Zvucnici za auto

poruka: 35
|
čitano: 19.417
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: Zvucnici za auto
Neka ti provjeri alternator, meni su diode na njemu bile u banani, doduse meni se culo kao da su zvucnici spojeni na motor auta, kako bi ubrzavao tako bi i taj sum bio veci 😂
2 godine
neaktivan
offline
Re: Zvucnici za auto

Tako je i meni sad, sve luđe i luđe.. Šišti pisti... Kad ugasim auto  Onda napravi ono pojngg... Tk tk... Uzas a ovaj sta mi je montirao nikako doć poviriti navodno treba kabele staviti po sredini auta ispod tepiha a ne kroz pragove tako mi rekli monteri iz jedne kuće.. A show živi da sam znao da će tako ić ne bi se ni zezao... 700, 800 eura a drame😆😆

2 godine
neaktivan
offline
Re: Zvucnici za auto
To mi je rekao jedan monter ali čekam ovog sta mi je montirao pa nikako doć...
Hvala
2 godine
neaktivan
offline
Re: Zvucnici za auto
Nisam, probati ću.. Hvalaa
2 godine
neaktivan
offline
Zvucnici za auto

Bog, stavio bi akt. Sub u portapak i povukao  kabele na akumulator i sa radia na sub sa pojačalom pa molim savjet koji bi bio čišći bočji zvuk od ova dva na slikama ako neko ima iskustva javite. U vratima imam ima 4 dvosistemca sa visokim iznad posebno. Nedavno sam imao renegade 4 dvosistemca sa visokim te sub i 6 kanalno pojačalo sve to spojio na njega i zvucnike i nisam bas bio zadovoljan.. Bas bio jak al ne i čist😆.. Ili da idem na jos dvi elipse suba ili jos dva elipse dvosistemca u polici zadnjoj i dvokanalno pojacalo na njih? Hvala 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice