Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in

poruka: 12
|
čitano: 10.634
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in".
15 godina
offline
Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in

psu ništa ne može zamijeniti čovjeka, već približno (ne točno!) 30000 godina. sve ovo je samo marketinška bagra ponovo hara, a pojma o cuckima nemaju. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in
Današnji trend...što više mačaka i pasa a što manje djece...evo moj prijedlog...specijalizirani TV program isključivo za kućne ljubimce...dnevnik...otvoreno...nedjeljom u 2...zvijezde(psi i mačke) pjevaju... Eurosong..kućni ljubimci iza...ispred kamere....u režiji
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in
HCMAA kaže...
Današnji trend...što više mačaka i pasa a što manje djece...evo moj prijedlog...specijalizirani TV program isključivo za kućne ljubimce...dnevnik...otvoreno...nedjeljom u 2...zvijezde(psi i mačke) pjevaju... Eurosong..kućni ljubimci iza...ispred kamere....u režiji

 haha al šta fali kućnim ljubimcima? Mislim svatko ima svoj izbor ako ti želiš 5 djece slobodno.

Intel 80286
15 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in

Neka te psi i mačke uslužuju i budu na pomoći u starosti. I isto tako neka rade i privređuju za mirovine.

6 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in
Izzy kaže...

Neka te psi i mačke uslužuju i budu na pomoći u starosti. I isto tako neka rade i privređuju za mirovine.

E to je to, suština motiva za imati djecu. Korist u starosti.

6 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in
HCMAA kaže...
Današnji trend...što više mačaka i pasa a što manje djece...evo moj prijedlog...specijalizirani TV program isključivo za kućne ljubimce...dnevnik...otvoreno...nedjeljom u 2...zvijezde(psi i mačke) pjevaju... Eurosong..kućni ljubimci iza...ispred kamere....u režiji

Ti se drži svojih ljubimaca a mi ćemo svojih..

15 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in

Ljudi su stup i okosnica društva, a ne životinje. Glupo je da ti to uopće moram objašnjavati i naglašavati.

6 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in
Stup ljudskog društva naravno. Ali ne znam kakve to ima veze s onim ranije komentarom. Po meni je krivo i sebično da je jedan od glavnih motiva za imati djecu kasnije računanje na njihovu pomoć.
15 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in

Ja nemam djecu, ali takvo razmišljanje je štetno za cijelo društvo. I ljudski rod kao takav. Ljudi jednostavno mora biti. Iz raznih razloga, a ponajviše zbog nas samih.

Jer nećeš uvijek biti u snazi i tko će ti pomoći? Životinja? Ne, čovjek će ti biti na pomoći, bilo netko poznat, rod dakle ili netko nepoznat. Možete gajiti nadu u robotiku i AI, ali ništa ne može zamijeniti čovjeka.

15 godina
offline
Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in

Ova scena mi je jaka i dobro govori.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in

"Kad si gladan nisi svoj", u kontekstu mojeg kućnog ljubimca totalni promašaj i debilana! 

Dok sam studirao ili počeo delati, nije mu ništa slađe nego sačekati moj dolazak i da ja ručak/jedem u miru, a on je znao da će biti i za njega kakvih oblizeka a kašnje i šetnja. 

 

U životu ne bih dao niti hrđavog centa na neku Glupost koja bi "kao mogla" zamjeniti mene meni kao olakšati život, veće Gluposti odavno nisam pročitao ili čuo! 

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Pametni gadgeti za kućne ljubimce su in
Izzy kaže...

Ja nemam djecu, ali takvo razmišljanje je štetno za cijelo društvo. I ljudski rod kao takav. Ljudi jednostavno mora biti. Iz raznih razloga, a ponajviše zbog nas samih.

Jer nećeš uvijek biti u snazi i tko će ti pomoći? Životinja? Ne, čovjek će ti biti na pomoći, bilo netko poznat, rod dakle ili netko nepoznat. Možete gajiti nadu u robotiku i AI, ali ništa ne može zamijeniti čovjeka.

S tim dijelom se slažem, ali mi je kriva motivacija za imati djecu. Kakvo razmišljanje je krivo? Ja nisam rekao da ne treba imati djecu, nego da ih se ima iz pozitivnijih razloga od ''da se ima tko brinuti za mene u starosti'' - ovo može biti pozitivna nuspojava ali nikako ne bi trebala biti jedna od glavnih motivacija.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice