Mladi ne razlikuju prave i lažne online informacij

poruka: 58
|
čitano: 12.037
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Mladi ne razlikuju prave i lažne online informacij".
15 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Cansee kaže...

Ma ne postoji sustavno uništavanje. Postoji nemar i nebriga iz kojeg proizlazi stihija. I to je u Hrvatskoj (uz korupciju) alfa i omega svih problema, hoćeš od školstva i sporta do zdravstva, mirovina i ovrha. Svaki problem se "rješava" bez dugoročnog plana. 

 

Pa kad pogledamo čime se sve naši ministri bave, pa ja se uopće ne čudim da oni ne stignu obavljati svoj posao, sve i da hoće. 

 

Potpuno odbijam vjerovati u nekakve dugoročne planove i zavjere protiv učenika i školstva. Toliko je očito da je u pitanju nemar, svakom ministru je prvo da sebe i familiju "obezbedi", da uhljebi koga može, da lobira za onog tko mu više plati, on na kraju jednostavno ne stigne razmišljati o sitnicama kao što su dugoročni plan za školstvo.

 

 

 ne, nije zavjera. preduvjet zavjere je inteligencija i razmišljanje/planiranje (nekakva strategija), čega ovdje više nema. no propadanje je manje izraženo u državnim a izrazito je u privatnim školama (koje su postale "vrtić" za adolescente). uglavnom, na (nemotiviranoj) djeci je plivanje s (gladnim) morskim psima. učiteljima su odavno (ujednako u odgojnom i obrazovnom smislu) zavezali ruke, iza leđa. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
suspendiran
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Cansee kaže...
Brki1994 kaže...

Treba pogledati prvih 20-25 minuta filma Matrix da se prisjetimo svijeta u kojemu živimo. Lijepo je rečeno: "It is all around us, even now in this very room. You can see it when you look out your window or when you turn on your television. You can feel it when you go to work, when you go to church, when you pay your taxes. It is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth".

 

Mladi su buntoviniji pa će prije preispitati izvore i informacije nego starija populacija koja je već formirana na psihološko-socijalnom nivou te ime je svaka promjena šok (što za vlastite poimanje sebe, a što za viziju svijeta koju imaju).

 

neka budu buntovni na izborima. Izlazak na izbore osoba od 18 do 25 godina je katastrofa, neka se tako bore.

 

ivanv000 kaže...

Prave i lažne informacije, jeli to mislite na ono kad ste objavljivali da je virus prešao na čovjeka tako što su jeli šimiša i smijali se svima koji su tvrdili drugačije?

I onda se pravili ludi kad ste plasirali drugu informaciju?

 

Novinarstvo je dotaklo dno, novine i portali zbog niske čitanosti su postale sponzoruše, uplatiš donaciju za plaće i napisat će da je zemlja kockasta a kada za par mjeseci dobiju donaciju od druge lobističke grupe, napisat će da je zemlja u stvari trokutasta. Sve za lovu

 

Zato nije ni čudo da vam mladi ne vjeruju

 

 

potpuno je moguće da se konzumacijom životinje čovjek zarazi, pogotovo divlje životinje i nedovoljno termički obrađene. 

 

A što se tiče šišmiša i korone to nikad nije potvrđeno niti dokazano, to je jedna od teorija, a to što mediji piskaraju takve stvari to je tako, uvijek je bilo i bit će. Nešto moraju napisati. 

 

 

Jesu li „znanstveno“ dokazani prosvjedi u Nizozemskoj?

Mladi vide na raznim portalima ogromne prosvjede poljoprivrednika u Nizozemskoj. Kako danas svatko ima mobitel, tako vide i snimke i shvate da to nisu mali prosvjedi.

I onda odu na službene portale a tamo ni slova. Tek poneki sramežljivo javi da netko malo prosvjeduje i to je to. Kao da se ništa ne događa.

 

A o snimkama pušenja kreka i kurvanju sina od jednog predsjednika da i ne govorim. O tome je ZABRANJENO pisati u MSM.

 

U šta kažete, mladi ne vjeruju glavnim medijima? Teorije zavjere?

 

Mislim da mladi shvaćaju da su se  korupcija i ulizništvo proširili kao karcinom i da tu nema lijeka. Zato većina i odlazi vani u potrazi za boljim živitom.

To ne može ići vani, ili ostane ovdje, sagne glavu i isturi guzu ili postane dio hobotnice tj sistema.

9 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
ivanv000 kaže...
Cansee kaže...
Brki1994 kaže...

Treba pogledati prvih 20-25 minuta filma Matrix da se prisjetimo svijeta u kojemu živimo. Lijepo je rečeno: "It is all around us, even now in this very room. You can see it when you look out your window or when you turn on your television. You can feel it when you go to work, when you go to church, when you pay your taxes. It is the world that has been pulled over your eyes to blind you from the truth".

 

Mladi su buntoviniji pa će prije preispitati izvore i informacije nego starija populacija koja je već formirana na psihološko-socijalnom nivou te ime je svaka promjena šok (što za vlastite poimanje sebe, a što za viziju svijeta koju imaju).

 

neka budu buntovni na izborima. Izlazak na izbore osoba od 18 do 25 godina je katastrofa, neka se tako bore.

 

ivanv000 kaže...

Prave i lažne informacije, jeli to mislite na ono kad ste objavljivali da je virus prešao na čovjeka tako što su jeli šimiša i smijali se svima koji su tvrdili drugačije?

I onda se pravili ludi kad ste plasirali drugu informaciju?

 

Novinarstvo je dotaklo dno, novine i portali zbog niske čitanosti su postale sponzoruše, uplatiš donaciju za plaće i napisat će da je zemlja kockasta a kada za par mjeseci dobiju donaciju od druge lobističke grupe, napisat će da je zemlja u stvari trokutasta. Sve za lovu

 

Zato nije ni čudo da vam mladi ne vjeruju

 

 

potpuno je moguće da se konzumacijom životinje čovjek zarazi, pogotovo divlje životinje i nedovoljno termički obrađene. 

 

A što se tiče šišmiša i korone to nikad nije potvrđeno niti dokazano, to je jedna od teorija, a to što mediji piskaraju takve stvari to je tako, uvijek je bilo i bit će. Nešto moraju napisati. 

 

 

Jesu li „znanstveno“ dokazani prosvjedi u Nizozemskoj?

Mladi vide na raznim portalima ogromne prosvjede poljoprivrednika u Nizozemskoj. Kako danas svatko ima mobitel, tako vide i snimke i shvate da to nisu mali prosvjedi.

I onda odu na službene portale a tamo ni slova. Tek poneki sramežljivo javi da netko malo prosvjeduje i to je to. Kao da se ništa ne događa.

 

A o snimkama pušenja kreka i kurvanju sina od jednog predsjednika da i ne govorim. O tome je ZABRANJENO pisati u MSM.

 

U šta kažete, mladi ne vjeruju glavnim medijima? Teorije zavjere?

 

Mislim da mladi shvaćaju da su se  korupcija i ulizništvo proširili kao karcinom i da tu nema lijeka. Zato većina i odlazi vani u potrazi za boljim živitom.

To ne može ići vani, ili ostane ovdje, sagne glavu i isturi guzu ili postane dio hobotnice tj sistema.

 

očekivano imamo opet problem s terminologijom.

 

De mi molim te prvo objasni kakvi su to "razni portali", a kakvi "službeni portali"? Ja stvarno to ne razumijem. Prosjvjedi u Nizozemskoj se nigdje ne skrivaju i mogu se pronaći gdje god hoćeš.

ovo drogiranje i kurvanje nečijeg sina, oko toga ne znam ništa, ali ne sumnjam da se mnogi sinovi kurvaju i drogiraju. E sad nečiji tate su utjecajniji pa mogu duže skrivati. Ali siguran sam da je to danas puno teže sakriti nego što je to bilo prije 30 ili 50 godina. Danas dobivamo informacija više nego ikad, problem je što su mnoge smeće

 

A ove emigracije iz RH, pa ne znam, možeš pitat moga strica jer mu smetala korupcija kada je ošao u Njemačku 60-ih, ili još bolje mog pradjeda kad je otišao u SAD 1905. Ljudi su uvijek odlazili, neki su se vratili, neki nisu, neki su došli, iskreno jebe mi se. Odlaze i iz Italije, pa šta? Pogledaj na šta Detroit sliči, kakav je to egzodus bio. Ljudi odlaze i dolaze uvijek.

14 godina
offline
Mladi ne razlikuju prave i lažne online informacij

npr....

 

 

ha ha ha ruski nosač dimi, ima tegljače u pratnji, neće se do Sirije dovući...

 

googlajte HMS Prince of Wales na hrvatskom i jedino isto nalazi debakl - o potapanju istoimenog krstaša i prateći stariji krstaš Repulse kod Malaje dan nakon napada na Pearl Harbour...

 

međutoa, već 2 dana istoimeni brod, ovaj put nosač klase Queen Elizabeth, pluta ispred Portsmoutha, zbog "mehaničkog kvara" a isto je i odgodilo isplovljavanje u petak (isplovio u subotu, ali ne daleko)...

 

usput HMS PoW je zapovjedni brod NATOa trenutno (rotacijska uloga)...

 

ali hrvatski novinari mudro šute...

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 14:35 (Stric_Jura).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
"Neće ovo, djeco, na dobro poći

Jer sve ide unatrag
Živimo u plemenima ko Apači

A gde ćemo, djeco, ja i vi?

Nama srce kuca za sve njih
Probudi me, ovo je neki ružan san

Što manje, dijete, znaš to si manje nesretan"

Planine gole, vrletne, lomile nam put

Gazda je vozio vidno neraspoložen
Više tužan no ljut

Hadžije su sebi podijelili rejone
Djecu evakuišu avionima

A ja se osjećam nezgodno
Kao zebra na Brionima
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
syncmaster245b kaže...
mzopg kaže...

Svakako, zato i traže zdravstvene savjete od Rogana, a glavni uzor su im razni influenceri, jutjuberi i ostali likovi bez ikakve formalne edukacije i znanja, i gle čuda većina njih je na nečijoj platnoj listi. Dugo sam već u alternativi i moram

 A nije ti bas Rogan neki argument (pretpostavljam da mislis na onu epizodu sa ivermectinom?), iako neznam otkuda ti da se Rogana pita za savjet.

Moze link ako imas?

 

Rogan je tada izjavio da je uzeo ivermectin prema savjetu/receptu svog doktora.

 

Mediji su tada na sva usta vristala kako Rogan pije lijek za konje, sto nije tocno.

Takodjer, CNN je Roganovu video objavu preuzeo i desaturirao/promijenio video, kako bi se cinilo da je bolesniji.

 

U principu, zbog medija (kao sto je CNN jedan od primjera) mladi imaju puno pravo ne vjerovati nikome. Mediji su jeftino prokockali i ono malo kredibiliteta sto im je ostalo na kretenarije.

Da ne spominjemo da zbog te gluposti (i jos jedne kada su ga optuzili da je rasist) Rogan je dobio 2 milijuna novih preptlatnika.

 

Sad mi reci tko je na kraju kriv sto on ima sve vecu publiku?

 

Znas onu pricu " Bio sam u sumi i vidio 100 vukova...."

Rogan mi je prvi pao na pamet, obzirom da ima hrpu pratitelja i da mladi, a i stariji često prenose njegove izjave o svemu i svačemu kao nešto mjerodavno i pouzdano učinio mi se kao dobar primjerak. Njega je zabavno slušati, ali u većini slučajeva to su samo bubetanja napušenog/drogiranog lika.

 

Nemam link slušam preko Spotifya, tamo imaš sve epizode.

 

Misliš da mladi gledaju i slušaju CNN? Oni ni ne znaju što je to osim iz nekakvog memea.

 

Tko je kriv? Ljudska glupost, ljenost i pametovanje. Postoji toliko zanimljivih, interesantnih, pametnih ljudi na ovom svijetu, a najpopularniji su često daleko od toga.

 

Mogao sam ti navesti i ove jutjub doktore, koji imaju milijune sljedbenika, koji propovijedaju pizdarije, a kad se malo zagrebe lako i brzo se pronađe tko su i što su. Nedavno sam jednog takvog pratio, pa se u dva klika otkrije da je veliki donator scijentološke crkve, da nije kvalificiran za većinu toga o čemu priča, da se iza svega krije prodaja basnoslovno skupih proizvoda... a kad pogledaš komentare na njegove video zapise ekipa samo što mu ne ljubi guzove od jutra do sutra.

 

Brki1994 kaže...

Mladi su buntoviniji pa će prije preispitati izvore i informacije nego starija populacija koja je već formirana na psihološko-socijalnom nivou te ime je svaka promjena šok (što za vlastite poimanje sebe, a što za viziju svijeta koju imaju).

 U tome i leži veliki problem, jer mladi ne preispituju službene izvore, autoritete iz određenih područja, oni su po njima u startu lažljivci. Mladi su danas često nihilisti i isključivo kontra establišmenta i tada im u obzir dolaze samo informacije koje stižu iz opskurnih izvora od strane ljudi koji često imaju ozbiljnih zdravstvenih problema. U njihovim glavama jedan vrhunski znanstvenik ima manju vrijednost od lika koji broadcasta iz podruma mamine kuće. I to je tako, sve dok im stvarno ne zatreba pomoć stručnjaka, onda svi ti likovi brzo padaju u vodu, ali često je tada već prekasno.

 

Starija genracija je učena da vjeruje struci. Pojedinci iz te struke su uz pomoć medija napravili veliku štetu. Da bi osoba nešto preispitivala mora prvo posjedovati znanje o tome, inače se sve svodi na en-ten-ti-ni...

2 godine
protjeran
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Osobno, ja na fejsu nisam vidio niti jednu vijest o prosvjedima u Nizozemskoj, a da ista dolazi od portala 24h, Dnevnik, Jutarnji i sl. Viđao sam od raznih drugih portala/grupa, dakle ne od mainstream medija
2 godine
protjeran
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Nedavno sam naletio na temu o Bagi na forum.hru i netko je tamo napisao da je svjedočio nekoj prometnoj na Kustošiji, zastoj od sat dva, mediji o tome ni a. Navodno je žena nekog moćnika skrivila nesreću.

Lp
15 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Nedavno sam naletio na temu o Bagi na forum.hru i netko je tamo napisao da je svjedočio nekoj prometnoj na Kustošiji, zastoj od sat dva, mediji o tome ni a. Navodno je žena nekog moćnika skrivila nesreću.

Lp

 

Pa baš to bi i objavili.

Ne znam kako bi to zataškao. A i policija svako jutro podnosi izvješće za javnost o takvim stvarima.

 

Ali ne stigne se uvijek svaki dan svaka glupost objavit, ima hrpa prometnih svakodnevno pa se ne piše o svakoj, koliko novinara bi trebalo okolo hodati i izvještavati.

Lakše je iz ureda prevoditi gluposti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Osobno, ja na fejsu nisam vidio niti jednu vijest o prosvjedima u Nizozemskoj, a da ista dolazi od portala 24h, Dnevnik, Jutarnji i sl. Viđao sam od raznih drugih portala/grupa, dakle ne od mainstream medija

 Vidiš, to je ta "mantra" mladih koja im je umetnuta od strane manipulatora, ali oni to jednostavno ne vide i misle da su to njihove osobne misli i stavovi, a u biti ih se koristi za postizanje tuđih ciljeva. I uz to ih se uvjerilo kako su oni na strani slobode i pravde. 

 

https://faktograf.hr/2022/07/07/da-farmeri-u-nizozemskoj-prosvjeduju-ne-mediji-to-ne-skrivaju/

 

Pitanje čitateljice je identično tvom pitanju i identično tisućama istih pitanja koja postavljaju tisuće ljudi, a to pitanje im je implementirano od strane "vođe". To pitanje postavi jedan jutjuber, jedan influencer, koji imaju milijune pratitelja i onda svi ti pratitelji to pitanje ponavljaju poput papagaja, ne dovodeći u pitanje izvor, jer pitanje stiže od njihovih "idola" i "uzora" i stoga mora biti točno. Tu preispitivanja NEMA, ali da je to isto pitanje stiglo od establišmenta onda bi bez razmišljanja bilo odbačeno.

 

https://www.24sata.hr/news/nizozemski-farmeri-vlada-zeli-da-smanjimo-upotrebu-gnojiva-i-broj-stoke-zato-prosvjedujemo-846174

https://www.24sata.hr/news/nizozemski-farmeri-izasli-na-ulice-gnojivo-bavili-na-zgradu-vlade-blokirali-prometnice-847466

 

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/nizozemska-na-rubu-sukoba-nakon-masovnih-prosvjeda-farmera---731508.html

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/nizozemska-policija-pucala-na-prosvjednike---731924.html

https://dnevnik.hr/vijesti/svijet/nizozemski-farmeri-blokrali-zracnu-luku-u-groningenu---732034.html

 

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sto-se-zapravo-zbiva-u-nizozemskoj-traktorski-ustanak-podrzao-i-jagger-a-premijer-prosvjednike-smatra-s-ima-15220606

https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/sto-se-dogada-u-nizozemskoj-poljoprivrednici-prosvjeduju-protiv-zelene-agende-policija-na-njih-zapucala-15220493

 

...

2 godine
protjeran
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Napisao sam za fejs. Ne listam novine na netu već što mi fejs izbaci. Vjerojatno je i kod većine tako.
15 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Napisao sam za fejs. Ne listam novine na netu već što mi fejs izbaci. Vjerojatno je i kod većine tako.

 

Tužno... srećom mladi ne koriste baš fejs.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
protjeran
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Prvo, ne koristim fejs da bi čitao novine. Ne pratim niti jedne novine na fejsu(Dnevnik i sl.). Fejs koristim zbog grupa koje su stvarno korisne.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Napisao sam za fejs. Ne listam novine na netu već što mi fejs izbaci. Vjerojatno je i kod većine tako.

 fejs ima svoj algoritam koji procjenjuje koje su vijesti relevantne za svakog pojedinačnog korisnika. Vjerojatno je procjena da Hrvate više zanima Bloom nego Nizozemski prosvjednici i njihovi problemi. Ovo je tipičan primjer kako nastaju razne teorije zavjera, a kod većine se krije nepoznavanje i neznanje kako nešto funkcionira.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform

.

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 18:10 (mzopg).
15 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Prvo, ne koristim fejs da bi čitao novine. Ne pratim niti jedne novine na fejsu(Dnevnik i sl.). Fejs koristim zbog grupa koje su stvarno korisne.

 

Pa kako se onda čudiš da nisi vidio vijesti od portala koje ne pratiš? Pa to je potpuno nevjerojatno!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
2 godine
protjeran
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Jer cijelo vrijeme mi izbacuje sve od sisa influencerica do politike(nisu oglasi).
Doslovno kao da ih pratim
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 18:22 (silvio3105).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Jer cijelo vrijeme mi izbacuje sve od sisa influencerica do politike(nisu oglasi).
Doslovno kao da ih pratim

 

15 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Jer cijelo vrijeme mi izbacuje sve od sisa influencerica do politike(nisu oglasi).
Doslovno kao da ih pratim

 

Ne znam, čudno, meni ne izbacuje nikakve lokalne vijesti na feedu, pogotovo što ih niti nemam followano. Valjda imaš frendove koji lajkaju i shareaju takve stvari, ja sam takve sve unfollowao i život mi je ljepši.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.8.2022 18:57 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Osobno, ja na fejsu nisam vidio niti jednu vijest o prosvjedima u Nizozemskoj, a da ista dolazi od portala 24h, Dnevnik, Jutarnji i sl. Viđao sam od raznih drugih portala/grupa, dakle ne od mainstream medija

 O prosvjedima poljoprivrednika u Nizozemskoj malo ili nimalo ne čitaš jer je ta tema Hrvatima zanimljiva kao što su Nizozemcima zanimljivi prosvjedi poljoprivrednika u Hrvatskoj. Nije stvar cenzure nego interesa publike tj. novca. Ne čitamo ni o bugarskim glumcima, kazahstanskoj badminton reprezentaciji, čileanskoj proizvodnji sapuna...

12 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Jer cijelo vrijeme mi izbacuje sve od sisa influencerica do politike(nisu oglasi).
Doslovno kao da ih pratim

 Meni je prošle godine na poslu, pred klijentima, izbacilo pun ekran obdarenih crnaca s veselim bakicama. Šok! Odem na history pretraživača i vidim takve gadarije da sam s crncima i bakicama dobro prošao. Zavjera?

Ne. Ženina mater dala svom kuharu koji je razbio mobitel jedan stari mobitel kojeg je našla u ladici. 

14 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
silvio3105 kaže...
Osobno, ja na fejsu nisam vidio niti jednu vijest o prosvjedima u Nizozemskoj, a da ista dolazi od portala 24h, Dnevnik, Jutarnji i sl. Viđao sam od raznih drugih portala/grupa, dakle ne od mainstream medija

 Onda bi se trebao žaliti fejsu, a ne kukati kako mainstreem mediji ne prenose vijesti o prosvjedima u Nizozemskoj i od toga raditi teorije zavjere.

Poruka je uređivana zadnji put sri 31.8.2022 11:15 (Punti).
14 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
BlueMax kaže...
silvio3105 kaže...
Jer cijelo vrijeme mi izbacuje sve od sisa influencerica do politike(nisu oglasi).
Doslovno kao da ih pratim

 Meni je prošle godine na poslu, pred klijentima, izbacilo pun ekran obdarenih crnaca s veselim bakicama. Šok! Odem na history pretraživača i vidim takve gadarije da sam s crncima i bakicama dobro prošao. Zavjera?

Ne. Ženina mater dala svom kuharu koji je razbio mobitel jedan stari mobitel kojeg je našla u ladici. 

 Kuhar crnac? ili bar tamnoput 

12 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
Punti kaže...

 Kuhar crnac? ili bar tamnoput 

 Bosanac, tamnoput od alkohola.

2 godine
protjeran
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
To nije teorija zavjere...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
BlueMax kaže...
silvio3105 kaže...
Jer cijelo vrijeme mi izbacuje sve od sisa influencerica do politike(nisu oglasi).
Doslovno kao da ih pratim

 Meni je prošle godine na poslu, pred klijentima, izbacilo pun ekran obdarenih crnaca s veselim bakicama. Šok! Odem na history pretraživača i vidim takve gadarije da sam s crncima i bakicama dobro prošao. Zavjera?

Ne. Ženina mater dala svom kuharu koji je razbio mobitel jedan stari mobitel kojeg je našla u ladici. 

 Ne bi ja tako olako punicu oslobodio krivnje. 

12 godina
offline
Re: Mladi ne razlikuju prave i lažne online inform
mzopg kaže...

 Ne bi ja tako olako punicu oslobodio krivnje. 

 Izdalo ga par detalja u historyju. Traženje Golfa petice po BiH oglasnicima i listanje onih najžućih srpskih portala.

 

9 godina
offline
Mladi ne razlikuju prave i lažne online informacij

Tužno, no koliko vidim po facebooku, nije ni kod starijih išta bolje. Zato su važni fact checkeri ko faktograf.hr

 
0 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice