Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X

poruka: 10
|
čitano: 1.726
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X".
3 godine
offline
Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X

Anti-Musk histerija je kod Ivana Podnara poprimila zabrinjavajuće razmjere. Nije dobro tako uzrujan objavljivati bilo kakav tekst jer ispadne pun tipfelera i s osnovnoškolskom sintaksom. Ako se ne možete nikako smiriti prije pisanja, onda provucite tekst barem jedanput kroz ChatGPT i on će to lako prepraviti da izgleda puno ozbiljnije.

Ruhe im Puff
 
9 1 hvala 3
15 godina
offline
Re: Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme

Je li moguće da netko tko se smatra za ozbiljnog čovjeka i profesionalca napise ovakav tekst?

Tekst ima ton kao da je pisan od strane frustrirane tinejdžerice koja za svoje jade krivi sve druge osim sebe.

Jedna stvar je imati stav i mišljenje, al' pisati ovakvim tonom, o jednome od najvećih poslovnih genijalaca u svijetu (sta god 'ko mislio o njemu) mislim da je ispod svake razine.
Stvarno ispod svake razine.

Be the change you wish to see in the world!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.4.2024 8:14 (Gh0sT).
 
6 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme
Ideja mi se sviđa.
Djeluje mi učinkovitije od npr. Facebookovog pravila korištenja pravog imena.
 
3 0 hvala 1
8 godina
offline
Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X

Kaj se vi ovdje čudite tonu članka i napadate autora? Cijela lijeva amerika tako piše, a to je većina medija. 

 

Ja osobno ne bih ulazio u poslovni dio priče s twiterom i ne bih pogađao kako će to završiti, ali ukidanje cenzure (fact checking je samo lijepi naziv za odurnu praksu) i woke debilana je odličan potez

Ja rekoh
Moj PC  
5 0 hvala 2
5 godina
offline
Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X

Odličan potez Muska, za očekvati je da većina bot, ai, spammera, ne posjeduje bankovnu karticu.

Ne mora čak ni uzeti fee. dovoljno je da je kartica valjana.

 
3 0 hvala 1
13 mjeseci
offline
Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X

Ne vidim problem s tonom clanka, ali opet nisam konzerva pa je tesko gledati stvari iz tog kuta. I Plenki vam se preznojava na kamerama 

 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X

Također. Očekivao sam tko zna kakav ispad u članku od našeg Ivana Hollywod Boulevard Podnara, :D, ali članak je skroz ok. Čak ništa posebno a čovjek stvarno može i zna napisat odličan članak.

 

...neki dan sam cuo novu priču o Musku, možda već znate, da je kad je preuzeo twitter vidio jednog kako stoji u hodniku i pita ga, šta radiš tu, ovi, čekam da mi plate. Musk probia. Pita ga koliko ti zarađuješ dnevno. Ovaj reče neki iznos, nezz. A Musk, evo ti za misec dana, gubi mi se sa očiju i da te više nisam vidia. Ovaj uzme pare i crta. Nakon što ode dođe Musku neko, kaže, znate da ste dali dostavljaču pizza (toliko i toliko) dolara. 

 

Legenda...

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme X

Ako su samo botovi problem, a ne prekrivena extra zarada od strane Muska... Zašto onda kartica ne bude samo za autorizaciju i vrati se nazad taj simboličan iznos koji je uzet sa računa. Ili bude simbolično 1 cent. 
Nekako sumnjam u dobre namjere dotičnog. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme
PICART kaže...

Ako su samo botovi problem, a ne prekrivena extra zarada od strane Muska... Zašto onda kartica ne bude samo za autorizaciju i vrati se nazad taj simboličan iznos koji je uzet sa računa. Ili bude simbolično 1 cent. 
Nekako sumnjam u dobre namjere dotičnog. 

 To je Appleova praksa. Registracija novog korisnika na iPhoneu poprilično jako navodi na registraciju platne kartice. Jednom kad je unutra, potencijalna kupnja dodataka, softvera i što god već nude postane toliko lagana da je vrlo lako ljude navući na potrošnju koju obično kasnije požale kad malo razmisle. Ili im djeca nabiju brutalne račune...

 

Musk je to isto napravio sa Teslom. S jedne strane iskustvo korištenja njihovih punionica je zbog toga fenomenalno, imaš osjećaj kao da je punionica tvoja, samo se uštekaš i kad ti je dosta - odeš, ali si s druge strane samo jedan klik daleko od provlačenja kartice za bilo kakvu glupost. Navući twiteraše da prijave karticu je svrha cijele priče, poslije će ih se lako nagovoriti na potrošnju koja X ništa ne košta.

Ja rekoh
16 godina
offline
Re: Musk uvodi naknadu za nove korisnike platforme
Feudalac kaže...
PICART kaže...

Ako su samo botovi problem, a ne prekrivena extra zarada od strane Muska... Zašto onda kartica ne bude samo za autorizaciju i vrati se nazad taj simboličan iznos koji je uzet sa računa. Ili bude simbolično 1 cent. 
Nekako sumnjam u dobre namjere dotičnog. 

 To je Appleova praksa. Registracija novog korisnika na iPhoneu poprilično jako navodi na registraciju platne kartice. Jednom kad je unutra, potencijalna kupnja dodataka, softvera i što god već nude postane toliko lagana da je vrlo lako ljude navući na potrošnju koju obično kasnije požale kad malo razmisle. Ili im djeca nabiju brutalne račune...

 

Musk je to isto napravio sa Teslom. S jedne strane iskustvo korištenja njihovih punionica je zbog toga fenomenalno, imaš osjećaj kao da je punionica tvoja, samo se uštekaš i kad ti je dosta - odeš, ali si s druge strane samo jedan klik daleko od provlačenja kartice za bilo kakvu glupost. Navući twiteraše da prijave karticu je svrha cijele priče, poslije će ih se lako nagovoriti na potrošnju koja X ništa ne košta.

 Pa tako je... sve je to magla pod krinkom brige o korisnicima... a realno samo žele zgrtati što više para. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice