"Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje razo

poruka: 80
|
čitano: 24.146
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na ""Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje razo".
8 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
picajzla0707 kaže...
bruno1026 kaže...

naprosto je fascinantna količina ljudi koje cijepljena ekipa poznaje, a da imaju posljedice korone.

 da i?

još da sam spomenuo didu koji je umro od korone, ali takvima poput tebe su to 'oni koji su morali otići' pa nisam, iako bi volio da je poživio još koju godinu i gnjavio me da igram belu s njim i susjedom svaki put kad bi došao s posla

 

kako ne kužiš da je 'petarda' najprije bila bomba jer se nije znalo puno, a za dobar dio ljudi je bila i ostala bomba

da bi se zdravstveni sustav raspao da je odjednom oboljelo dosta više ljudi, a ionako su doktori i sestre bili na rubu pucanja

da bi 'švedski eksperiment' završio pogubno u ostatku svijeta daleko više nego kod njih

 

najlakše je biti general poslije bitke i pritom banalizirati sve što se god može, samo što ovo nije bila zajebancija i petarda radi koje cmizdravci kojima smeta maska misle da je trebalo riskirati sve druge samo da bi oni bili 'slobodni'

nisi faking pale sam na svijetu

žao mi je tvojeg djeda, čovjek spada nažalost u tragediju korone. činjenica je da se nijedan djed ili baka nisu mogli štititi time da ja budem doma ili da mi djeca ne idu u vrtić. njima je jedina zaštita bila ostanak doma i koliko je moguća izolacija od ostatka društva, a ne kolektivni zatvor, pogotovo kad se znalo da ogromnoj većini ispod 50g neće biti ništa. tko se bojao, ok, ostani doma, zaštiti sebe. nemoj to od mene tražiti. uostalom, kao što rekoh, nitko od vas nije poštivao sve mjere, jer ih je doslovno bilo nemoguće poštivat, pa se ne uzrujavaš oko toga.

brnjica na nosu ili ispod njega koja ne dihta, ne mijenjaš ju svaka dva-sata i ne znaš ju pravilno staviti niti skinuti jednostavno nije štićenje nikog. iluzija da radiš nešto, a ne radiš ništa. dokaz tvrdnji su proboji korone u sve bolnice čak i na intenzivne odjele. virus, osim zatvorom kao u kini, zelandu ili australiji nije moguće zaustaviti. a onda su i oni odlučili ubijat bake i djedove i sve otvoriti.

 

početni lockdown podržavam i podržao bi ga ponovno, jer se nije znalo s čime imamo posla. kad je LD završio znalo se itekako tko je i tko nije rizičan i što korona jest i što nije, a nije sve ono što se propagiralo i psihotično plašilo ljude. sve poslije LD više za pola populacije nije imalo nikakvog smisla, niti logike. ponavljam, ako si se uplašio, mogao si ostat doma, nitko te nije tjerao van. dok se mene bezuspješno pokušavalo tjerat unutra.

onda ja ispadnem kriv jer je netko rizičan izašao van, pokupio koronu i otišao na drugi svijet. how yes no.

 

nikakvi generali poslije bitke, već se i poslije LD-a raspravljalo i u stručnoj zajednici da virus neće magično nestati i da će jednostavno morati proći kroz populaciju, hoćeš ili nećeš, s cjepivom ili bez, preživio ili ne, nažalost. samo što se taj narativ cenzurirao, pa se sad drugima implicira da su generali.

 

ukratko, tko se htio zaštititi, mogao se zaštititi bez da ja i moja djeca sjedimo doma i trunemo kao debili pred ekranom. takvih ima dovoljno i bez LD-a. posljedice toga imamo danas, ali naravno, dežurne katastrofičare nije briga da probleme koje danas djeca imaju, za sve neotkrivene tumore jer se štitilo nekoga tko je jedino trebao štititi sam sebe.

 

samo da se podsjetimo ovako je izgledao jarun. sve sami antivakseri i ravnozemljaši, a niti među vama pravednicima nema osobe koja je poštivala sve, ma niti pola mjera stožera, koliko ste vi baka i djedova ubili nepoštivanjem mjera? nijednog, to su činili samo ovi sa Jaruna.

 

još jedan moj post kojeg će se 90% ignorirati, a na jednu rečenicu posprdno odgovoriti... dopuštam da možda i jesam u krivu, ali ignoriranjem mi to nećeš dokazat. a znamo zašto se bježi od odgovora...

2 godine
offline
"Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje razo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
bruno1026 kaže...

još jedan moj post kojeg će se 90% ignorirati, a na jednu rečenicu posprdno odgovoriti... dopuštam da možda i jesam u krivu, ali ignoriranjem mi to nećeš dokazat. a znamo zašto se bježi od odgovora...

 najbitnija stvar je da ti ignoriraš preventivno djelovanje za zarazne bolesti

nakon stoljeća i stoljeća crnih smrti, španjolki i ostalih sranja od kojih su umirali milijuni, uspostavljen je sustav preventive

nije cijeli svijet otišao u lockdown bezveze, da li su neke reakcije bile pretjerane - naravno da jesu, ali 'better safe than sorry' je osnova ponašanja u takvim situacijama

 

i što stoji na suprotnoj strani? cvilež zbog brnjica? daj molim te

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.5.2023 17:14 (picajzla0707).
8 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
Da bolje čitaš, vidio bi da nije ništa ignorirao. Ne možeš imati identičnu reakciju i prevenciju za bolest o kojij ne znaš ništa, i nakon godine dana kada već znaš pun k. toga, imaš oblike prevencije i znaš tko je rizičan, a tko ne.
Mislim, doslovno si tip iz te njegove rečenice.

Mislim, slobodno vi "vaxxeri" i "avaxi" međusobno pljujte jedni po drugima i budete uvjereni da je što god kažete apaolutna istina.
Da su mjere bile loše i neefikasne, da su ljudi umirali tamo gdje su se mjere najstrože provodile, da su se zaraze širile jer si zaraženi, a cijepljeni uredno ulazili samo zato jer su cijepljeni i da nam je sada svima "sorry" jer smo svi u ekonomskoj banani je istina. I to ti kažem kao netko tko je cijepljen. Pola stvari za koje je netko tu napisao da se u Švedskoj raspravlja je smijurija, takvih stvari i izjava u Švedskim medijima nema. Jbg. ne znaju baš ljudi švedski.
Da ne spominjem lajanje kako necijepljenje ne bi trebalo liječiti.

Ista stvar i za suprotnu stranu. Em tamo netko priča da ne postoje nigdje videi i ništa o posljedicama korone i cijepljenja. U 30 sekundi sam našao sve što ne postoji.
Sportaši umiru zbog cijepljenja? Od čega su umirali prije? Prije 20 godina se dečko srušio pred mnom na terenu. Sigurno je i tad bilo mrna cjepivo u pitanju...
I tko vas je i gdje tjerao na cijepljenje? Nitko nigdje, ajde ne lažite bezveze.
"Mišljenja se stalno mijenjaju". No shit, Sherlock. Normalno da ti se mišljenje o nečemu mijenja kad nešto o tome saznaš ili naučiš.

I svi su vrhunski stručnjaci čim se slažu s vama. Čim je nešto drukčije, odmah su prevaranti, šarlatani i treba ih zatvoriti, ukloniti itd.

Skinite više te svoje jednoumne naočale i počnite više razmišljati racionalno.
*ebalo vas više dijeljenje na strane i apsolutno pljuvanje međusobno.
11 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
Antoniio22 kaže...
Da bolje čitaš, vidio bi da nije ništa ignorirao. Ne možeš imati identičnu reakciju i prevenciju za bolest o kojij ne znaš ništa, i nakon godine dana kada već znaš pun k. toga, imaš oblike prevencije i znaš tko je rizičan, a tko ne.
Mislim, doslovno si tip iz te njegove rečenice.

...Pola stvari za koje je netko tu napisao da se u Švedskoj raspravlja je smijurija, takvih stvari i izjava u Švedskim medijima nema. Jbg. ne znaju baš ljudi švedski.
Da ne spominjem lajanje kako necijepljenje ne bi trebalo liječiti.

Skinite više te svoje jednoumne naočale i počnite više razmišljati racionalno.
*ebalo vas više dijeljenje na strane i apsolutno pljuvanje međusobno.

 nije ništa ignorirao? osim toga da postoji nekakav protokol postupanja kod zaraznih bolesti koji nije bio ozbiljno testiran gotovo pa nikad, jer je posljednja velika epidemija bila prije stotinjak godina

je li mjere trebalo popustiti prije ili kasnije, jel ih trebalo koristiti jače ili blaže, pa to su pitanja koja se postavljaju u cijelom svijetu, od velike britanije koja je bauljala s jedne u drugu krajnost do ostalih zemalja koje su se s time nosile kako su znale

 

u švedskoj se ništa ne raspravlja? ozbiljno?

‘It's been so, so surreal.' Critics of Sweden's lax pandemic policies face fierce backlash | Science | AAAS

čak je i švedski kralj u jednom trenutku nazvao tegnelove mjere promašenim, misliš da se niti tada nije u švedskoj raspravljalo o tome?

Swedish King Says Nation’s Controversial Covid Plan Failed

misliš da jedino ako znaš švedski možeš saznati vijesti iz te zemlje? i onda ti pametuješ o nečemu 

 

i molim te nemoj me trpati u ladice poput 'vi jednoumni' s tim floskulama poput skidanja naočala i međusobnog pljuvanja

uopće nisi u nekakvoj sredini niti si ikakav autoritet

 

8 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje

ukratko, mene se korona privatno prestala ticati tamo negdje poslije LD-a. kao i većinu ljudi koje poznajem, s izuzetkom starijih. oni koji su se bojali svoje sjene, jebiga, vaš izbor, ali nećete meni govoriti da se i ja moram bojati. gdje sam morao nositi masku, nosio sam, držao distancu prema gerijatriji u dućanima, ostalo me apsolutno nije zanimalo.

 

druženje s drugim ljudima nije ni u jednom trenutku prestalo, ni za Božić ni za bilo koji blagdan kada su pozivali da ostajemo doma. kao niti kod ikog, pa ni tebe, nećemo se lagat.

kod mene nije to prolazilo. sav rizik je bio na meni i ja sam to prihvatio, ako me pokosi, moj problem, a ne problem neke bakice i djedice s kojima uopće nemam kontakt. tko ga ima, neka se ne druži sa mnom. zato jer je netko dijabetičar, ja moram prestat jesti šećer, kakva je to poremećena logika?

 

kratko i jasno, tko se htio štititi imao je načina, uključivo i cjepivo ili bunker u podrumu. sad, ne kužim kako je moje necijepljenje i ignoriranje mjera prijetilo ljudima koje je cjepivo zaštitilo ili su živjeli u bunkeru, ali to je već neka viša fizika koju nisam diplomirao...

 

toliko od mene. meni je bitno da sam u koroni napravio po svome jer me za druge briga jednako koliko i njih za mene, a kome se to ne sviđa, drago mi je da ga to jebe u životu.

sad ponovno izaberi neku rečenicu i ostatak na ignore.

14 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
Ha ha nisi napravili po svome jer si nosil brnjicu i držal distancu tam di si morao...🤣
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
bruno1026 kaže...

...ali to je već neka viša fizika koju nisam diplomirao...

 zato postoje oni koji jesu diplomirali, a tko želi znati bar nešto, lako na internetu nađe osnove epidemiologije i protokole koji se provode kod epidemija

ništa od toga nije upisano u kamen, nego postoji niz mjera, postupaka i preporuka, iz čega je svaka država uzimala što je mislila da joj treba i kako treba

 

to što ti ne kužiš neke stvari potječe iz neznanja, što je u redu, jer zato imamo stručnjake i ne moraš sve znati

međutim, kad kažeš da nešto ne kužiš, a nećeš postupiti po preporukama ili mjerama, usprkos nebrojenim upozorenjima i objašnjenjima, onda ugrožavaš druge - zato su postojale i kaznene odredbe

isto tako možeš ne razumjet čemu stajanje na crvenom svjetlu ako nema nikog na križanju, pa opet ti ne pada na pamet (nadam se) prolaziti kroz crveno po vlastitom nahođenju

 

nećeš se vezati? tvoj život - tvoje pravo? pa jbga, platit ćeš kaznu iako time nikoga ne ugrožavaš

a zašto, pitaš se - zato jer je nevezanje rezultiralo ozljedama, smrću i ogromnim troškovima za zdravstveni sustav i sustav osiguranja, pa je zakonodavac odlučio mjerama edukacije i kažnjavanja natjerati vozače da se vežu, protiv njihove volje

 

takvih primjera imaš hrpu, neki su bezvezni, neki pretjerani, neki neučinkoviti, neki pun pogodak, ali svi ti primjeri postoje jer živiš u nekakvom društvu koje ima svoje regule i norme

neke možeš shvatiti kao nešto što je u korist građana i samog sebe, nešto je čisto izdrkavanje birokracije, ali jbga, tako je više-manje svugdje

 

ovo s koronom je bila izvanredna situacija gdje se mnoge zemlje nisu snašle baš najbolje, ali opet ponavljam - u takvim situacijama vrijedi princip 'better safe then sorry'

ako ti dijete ima temperaturu 41 stupanj, pičiš na hitnu u tri ujutro jer ne želiš riskirati, iako će ti doktor na hitnoj reći da paničariš bezveze i da si najprije trebao dijete hladiti, puniti sirupom i ostala sranja - ali nek doktor priča što hoće, jer ne želiš niti pomisliti što bi bilo da temperatura ode preko 41 i da dijete najebe jer ga nisi odvezao u bolnicu

14 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
Brnjica je iz raja izašla 😭
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
picajzla0707 kaže...
bruno1026 kaže...

...ali to je već neka viša fizika koju nisam diplomirao...

 zato postoje oni koji jesu diplomirali, a tko želi znati bar nešto, lako na internetu nađe osnove epidemiologije i protokole koji se provode kod epidemija

ništa od toga nije upisano u kamen, nego postoji niz mjera, postupaka i preporuka, iz čega je svaka država uzimala što je mislila da joj treba i kako treba

 

to što ti ne kužiš neke stvari potječe iz neznanja, što je u redu, jer zato imamo stručnjake i ne moraš sve znati

međutim, kad kažeš da nešto ne kužiš, a nećeš postupiti po preporukama ili mjerama, usprkos nebrojenim upozorenjima i objašnjenjima, onda ugrožavaš druge - zato su postojale i kaznene odredbe

isto tako možeš ne razumjet čemu stajanje na crvenom svjetlu ako nema nikog na križanju, pa opet ti ne pada na pamet (nadam se) prolaziti kroz crveno po vlastitom nahođenju

 

nećeš se vezati? tvoj život - tvoje pravo? pa jbga, platit ćeš kaznu iako time nikoga ne ugrožavaš

a zašto, pitaš se - zato jer je nevezanje rezultiralo ozljedama, smrću i ogromnim troškovima za zdravstveni sustav i sustav osiguranja, pa je zakonodavac odlučio mjerama edukacije i kažnjavanja natjerati vozače da se vežu, protiv njihove volje

 

takvih primjera imaš hrpu, neki su bezvezni, neki pretjerani, neki neučinkoviti, neki pun pogodak, ali svi ti primjeri postoje jer živiš u nekakvom društvu koje ima svoje regule i norme

neke možeš shvatiti kao nešto što je u korist građana i samog sebe, nešto je čisto izdrkavanje birokracije, ali jbga, tako je više-manje svugdje

 

ovo s koronom je bila izvanredna situacija gdje se mnoge zemlje nisu snašle baš najbolje, ali opet ponavljam - u takvim situacijama vrijedi princip 'better safe then sorry'

ako ti dijete ima temperaturu 41 stupanj, pičiš na hitnu u tri ujutro jer ne želiš riskirati, iako će ti doktor na hitnoj reći da paničariš bezveze i da si najprije trebao dijete hladiti, puniti sirupom i ostala sranja - ali nek doktor priča što hoće, jer ne želiš niti pomisliti što bi bilo da temperatura ode preko 41 i da dijete najebe jer ga nisi odvezao u bolnicu

 U posljednjih 7 dana od korone je u RH preminulo preko 20 ljudi. Da li sii dalje savjestan građanin koji misli na druge pa i dalje nosiš masku? Jer, naime, virus nije nestao, samo su mediji prestali da šire paniku i strah. Ili samo laprdaš po forumima i držiš stranu riječima a ne djelima?

11 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje

nikakvih mudrosti iz američkog kongresa danas, jel

razočaran sam

8 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
picajzla0707 kaže...
bruno1026 kaže...

...ali to je već neka viša fizika koju nisam diplomirao...

 zato postoje oni koji jesu diplomirali, a tko želi znati bar nešto, lako na internetu nađe osnove epidemiologije i protokole koji se provode kod epidemija

ništa od toga nije upisano u kamen, nego postoji niz mjera, postupaka i preporuka, iz čega je svaka država uzimala što je mislila da joj treba i kako treba

 

to što ti ne kužiš neke stvari potječe iz neznanja, što je u redu, jer zato imamo stručnjake i ne moraš sve znati

međutim, kad kažeš da nešto ne kužiš, a nećeš postupiti po preporukama ili mjerama, usprkos nebrojenim upozorenjima i objašnjenjima, onda ugrožavaš druge - zato su postojale i kaznene odredbe

isto tako možeš ne razumjet čemu stajanje na crvenom svjetlu ako nema nikog na križanju, pa opet ti ne pada na pamet (nadam se) prolaziti kroz crveno po vlastitom nahođenju

 

nećeš se vezati? tvoj život - tvoje pravo? pa jbga, platit ćeš kaznu iako time nikoga ne ugrožavaš

a zašto, pitaš se - zato jer je nevezanje rezultiralo ozljedama, smrću i ogromnim troškovima za zdravstveni sustav i sustav osiguranja, pa je zakonodavac odlučio mjerama edukacije i kažnjavanja natjerati vozače da se vežu, protiv njihove volje

 

takvih primjera imaš hrpu, neki su bezvezni, neki pretjerani, neki neučinkoviti, neki pun pogodak, ali svi ti primjeri postoje jer živiš u nekakvom društvu koje ima svoje regule i norme

neke možeš shvatiti kao nešto što je u korist građana i samog sebe, nešto je čisto izdrkavanje birokracije, ali jbga, tako je više-manje svugdje

 

ovo s koronom je bila izvanredna situacija gdje se mnoge zemlje nisu snašle baš najbolje, ali opet ponavljam - u takvim situacijama vrijedi princip 'better safe then sorry'

ako ti dijete ima temperaturu 41 stupanj, pičiš na hitnu u tri ujutro jer ne želiš riskirati, iako će ti doktor na hitnoj reći da paničariš bezveze i da si najprije trebao dijete hladiti, puniti sirupom i ostala sranja - ali nek doktor priča što hoće, jer ne želiš niti pomisliti što bi bilo da temperatura ode preko 41 i da dijete najebe jer ga nisi odvezao u bolnicu

 neka si ti meni objasnio da se trebam cijepiti kako bi zaštitio druge koje to isto cjepivo ne štiti od mene necijepiše. argument je jer je to netko diplomirao, ista ona ekipa "epidemiologa" kojoj u ponedjeljak maske ne služe ničem, a u petak propišu obavezu maski na iduće dvije godine. takvu stručnost može samo budala popušit. najžalosnije i sam si svjestan da nema logike u tome, ali svejedno poslušno braniš neobranjivo.

znači, ne razumiješ problematiku, niti ju razumiju oni koji su je propisali, ali oni su rekli, pa je ok. kad nemaš ništa pametnije, nego pokušat uvalit argument autoriteta. nije ti prošlo.

i nakraju, jesi se cijepio dovoljno puta? jesi.

jesi time siguran od necijepiša? jesi.

onda u čemu imaš problem sa ljudima poput mene?

6 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
picajzla0707 kaže...

nikakvih mudrosti iz američkog kongresa danas, jel

razočaran sam

 Molim odgovor, da li i dalje nosiš masku kad si na javnim mjestima jer je virus i dalje među ljudima, a samo u posljednjih 7 dana od korone je preminulo preko 20 građana RH? U čemu je razlika kad su ljudi "bili odgovorni" i nosili maske i mislili na naše bakice a umiralo je manje ljudi tjedno nego u proteklom tjednu?

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2023 12:08 (simontemp).
8 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
Razlika je u tome što su sad gazde rekle da je ok biti bez maske, ipak su oni autoriteti, pa je to dovoljan razlog.
Kao i vezanje u autu, rekli su da se moramo vezat, a kad kažu da nije obavezno picajzla se neće vezat. Mislim, ja budem i dalje, ali picajzli je dovoljno da mu to kaže autoritet, pa će biti poslušan.
11 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
simontemp kaže...

 Molim odgovor

 de potrudi je jebemu, vrijeđaš vlastitu inteligenciju

nije radi foruma nego radi sebe, pogledat ćeš se valjda u ogledalo danas sutra

6 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
picajzla0707 kaže...
simontemp kaže...

 Molim odgovor

 de potrudi je jebemu, vrijeđaš vlastitu inteligenciju

nije radi foruma nego radi sebe, pogledat ćeš se valjda u ogledalo danas sutra

 Znači ne nosiš. Zaista me ne iznenađuje lažni moral osoba koji su bili u stanju svoje poznanike, prijatelje, rodbinu najstrašnije vrijeđati za vrijeme terora. Očito je takvo ponašanje ostavilo traga na licemjerne mozgove tih ljudi, što se vidi iz priloženog. Danas, kad su se i najveći zagovaratelji terora i covid mjera počeli ograđivati od vlastitih zabilježenih stavova i "preporuka" neki sljedbenici kojima mozak radi u alfa režimu i dalje ne žele priznati zabludu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2023 13:49 (simontemp).
2 godine
offline
"Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje razo

Eto, ima danas u online novinama o našemu proslavljenom automob. asu https://dubrovacki.slobodnadalmacija.hr/dubrovnik/zupanija/dubrovnik/automobilisticki-as-niko-pulic-mozda-nikad-vise-necu-biti-na-100-posto-ali-sam-sretan-sto-sam-prezivio-koronu-uza-skale-mogu-samo-sanjati-a-o-postcovid-lijecenju-se-i-ne-prica-1288791

 

..nije čovjek nikada pušio, nije u životu zapalio cigaretu... (niko je moj vršnjak)

 

Još, kad su mi u susdjestvu umrla dva mlada momka, jedan se prije smrti trebao oženiti, nikada sex, droga, alkohol ?!

 

Studirao sam medicinu tri godine u Zagrebu i odustao zbogmojeludosti, hiperaktivnosti, svašta me je drugo zanimalo u životu... prešao sam na ekonomski faks i završio ga.

 

Kad čujem ljude koji  pišu da korona nije "nešto posebno", paaaa.... "koliko ljudi nije dobilo zdravstvenu skrb zbog korone, bljuje mi se na cijeli svijet"

Imao sam kao sportaš u skoro 60 godina života dva puta dobre "mehaničke" probleme s kralježnicom, (taman u vrijeme korone) nikad nisam nigdje dugo čekao, što više, išlo je brže...

 

Pokojna majka je išla na redovite kontrole nakon cerviksa maternice, sve ok, nikada problema..

 

 

Budalaštine o tome, da se nije mogla dobiti odgovarajuća skrb za pacijente oboljele od drugih bolesti !!!!!!, to nije istina..

Možete vi sad opaliti sto poveznica na strane sajtove koji lupetaju gluposti kao srpski Informer itd....

Danas imam prijetelje poput DR. Bereckog koji sve to znaju, no nemaju više "živaca" objašnjavati jedno te isto...

合氣道 Paradoxically, the ability to be alone is the condition for the ability to love.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
Zaporožac kaže...

 

Danas imam prijetelje poput DR. Bereckog koji sve to znaju, no nemaju više "živaca" objašnjavati jedno te isto...

 On je stručnjak za što ono? Imunolog virusolog epidemiolog? Mantrao kao i svi:cijepi se misli na druge, majko mila največa budalaština ikad.

No shit Sherlock: https://www.vecernji.hr/vijesti/capak-o-greskama-tijekom-epidemije-nadali-smo-da-ce-biti-bolje-kad-dode-cjepivo-nazalost-bilo-je-veliko-razocaranje-1679253

 

 

 

 

kradem mine iz minskog polja
16 godina
neaktivan
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje

 malo sam se kasno ukljucio na ovu temu.

 

kad smo kod sirenja mracnog medijskog doba, nikako da se javi glavni doktor na bugu, ne mislim na petrica, nego na dr. Resavskog:

 

https://www.bug.hr/znanost/kako-virus-i-citokinska-oluja-ubijaju-oboljele-od-koronavirusa-14696

 

koji nikad nije obradio temu sto se u svijetu i kako efikasno borilo protiv ovog sranja, u indiji i juznoj americi npr. i zasto su rogana napadali da se lijeci "konjskim preparatima" isl. ni pomen o saslusanjima u americkom senatu za cenzuriranje profesora, lijecnika i nobelovaca u obliku twittera - ostala je samo zgadija koja se lozi na - pare.

 

kad zagrebes, to i ostaje kao jedini pravi razlog:

 

https://www.nbcnews.com/politics/justice-department/biggest-fraud-generation-looting-covid-relief-program-known-ppp-n1279664

 

a da ne govorimo o besnim milijardama firmama koji su producirale taj eksperimentalni buckuris.

 

do sljedece prilike koja tako divno guta milijarde i stotine tisuca zivota, dokazali smo kako se umijemo lijepo naguziti i skinuti gace i zaboraviti kako su nam jucer i usi zavrtali.

 

bolje nismo ni zasluzili, stoka sitna zuba...

 

 

 

 

12 godina
offline
Re: "Citokinska oluja" nije kriva: strojno učenje
Zavera bre!
 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice