U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

poruka: 47
|
čitano: 11.389
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova ".
6 godina
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

brate Sandro imaš ti štogod u kriptu:)...s obzirom na količinu vijesti...jedno minimalno godišnju brutto plaću

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 12:30 (HCMAA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 mjeseci
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

ne znam za brata Sandra, ali brat Nayib ima finu svotu u BeTeCeu. Nešto mu se ekipa rugala, ali eto njega u plusu nekakvih 13.000.000 dolarčića.

 

https://nayibtracker.com/

 

usput izvrstan primjer koliko je DCA bitan kod investiranja.

 

a i ovaj "luđak" dobro stoji, ako i nema pameti u glavi mora mu se priznati da ima ogromna muda.

 

https://saylortracker.com/

 

trenutno u plusu 3.000.000.000 ili slovima tri milijarde američkih dolara.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
HCMAA kaže...

brate Sandro imaš ti štogod u kriptu:)...s obzirom na količinu vijesti...jedno minimalno godišnju brutto plaću

 Ova današnja slobodno bi mogla biti označena i kao "prijelomna vijest" - iznimno bitna objava (za one koji prate kripto).

 

Na ovu odluku se čekalo jako dugo, nakon nje puno toga se mijenja. Dolazi jedan potpuno novi novi val ulaganja, bit će tu svačega (pogledaj samo ETH - danas je skočio za 10%, u zadnja dva dana 18%).

 

...
15 godina
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

Sječam se "nedavnog" pada Bitkojina na oko 17 somova eura.

Reakcije na forumu si bile tipične za kripto hejtere; ide na nulu, prevara, i slično..

Di ste sada?

Kladim se u 100 Eura da niste kupili dip..

Iz tog razloga očekujem sliče komentare i sada.

 
14 2 hvala 0
6 godina
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

držim se zagrebačke burze...kripto mi je previše za moje srce...lahko je biti el comandante poslije ščheve

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
HCMAA kaže...

držim se zagrebačke burze...kripto mi je previše za moje srce...lahko je biti el comandante poslije ščheve

 Kako je izjavio Ueli Steck, švicarac koji se brzo pentra po planinama, pardon, pentrao jer je poginuo, dionice su mu prerizične.

15 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
ovo je lose za exchangeove, dobro za amere
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
danko99 kaže...

Sječam se "nedavnog" pada Bitkojina na oko 17 somova eura.

Reakcije na forumu si bile tipične za kripto hejtere; ide na nulu, prevara, i slično..

Di ste sada?

Kladim se u 100 Eura da niste kupili dip..

Iz tog razloga očekujem sliče komentare i sada.

 Ja sam mrzio na kripto isključivo sa točke gledišta kao gamer. I tu sam u jednoj temi o kriptu tada napisao da su grafe skupe zbog kripto minera koji sve pokupuju. Naravno kripto kripli me pokopali u komentarima. Zatim kripto pao i gle čudnovatog čuda, cijena grafi pala a raspoloživost porasla. Ja ulažem u zlato. Jedino risk free dugoročno ulaganje po mojem mišljenju.

Prosječno glup i umjereno lud
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 15:41 (DuxCro).
14 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
danko99 kaže...

Sječam se "nedavnog" pada Bitkojina na oko 17 somova eura.

Reakcije na forumu si bile tipične za kripto hejtere; ide na nulu, prevara, i slično..

Di ste sada?

Kladim se u 100 Eura da niste kupili dip..

Iz tog razloga očekujem sliče komentare i sada.

 Ne volim to govorit, al kad je bilo i oko 15k, tu sam najviše, al baš najviše kupova; to zadnje najveće dno, praktički jedino koje sam pogodia u dnu, od 15K do 19K, nakon što sam se prije toga zajeba i FOMO-a na 45-55K..

14 mjeseci
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
danko99 kaže...

Sječam se "nedavnog" pada Bitkojina na oko 17 somova eura.

Reakcije na forumu si bile tipične za kripto hejtere; ide na nulu, prevara, i slično..

Di ste sada?

Kladim se u 100 Eura da niste kupili dip..

Iz tog razloga očekujem sliče komentare i sada.

 Meni su bug kripto vijesti iznimno korisne, kad kripto propada (po njima) onda kupujem. Kad su pozitivne vijesti, blizu je vrijeme za prodaju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.1.2024 17:46 (Bob Boss).
6 godina
neaktivan
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
I profit free .

🤣🤣
14 godina
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

"Iako smo danas odobrili ulistavanje i trgovanje udjelima u određenim investicijskim proizvodima vezanima uz bitcoin, to ne znači da smo podržali ili odobrili sam bitcoin. Ulagači moraju ostati oprezni u pogledu bezbrojnih rizika povezanih s bitcoinom i proizvodima čija je vrijednost vezana uz kriptovalute"

 

ako je prijevod dobar nebulozniju izjavu je tesko naci. 

Cini mi se da sada veliki mogu po dobroj cijeni uvaliti bitkoin kome hoce, bez snizavanja vrijednosti, i sve legit.  Isto kao sto su ucinili sa toksicnim hipotekama 2008. Bas me zanima hoce li dobiti AAA ocjenu  

 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
LogicusMPS kaže...

 Ne volim to govorit, al kad je bilo i oko 15k, tu sam najviše, al baš najviše kupova; to zadnje najveće dno, praktički jedino koje sam pogodia u dnu, od 15K do 19K, nakon što sam se prije toga zajeba i FOMO-a na 45-55K..

Ja sam FOMO-a na ATH-u jer sam tek tada odlučio prvi put upasti u sve to skupa, uletio s parama za novi jeftiniji auto i onda znamo što je dalje bilo s marketom. Prodao što je ostalo na 16-17k u međuvremenu dobivši dodatni šut od Fantoma, Solane, Ethera... I maknuo se iz svega. I onda opet znamo dalje što je bilo. Pa eto, lako je biti general poslije bitke, ali barem sam naučio lekciju za sljedeći bear market (valjda sam naučio). Do tada samo rekreativno sa sićom. Ali, kak se veli, glavno da sam živ i zdrav . Nije me ubilo, valjda me ojačalo.

Deckard
15 godina
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

čitav život ulažem samo u sebe: obrazovanjem, iskustvima, praksom ... pokazalo se vizionarski. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 1
10 godina
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

Ja sam mislio da je filozofija "fuj fiat", budućnost je u kriptu, kad ono sve se samo broje nek euri, dolari, odobravaju se investicijski fondovi.

 

Đe ta sloboda od zločestih banaka fiat valuta i slično? Nije valjda da su euri i dolari bitniji od kripto filozofije?

Nadglednik dina
Moj PC  
6 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
konjRR kaže...

"Iako smo danas odobrili ulistavanje i trgovanje udjelima u određenim investicijskim proizvodima vezanima uz bitcoin, to ne znači da smo podržali ili odobrili sam bitcoin. Ulagači moraju ostati oprezni u pogledu bezbrojnih rizika povezanih s bitcoinom i proizvodima čija je vrijednost vezana uz kriptovalute"

 

ako je prijevod dobar nebulozniju izjavu je tesko naci. 

Cini mi se da sada veliki mogu po dobroj cijeni uvaliti bitkoin kome hoce, bez snizavanja vrijednosti, i sve legit.  Isto kao sto su ucinili sa toksicnim hipotekama 2008. Bas me zanima hoce li dobiti AAA ocjenu  

 Prijevod je točan.... čak je izostavio dobar dio hejta 

 

 

 

Though we’re merit neutral, I’d note that the underlying assets in the metals ETPs have consumer and industrial uses, while in contrast bitcoin is primarily a speculative, volatile asset that’s also used for illicit activity including ransomware,[4] money laundering,[5] sanction evasion,[6] and terrorist financing.[7]

While we approved the listing and trading of certain spot bitcoin ETP shares today, we did not approve or endorse bitcoin. Investors should remain cautious about the myriad risks associated with bitcoin and products whose value is tied to crypto.[8]

 

14 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
deckard kaže...
LogicusMPS kaže...

 Ne volim to govorit, al kad je bilo i oko 15k, tu sam najviše, al baš najviše kupova; to zadnje najveće dno, praktički jedino koje sam pogodia u dnu, od 15K do 19K, nakon što sam se prije toga zajeba i FOMO-a na 45-55K..

Ja sam FOMO-a na ATH-u jer sam tek tada odlučio prvi put upasti u sve to skupa, uletio s parama za novi jeftiniji auto i onda znamo što je dalje bilo s marketom. Prodao što je ostalo na 16-17k u međuvremenu dobivši dodatni šut od Fantoma, Solane, Ethera... I maknuo se iz svega. I onda opet znamo dalje što je bilo. Pa eto, lako je biti general poslije bitke, ali barem sam naučio lekciju za sljedeći bear market (valjda sam naučio). Do tada samo rekreativno sa sićom. Ali, kak se veli, glavno da sam živ i zdrav . Nije me ubilo, valjda me ojačalo.

 Ma da, koliko je jednostavno, toliko je i teško. Ja sam u marketu praktički od početka, s pauzom par god od recimo 2013.-2017. Da ne pričam 2011. koliko sam ispušia. Strah me spomenit, al tad je bio jedan oko 30 centi.

Trejdanja sam se ostavia skroz, samo hold i akumulacija. Masu ljudi što znam je FOMO-alo na prošlom ATH-u i oko njega, uključujući mene, al sam to korigira na sljedećem dipu na max. I držim, doslovno ne pratim vijesti, ništa oko toga, kad mi uleti, većinom zaobiđem. Držim se neke svoje u glavi i to je to. Pa šta bude.

9 mjeseci
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
LogicusMPS kaže...
deckard kaže...
LogicusMPS kaže...

 Ne volim to govorit, al kad je bilo i oko 15k, tu sam najviše, al baš najviše kupova; to zadnje najveće dno, praktički jedino koje sam pogodia u dnu, od 15K do 19K, nakon što sam se prije toga zajeba i FOMO-a na 45-55K..

Ja sam FOMO-a na ATH-u jer sam tek tada odlučio prvi put upasti u sve to skupa, uletio s parama za novi jeftiniji auto i onda znamo što je dalje bilo s marketom. Prodao što je ostalo na 16-17k u međuvremenu dobivši dodatni šut od Fantoma, Solane, Ethera... I maknuo se iz svega. I onda opet znamo dalje što je bilo. Pa eto, lako je biti general poslije bitke, ali barem sam naučio lekciju za sljedeći bear market (valjda sam naučio). Do tada samo rekreativno sa sićom. Ali, kak se veli, glavno da sam živ i zdrav . Nije me ubilo, valjda me ojačalo.

 Ma da, koliko je jednostavno, toliko je i teško. Ja sam u marketu praktički od početka, s pauzom par god od recimo 2013.-2017. Da ne pričam 2011. koliko sam ispušia. Strah me spomenit, al tad je bio jedan oko 30 centi.

Trejdanja sam se ostavia skroz, samo hold i akumulacija. Masu ljudi što znam je FOMO-alo na prošlom ATH-u i oko njega, uključujući mene, al sam to korigira na sljedećem dipu na max. I držim, doslovno ne pratim vijesti, ništa oko toga, kad mi uleti, većinom zaobiđem. Držim se neke svoje u glavi i to je to. Pa šta bude.

 ako se držiš da je ulaganje maraton, a ne sprint i uredno koristiš DCA šanse su ti daleko veće da ćeš nešto i stvarno zaraditi. FOMO, YOLO, hajpanje i nabrijane klince ignorirati.

2 godine
protjeran
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
Bas sam iznenadjen da je pohlepa opet pobijedila u svijetu finansija
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fondova

prošle godine u ovo vrijeme je dionica valamara(turist) bila 4E...sad je skoro 4,7E...s tim da su za 2023 dali 4% divke...inače u prosincu 2019...znači 2 miseca prije katastrofe zvana covid je cijena bila 39kn(5,20E)...ja u svijet burze ušao 2017 upravo sa valamarom po 41,65kn(5,53E)...eto jedino te 2017 bio na nuli i u jednom trenutku te 2017 je bila 48kn...nakon toga većinom minus...pa pandemija kad je bila 20kn...prošle godine dokupio...izgleda pametan potez jer sam sad na nuli:)

 

šmrc...ledo...belje...agrokor katastrofa...izvukao me pevex(500% plus)...do 2016 sam bio na sigurno(banka štednja)...ali s obzirom da je to otišlo u mp3...spletom povjesnih okolnosti desila se burza

 

znači...valamar...4E u ovo vrijeme prošle godine...objave dividendu i krajem travnja...početak svibnja(2023)...ode cijena na 4,6E...nakon toga krajem svibnja na 4,3E...rujan 4,2E...sad u ovom trenutku 4,66E...turizam se oporavio...ako se zadrži na ovim razinama a vjerojatno hoće...u travnju ode to na 4,8E...jerbo onda ide objava dividende koja će biti 4% ili više

 

 

P.S da je godišnje izvući minimalnu netto plaću(godišnju) od dividende...vrhunski:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 mjeseci
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
HCMAA kaže...

prošle godine u ovo vrijeme je dionica valamara(turist) bila 4E...sad je skoro 4,7E...s tim da su za 2023 dali 4% divke...inače u prosincu 2019...znači 2 miseca prije katastrofe zvana covid je cijena bila 39kn(5,20E)...ja u svijet burze ušao 2017 upravo sa valamarom po 41,65kn(5,53E)...eto jedino te 2017 bio na nuli i u jednom trenutku te 2017 je bila 48kn...nakon toga većinom minus...pa pandemija kad je bila 20kn...prošle godine dokupio...izgleda pametan potez jer sam sad na nuli:)

 

šmrc...ledo...belje...agrokor katastrofa...izvukao me pevex(500% plus)...do 2016 sam bio na sigurno(banka štednja)...ali s obzirom da je to otišlo u mp3...spletom povjesnih okolnosti desila se burza

 

znači...valamar...4E u ovo vrijeme prošle godine...objave dividendu i krajem travnja...početak svibnja(2023)...ode cijena na 4,6E...nakon toga krajem svibnja na 4,3E...rujan 4,2E...sad u ovom trenutku 4,66E...turizam se oporavio...ako se zadrži na ovim razinama a vjerojatno hoće...u travnju ode to na 4,8E...jerbo onda ide objava dividende koja će biti 4% ili više

 

 

P.S da je godišnje izvući minimalnu netto plaću(godišnju) od dividende...vrhunski:)

 Možda bi ti sigurnije i bolje bilo probati ulagati u indexe poput S&P500 ili NAsdaq

https://www.macrotrends.net/2526/sp-500-historical-annual-returns

https://www.macrotrends.net/2623/nasdaq-by-year-historical-annual-returns

 

Na dividendu se plaća i porez + prirez. Ukratko da bi zaradio nešto ozbiljnije na dividendama moraš imati uloženu i ozbiljnu lovu. Tvrtke kad isplate odnosno objave dividendu obično za isti iznos će imati manji MC, što znači da nakon toga ide pad cijene dionice.

 

Na 4% dividende da bi izvukao min. neto godišnju plaću što je oko 10.000 eura trebao bi u Valamar po sadašnjoj cijeni 4,7 eura uložiti oko 280.000 eura. brzinska računica.

 

Umjesto Valamara koji je u godinu dana porastao 18% da si uložio u recimo Nvidiu koja je prije godinu dana bila $169, a danas je $548 imao bi lijepu zaradu.  no kod investiranja je sve lako poslije, a teško kad stvari nisu tako ružičaste.

8 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
Veyron22 kaže...
I profit free .

🤣🤣

 Pogledaj si malo koliko brzo cijena zlata raste kroz godine pa mi opet reci da je profit free.  Kripto je za nestrpljive. Neki će zaradit, večina će izgubit.

Prosječno glup i umjereno lud
6 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
millennial kaže...
HCMAA kaže...

prošle godine u ovo vrijeme je dionica valamara(turist) bila 4E...sad je skoro 4,7E...s tim da su za 2023 dali 4% divke...inače u prosincu 2019...znači 2 miseca prije katastrofe zvana covid je cijena bila 39kn(5,20E)...ja u svijet burze ušao 2017 upravo sa valamarom po 41,65kn(5,53E)...eto jedino te 2017 bio na nuli i u jednom trenutku te 2017 je bila 48kn...nakon toga većinom minus...pa pandemija kad je bila 20kn...prošle godine dokupio...izgleda pametan potez jer sam sad na nuli:)

 

šmrc...ledo...belje...agrokor katastrofa...izvukao me pevex(500% plus)...do 2016 sam bio na sigurno(banka štednja)...ali s obzirom da je to otišlo u mp3...spletom povjesnih okolnosti desila se burza

 

znači...valamar...4E u ovo vrijeme prošle godine...objave dividendu i krajem travnja...početak svibnja(2023)...ode cijena na 4,6E...nakon toga krajem svibnja na 4,3E...rujan 4,2E...sad u ovom trenutku 4,66E...turizam se oporavio...ako se zadrži na ovim razinama a vjerojatno hoće...u travnju ode to na 4,8E...jerbo onda ide objava dividende koja će biti 4% ili više

 

 

P.S da je godišnje izvući minimalnu netto plaću(godišnju) od dividende...vrhunski:)

 Možda bi ti sigurnije i bolje bilo probati ulagati u indexe poput S&P500 ili NAsdaq

https://www.macrotrends.net/2526/sp-500-historical-annual-returns

https://www.macrotrends.net/2623/nasdaq-by-year-historical-annual-returns

 

Na dividendu se plaća i porez + prirez. Ukratko da bi zaradio nešto ozbiljnije na dividendama moraš imati uloženu i ozbiljnu lovu. Tvrtke kad isplate odnosno objave dividendu obično za isti iznos će imati manji MC, što znači da nakon toga ide pad cijene dionice.

 

Na 4% dividende da bi izvukao min. neto godišnju plaću što je oko 10.000 eura trebao bi u Valamar po sadašnjoj cijeni 4,7 eura uložiti oko 280.000 eura. brzinska računica.

 

Umjesto Valamara koji je u godinu dana porastao 18% da si uložio u recimo Nvidiu koja je prije godinu dana bila $169, a danas je $548 imao bi lijepu zaradu.  no kod investiranja je sve lako poslije, a teško kad stvari nisu tako ružičaste.

 zrno po zrno pogača...dionica po dionica...mirovina:)

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
12 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
DuxCro kaže...
Veyron22 kaže...
I profit free .

🤣🤣

 Pogledaj si malo koliko brzo cijena zlata raste kroz godine pa mi opet reci da je profit free.  Kripto je za nestrpljive. Neki će zaradit, večina će izgubit.

 Od koga kupiti zlato na grame? Meni mogu uvaliti bižuteriju, otkud znam jel to zbilja zlato ili neki drlog...

Nisam ja ništa prčko.
8 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond

Pa nemoj od šiptara na cesti kupovati. Imaš u centru zlata primjerice.

Prosječno glup i umjereno lud
11 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
Spiridon kaže...
DuxCro kaže...
Veyron22 kaže...
I profit free .

🤣🤣

 Pogledaj si malo koliko brzo cijena zlata raste kroz godine pa mi opet reci da je profit free.  Kripto je za nestrpljive. Neki će zaradit, večina će izgubit.

 Od koga kupiti zlato na grame? Meni mogu uvaliti bižuteriju, otkud znam jel to zbilja zlato ili neki drlog...

 

Tamo gdje dobiješ potvrdu autentičnosti i naravno račun.

Ima zlatnike koji su po par sto eura, od par grama do 15tak grama, na investicijsko zlato ako se ne varam nema poreza.

 

 

 

15 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
A koja je razlika kupiti na burzi ili preko neke aplikacije poput Revoluta zlato ili imati doma zlatnu polugu?
Einsteine, da ti olakšam teoriju: samo za svemir postoji vjerojatnost da nije bezgraničan
5 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
genije_čudo_prirode kaže...
A koja je razlika kupiti na burzi ili preko neke aplikacije poput Revoluta zlato ili imati doma zlatnu polugu?

Dok nemaš zlato kod sebe - ono nije tvoje. Revolut ti uvijek može zaključati račun ako im ideš "protiv njihovog policya", dok zlatnici doma nemaju alternativnu agendu dok sjede u ladici

9 mjeseci
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
genije_čudo_prirode kaže...
A koja je razlika kupiti na burzi ili preko neke aplikacije poput Revoluta zlato ili imati doma zlatnu polugu?

 jednu fizički posjeduješ, a drugu ne.

 

encoding kaže...
genije_čudo_prirode kaže...
A koja je razlika kupiti na burzi ili preko neke aplikacije poput Revoluta zlato ili imati doma zlatnu polugu?

Dok nemaš zlato kod sebe - ono nije tvoje. Revolut ti uvijek može zaključati račun ako im ideš "protiv njihovog policya", dok zlatnici doma nemaju alternativnu agendu dok sjede u ladici

 gledajući tako možeš reći i da ti zlatnike doma netko može ukrasti, pa si na istom. međutim mislim da tu postoji bitnija razlika, nisam siguran da je preko revoluta moguće stvarno kupiti zlato, dionice ili kripto tako da si ti kao kupac stvarni vlasnik. Možda se nešto promijenilo, ali tako je bilo ranije kad sam provjeravao.

5 godina
offline
Re: U SAD-u odobreno 11 javnih investicijskih fond
millennial kaže...
encoding kaže...
genije_čudo_prirode kaže...
A koja je razlika kupiti na burzi ili preko neke aplikacije poput Revoluta zlato ili imati doma zlatnu polugu?

Dok nemaš zlato kod sebe - ono nije tvoje. Revolut ti uvijek može zaključati račun ako im ideš "protiv njihovog policya", dok zlatnici doma nemaju alternativnu agendu dok sjede u ladici

 gledajući tako možeš reći i da ti zlatnike doma netko može ukrasti, pa si na istom. međutim mislim da tu postoji bitnija razlika, nisam siguran da je preko revoluta moguće stvarno kupiti zlato, dionice ili kripto tako da si ti kao kupac stvarni vlasnik. Možda se nešto promijenilo, ali tako je bilo ranije kad sam provjeravao.

upravo to i je razlika

 

na tebi je osobno da procijeniš je li veća vjerojatnost da ti netko provali u kuću i nađe zlatnike ili da te Revolut banna

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice