Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravljanj

poruka: 7
|
čitano: 1.473
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravljanj".
8 godina
offline
Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravljanj

Odlična stvar, koristim vec godinu dana doduše integriranog u bitwarden premium 10$ godišnje , nisam ni znao da imaju samostalnu app, tako da cu vjerovatno se vratiti na free radi ovoga.

 
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravljanj

Meni najbolji. Imam self hosted password manager lokalno sa premium licencom od samo 10$ godišnje što je kikiriki. Mogao sam i bez licence jer za osobnu potrebu ni ne treba, ali trebao sam i ostale značajke.

Nadglednik dina
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravl
Bitwarden nudi i selfhosted? Selfhosted kao kod sebe imaš Bitwarden server nekakav s bazom? Ili nešto drugo?
Nisam našao da nude selfhosted.
13 godina
offline
Re: Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravl
Igor101 kaže...
Bitwarden nudi i selfhosted? Selfhosted kao kod sebe imaš Bitwarden server nekakav s bazom? Ili nešto drugo?
Nisam našao da nude selfhosted.

doslovno ti bude 1. rezultat na pretrazi.. Self-host an Organization

16 godina
offline
Re: Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravl
Thanks na linku. Na mobilnom webu ga nigdje ne spominju. Nema ga u downloads, products itd. Nisam search jedino probao.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.5.2024 17:36 (Igor101).
10 godina
offline
Re: Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravl
Igor101 kaže...
Thanks na linku. Na mobilnom webu ga nigdje ne spominju. Nema ga u downloads, products itd. Nisam search jedino probao.

 Samo napomena. Self hosted i desktop app ti neće raditi bez validnih certifikata. Self-signed ti neće raditi, mislim hoće ali trebaš ih staviti u trusted certifikate u OS-u i browseru. Browser ekstenzija će ti raditi. Ima ovaj zgodan alat koji ti može pomoći:

https://github.com/FiloSottile/mkcert

 

 

Nadglednik dina
8 godina
offline
Re: Bitwarden Authenticator - aplikacija za upravl
Mozda i glupo pitanje, za self hosted treba komp biti nonstop uključen?
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice