Samsung S90D drugi je u njihovom poretku OLED mode

poruka: 5
|
čitano: 1.901
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Samsung S90D drugi je u njihovom poretku OLED mode".
6 godina
offline
Samsung S90D drugi je u njihovom poretku OLED mode

Jedan proizvođač OLED panela a svaki koji ih kupi i ubaci u svoju televiziju tvrdi kako je njihova najbolja.... šta imaš više komentirat

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 16:11 (nikonja).
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Samsung S90D drugi je u njihovom poretku OLED

pa tako nekako i je, a vrijedi i za starije verzije televizora

 

 

Tipa imam s95b sad skoro 2 godine i specifikacijski se stvarno minimalno razlikuje s ovim

16 godina
online
Re: Samsung S90D drugi je u njihovom poretku OLED
Ima ih nekoliko.
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.5.2024 20:18 (movie).
16 godina
online
Re: Samsung S90D drugi je u njihovom poretku OLED
Nije samo jedan proizvođač panela. Ima ih više. Sam panel bez elektronike ništa ne znači. Stoga panasonic koji koristi LG oled panel razlikuje se u prikazu od recimo LG oled tv iako koriste isti panel.
6 godina
offline
Re: Samsung S90D drugi je u njihovom poretku OLED
movie kaže...
Nije samo jedan proizvođač panela. Ima ih više. Sam panel bez elektronike ništa ne znači. Stoga panasonic koji koristi LG oled panel razlikuje se u prikazu od recimo LG oled tv iako koriste isti panel.

99% TV OLED panela proizvodi LG, Samsung proizvodi jedva 1% i ove godine su i oni počeli opet kupovat panele za svoje OLED televizije od LG-a. Uz to su najavili da više neće ulagat u razvoj i da će proizvodnju postepeno smanjivat jer se nadaju da će mikro led tehnologija dovoljno sazrijet. Ne mješat AMOLED ekrane za mobitele jer je to toalno druga stvar i nema veze sa TV ekranima.

Da postoje razlike, jer svatko svoju elektroniku nabije ozada (iako ni tu nisu velike razlike jer su i tu samo 2 ili 3 proizvođača) ali to su toliko mizerne razlike, i ako su televizije pravilno kalibrirane nema boga da skužiš razliku čak ako su i jedna pored druge.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice