Grijanje sjedala peugeot 407

poruka: 37
|
čitano: 7.861
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 mjeseci
offline
Re: Grijanje sjedala peugeot 407
gorkix kaže...
millennial kaže...
gorkix kaže...
millennial kaže...

 1.Žena vozi Peugeot 2008 i taj prekidač ovako po slici izgleda identično. Kod nje kad se grijanje uključi prekidač svijetli, e sad jesu li na 407 škrtarili pa nisu stavili prekidač sa ledicom nisam 100% siguran, iskreno ne bi me iznenadilo kad vidim na koliko toga se šparalo u njenoj 2008.

 


 

 1.kad dam kontakt tipke blago narančasto  svjetle u autu (od podizača na vratima pa nadalje) ,a kad se upali auto onda narančasto svijetli i tipka tog prekidača na sjedalu...samo kad se okrene kotačić nema nekog posebnog svjetljenja...

 

 

 

 1. to je dobro, tako je i kod nas. i grijač ti radi samo kad je motor upaljen inače ne grije i nema tog narančastog svjetla.

 

 

 ovo zadnje mi malo nejasno.........kod mene svijetli narančasto ta tipka (kao i sve ostale ) (vidljivo sam u mraku) kad se auto upali pa čak i kad je prekidač na 0 poziciji (isključen)...kad ga okrenem on i dalje svijetli isto ...znači okretanjem ne signalizira da je uključen već svjetli kao i dok nije uključen........da li je i kod tebe tako da se uopče ne primjećuje okretanje tog kotačića ili dolazi do nekog drugog (ili intenzivnijeg svjetla)

 to je ok, tako je i kod nas. tek kad se auto upali, nakon par sekundi se pojavi to narančasto osvjetljenje, bez obzira je li grijanje sjedala upaljeno ili nije. ima i nekakve logike jer je prekidač na poziciji gdje ga u biti i ne vidiš dok sjediš.

15 godina
offline
Re: Grijanje sjedala peugeot 407
millennial kaže...
gorkix kaže...
millennial kaže...
gorkix kaže...
millennial kaže...

 

 

 ovo zadnje mi malo nejasno.........kod mene svijetli narančasto ta tipka (kao i sve ostale ) (vidljivo sam u mraku) kad se auto upali pa čak i kad je prekidač na 0 poziciji (isključen)...kad ga okrenem on i dalje svijetli isto ...znači okretanjem ne signalizira da je uključen već svjetli kao i dok nije uključen........da li je i kod tebe tako da se uopče ne primjećuje okretanje tog kotačića ili dolazi do nekog drugog (ili intenzivnijeg svjetla)

 to je ok, tako je i kod nas. tek kad se auto upali, nakon par sekundi se pojavi to narančasto osvjetljenje, bez obzira je li grijanje sjedala upaljeno ili nije. ima i nekakve logike jer je prekidač na poziciji gdje ga u biti i ne vidiš dok sjediš.

 znači kad upalite grijanje Vi i na vašem autu ne vidite da je upaljeno grijanje sjedala ? (svijetli samo lampica koja svijetli i kad nije upalito grijanje)

9 mjeseci
offline
Re: Grijanje sjedala peugeot 407
gorkix kaže...
millennial kaže...
gorkix kaže...
millennial kaže...
gorkix kaže...
millennial kaže...

 

 

 ovo zadnje mi malo nejasno.........kod mene svijetli narančasto ta tipka (kao i sve ostale ) (vidljivo sam u mraku) kad se auto upali pa čak i kad je prekidač na 0 poziciji (isključen)...kad ga okrenem on i dalje svijetli isto ...znači okretanjem ne signalizira da je uključen već svjetli kao i dok nije uključen........da li je i kod tebe tako da se uopče ne primjećuje okretanje tog kotačića ili dolazi do nekog drugog (ili intenzivnijeg svjetla)

 to je ok, tako je i kod nas. tek kad se auto upali, nakon par sekundi se pojavi to narančasto osvjetljenje, bez obzira je li grijanje sjedala upaljeno ili nije. ima i nekakve logike jer je prekidač na poziciji gdje ga u biti i ne vidiš dok sjediš.

 znači kad upalite grijanje Vi i na vašem autu ne vidite da je upaljeno grijanje sjedala ? (svijetli samo lampica koja svijetli i kad nije upalito grijanje)

 upravo tako. nema dodatnog svjetla.

15 godina
offline
Grijanje sjedala peugeot 407

hvala vam svima na dosadašnjim odgovorima....

9 mjeseci
offline
Re: Grijanje sjedala peugeot 407
gorkix kaže...

hvala vam svima na dosadašnjim odgovorima....

 javi jesi li uspio popraviti

15 godina
offline
Grijanje sjedala peugeot 407

podigao sam suvozačevo sjedalo izvadio dva utikača i ispitao grijače

 

bijeli utikač sa dvije žice pokazuje 0 oma,odnosno multimetar uopče ni ne ragira

zeleni sa 4 žice , mjerio prvu i zadnju pokazuje 1,6 oma

 

 

16 godina
offline
Re: Grijanje sjedala peugeot 407
gorkix kaže...

podigao sam suvozačevo sjedalo izvadio dva utikača i ispitao grijače

 

bijeli utikač sa dvije žice pokazuje 0 oma,odnosno multimetar uopče ni ne ragira

zeleni sa 4 žice , mjerio prvu i zadnju pokazuje 1,6 oma

 

 

Imam osjećaj da se tu već netko opasno igrao s instalacijom, previše je to neuredno.

Odvedi nekom električaru, ovako ispitivati možeš samo na najosnovnijem nivou.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice