Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

poruka: 21
|
čitano: 7.270
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava ".
2 godine
offline
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

  

 
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

Program a ne aplikacija

 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

Ovo je bas cudno, jel to uopce legalno?

 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

Ovo je odlično znati! Meni ide na živce stalno nekakvo ažuriranje. Znači, samo instaliram neki od ovih programa i miran sam :)

 
24 0 hvala 4
2 godine
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
guslac kaže...

Ovo je odlično znati! Meni ide na živce stalno nekakvo ažuriranje. Znači, samo instaliram neki od ovih programa i miran sam :)

 

i tako u nedogled.. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.4.2024 0:00 (Svakakav).
15 godina
offline
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

.. te ih kasnije ponovno instalirati preimenovanjem izvršne datoteke za instalaciju.

-glupost, tj nije dovoljno povuči nešto s nekog bloga... tj možda je bug još uvjek nešto za pc-it, časopis?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
trolaslavonska kaže...

.. legalno?

 

 

Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
guslac kaže...

Ovo je odlično znati! Meni ide na živce stalno nekakvo ažuriranje. Znači, samo instaliram neki od ovih programa i miran sam :)

 

pa ne buh bas rekao da si miran, ali naposljetku nista te ne sprjecava da se vratis na Windows XP ili cak dobru staru 95icu

14 godina
offline
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

Kako mi se cini sa ovim azuriranjima i slicnim za*ebancijama od strane MS mislim da ce proraditi neka od stabilnih verzija Linuxa. Ovo postaje seksanje korisnika MS OSa te umjesto da je MS support korisnicima oni postaju nametnuti oblik zivljenja a kad to krene tim smjerom prema meni onda ja tako nesto odhebem i trazim najbolju alternativu.

veni vidi didici
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 tjedana
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
guslac kaže...

Ovo je odlično znati! Meni ide na živce stalno nekakvo ažuriranje. Znači, samo instaliram neki od ovih programa i miran sam :)

 Nije ti pohvalno hvaliti se da si čudak.

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
16 godina
online
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

Ako je čudno želeti imati kontrolu nad tim kad će na moj sistem biti instalirane nadogradnje koje mogu uticati na njegovu funkcionalnost, stabilnost i bezbednost, onda sam čudak.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
10 0 hvala 3
8 godina
offline
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

 

Win treba alternativu hitno. Ako sam hardver kupio ja, software takodjer, politicki komesar koji zabija nosinu sta je instalirano nije pozeljan niti autoriziran da radi sto radi.

 

Znam da cu sada ispasti teoreticar zavjere itd, ali stalno se dogadjaju neke slucajnosti koje nemaju veze s mojom privatnoscu i funkcionalnoscu. Slucajno.

 
5 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
Gebirgs kaže...

 

Win treba alternativu hitno. Ako sam hardver kupio ja, software takodjer, politicki komesar koji zabija nosinu sta je instalirano nije pozeljan niti autoriziran da radi sto radi.

 

Znam da cu sada ispasti teoreticar zavjere itd, ali stalno se dogadjaju neke slucajnosti koje nemaju veze s mojom privatnoscu i funkcionalnoscu. Slucajno.

 Imaš alternative.

5 godina
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
dagoberhr kaže...

Kako mi se cini sa ovim azuriranjima i slicnim za*ebancijama od strane MS mislim da ce proraditi neka od stabilnih verzija Linuxa. Ovo postaje seksanje korisnika MS OSa te umjesto da je MS support korisnicima oni postaju nametnuti oblik zivljenja a kad to krene tim smjerom prema meni onda ja tako nesto odhebem i trazim najbolju alternativu.

 

Gebirgs kaže...

 

Win treba alternativu hitno. Ako sam hardver kupio ja, software takodjer, politicki komesar koji zabija nosinu sta je instalirano nije pozeljan niti autoriziran da radi sto radi.

 

Znam da cu sada ispasti teoreticar zavjere itd, ali stalno se dogadjaju neke slucajnosti koje nemaju veze s mojom privatnoscu i funkcionalnoscu. Slucajno.

 

 

Linux je nužno zlo super ako si developer, ali ako hoćeš da ti OS radi kak spada, imaju oni još puno žganaca za pojesti

VLC šteka, GPU driveri zajebavaju, ista igra trokira i lagga na Ubuntu u odnosu na Win isti PC, editanje slika i videa (uopće dostupnost softvera) nije ni blizu, random crashevi zvučne kartice, problemi s Bluetoothom itd...

 

sve navedeno je na najraširenijoj najbolje supportanoj verziji Linuxa: Ubuntu LTS

 

Windowsi imaju svojih packi al da ga j*beš rade, evo PC sa Windowsima radi kako spada bez problema s driverima, potreobm za reinstalacijom i sl. već 6-7 godina

8 godina
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
pqweasdyxc kaže...
Gebirgs kaže...

 

Win treba alternativu hitno. Ako sam hardver kupio ja, software takodjer, politicki komesar koji zabija nosinu sta je instalirano nije pozeljan niti autoriziran da radi sto radi.

 

Znam da cu sada ispasti teoreticar zavjere itd, ali stalno se dogadjaju neke slucajnosti koje nemaju veze s mojom privatnoscu i funkcionalnoscu. Slucajno.

 Imaš alternative.

 

Jel' podrzavaju igre?

9 godina
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
Gebirgs kaže...
pqweasdyxc kaže...
Gebirgs kaže...

 

Win treba alternativu hitno. Ako sam hardver kupio ja, software takodjer, politicki komesar koji zabija nosinu sta je instalirano nije pozeljan niti autoriziran da radi sto radi.

 

Znam da cu sada ispasti teoreticar zavjere itd, ali stalno se dogadjaju neke slucajnosti koje nemaju veze s mojom privatnoscu i funkcionalnoscu. Slucajno.

 Imaš alternative.

 

Jel' podrzavaju igre?

 Linux da, ostali ne.

12 godina
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
Ja se jos nisam maknuo od 10-ke. Ni doma a ni na poslu.
Galaxy S23 Ultra
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadržava

pogrešna tema

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 10:57 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž

Meni sve dela, unatoc OS-u koji koristim, nemam previse problema vec nekih 14 godina. Nadjite neku rolling release distribuciju tipa manjaro ili probajte linux mint ako zelite laganini.

 

Igre rade, sve preko steama, cak pokrecem preko steama proton i launchere od drugih kompanija i vozi miki. Vise imam problema s windowsima nego na linuxu.

 

S obzirom da ste svi ovdje entuzijasti i da ima ssd-ova po 15-20 eura nije neki problem instalirati na drugi disk mint/manjaro ili sto zelite i poigrati se. Preporuka je istekati ostale diskove ako se ne snalazite da ne pregazite krivi. A mozete i na usb sve ako zelite tolerirati sporost istoga, mozda usb3.0 adapter na ssd, cak je portabilno.

 

Bas me zanima iskustvo forumasa i koje igra vam rade na steamu i koje ne. Mozda nece raditi piratski autocad ili photoshop, ali jebiga, ima gimp, freecad itd..

 

Libreoffice je ok, izgleda ko office 2003, ali sva funkcionalnost ko i u novima.

Preglednika imate na tone, firefox, chromium, sve dostupno. Ako imate neki specijalizirani softwer, jebiga. Digni win7/10 u virtualboxu ako ti se ne reboota povremeno.

 

Preporucam svima.

Linux, Arch Linux.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.4.2024 19:35 (Ante).
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
encoding kaže...

 

 

Linux je nužno zlo super ako si developer,

 
I ovo je vrlo upitno, budući da je "developer" dosta opširan pojam. Rekao bih da se ovdje misli na "hackermane" što rokaju po algoritmima i davaju otkaz u firmi jer posao nije dovoljno zahtjevan, uživaju u shortcutima i command linijama umjesto da kliknu na gumbić u GUI-ju, i uneseu tekst u dijalog...

 

5 godina
offline
Re: Microsoft neće ažurirati Windowse 11 ako sadrž
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
encoding kaže...

 

 

Linux je nužno zlo super ako si developer,

 
I ovo je vrlo upitno, budući da je "developer" dosta opširan pojam. Rekao bih da se ovdje misli na "hackermane" što rokaju po algoritmima i davaju otkaz u firmi jer posao nije dovoljno zahtjevan, uživaju u shortcutima i command linijama umjesto da kliknu na gumbić u GUI-ju, i uneseu tekst u dijalog...

 

 nez kako dozivljavas "hackermana", ali backend developeri (osim onih koji koriste MS stack) koriste Linux distribucije

frontendasi isto

 

u biti generalno, jedini razlog zasto netko radi software dev na windowsima je ako koriste neki dio MS stacka (tipa .NET, DirectX itd.)

na unixu jednostavno svaki toolchain radi nativno, skripte su portabilne, sve je onako "kako bog zapovijeda" (jer nista nije isprogramirano za windowse)

sad, negdje je to apple, negdje Linux, ali dominantno Linux

 

za to funkcionira super

 

za editati fotku nabrzinu pripremi se na slijepo copy pastanje milijun komandi u terminal i posljedicno cupanje kose kad to ne radi'

ili da ti bluetooth, touchpad s gestama radi kak spada i slične "novotarije" nastale od 1995. naovamo

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice