Temu - internet shop, iskustva

poruka: 218
|
čitano: 214.899
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Čujem nešto da je moguća kupovina i sa gift karticama visa i master.

Da li je to točno ?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
pukycro kaže...

Čujem nešto da je moguća kupovina i sa gift karticama visa i master.

Da li je to točno ?

 

ne vidim zašto to ne bi bilo moguće, to su ionako obične prepaid kartice (kao da na Revolut pukneš koliko misliš potrošiti i onda koristiš njegovu virtualnu 1time karticu - laički)

9 mjeseci
offline
Temu - internet shop, iskustva

pisao sam kad sam naručio, pa bio bi red napisati i da je sve stiglo za ravno 7 dana, brzo. Kad uzmem u obzir da sam zadnju narudžbu iz jedne IT RH trgovine čekao preko 4 tjedna, onda je ovo turbo brzo. Inače u zadnje vrijeme sve što naručim iz RH mi stiže sporije nego iz drugih EU država.

 

pakiranje im nije jača strana, ubace u najlon kuvertu bez ikakve zaštite, a proizvodi su unutra u svojim ambalažama, ali budite spremni da će te ambalaže biti manje ili više zgužvane. meni su svi proizvodi preživjeli.

proizvodi su u redu, nije to nekakva high klasa, ali bilo bi ludo to i očekivati za par dolara. ovi skuplji predmeti su povoljni i kvalitetni. recimo da koliko sam sve skupa platio kod nas ili drugdje u EU ne bi mogao dobiti niti jedan od ovih skupljih proizvoda, a uzeo sam dva skuplja i nekoliko jeftinijih sitnica. svakako ću ponovno naručivati.

 

marketing (email, push notifikacije) im je izrazito agresivan, tako da sam nakon tjedan dana morao pogasiti sva ta čuda jer sam svaki dan primao po nekoliko mailova i notifikacija, što mi je samo distrakcija i natjera me da gledam i kupujem što mi ne treba, njima je to i cilj, ali meni nije.  srećom sve se može lako ugasiti kroz aplikaciju.

 

ukupan dojam je dobar, popravili su najveću manu aliexpresa, a to je brzina. kada znaš da ti nešto stiže kroz 7-10 dana onda možeš naručiti i stvari koje su ti nešto hitnije potrebne, dok bi na aliju naručivao uglavnom ono za što me nije briga kad će stići.

 

 
4 0 hvala 0
10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Da, pakiranje im fakat nije jača strana, ali kao što si rekao - izgleda to "zgužvano\stumbano" ali meni je isto sve do sad bilo ok i čitavo. Čak i neke dulje stvari (i.e. teleskopske drške čistača, selfie stick, pvc kutije itd.)

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
millennial kaže...

pisao sam kad sam naručio, pa bio bi red napisati i da je sve stiglo za ravno 7 dana, brzo........

 

ukupan dojam je dobar, popravili su najveću manu aliexpresa, a to je brzina. kada znaš da ti nešto stiže kroz 7-10 dana onda možeš naručiti i stvari koje su ti nešto hitnije potrebne, dok bi na aliju naručivao uglavnom ono za što me nije briga kad će stići.

 

 Brz je Temu, ali moram priznati otkad je Temu-a i Ali x pošiljke brže stižu, jedan paket je došao za 13 dana a drugi paketi za 20 dana i to da nisam gledao nikakve posebne dostave ni shippinge, nego oni koji su najjeftiniji.

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

konkurencija čuda radi ;)

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Imam košaricu od 23€ na Temu. Na paypalu nekih 15ak €.

Zanima me zašto Temu ne dozvoljava da se prvo koristi PayPal balance, pa tek onda kartica. 

 

Dakle, želim s kartice skinuti samo 8€ (prebacio sam toliko na Visa Web Card), no Temu ne dozvoljava i kažu da nemam dovoljno. Znači žele ili 23€ na paypalu, ili 23€ direkt s kartice.

 

 

Što god sam plaćao dosad preko PayPala, svugdje je bilo dozvoljeno da iskoristim sav balance, pa tek za višak da paypal uzme koliko treba s kartice. Tako mi je i namješten preffered payment method otkad ga imam. 

 

Ukratko, kako postići kombinaciju paypala i kartice na Temu-u? Je li uopće moguće?

 

Unaprijed hvala.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.3.2024 13:03 (birra).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
birra kaže...

Imam košaricu od 23€ na Temu. Na paypalu nekih 15ak €.

Zanima me zašto Temu ne dozvoljava da se prvo koristi PayPal balance, pa tek onda kartica. 

 

Dakle, želim s kartice skinuti samo 8€ (prebacio sam toliko na Visa Web Card), no Temu ne dozvoljava i kažu da nemam dovoljno. Što god sam plaćao dosad preko PayPala, svugdje je bilo dozvoljeno da iskoristim sav balance, pa tek za višak da paypal uzme koliko treba s kartice. Tako mi je i namješten preffered payment method otkad ga imam.

 

Unaprijed hvala.

 ne bi to trebalo biti do Temua već do PayPala. ali da si ne kompliciraš što ne baciš tih 8 eura na PP račun?

7 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
millennial kaže...

 ne bi to trebalo biti do Temua već do PayPala. ali da si ne kompliciraš što ne baciš tih 8 eura na PP račun?

 

Da ti iskreno kazem, ne znam kako!? Koristim ga vec 10ak godina, al svi novci su dolazili prodajom nekih gluposti, uglavnom Amerima.. Cak mi nije paypal u eurima, nego dolarima. Tako da sam nisam nikad ni uplaćivao.

 

Ne bi trebalo bit do paypala, jer je ono "use paypal balance first" oduvijek radilo. Prvi put sam naišao na problem sada na Temu-u.

10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

meni par puta sličnu stvar nije dao ni eBay - tako da je vrlo vjerojatno do PayPala, a ne do Temu-a...

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
birra kaže...
millennial kaže...

 ne bi to trebalo biti do Temua već do PayPala. ali da si ne kompliciraš što ne baciš tih 8 eura na PP račun?

 

Da ti iskreno kazem, ne znam kako!? Koristim ga vec 10ak godina, al svi novci su dolazili prodajom nekih gluposti, uglavnom Amerima.. Cak mi nije paypal u eurima, nego dolarima. Tako da sam nisam nikad ni uplaćivao.

 

Ne bi trebalo bit do paypala, jer je ono "use paypal balance first" oduvijek radilo. Prvi put sam naišao na problem sada na Temu-u.

 ovako https://www.paypal.com/us/cshelp/article/how-do-i-add-money-to-my-paypal-balance-from-my-bank-help114

 

Temu ne bira odakle će ti se naplatiti, niti zna koliko ti imaš na PP balansu. PP je taj koji procesira naplatu, tako da sam 99% siguran da je problem do PPa.

14 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Ja sam povukao 50€ na PayPal sa affiliate programa, samo se paypal mora povezati na temu (nije normalna uplata nego se baš poveže sa računom) i novci za minutu sjednu na balance

 

Edit: evo još popusta za nove/stare korisnike 

 

⭐️Click the link https://temu.to/m/uetjhrrd7jx to get 💰100€ coupon bundle or ⭐️ Search aaq06056 on the Temu App to get 💰30% off discount !!

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 9:01 (Genoxxx).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Ukoliko netko nije znao.. otišli su toliko daleko da prije nego se, već plaćena, košarica shipa - nude opciju "price adjustmenta".. ukoliko je preko noći cijena nekog od itema pala, daju vam tu razliku novaca u vaš wallet na Temu profilu. (Slika ispod)

 

Haha jutros ušao čisto da vidim koja je ETA pošiljke i ogrebem se za 1+ euro. Odlični su. 

 

Doduše, ne znam za koje točno iteme su jeftiniji od Aliexpressa, jer su za većinu stvari zapravo skuplji. 

Masku za mobitel sam jučer naručio s ALI-a npr. po cijeni od 3,45 € i besplatnu dostavu. Identična maska na Temu je mislim oko 6€, a dostava je besplatna tek nakon potrošenih 20.

 

Neće ALI tek tako prepustit tron, al dosta dobra konkurencija. Uglavnom, može samo nama biti bolje, tako da.. nek se takmiče!

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.3.2024 19:15 (birra).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

to s price adjustmentom je tako radilo i prije :) (ako se cijena artikla promijenila u međuvremenu prije nego su ti shipali)

 

nitko ovdje ih nije hvalio kao jeftinije od Alije, ali većini nas je bitnije da artikl (sigurno) dođe za manje od 2 tjedna - tih par centi razlike mi nije toliko bitno za možda isti artikl naručen s Alije koji će stići tko zna kad...

uz to kaj ovo sve dolazi (najčešće) u jednom paketu, ako je riječ o više artikala naručenih istovremeno - dok kod Alije to nije uvijek slučaj...

 

naravno - Alija ima puno veći izbor svega i svačega, pogotovo elektronike i dodataka za istu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
@birra

Sve dostave su preko Temu-a besplatne...treba samo preko chat podrške na aplikaciji zatražiti ukidanje ograničenja. Sve se odradi u tri minute...

7 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Mali322 kaže...
@birra

Sve dostave su preko Temu-a besplatne...treba samo preko chat podrške na aplikaciji zatražiti ukidanje ograničenja. Sve se odradi u tri minute...

 Hmm odlicna informacija, hvala! Nadam se da prolazi. Ne zelim svaki put potrositi 200kn kad mi se neka sitnica svidi..

7 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Dalo mi je ono kolo da zavrtim. U prvoj vrtnji sam dobio pokusaj za novu vrtnju, u drugoj vrtnji sam dobio kupon od 200€.

 

Ali samo za nove korisnike!?

 

Ako registriram starog npr, jel ovaj kupon stvarno legit? Koja je caka? Malo predobro zvuci pa ne vjerujem, doduse.. do sad se nisu bavili scamovima. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
birra kaže...

Dalo mi je ono kolo da zavrtim. U prvoj vrtnji sam dobio pokusaj za novu vrtnju, u drugoj vrtnji sam dobio kupon od 200€.

 

Ali samo za nove korisnike!?

 

Ako registriram starog npr, jel ovaj kupon stvarno legit? Koja je caka? Malo predobro zvuci pa ne vjerujem, doduse.. do sad se nisu bavili scamovima. 

 meni su svi kuponi bili legit, a caka je da iznos ovisi o potrošnji, npr. za potrošenih 30 eura imaš kupon na 10 eura, za 50 eura na 15 eura, za 70 eura na 20 eura... i tako guraš do 200 eura. ove brojke sam izbubao samo kao primjer.

16 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva

Napravio narudžbu i prvi puta dobio BoxNow broj za praćenje.

Problem je što sam stavio fiksni broj telefona za kontakt, valjda će doći broj za otključavanje ormarića i e-mailom

Recenzije kineskih stvari na anton008.
13 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Trebao bi. Dođe mi na Viber i mail kad naručujem.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Genoxxx kaže...

 

 

Edit: evo još popusta za nove/stare korisnike 

 

⭐️Click the link https://temu.to/m/uetjhrrd7jx to get 💰100€ coupon bundle or ⭐️ Search aaq06056 on the Temu App to get 💰30% off discount !!

Više ne vrijedi za stare korisnike, nema popusta za one koji obrišu i ponovno instaliraju aplikaciju

15 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

Napokon da se ubacim u temu (bad pun, znam) - sestra bila naručila par sitnica prije 10 dana, došlo danas a rok za isporuku do kraja idućeg tjedna. Ovim me je dobila da umjesto na Aliexpress-u naručim sebi neke sitnice (adapteri Type-C female na microUSB male, maskice za mobitele) te se nadam da će doći u roku kojeg su stavili a to je do 02.05. Plus jer sam novi dobio neki kupon kojeg sam iskoristio, nije extra ušteda ali je vrijedilo.

 

P.S.: Sestrino je došlo preko DHL-a, valjda će i moje tako doći.

 

Edit: moje narudžbe su došle preko Ovrseasa tj. Eurodis, sestra je sad opet radila neku veću narudžbu fakat tona sitnica i doći će joj na Boxnow paketomat, sad to je vjerojatno jer je naručila da joj dođe na adresu posla a preko ceste ima taj paketomat njihov pa da ju ne traže.

Isto tako, meni je sve došlo do četvrtka, iako su bile dvije posebne narudžbe, u istom danu su dostavljene :) Brže od Alija za neke ovakve sitnice, za ostalo i dalje je Aliexpress king posebice kod dijelova za komp/server kojeg slažem, našao povoljno motherboard+CPu+cooler combo sa Haswell based Xeonom.

https://idzan.hr | Hrvatski Telekom Customer Support Agent, non-Tech sektor
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2024 20:41 (midzan21).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
Meni su isto zadnja 2 paketa poslali preko BoxNow. Čini mi se super opcija s obzirom da je jedan 300 metara od mene a na taj će automatski doći pogotovo jer sam par puta uzimao iz dućana dostavu na paketomat i slijedeći dan ujutro je već bilo na paketomatu tako da imam super iskustva s njima.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
midzan21 kaže...

Napokon da se ubacim u temu (bad pun, znam) - sestra bila naručila par sitnica prije 10 dana, došlo danas a rok za isporuku do kraja idućeg tjedna. Ovim me je dobila da umjesto na Aliexpress-u naručim sebi neke sitnice (adapteri Type-C female na microUSB male, maskice za mobitele) te se nadam da će doći u roku kojeg su stavili a to je do 02.05. Plus jer sam novi dobio neki kupon kojeg sam iskoristio, nije extra ušteda ali je vrijedilo.

 

P.S.: Sestrino je došlo preko DHL-a, valjda će i moje tako doći.

 Dobra stvar je sta ako slucajno dostava kasni, tipa mora doc do 02.05, ako dodje 02.06 dobijes 5€ kredita na svom accu. Ja sam se isto okrenuo Temu umjesto Alija za te neke sitnice ak mi trebaju...

5 godina
offline
Temu - internet shop, iskustva

evo jedno lijepo iskustvo... naime krajem ožujka mi je trebao doc jedan paket, cca 8 eura vrijednosti no nije došlo i dan nakon toga sam dobio 5 eura bonusa... nakon novih desetak dana otprilike sam opet pitao korisničku podrsku gdje je paket pa su mi opet dali 5 eura i sljedeći dan su mi javili da je paket izgubljen i da ne mogu ponovo naručiti isto jer toga kao nema i dobio sam. povrat tih 8 eura... evo danas mi je došao taj  izgubljeni paket 🙂

 
8 0 hvala 1
13 dana
offline
Temu - internet shop, iskustva

Dakle  Temu skladišta su  u EU?

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
zorko kaže...

Dakle  Temu skladišta su  u EU?

 

nisu...

sve ide iz Kine, ali preko Mađarske\Nizozemske

11 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva

Dosad sam si preko Temuu zaradio oko 500€. Sto bi se reklo vise sam zaradio nego sto sam potrosio.
Novi korisnici su svakako na dobitku, uz moj kod aam11835 dobiju 30% popusta, a ja dobijem proviziju. A i svako malo nesto narucujem.

Na Tik Tok profilu imate i unboxinge svih narudzbi

Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 13:15 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
mp3david kaže...

Dosad sam si preko Temuu zaradio oko 500€. Sto bi se reklo vise sam zaradio nego sto sam potrosio.
Novi korisnici su svakako na dobitku, uz moj kod aam11835 dobiju 30% popusta, a ja dobijem proviziju. A i svako malo nesto narucujem.

Na Tik Tok profilu imate i unboxinge svih narudzbi

 

svaka čast, samo što mislim da ti ovakvo reklamiranje nije dozvoljeno tu na forumu jer je jedan od kolega neki dan dobio upozorenje za sličnu stvar za Amazon (vidi tamo u temi)

 

btw što se unboxing-a tiče - volio bih to vidjeti ako imaš i na youtube kanalu nekakve shortove (ne koristim Tik Tok) (može link i na privatnu poruku)

Poruka je uređivana zadnji put ned 28.4.2024 13:18 (60nine).
11 godina
offline
Re: Temu - internet shop, iskustva
A neznam, mozda bih trebao i na youtubu probati, ali do sada nisam nista tamo uploadovao :/
Temu pozivnica: https://temu.to/m/u9kmi7rv2wy Kod za -30% za nove korisnike: aam11835
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice