Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

poruka: 130
|
čitano: 25.110
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N".
7 godina
protjeran
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
sudy_freak kaže...

 stvorila se fama oko tog ŠČ!

 

Btw. mi smo u finalu, yebite se

Post si pocea sa "Degutantno", a jedino sta je degutantno u svemu ovom je let3

.

Budi siguran da kad vidis kako neko slavodobitno komentira "ŠČ" nema smisla za humor

 

ŠČ je doslovno posta detektor za nehumoristicne klonove.

 

btw. Ne znam kome ti "jebite se" jer se ovde 99% ljudi jebe da li je let3 u finalu ili ne

11 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Ima jedan ovako bolestan psihicki lik. Koji je na psihijatriji ili bio tamo. Mance pjesma se zove Dva. Pa. Poslušajte. Možda vam se svidi. Pošaljemo njega na Euroviziju slj put.
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
online
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Bez obzira na misljenje o pjesmi ili izvodjacu, ove godine smo se barem plasirali.

Pokusavali smo s ozbiljnim pjesmama, kvalitetnim izvodjacima,.i znamo kako je to proslo. To natjecanje odavno nije o tome......
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini

Eurovizija je simpozij pederluka, kica i loseg ukusa. 99% izvodaca nema sluha i tam su samo zato jer je in biti klaun ili homo.

Kak bi se reklo niti iz dzepa niti u dzep. Ko voli nek izvoli. Ne smeta me tocno nista i ako LET3 uspije zaradit neku pinku na NFT klaunovima, svaka cast.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2023 10:15 (NEW_MAN).
13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Tvpronlem kaže...
sudy_freak kaže...

 stvorila se fama oko tog ŠČ!

 

Btw. mi smo u finalu, yebite se

Post si pocea sa "Degutantno", a jedino sta je degutantno u svemu ovom je let3

.

Budi siguran da kad vidis kako neko slavodobitno komentira "ŠČ" nema smisla za humor

 

ŠČ je doslovno posta detektor za nehumoristicne klonove.

 

btw. Ne znam kome ti "jebite se" jer se ovde 99% ljudi jebe da li je let3 u finalu ili ne

Zašto onda od tih 99% njih 100% komentira to?

 

Ja samo znam da ni za jednu pjesmu do sad nije bila pompa i tolika količina mercha kao za ŠČ!
ŠČ! na bocama

ŠČ! na cekerima

ŠČ! na stickerima

ŠČ! kao poštapalica

 

Meni i vjerujem većini koji ŠĆ! vide kao farsu i zabavu (što to zapravo i je) - je ovo odličan odmak od hrvatske dosadne glazbene i Eurosong scene.

A normalno da sekularnim uskogrudnim rvatinama ovo ne ide u prilog.

Međutim ta zatupljenost je tema za sebe koju stvarno ne bih pokretao.

Batllelog: sudy_freak | Steam: sudy_freak | PUBG: slav_baba_yaga
15 godina
online
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini

ŠČ!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

a i odjenuli su se u one rebraste potkošulje "Galeba" iz Omiša...

 

klasik!

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Dakle Let3 je u finalu pa tko god imao stogod protiv njih oni su svoje pokazali i dokazali.

Nije da ih nesto pratim a ni njihov repertoar mi nije zanimljiv no scenski nastup, 'koreografija' i slicno im je mozemo reci avangardno te jako dobro znaju sto i kako postici trazeno te je ono manje neukusno od kreveljenja jedne Severine i slicnih pjevaljki/pjevaca.

 

ŠČ!

veni vidi didici
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2023 12:56 (dagoberhr).
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
dagoberhr kaže...

Dakle Let3 je u finalu pa tko god imao stogod protiv njih oni su svoje pokazali i dokazali.

Nije da ih nesto pratim a ni njihov repertoar mi nije zanimljiv no scenski nastup, 'koreografija' i slicno im je mozemo reci avangardno te jako dobro znaju sto i kako postici trazeno te je ono manje neukusno od kreveljenja jedne Severine i slicnih pjevaljki/pjevaca.

 

ŠČ!

 Sevku si namjerno spomenuo? Zbog ovog?

 

مرګ ژوبله
13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
dagoberhr kaže...

Dakle Let3 je u finalu pa tko god imao stogod protiv njih oni su svoje pokazali i dokazali.

Nije da ih nesto pratim a ni njihov repertoar mi nije zanimljiv no scenski nastup, 'koreografija' i slicno im je mozemo reci avangardno te jako dobro znaju sto i kako postici trazeno te je ono manje neukusno od kreveljenja jedne Severine i slicnih pjevaljki/pjevaca.

 

ŠČ!

 Ovdje je osnovna razlika. Ja ih dosta pratim, bio sam na puno njihovih koncerata. Pravo pitanje je što znači uspjeh na Eurosongu za bend koji se definira kao nekakav alternativni rock. Zato kažem da je Rambo Amadeus uspio. Njegova pjesma je u svim izborima ljubitelja Eurosonga proglašena za najgoru pjesmu ikad.

2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...

 Ovdje je osnovna razlika. Ja ih dosta pratim, bio sam na puno njihovih koncerata. Pravo pitanje je što znači uspjeh na Eurosongu za bend koji se definira kao nekakav alternativni rock. Zato kažem da je Rambo Amadeus uspio. Njegova pjesma je u svim izborima ljubitelja Eurosonga proglašena za najgoru pjesmu ikad.

 Mislim da se opterećuješ glupostima pedantno pospremajući stvari u ladice te nekakvim dokazivanjem nečega što po meni nema smisla, oni su alternativci i smiju nastupati samo po klubovima za alternativce a ovi u nekim drugima i slično, let 3 to ne zanima, btw. prošle godine je nastupala konstrakta s iznimno kvalitetnim nastupom i pametnom muzikom, još prije nastupio je i laka, što ih bude više to bolje, nek cvate tisuće cvjetova.

 

Baš pratim reakcije mainstream publike na nastupe let 3 na euroviziji i ljudi su iznenađeni, to im je prvi put da čuju nešto slično a vjerujem i mnogim drugima, možda ih to slušanje potakne na drugačiju muziku.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2023 14:03 (notloB).
10 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...

 Ovdje je osnovna razlika. Ja ih dosta pratim, bio sam na puno njihovih koncerata. Pravo pitanje je što znači uspjeh na Eurosongu za bend koji se definira kao nekakav alternativni rock. Zato kažem da je Rambo Amadeus uspio. Njegova pjesma je u svim izborima ljubitelja Eurosonga proglašena za najgoru pjesmu ikad.

 

Rambo je fino iztrolao cijeli Eurosong već samim nazivom pjesme "Euro neuro" :)

kako Let3 nisu dali traktor na stage, tako njemu nisu dali da dovede živog magarca :)

 

inače volim Rambov repertoar više nego onaj Leta 3, pratim Eurosong iz čiste zabave i drago mi je kaj su Letovci prošli u finale...

13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
notloB kaže...
BlueMax kaže...

 Ovdje je osnovna razlika. Ja ih dosta pratim, bio sam na puno njihovih koncerata. Pravo pitanje je što znači uspjeh na Eurosongu za bend koji se definira kao nekakav alternativni rock. Zato kažem da je Rambo Amadeus uspio. Njegova pjesma je u svim izborima ljubitelja Eurosonga proglašena za najgoru pjesmu ikad.

 Mislim da se opterećuješ glupostima pedantno pospremajući stvari u ladice te nekakvim dokazivanjem nečega što po meni nema smisla, oni su alternativci i smiju nastupati samo po klubovima za alternativce a ovi u nekim drugima i slično, let 3 to ne zanima, btw. prošle godine je nastupala konstrakta s iznimno kvalitetnim nastupom i pametnom muzikom, još prije nastupio je i laka, što ih bude više to bolje, nek cvate tisuće cvjetova.

 

Baš pratim reakcije mainstream publike na nastupe let 3 na euroviziji i ljudi su iznenađeni, to im je prvi put da čuju nešto slično a vjerujem i mnogim drugima, možda ih to slušanje potakne na drugačiju muziku.

 Ne opterećujem se jer nikad nisu bili u vrhu mog ukusa. Bili su mi simpatični, sad su mi se srozali. Njihov nastup na Eurosongu mi je ko da sutra vidim Bareta kako pjeva poskočice na pirevima. Nije Let 3 otišao na Eurosong i odsvirao nešto u svom stilu nego smeće od pjesme koja je ciljano napravljena kako bi se svidjela upravo tom mainstreamu, politički uvukla u guzicu zemljama koje glasaju. Iza njih stoji cijela mašinerija kao da su Beyonce. Postali su dijametralno suprotno od onoga što su nekad bili (nije riječ o naglom zaokretu već se to događa od '97-'98 od kad im je glazba sve lošija, dosadnija a to pokušavaju nadopuniti također lošim, dosadnim i, što je najgore, neoriginalnim nastupima na sceni i van nje. Ovo sad je kulminacija bezveznosti. Zato sam spomenuo Ramba. Rambo je otišao na Eurosong i bio - Rambo. Let 3 su otišli na Eurosong - ali to nije Let 3. To je nešto totalno bez veze, usiljeno i promišljeno do u detalje kako bi se svidilo svima.

16 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...

Pravo pitanje je što znači uspjeh na Eurosongu za bend koji se definira kao nekakav alternativni rock.

Ajde nemojmo biti malograđani. Nije alternativni rock automatski jednako marginala društva.

Pred samo sto godina bilo što osim klasike u višoj i (dans) etno glazbe u nižim slojevima društva bilo je nezamislivo.
Danas je rock totalni i apsolutni mainstream a alternativni rock ne mora nužno bježati od dosadašnjih šablona (trebaju li postojati i alternativni alternativni rock, ili alternativni alternativni alternativni rock?).

 

Let3 su performeri i IMHO dušu su dali za današnji Eurosong. Upravo ova zgražanja i pljuvanja su normalna i to je bit njihovog postojanja, kao što je to i (danas) bit Eurosonga.
Kao što je već rečeno, Eurosong nema veze (niti je ikada imao) s muzikom, službeno je zabranjeno slati političe poruke, ali upravo se oko toga Eurosong i vrti.

 

I u tom smislu taj alternativni rock odlično paše u cijelu priču. Prije deset godina bi bili nakaradni (kao što su i dana ovim lokalnim zaostalim marginalcima) i šokantni, danas su fora i ekstravagantni, za sljedećih pet će biti dosadni.

Gledam te!
2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...
notloB kaže...
BlueMax kaže...

 Ovdje je osnovna razlika. Ja ih dosta pratim, bio sam na puno njihovih koncerata. Pravo pitanje je što znači uspjeh na Eurosongu za bend koji se definira kao nekakav alternativni rock. Zato kažem da je Rambo Amadeus uspio. Njegova pjesma je u svim izborima ljubitelja Eurosonga proglašena za najgoru pjesmu ikad.

 Mislim da se opterećuješ glupostima pedantno pospremajući stvari u ladice te nekakvim dokazivanjem nečega što po meni nema smisla, oni su alternativci i smiju nastupati samo po klubovima za alternativce a ovi u nekim drugima i slično, let 3 to ne zanima, btw. prošle godine je nastupala konstrakta s iznimno kvalitetnim nastupom i pametnom muzikom, još prije nastupio je i laka, što ih bude više to bolje, nek cvate tisuće cvjetova.

 

Baš pratim reakcije mainstream publike na nastupe let 3 na euroviziji i ljudi su iznenađeni, to im je prvi put da čuju nešto slično a vjerujem i mnogim drugima, možda ih to slušanje potakne na drugačiju muziku.

 Ne opterećujem se jer nikad nisu bili u vrhu mog ukusa. Bili su mi simpatični, sad su mi se srozali. Njihov nastup na Eurosongu mi je ko da sutra vidim Bareta kako pjeva poskočice na pirevima. Nije Let 3 otišao na Eurosong i odsvirao nešto u svom stilu nego smeće od pjesme koja je ciljano napravljena kako bi se svidjela upravo tom mainstreamu, politički uvukla u guzicu zemljama koje glasaju. Iza njih stoji cijela mašinerija kao da su Beyonce. Postali su dijametralno suprotno od onoga što su nekad bili (nije riječ o naglom zaokretu već se to događa od '97-'98 od kad im je glazba sve lošija, dosadnija a to pokušavaju nadopuniti također lošim, dosadnim i, što je najgore, neoriginalnim nastupima na sceni i van nje. Ovo sad je kulminacija bezveznosti. Zato sam spomenuo Ramba. Rambo je otišao na Eurosong i bio - Rambo. Let 3 su otišli na Eurosong - ali to nije Let 3. To je nešto totalno bez veze, usiljeno i promišljeno do u detalje kako bi se svidilo svima.

 Ne vidim ama baš ništa od toga što govoriš, pjesma je dobra, bolja od mnogih iz 90' i autentično i nepogrešivo njihova, Bare je imao najboljeg halida, haligalihalida pa iako se je zaj3bavao mogu ga zamisliti u cajkaškoj ulozi, letovci su izbombardirali srbiju i čačak i takva zaj3bancija im priliči, bilo je samo pitanje vremena kad će na eurosong... inače ne ljuti se ali mi zvučiš kao tinejdžer koji je upravo postao panker i trudiš se svim silama pokazati se da si panker već desetljećima, opusti se malo i izađi iz ladica koje si izgradio u glavi.

13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Veliki Brat kaže...
BlueMax kaže...

Pravo pitanje je što znači uspjeh na Eurosongu za bend koji se definira kao nekakav alternativni rock.

Ajde nemojmo biti malograđani. Nije alternativni rock automatski jednako marginala društva.

Pred samo sto godina bilo što osim klasike u višoj i (dans) etno glazbe u nižim slojevima društva bilo je nezamislivo.
Danas je rock totalni i apsolutni mainstream a alternativni rock ne mora nužno bježati od dosadašnjih šablona (trebaju li postojati i alternativni alternativni rock, ili alternativni alternativni alternativni rock?).

 

Let3 su performeri i IMHO dušu su dali za današnji Eurosong. Upravo ova zgražanja i pljuvanja su normalna i to je bit njihovog postojanja, kao što je to i (danas) bit Eurosonga.
Kao što je već rečeno, Eurosong nema veze (niti je ikada imao) s muzikom, službeno je zabranjeno slati političe poruke, ali upravo se oko toga Eurosong i vrti.

 

I u tom smislu taj alternativni rock odlično paše u cijelu priču. Prije deset godina bi bili nakaradni (kao što su i dana ovim lokalnim zaostalim marginalcima) i šokantni, danas su fora i ekstravagantni, za sljedećih pet će biti dosadni.

 Koji alternativni rock? Ma-ma kupila traktora? Da je Huljić pisao melodiju bilo bi žalosno. Let 3 su loši performeri a nekad su bili dobar bend. Meni ne smeta njihov nastup ni izgled. Smeta mi što je pjesma teško sranje. Očito živimo u različito vrijeme. Prije pedeset godina bi bili nakaradni, prije dvadeset i pet su bili fora, danas su dosadni. 

8 godina
online
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
Ha cuj.....

Sve stoji. Vremena slanja Rive, Popovica, ili Novih fosila. Za ove nase prostore, ili pak razvikanijih svjetskih imena, s pjesmama koje se i danas pamte. Odavno prosla i u ovom kontekstu se nikad nece ponoviti.

Let3 mozda po nicemu nije kvalitativni predstavnik Hrvatske, ni kao bend, ni pjesma kao pjesma, ali konacno smo uhvatili prikljucak s tim modernim svijetom, dugo nam je trebalo da shvatimo sto ta europa i to natjecanje favorizira.

Prosle godine, Srbija je imala odlican uspjeh, posebice naspram nas.

Ne, nije ovo sad neka mi-oni shema, ali jednostavno, mi smo imali pjesmu i glazbenicu. Kakvu, koju, nebitno u kontekstu. I neslavno popusili. Srbija je imala performera, ekstravaganciju, faktor, i.... Super su prosli. I da se taj eurosong nije odigravao u poznatom momentu, stvarno me nebi iznenadilo da su osvojili i veci plasman od 5 mjesta.

Ne zbog kvalitete pjevacice ili nedajboze pjesme.

Iako Sc mozda je dno kulturoloskog dna, let3 samo isporucuju po zelji, ono sto natjecanje preferira. Pa ako nam dlakave muske guzice i gace donesu bolji plasman od ljepuskaste pjevacice lakih nota, zasto ne.

Sve to na srecu nista ne govori o nama kao narodu, samo o natjecanju.
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2023 15:59 (Damir22).
Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
notloB kaže...

 Ne vidim ama baš ništa od toga što govoriš, pjesma je dobra, bolja od mnogih iz 90' i autentično i nepogrešivo njihova, Bare je imao najboljeg halida, haligalihalida pa iako se je zaj3bavao mogu ga zamisliti u cajkaškoj ulozi, letovci su izbombardirali srbiju i čačak i takva zaj3bancija im priliči, bilo je samo pitanje vremena kad će na eurosong... inače ne ljuti se ali mi zvučiš kao tinejdžer koji je upravo postao panker i trudiš se svim silama pokazati se da si panker već desetljećima, opusti se malo i izađi iz ladica koje si izgradio u glavi.

 Dobra ti je procjena. Imam 50 godina a punker nisam bio ni kad sam svirao punk, nekad davno kad je i Let 3 nastao.

2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...

 Dobra ti je procjena. Imam 50 godina a punker nisam bio ni kad sam svirao punk, nekad davno kad je i Let 3 nastao.

 Uopće nisam niti tvrdio da jesi već da zvučiš odnosno sličiš, btw. i ja imam 50 i lupao bubanj u punk bendu u Rijeci kad ukoliko nisi svirao nisi bio faca, svi moji prijatelji su nešto svirali, ponajviše qurcu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.5.2023 16:51 (notloB).
13 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Ah, bubnjar, sad je sve jasnije :)

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...
Koji alternativni rock? Ma-ma kupila traktora? Da je Huljić pisao melodiju bilo bi žalosno. Let 3 su loši performeri a nekad su bili dobar bend. Meni ne smeta njihov nastup ni izgled. Smeta mi što je pjesma teško sranje. Očito živimo u različito vrijeme. Prije pedeset godina bi bili nakaradni, prije dvadeset i pet su bili fora, danas su dosadni. 

 Znaš na što se odnosi taj stih?

 

Pjesma koja je izazvala pravu buru u javnosti: Znate li što je ŠČ, tko je traktor, a tko mama u stihovima Leta 3? - tportal

 

"'Mama' kao Majka Rusija, a Белару́с (Bjelorus) je inače model traktora… Majka Rusija (pod)kupila Traktor (Bjelorusiju) iz koje je također pokrenuta agresija, i iz koje se zlo također širi (slično godinama 'kupuju' koga god mogu … Inače, Putin je nedavno dobio od Lukašenka traktor za rođendan)."

 

Glast će za njih cijela Ukrajna i Poljska i još mnogi ako im je objašnjena pjesma...koja je aktualna i u njihovom stilu umjetnička.

2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...

Ah, bubnjar, sad je sve jasnije :)

 I to vlastitim izborom

13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
forumaš kaže...

 Znaš na što se odnosi taj stih?

 

Pjesma koja je izazvala pravu buru u javnosti: Znate li što je ŠČ, tko je traktor, a tko mama u stihovima Leta 3? - tportal

 

"'Mama' kao Majka Rusija, a Белару́с (Bjelorus) je inače model traktora… Majka Rusija (pod)kupila Traktor (Bjelorusiju) iz koje je također pokrenuta agresija, i iz koje se zlo također širi (slično godinama 'kupuju' koga god mogu … Inače, Putin je nedavno dobio od Lukašenka traktor za rođendan)."

 

Glast će za njih cijela Ukrajna i Poljska i još mnogi ako im je objašnjena pjesma...koja je aktualna i u njihovom stilu umjetnička.

 Ne govorim o stihu nego o melodiji. Da mislim na riječi ne bi spominjao Tonćija Huljića nego mu ženu Vjekoslavu.

13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
notloB kaže...
BlueMax kaže...

Ah, bubnjar, sad je sve jasnije :)

 I to vlastitim izborom

 Pa dobro. I ja danas kažem kako sam u klubu bi golman svojim izborom. Istina je negdje između.

2 godine
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...

 Pa dobro. I ja danas kažem kako sam u klubu bi golman svojim izborom. Istina je negdje između.

 Ne baš sam želio biti bubnjar, lupao kuhačama po dashu i pričao s ostalim bubnjarima o kasama i dobošima i sinkopama.

16 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...
Veliki Brat kaže...

 Koji alternativni rock? Ma-ma kupila traktora? Da je Huljić pisao melodiju bilo bi žalosno. Let 3 su loši performeri a nekad su bili dobar bend. Meni ne smeta njihov nastup ni izgled. Smeta mi što je pjesma teško sranje. Očito živimo u različito vrijeme. Prije pedeset godina bi bili nakaradni, prije dvadeset i pet su bili fora, danas su dosadni. 

Bas si sav u ladicama...

Ali oke, mozemo i o tome - sto je pjesma, koja je uloga melodije ili teksta.

Ljudi su bili zatvarani, pogubljivani ili pamceni zbog svojih umjetnickih izricaja (a zapravo politickih poruka).

Nije alt-rock ladica, kao niti punk-rock npr.

Hitsville in UK je jednako punk-rock pjesma kao i London calling ili White riot, a opet su prilicno medjusobno razlicite. I sto ih onda cini punk-rock pjesmama? Hoce li jednoga dana punk-rock biti prisutan na Evroviziji (ne gledam, mozda vec i je) i hoce li zbog toga biti manje punk?

Nitko ne tvrdi da je Mama ŠČ sjajna pjesma, ali je sjajna i sjajno prenesena poruka. Da su ju izveli u obliku i notama Bohemian rhapsody jednostavno ne bi ostavljala taj dojam. IMHO, upravo zato  savrsena za cijelu pricu.

Gledam te!
13 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
O čemu ti lupetaš?
Tebi je Mama ŠĆ umjetnost?
A Medo Brundo? Mala Čiči?
Ovo što pišeš je ko da nekom kuharu objašnjavaš kako on ne razumije što je jaje na oko. Koliko je to kompleksno i kvalitetno jelo, a on to ne razumije. Kako je to jaje na oko umjetnost.
Nema tu umjetnosti. To je jedan banalan i jeftin pjesmuljak a oni koji tu vide umjetnost podsjećaju me na one koji su razvili duboku raspravu o tome što je umjetnik htio reći postavivši usisivač na sred galerije prilikom izložbe konceptualnih instalacija. Vjerojatno bi dan danas razvijali razne teorije da ga nije odnijela čistačica koja ga je tu ostavila.
Kažu da je umjetnost u oku posmatrača. Slobodno uživaj u Mami ŠĆ.
 
4 6 hvala 0
16 godina
offline
Re: Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao lini
BlueMax kaže...
O čemu ti lupetaš?

Ooooke, stoj mi zdravo, meni se ne da tako razgovarati. 

Gledam te!
13 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

A da ti se razgovarati tako da me ničim izazvan nazivaš malograđaninom, da sam u ladicama i s neke visine mi objašnjavati što je to umjetnost i držati lekcije iz povijesti? Nekakvo jeftino patroniziranje i ne prihvaćanje nečijeg stava? 

Meni je drago da je Let 3 pokrenuo ovakve rasprave. Ne sprdaju se oni sa šundom Eurosonga. Oni očajnički žele biti dio toga i uspjelo im je. Oni koji tu vide umjetnost su kolateralna žrtva.

 
2 4 hvala 0
10 godina
offline
Let3 prije nastupa na Euroviziji lansirao liniju N

Kaj tebe boli? Opčinjen si Letom 3. Volio ih ili ne, slušao ih ili ne, sviđala ti se mama ili ne, nećeš na kraju dana bit ni pametniji, a ni gluplji. Jedino je sigurno da su svojom pojavom i ulaskom uopće na Eurosong, napravili više za Hrvatski turizam od valjda svih udruga i ministarstava u zadnjih deset godina. Pa tak ispada da su na pravoj strani, pozitiva kako god okreneš.

مرګ ژوبله
 
5 1 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice