Torrent hr

poruka: 55
|
čitano: 19.054
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Torrent hr
Zaporožac kaže...

Smiješno mi je da netk prodaje pozivnicu, ali smiješno mi je da netko i traži pozivnicu, kao da se pozivnice na THRu dijele kapom i šakom 

Treba se "naraditi" za 500.000 karme da bih dao pozivnicu nekom sumnjivom liku koji ju je imao pa nemao.

Nekada se je karma lako nakupljala, do neke 2014 ako me pamćenje ne vara, poslije su dečki povisili standarde pa je karmu teže nabiti pa i da bi s 500 t karme kupio jednu pozivnicu...

 

Jednu sam dao finom momku s ovoga foruma u kojega imam puno povjerenje i evo u tri godine nije me iznevjerio,kao i jednom dečku iz Crne gore s Crne berze koji me isto nije iznevjerio.

To me je koštalo milijun karme, a koliko sam se nagrbio da bih zaradio taj milijun znaju samo oni koji redovito seedaju.

 

U 9 godina sam sad na nekih 1.280.000 karme i trebao bih potrošiti milijun da bih kupio dvije pozivnice ?!

Ne pada mi na pamet, a posebno je ne bih prodao za 30€.

 

Moja cijena za jednu pozivnicu je 500.000 € , jedan bod karme, jedan Euro. 

 Tako je...a uvik je ista prica..."ee je li ima netko pozivnicu,treba mi za necaka,rodjaka,rodicu da crtane skidam",kad dobije pozivnicu skine sta treba i nakon nekog vremena ban....kurcina lagano,popusio on,a i ti.

Origin_Steam: hrka11
14 godina
online
Torrent hr

Imam karme za kupit desetke pozivnica, ali je moguće kupiti samo jednu mjesečno. Možda je to i dobar potez onih koji upravljaju trackerom. U protivnom bih i ja došao u iskušenje dijeliti ih bez veze.

I ja sam nekad dobio pozivnicu od čovjeka kojeg nisam osobno poznavao, pa bih i ja podijelio ali to nosi određeni rizik. Stvar je u tome da možete izvisiti zbog nekog tko misli da nema veze što je već tri puta izbačen... Taj bi i na sudu rekao "ubio sam par ljudi pa što sad? Tjerate me u zatvor a već godinama nisam nikog ubio".

Član sam skoro 9 godina, upload u terabajtima... I sad bih ja trebao riskirati ban zbog nekoga poput ovog gore.

P.S. evo, lik kojem sam dao pozivnicu prije par tjedana ovdje na temi već ima HNR. Toliko o dijeljenju pozivnica.




 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2023 9:54 (jozef).
Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Torrent hr

s obzirom na moju brzinu meni ostaju samo javni torrenti...mada ni to nije problem...i onako je više manje sve sranje...mada ni to nije problem...jerbo nebi mi bilo problem platiti nekome 4K remux onog što hoću recimo 3E po komadu...s ti da bi odmah uzeo za 100E

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Torrent hr

A zasto ljudi rade hnr? Danas svako ima neogranicen internet i zasto je problem pustiti da se seeda? Ja ne koristim privatne trackere (rijetko kad javne) nego me cisto zanima.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Torrent hr
El Torro kaže...

A zasto ljudi rade hnr? Danas svako ima neogranicen internet i zasto je problem pustiti da se seeda? Ja ne koristim privatne trackere (rijetko kad javne) nego me cisto zanima.

Zato što su nezahvalni, bezobrazni, neodgovorni i neuki.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
8 godina
offline
Re: Torrent hr

Gase PC, torrent klijent se ne starta automatski, skidaju sa mobitela ili ih jednostavno nije briga. Meni na NASu stoje mjesecima na seedu, zaboravim na njih.

 

Jednostavno ne davati nikom pozivnice tko nema NAS ili seedbox. Kraj. DS213j na Njuškalu za 100 EUR, 2x 2TB diskovi još 150 EUR, polovni i puno manje. To je 250 EUR, to cura i ja potrošimo na cigare u manje od mjesec dana. Jbg, štedi, uloži malo pa uživaj na privatnom trackeru.

10 godina
offline
Re: Torrent hr

Ja sam isto tako nabavio synology samo radi toga i koristio ga jedno 5g sad imam oko 1 100 000 karme za tih 5g.

Ali u zadnje vrijeme ne skidam nista nego samo Stremio + torrentio + RealDebird i pilaj...ne trebas nista drugo.

Ugasio sam synology i kodi trenutno ih ne trebam.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Torrent hr
Ja sam imao komp u sobi koja je bila dnevna, radna i spavaca, i smeta dok spavamo. Tako da sam ga palio kad dodjem s posla sto je 18h, i pred spavanje tipa 23h, i cesto ti za samo sati fali.
Ono zadnjih par dana s vrata trcim palit komp. Sad ce se neki smijati sto ga ne ostavim, al star sam i imao dva disk failurea pa ne zelim da radi duze neg treba. Cisto zbog gnjavaze restoranja svega.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2023 16:31 (simsis).
14 godina
online
Re: Torrent hr
simsis kaže...
Ja sam imao komp u sobi koja je bila dnevna, radna i spavaca, i smeta dok spavamo. Tako da sam ga palio kad dodjem s posla sto je 18h, i pred spavanje tipa 23h, i cesto ti za samo sati fali.
Ono zadnjih par dana s vrata trcim palit komp. Sad ce se neki smijati sto ga ne ostavim, al star sam i imao dva disk failurea pa ne zelim da radi duze neg treba. Cisto zbog gnjavaze restoranja svega.

 FYI disk je najpodložniji kvarovima u trenutku paljenja i gašenja. 

10 godina
offline
Re: Torrent hr

Je znam, ali problem s današnjim windozama je što ih uspavaju ako ne rade ništa i onda ih tu i tamo dignu kad im se sjeti pristupiti bilo koji od svojih nebrojenih servisa koji se vrte u pozadini i rade tko zna što. Stalno rade diskovi u task procesoru..

13 godina
offline
Re: Torrent hr
simsis kaže...

Je znam, ali problem s današnjim windozama je što ih uspavaju ako ne rade ništa i onda ih tu i tamo dignu kad im se sjeti pristupiti bilo koji od svojih nebrojenih servisa koji se vrte u pozadini i rade tko zna što. Stalno rade diskovi u task procesoru..

Otišli smo predaleko od torrent rasprave, ali promijeniš sleep policy da se disk ne gasi i to ti je to.

Btw. otkako sam kupio Synlogy i nakeljio HDD u njega, od 2015. nemam HDD u PC-u.
This is so 2010. 

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
10 godina
offline
Re: Torrent hr

A dobro nije tako daleko, to su moji razlozi HNRa, ali ima nešto i u sleep policyju.

Poanta je da u malom stančiću komp zuji po noći i ne možeš spavati, ali da ne ulazimo u dublje analize jer će opet biti što si uopće tražio članstvo ako ne možeš držati 24/7 10TB stvari i tako.. 

3 godine
offline
Torrent hr

Ljubazno bih molio ako može netko dat invite, sinkroniziranih crtića ima jako malo izuzev torrent hr-a, komp mi je upaljen stalno te imam 2gbs coax pa će seedanje  bit regularno.

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Torrent hr
BioZZG kaže...

Ljubazno bih molio ako može netko dat invite, sinkroniziranih crtića ima jako malo izuzev torrent hr-a, komp mi je upaljen stalno te imam 2gbs coax pa će seedanje  bit regularno.

 

 

 Reci koje crtiće trebaš. 

3 godine
offline
Re: Torrent hr
jozef kaže...
BioZZG kaže...

Ljubazno bih molio ako može netko dat invite, sinkroniziranih crtića ima jako malo izuzev torrent hr-a, komp mi je upaljen stalno te imam 2gbs coax pa će seedanje  bit regularno.

 

 

 Reci koje crtiće trebaš. 

 Kolega, imate PM.

15 godina
offline
Torrent hr

Evo jedno tehnicko pitanje. Stalno sam NE spojiv otkada imam qBitTorrent docker container na Raspberryiu.

Imate li kakav savjet za port forwarding? Nisam siguran što krivo radim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Torrent hr

Čini se ok.. Malo je prvi screenshot čudan ali kaže TCP pa bi trebalo biti ok. Znači pustio si na routeru sa WAN port XXXX na LAN XXXX na IP od containera. Containeru si propustio iste te XXXX portove + 8080 za mgmt. Da li ti mgmt na 8080 radi? Da li je na samom docker hostu (na tom RPi) na njegovom firewallu dozvoljen promet? Jer možda imaš situaciju internet -> router -X docker-host -> container (docker host ne dozvoljava incoming TCP sa XXXX).

13 godina
offline
Re: Torrent hr
Ima koja dobra duša da je spremna podilit pozivnicu
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Torrent hr
Nuclear_Phoenix kaže...

Čini se ok.. Malo je prvi screenshot čudan ali kaže TCP pa bi trebalo biti ok. Znači pustio si na routeru sa WAN port XXXX na LAN XXXX na IP od containera. Containeru si propustio iste te XXXX portove + 8080 za mgmt. Da li ti mgmt na 8080 radi? Da li je na samom docker hostu (na tom RPi) na njegovom firewallu dozvoljen promet? Jer možda imaš situaciju internet -> router -X docker-host -> container (docker host ne dozvoljava incoming TCP sa XXXX).

 Da, moguce da je u tom problem.Provjerim. Hvala puno!

12 godina
offline
Re: Torrent hr
Volume kaže...
Ima koja dobra duša da je spremna podilit pozivnicu

Jel ti se već netko javio?

13 godina
offline
Re: Torrent hr
FileFicho kaže...
Volume kaže...
Ima koja dobra duša da je spremna podilit pozivnicu

Jel ti se već netko javio?

 Je je danas kolega, hvala svejedno

13 godina
offline
Re: Torrent hr
FileFicho kaže...
Volume kaže...
Ima koja dobra duša da je spremna podilit pozivnicu

Jel ti se već netko javio?

 Moze li za mene mozda kolega? Muchas gracias

15 godina
offline
Torrent hr

Pozdrav, ima li tko invite?

Bio sam dugi korisnik Partisa, ratio je bio cca 4:1, sa preko 400GB uploada dok sam imao 10/1mbps.

Par godina i rumunjskog lasttorrents.org dok se nisu ugasili, a bili su jedni od najboljih. Trenutno sam probao ArenaElite ali su mrtvi, slabo seedera ima.

Kakva je situacija na THR što se tiče contenta i brzina?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Torrent hr
Pozdrav svima, ima li netko pozivnicu za torrent hr (treba mi radi dječjih filmova), za seedanje imam NAS spojen 24/7 ...aktivan sam na torrentday već godinama (imam i par invite-a) tako da neće biti problema s ratiom
 
0 0 hvala 0
16 godina
suspendiran
offline
Torrent hr
You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice