Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godine z

poruka: 15
|
čitano: 10.156
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godine z".
15 godina
online
Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godine z

aha. znači, bit će još najmanje jedna verzija posljednjih windowsa u sljedeće dvije godine. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 9:34 (Ajar).
Moj PC  
16 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi

A to je bilo jasno svakom idiotu da nema šanse da će win11 bit zadnji, iako mi ni dan danas nije jasno zašto su to oni sami nabijali... kako će zaradit ako više ne prodaješ nove verzije.

8 godina
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi

Pobrkao si, 10 je trebao biti zadnji.

 

A misle zarađivati modelom mjesečne pretplate.

 

umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.1.2023 9:40 (fer-de-lance).
15 godina
online
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi
fer-de-lance kaže...

Pobrkao si, 10 je trebao biti zadnji.

 

A misle zarađivati modelom mjesečne pretplate.

 

 meni doista jest. najzadnjiji. još rabim, doduše, jedan od prijašnjih () - nema podrške, nema problema - no doći će i taj svečan trenutak ponosa i slave. u međuvremenu se ovlaš informiram o "problemima" trčatelja pred rudo, jer bedak uči na svojim pogreškama ().

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi
fer-de-lance kaže...

Pobrkao si, 10 je trebao biti zadnji.

 

A misle zarađivati modelom mjesečne pretplate.

 

To mi je jasno, ali ne shvaćam što će onda naplaćivati mjesečno ako u npr. 2034.godini koristim iste stare Windowse 12.

Novi Windowsi će stalno morati stalno izlaziti da bi ikakva pretplata imala smisla.

 

To bi izgledalo kao da Netflix naplaćuje 7€/mjesečno za uvijek istih 100 filmova u bazi slijedećih 10 godina. Tko bi to plaćao da stalno gleda iste filmove...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi
Eh?

Pretplata kao na office?
Stalno si up-to-date i placas pravo na koristenje? Osim, perhaps, opcionalnih updatea koji ukljucuju mozda neke promjene u GUI ili slicno (ili nude razne verzije... stajaznam).

Nema "zadrzavanja" starih windoza osim ako zelis koristiti software za koji npr. vise nitko ne razvija drivere i nema updatea etc etc

Iovako suckaju s njihovim slomljenjim update procesima pa bi im ovo drasticno olaksalo taj dio jer nema toliko proizvoda za krpati a lovica kaplje mjesecno.
10 godina
offline
Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godine z

 

Pripremite se. IT nije struka za slabiće. Već sada počnite učiti nove tehnolgije, jer za 1h već je kasno.

 

Ide nova 2008. godina. Kriza najbolje pokazuje tko je tko, te iz nekih ljudi kriza izvlači ono najbolje.

Korijen riječi "kriza", ima značenje kao pojam suda, te kriza najbolje prosuđuje o nama.

 

Nema straha, samo veselo i optimistično.

dzg
Moj PC  
1 3 hvala 0
15 godina
offline
Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godine z

Sam sotona je izmislio MS licenciranje 

 
3 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godine z

neće više biti potrebe za "kodiraj uživo megakompleksni algoritam za sortiranje podataka a nakon toga objasni barem 12 design patterna" testnim pitanjima, nego će se na IT struku gledati kao na inženjere koji osim određenog developerskog znanja bi trebali kroz neko vrijeme imati i domensko znanje, i biti umjesto na kod fokusirani na proizvod.

 

Računalni AI će ovdje inženjerima sigurno pomoći, jer već sada često u poslu nanovo izmišljamo kotač i bavimo se vrlo dosadnim stvarima (primjerice osnovni kostur aplikacije isl.) umjesto da se više bavimo samim proizvodom.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godine z

Ma pretplata na Windowsima neznam kako bi funkcionirala jer imaš ogroman broj offline kompjutera, što znači da možda bude kao i u Office paketu gdje imaš Office 365 i uz to samostalnu verziju Offica. 

Svi smo se smijali kad je Adobe počeo sa pretplatama a sada ih svi gone do iznemoglosti. Ali ej hvala bou za svaku pretplatu sigurno postoji đaba ili jednokratna-uplata verzija softvera tako da se ne sekiram.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi
Gajotres kaže...

Sam sotona je izmislio MS licenciranje 

 Jel on tu ima prste? 

 

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi
PzKpfw kaže...

 

Pripremite se. IT nije struka za slabiće. Već sada počnite učiti nove tehnolgije, jer za 1h već je kasno.

 

Ide nova 2008. godina. Kriza najbolje pokazuje tko je tko, te iz nekih ljudi kriza izvlači ono najbolje.

Korijen riječi "kriza", ima značenje kao pojam suda, te kriza najbolje prosuđuje o nama.

 

Nema straha, samo veselo i optimistično.

 Zaboli me qurac za krizu, imam para da narednih 20 godina bude kriza.lp

11 godina
online
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Računalni AI će ovdje inženjerima sigurno pomoći...

 računalni ai će ljude napraviti nepotrebnima, barem veliku većinu 

8 godina
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi
Ma nije sotona izmislio licenciranje. Microsoft ima odjel od par stotina ljudi koji radi licenčne modele i cjenike.
Namjerno je komplicirano da kako god okreneš - oderu te.
Life is jazz. Play it cool.
15 godina
offline
Re: Šef Microsofta predviđa još dvije "bolne" godi

Evo satan rekao podignite cijene i od 4 mjeseca idu cijene gore 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice