaSport hrvatskim kanalima.

I onda dok su legalni pretplatnici nekog od operatora mogli gledati samo u crnu sliku, gledatelji na piratskim IPTV servisima su prebacili na neku srpskih Arena i gledali utakmice na miru. Samo jedan od primjera kad onaj tko piratski gleda sadržaj bolje prolazi od onog tko ga je legalno platio.

5 godina
offline
Re: Nakon prijave Telemacha, AZTN istražuje Arena

Nažalost točno.....piratluk je zapravo najviše zbog sportskih kanala procvjetao jer kad gledaš ponude opertera su manje više iste uzeči u obzir sve tarife ili bukete ili kako ih sve zovu, ali upravo sport ih stavlja u nejednaku poziciju,jer realno i činjenično je da moraš uzeti barem dva opertara da bi gledao sav sport.Ja osobno sam baš iz tog razloga pobjegao s tadašnjeg totala i krenuo u iptv vode....i pokazalo se za puno manje novce puno više svega na jednom IPTV softwareu....tvimate....tata-mata za televiziju, snimalicu i vedoteku...

6 godina
offline
Re: Nakon prijave Telemacha, AZTN istražuje Arena
Kad je već to tema, događa mi se da kad na IPTVu gledam na eurosportu Tour de France, u napetim važnim etapama, znači udarni terminim i onda crna slika.
Valjda se previše gledatelja nakači, događa li vam se to?
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice