Hobi - ljepuškasta aplikacija za praćenje i otkriv

poruka: 3
|
čitano: 3.653
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hobi - ljepuškasta aplikacija za praćenje i otkriv".
10 godina
protjeran
offline
Hobi - ljepuškasta aplikacija za praćenje i otkriv

Ma treba neku da ti prikaže sve serije s IMDB 7.5 ili više, te da li se mogu pogledati na Netflixu, D+, HBO ili AT+ i to je nekako to...

 

 

ovo "sukladno tvojim preferencijama moglo bi ti se svidjeti i ovo" meni osobno nikada nije davalo relevantne serije, a i te koje su bile prikazane (uglavnom sve popularno) već su odavno pogledane.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Hobi - ljepuškasta aplikacija za praćenje i ot
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Ma treba neku da ti prikaže sve serije s IMDB 7.5 ili više, te da li se mogu pogledati na Netflixu, D+, HBO ili AT+ i to je nekako to...

 

 

ovo "sukladno tvojim preferencijama moglo bi ti se svidjeti i ovo" meni osobno nikada nije davalo relevantne serije, a i te koje su bile prikazane (uglavnom sve popularno) već su odavno pogledane.

 O ovome sam i ja razmisljao, jako dobra ideja za razvit :) Pitanje je koliko su netflix/HBO/Prime/Disney+ APIji otvoreni za takve upite?

 

EDIT: ChatGPT zna

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.3.2023 11:43 (BorgMater).
15 godina
offline
Re: Hobi - ljepuškasta aplikacija za praćenje i ot

Trakt.tv pokazuje na kojem servisu se emitira koja serija, pa su valjda otvoreni glede toga.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice