Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski

poruka: 6
|
čitano: 2.505
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski".
15 godina
offline
Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski

Bome impresivno, realno bez ikakvih oznaka, traka i bilo čega snalazi se odlično. Vjerujem da bi drugi sustavi samo javili da je nemoguće aktivirati self-driving. Nadam se da će mu u nekom update-u ubaciti da trubi jednako kao ostatak indijske populacije 😂

 
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski

ajd sad na naše "obilaznice" kad se preoravaju + dolazak turista u sezoni + vrijeme povratka s posla. na muci se poznaju junaci. bharaćani su prokleti amateri. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2024 12:12 (Ajar).
Moj PC  
5 2 hvala 0
12 godina
offline
Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski

Nekako snimka djeluje da je ubrzana, i vozilo se većinu vremena se drži sredine vozne treke , osim kada dolazi vozilo u susret, onda malo zastane i skrenu u ljevu stranu...

 

 Ali i to je za sada jako dobro, još koja godinica i moći će dobro funkcionirati i sa stadom ovaca na cesti...

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski

Meni ovo uopće nije inpresivno. Voziš posred ceste 10-20 km/h, a kad naiđe vozilo iz suprotnog snjera pomakneš se u lijevo, smanjiš brzinu na 5 km/h, mimoiđete se i sve iz početka. Prilično jednostavan algoritam. Valja priznat da ima dobar pregled sitacije, ali i dovoljno vremena da sve skonta i odluči što će učiniti.

42
 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski

Da, to što si nabrojao plus žmigavci, i drugo vozilo te samo zaobiđe.

 

 

Mene zanima uključivanje i isključivanje sa prometnice, raskrižja, te kako će AI pregovarati kad se nemože uključit / isključit.

To je po meni nemoguće postići , bez da vozilo nema humanoidnog robota unutra koje gestikulira , blenda i daje zvučne signali, a ponekad i opsuje. 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.5.2024 13:12 (gpd).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Autonomno vozilo testirano usred kaosa na indijski

Stalno se drži sredine trake ili čak ide više na desno, pa se pomalo čudim da je uspio iz svega toga izaći živ i zdrav, a da nije ni druge vozače ozlijedio. Imam osjećaj da mada imam skoro 40 godina iskustva u vožnji,  ne bih se usudio voziti u Indiji.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice