Izašle nove informacije o PlayStationu 5 Pro, Sony

poruka: 5
|
čitano: 876
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Izašle nove informacije o PlayStationu 5 Pro, Sony".
16 godina
offline
Izašle nove informacije o PlayStationu 5 Pro, Sony

Kazu: "Uzmes PS i prst u uho, sve igre lete, nema zezancija sa grafickim postavkama i FPSom".

Uzeo PS5, svaka iole napucanija igra ima quality (citaj stutter) mode i performance (normal) mode.

 

Naprave likovi igru koja trza na trenutnom hardveru, moras cekat 2-3 godine da izidje Pro verzija da bi mogao igrati normalno. Eno Immortals of Aveum trza, i jos nemas opciju za performance mode. 

 
1 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Izašle nove informacije o PlayStationu 5 Pro,
H4X0R kaže...

Kazu: "Uzmes PS i prst u uho, sve igre lete, nema zezancija sa grafickim postavkama i FPSom".

Uzeo PS5, svaka iole napucanija igra ima quality (citaj stutter) mode i performance (normal) mode.

 

Naprave likovi igru koja trza na trenutnom hardveru, moras cekat 2-3 godine da izidje Pro verzija da bi mogao igrati normalno. Eno Immortals of Aveum trza, i jos nemas opciju za performance mode. 

 Nije Sony kriv kaj debili nabriju grafiku kolko ide da se igra jedva vrti samo da bi oni mogli to koristit za marketing. 

Nek optimiziraju igru i smanje graficke ambicije pa ce se vrtit i na 60fps-a

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
9 godina
online
Izašle nove informacije o PlayStationu 5 Pro, Sony

Znači zahtjevnije 60 fps igre će napokon raditi na rezolucijama većim od 1080p? Ova generacija konzola je baš dno.

Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Izašle nove informacije o PlayStationu 5 Pro, Sony

ja jos nisam naisao na igru da mi trza ili da je neigriva zbog 30 fpsa

 

ali ja ne kupujem day1 igre nego cekam da se ispatchira, i padne cijena barem 30-50%

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Izašle nove informacije o PlayStationu 5 Pro,
Probaj Immortals of Aveum, dali su je djabe jer je niko nece ni djabe igrat. Immortals fenyx rising je isto tesko sranje, neigrivo na quality mode-u. Horizon 2 isto se osjeti sporina na quality mode. I ima ih jos kamara, ne mogu se ni sjetiti, jer cim zapocnes vidis da to nije to, i odmah prebacis na performance mode.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice