Arcadyan VRV9518BA-2C

poruka: 34
|
čitano: 35.671
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 mjeseca
offline
Re: Arcadyan VRV9518BA-2C
Ja sada zvao i reko im da mi ovaj ruter sra** za igrice. I da zelim novi ili cu raskinit. I rekli mi da mogu novi ruter poslat. Da znaju da se na ovom ne moze nista. Javio se jedan decko koji zna puno vise nego inace kad mi se jave neki pojedinci koji znaju reci samo ugasi i upali ruter. 🤣 I reko mu salji bilo koji samo da nije ovo. Reko je da ce stavit prigovor da mi se posalje novi i da se to moze.
Tako da zovi i reci da ti novi daju.
14 godina
offline
Speedport Plus

Zna li netko možda što znače ove poruke iz logova routera Speedport Plus?

 

The HG tries to contact the ACS (A103)

 

Denial of Service incident detected RateFloodIcmpInput (FW101)

 

Denial of Service incident detected Port Scan (FW101)

 

Ovo sam uspjeo pročitati iz logova, ostali logovi su normalni. Svako malo se nešto od ovoga pojavi, internet veza je na trenutke spora i prekida. Ovo već traje jedno 7 dana.

 

Tek sad vidim da sam pogriješio temu pa neka admin premjesti.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.3.2024 9:58 (tomo100brt).
4 godine
offline
Arcadyan VRV9518BA-2C

Ja sam prije mj dana dobio optiku ruter arkadyan. ..2C te ONT Huawei. Već sam promjenio ssid i password na WiFi. Ruter ima wifi6 te standard ax što mu daje mogućnost da razvija brzinu od 700 Mbps do 1000 Mbps - upload do 350 do 500 Mbps. Za ovih mj dana korištenja nijedan ispad mreže ni prekid. Koristim ga na prvom katu kuće dok sam u prizemlje kuće stavio kao ap Huawei B535-333 koji pokazuje dovnl oko 600 - 700 mbps. dok upl oko 500 Mbps.

U prizemlju kuće imam tijekom ljeta goste kojima će biti i previše ove brzine. Imam i fixnu tel liniju i zasad radi bez greške.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Arcadyan VRV9518BA-2C
Daniel87 kaže...
Ja sada zvao i reko im da mi ovaj ruter sra** za igrice. I da zelim novi ili cu raskinit. I rekli mi da mogu novi ruter poslat. Da znaju da se na ovom ne moze nista. Javio se jedan decko koji zna puno vise nego inace kad mi se jave neki pojedinci koji znaju reci samo ugasi i upali ruter. 🤣 I reko mu salji bilo koji samo da nije ovo. Reko je da ce stavit prigovor da mi se posalje novi i da se to moze.
Tako da zovi i reci da ti novi daju.

 Ja sam na njega nakacio svoj edgerouter4 i gg

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice