Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

poruka: 46
|
čitano: 20.959
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat".
2 godine
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...

Kakva Hrvatska. Dajte nemojte biti smiješni. Da je Neymar prvi pucao penale, umjesto što ga je onaj idiot od trenera čuvao za kraj, velika je šansa da bi završilo drugačije.

Logika ti je za kurac..

Da sam ja prije tebe napisao ovaj post, ja bih otvorio temu, eto.

Nego, nisam glasao jer ne znam tko će biti prvak svijeta, a mislim da ne zna nitko, ili je pitanje trebalo preformulirati.

 

Vidovnjaci ne postoje.

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
 
9 0 hvala 0
2 godine
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Eto, svi nogometni stručnjaci na svijetu kažu da imamo najbolju "sredinu" odn. najbolje igrače, najbolju igru, a ti kažeš da se "ne znamo dodavati na sredini".

 

Više ne znam kome vjerovati.. 

U nogometu je tako, moraš imati i sreće, rezultat se pamti, a igra ne.

 

No, da smo baš tako loši kako ti predmnijevaš, zar bi nam i sreća pomogla ?

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
 
13 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...

Kakva Hrvatska. Dajte nemojte biti smiješni. Da je Neymar prvi pucao penale, umjesto što ga je onaj idiot od trenera čuvao za kraj, velika je šansa da bi završilo drugačije.

Ne, Neymar bi tek i zeznuo, opet bi paradirao i sam sebe zajebo i puknuo laganini Livakoviću u ruke.

BTW, da ovi u FIFA-i imaju imalo obraza, doživotno bi suspendirali Neymara, Lewandowskog i sve ostale koji tak pucaju penale.

Sramota za nogomet i nepoštivanje igre i protivnika.

 

pan y agujas
 
14 0 hvala 0
13 godina
suspendiran
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Uz našu igru, koja se BTW diže iz utakmice u utakmicu, očekujem nas u finalu 1/1! 

Ali bolja će biti fora kada u finalu budemo igrali protiv Marroca ponovno i opet 

 

Uvjeren sam kako nisam vidovnjak, no kako je Francuska odigrala protiv Engleške, uvidjeli ste da postoji način kako Neymara iskopčati u jednadžbi dobivanja utakmice! 

Građanin Cane (namjerno visoki C) da se je malo opustio i spustio sa svojim egom, ima ih uvijek preko nekoliko na mundijalu, laganini poduplao Llorisa i ubio pijetlove u produžetcima u pojam, evo njiju u polufinalu, ovako MAUNA! 

ATJ Lučko
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Iako nisam fan  nogometa, htio bi da idemo mi i maroko u finale. Brijem da bi to bilo povijesno  i vrijedno pamcenja pa makar  i maroko pobijedio.

Bolje dvaput tri odjednom nego ni jednom jednu dvaput
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
Bili smo treći pa drugi pa...
Sve da i imam,otkud mi
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...
Zaporožac kaže...

Eto, svi nogometni stručnjaci na svijetu kažu da imamo najbolju "sredinu" odn. najbolje igrače, najbolju igru, a ti kažeš da se "ne znamo dodavati na sredini".

 

Više ne znam kome vjerovati.. 

U nogometu je tako, moraš imati i sreće, rezultat se pamti, a igra ne.

 

No, da smo baš tako loši kako ti predmnijevaš, zar bi nam i sreća pomogla ?

 

Pa daj malo gledaj kako igraju. Sve reprezentacije koje igraju lijep nogomet preciznim dodavanjima prođu kroz sredinu prema naprijed. Bude nekoliko duplih pasova ili nečega i eto ti prilike u napadu, a Hrvatska to, osim jako rijetko, ne zna. Oni šeprtljave na sredini terena, malo bez veze tebi-njemu pa nazad pa golmanu pa ovaj raspuca ili netko od igrača raspuca prema naprijed pa app. Nema mozga, nema preciznosti i taktike. Luka je tu bolji i spašava igru, ali jedva netko osim njega. Rijetko. Znači, Hrvatska ima odličnu obranu i dobar napad, kad netko uspije dodati i otvoriti priliku u napadu, što najčešće ne uspiju jer su im dodavanja katastrofalno loša.

 ludizao ti o nogometu znaš kurac daj se ne sramoti i ne lupetaj. 

Uvjek moraš biti kontra svega dosadan si.

 

Nije mi jasna jedna stvar rekli su da se žuti kartoni brišu, a u članku sad čitam da 2 Argentinca ne mogu igrati zbog žutih.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 18:11 (hummer0).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
hummer0 kaže...

 

 

Nije mi jasna jedna stvar rekli su da se žuti kartoni brišu, a u članku sad čitam da 2 Argentinca ne mogu igrati zbog žutih.

 Brišu se kad uđeš u polufinale, tj. u polufinalnu utakmicu se ne prenose kartoni. A u četvrtfinalnu su se prenosili. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...
Zaporožac kaže...

Eto, svi nogometni stručnjaci na svijetu kažu da imamo najbolju "sredinu" odn. najbolje igrače, najbolju igru, a ti kažeš da se "ne znamo dodavati na sredini".

 

Više ne znam kome vjerovati.. 

U nogometu je tako, moraš imati i sreće, rezultat se pamti, a igra ne.

 

No, da smo baš tako loši kako ti predmnijevaš, zar bi nam i sreća pomogla ?

 

Pa daj malo gledaj kako igraju. Sve reprezentacije koje igraju lijep nogomet preciznim dodavanjima prođu kroz sredinu prema naprijed. Bude nekoliko duplih pasova ili nečega i eto ti prilike u napadu, a Hrvatska to, osim jako rijetko, ne zna. Oni šeprtljave na sredini terena, malo bez veze tebi-njemu pa nazad pa golmanu pa ovaj raspuca ili netko od igrača raspuca prema naprijed pa app. Nema mozga, nema preciznosti i taktike. Luka je tu bolji i spašava igru, ali jedva netko osim njega. Rijetko. Znači, Hrvatska ima odličnu obranu i dobar napad, kad netko uspije dodati i otvoriti priliku u napadu, što najčešće ne uspiju jer su im dodavanja katastrofalno loša.

 Blage veze ti nemas. Kao i o svemu ostalom kaj trkeljas.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Ja bih želio vidjeti koji udarac naših van 16 metara. Ali ono odmjereni, ne divljački s punom u igrača koji je 20 cm ispred tebe u bloku. Možda nekaj uđe ili se utrapa od odbijanca. Stvaramo premalo šansi s tom kombinatorikom oko šesnaesterca, jer rijetko lopta dođe do završnog udarca. 

Nismo nigdje izuzetni, ali možemo igrati pet vrsti nogometa i zato znamo isključiti igru nekih boljih ekipi.

Smatram da Hrvatska može biti svjetski prvak, ali samo ako ne primi više od jednog gola.

 
4 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
A kud baš prvaci, a doček po zimi 😁
 
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...

Argumenti Bugovih znalaca: o nogometu znaČ kurac, dosadan si, trkeljaš i blage veze nemaš. Cijela hrpa ad hominema i ravno nula (0) protuargumenta 

Logika ti je za kurac.

Gdje ćeš bolji argument.

 

Što reći čovjeku koji kaže; da se "na sredini terena ne znamo dodavati "

 

Kakve ti argumente trebaš, kad svi svjetski nogometni stručnjaci kažu da imamo možda najbolje srednje vezne igrače na svijetu.

To je kao kad djeci objašnjavaš da ne tučeš mamu ako si se popeo na nju.

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
 
6 0 hvala 0
10 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

 

 

Ak' budu brodo igrali Dinamovi igrači u repki, ne vidim razloga zakaj ne bi ostvarili brudo rezu??

HNRepka zavisi o dobroj igri igrača iz Dinama, te igrača koji su stasali u Dinamu iz Zagreba.

Jednostavo činjenica.

 

BTW, po jednom model ML, prvak je trebao biti Brazil, a po drugoj Portugal.

Ove je zaustavio Maroko, a ove druge repka(Dinamo).

 

dzg
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 11:39 (PzKpfw).
Moj PC  
0 6 hvala 0
8 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Da samo ti vidis stvari svi ostali smo mutavi.

Naši igraju na prolaz i onak kak mogu s obzirom na igrace koje imamo i kak nam drugi dopustaju da igramo.

Bore se i protiv Brazila su 70% vremena naši kontrolirali utakmicu.



Teško zabijamo golove jer imamo napadace iz HNL-a, a niti tamo nisu nesto sjajni pa moramo drzat loptu i nadat se nekom probijanju sa boka.


Kaj bi ti htio da Petkovic igra kao Neymar  ?

 

Ne kuzim nit kak netko moze bit tak drven i ne shvacat neke stvari.

 

A ovo kaj si napisao u prvom postu za penale je glupost samo takva... Da je Neymar pucao prvi mozda bi zabio i kaj onda ? Naši su ih 4 zabili tj. nisu fulali niti jednog, dok je Brazil fulao dva penala. Kaj ce Neymar pucat sve penale da drugi ne fulaju ?

 

 

I da zbugimo od Argentine nema veze. Napravili su daleko vise od ocekivanja i mogu se ponosno vratit doma.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 12:10 (Santana).
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

ludizao Molim te drži se komentiranja nečega u što se razumiješ, nogomet pusti za neke druge ljude...

Moj PC  
10 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže... 

Pa daj malo gledaj kako igraju. Sve reprezentacije koje igraju lijep nogomet preciznim dodavanjima prođu kroz sredinu prema naprijed. Bude nekoliko duplih pasova ili nečega i eto ti prilike u napadu, a Hrvatska to, osim jako rijetko, ne zna. Oni šeprtljave na sredini terena, malo bez veze tebi-njemu pa nazad pa golmanu pa ovaj raspuca ili netko od igrača raspuca prema naprijed pa app. Nema mozga, nema preciznosti i taktike. Luka je tu bolji i spašava igru, ali jedva netko osim njega. Rijetko. Znači, Hrvatska ima odličnu obranu i dobar napad, kad netko uspije dodati i otvoriti priliku u napadu, što najčešće ne uspiju jer su im dodavanja katastrofalno loša.

 NHF ali upravo si dokazao da uopće ne razumiješ nogomet. Možda bi trebao komentirati na nekoj drugoj temi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
protjeran
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
Budemo tebe odabrali za izbornika kada ispadnemo od Argentine i Dalić da ostavku. 🤦🏿‍♂️
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
Polufinalisti svjetskog prvenstva, finalisti lige nacija i aktualni viceprvaci svijeta se ne znaju dodavati 🙄
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...

Kakva Hrvatska. Dajte nemojte biti smiješni. Da je Neymar prvi pucao penale, umjesto što ga je onaj idiot od trenera čuvao za kraj, velika je šansa da bi završilo drugačije.

 A cuj, mozda bi i njemu skinuo penal, pa bi opet isto zavrsilo... mozemo samo filozofirati, sta bi bilo, kad bi bilo 😉

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
silvio3105 kaže...
A kud baš prvaci, a doček po zimi 😁

Da, i onda se svi moraju skupa stisnut da se ne smrznu dok dočekuju igrače, a taman si na onoj drugoj temi pročitao da Hrvati masovno vole ovaj novi Netflixov LGBT sadržaj 

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 15:28 (fer-de-lance).
11 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...
Zaporožac kaže...
Što reći čovjeku koji kaže; da se "na sredini terena ne znamo dodavati "

 

Ne da se ne znaju dodavati na sredini terena u smislu da lopta fula suigrača, zaboga, nego da se bez veze dodavaju jer ne znaju kako prijeći u napad. Kužiš, ne znaju se dodavati tako da zaobilaze suparničku obranu i kreiraju prilike za udarac prema golu. Gledaj sada utakmicu s Agentinom. Jako rijetko znaju proći cijeli teren i doći do suparničkog gola bez da se netko uplaši, smota ili izgubi lotpu. Obično se stiltaju pa bude bezvezno dodavanje na sredini terena jer nitko nema petlje krenuti naprijed. Gledaj i vidjet ćeš, ali nemoj gledati kao zaluđeni navijač jer onda nećeš vidjeti. Onda ti je mozak pun aaaajjmonaaššššii debilizma i nema kriterije. Uostalom, budu izgubili od Argentine i cijela euforija završava. Jedva čekam.

Znao sam da si lud i zao, ali da si baš toliko lud i zao ipak je malo pretjerano.  

42
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Rekoh davno ponovit će se 2018 samo nisam siguran protiv koga čemo.Ajmo gatat na mororokoooo

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 16:57 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Šta vam je Hrvatska je apsolutni favorit protiv Argentine.Nemaju vise Mascherana,Ever Banega objesio kopacke kao i Lucas Biglia.Marcos Rojo nije niti pozvan kao niti Kranevitter,Lamela i Gaitan...Samo Marker na mesija i ovog Lautara.

edit:Barem ja tako radim na Pro Evolution socceru a vjerujem da ce stozer jednako postupit.

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2022 17:15 (MGloc).
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
BlueMax kaže...
Polufinalisti svjetskog prvenstva, finalisti lige nacija i aktualni viceprvaci svijeta se ne znaju dodavati 🙄

 

čudi me ak se već ne znaju dodavati, kak to da im onda protivnik ne uzme te lopte koje dodaju bezveze među sobom? :D

10 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
Nadam se da cemo u 90 min.uspjeti pobjediti.
Ne da mi se vise drzat defiblirator kraj sebe.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
60nine kaže...
BlueMax kaže...
Polufinalisti svjetskog prvenstva, finalisti lige nacija i aktualni viceprvaci svijeta se ne znaju dodavati 🙄

 

čudi me ak se već ne znaju dodavati, kak to da im onda protivnik ne uzme te lopte koje dodaju bezveze među sobom? :D

 Čovjek je samo htio reći da nam fali okomitosti što je i istina... Al eto stvarno nam fali vrhunski napadač ali moramo se snalaziti s onim što imamo (dobro je Dalic rekao Petkovicu da nema on što razigravati, njegov je zadatak zabijati). Mislim da su sve opcije otvorene i da možemo biti četvrti  ali i prvaci. Cudno je to, nekad mi se čini da nas svatko može dobiti a nekad da nas ne može nitko i to u istoj utakmici.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
9 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
ludizao kaže...
Zaporožac kaže...
Što reći čovjeku koji kaže; da se "na sredini terena ne znamo dodavati "

 

Ne da se ne znaju dodavati na sredini terena u smislu da lopta fula suigrača, zaboga, nego da se bez veze dodavaju jer ne znaju kako prijeći u napad. Kužiš, ne znaju se dodavati tako da zaobilaze suparničku obranu i kreiraju prilike za udarac prema golu. Gledaj sada utakmicu s Agentinom. Jako rijetko znaju proći cijeli teren i doći do suparničkog gola bez da se netko uplaši, smota ili izgubi lotpu. Obično se stiltaju pa bude bezvezno dodavanje na sredini terena jer nitko nema petlje krenuti naprijed. Gledaj i vidjet ćeš, ali nemoj gledati kao zaluđeni navijač jer onda nećeš vidjeti. Onda ti je mozak pun aaaajjmonaaššššii debilizma i nema kriterije. Uostalom, budu izgubili od Argentine i cijela euforija završava. Jedva čekam.

 

Međunarodna struka i masa stranih analitičara se slaže da Hrvatska ima strašan momčadski duh, pobjednički mentalitet, da izrazito koristi svoje prednosti u igri, ali eto ti si nam se našao tu objasniti da nemamo pojma nogomet. Usprkos tome što se naši nisu uplašili Brazila, što su igrali svoju igru, što su se borili, što su išli u duele konstanto, ti nisi zadovoljan, valjda jer ne radimo atraktivne poteze po terenu i ne razbijamo protivnika sa 3-4 gola razlike. Najbolje bi bilo da se uopće ne igra turnir nego samo jedna utakmica na terenu iz čeg će se zaključiti koja ekipa igra najljepši nogomet i njima dati medalja. Tak bi trebalo i u NBA-u, pa fino svaku sezonu dat pokal Harlem Globtrottersima, iako se ni ne natječu.

 

osim što pojma nemaš o čemu govoriš, užasno si pokvaren, gledaš čitavu naciju kako se veseli, a ti si na to kivan i maliciozan i još priželjkuješ i jedva čekaš da naši izgube i valjda da svi budemo jadni (kao i ti)

 

iskreno mi je žao ljudi poput tebe, prvo zato jer nemaš tu nacionalnu emociju, a drugo i puno gore je što si ljut što se drugi oko tebe vesele. Strašno. Možda nisi ti kriv što si takav.

Moj PC  
6 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u
Dermentor kaže...

 Čovjek je samo htio reći da nam fali okomitosti što je i istina... Al eto stvarno nam fali vrhunski napadač ali moramo se snalaziti s onim što imamo (dobro je Dalic rekao Petkovicu da nema on što razigravati, njegov je zadatak zabijati). Mislim da su sve opcije otvorene i da možemo biti četvrti  ali i prvaci. Cudno je to, nekad mi se čini da nas svatko može dobiti a nekad da nas ne može nitko i to u istoj utakmici.

 U kojoj utakmici?

 

Protiv Maroka (koji je u međuvremenu pokazao tko su i što su) smo igrali s dosta okomitih prolazaka ali ovi su nas kvalitetno zaustavljali kad bi došli u opasnu zonu. Prva utakmica na SP-u, koju nismo smjeli izgubiti, bili smo nešto bolji ali ukočeni i nerješeno je fer rezultat.

 

Kanada - ne treba komentirati. Mogli smo im zabiti još 6 komada.

 

Belgija - Ta Belgija je godinama 1. ili 2. reprezentacija na listi - nimalo slučajno. Trebala nam je pobjeda ili nerješeno i dok smo tražili pobjedu bili smo itekako okomiti i puno bolji od njih. Kad smo zabili i došli u situaciju da u zadnjih 10 minuta ne smijemo primiti gol ni žuti karton to smo odigrali kukavički kako bi odigralo i 100% drugih ekipa u toj situaciji.

 

Japan - ratnička utakmica koja je mogla otiči na bilo koju stranu ali pokazali smo se kao puno okomitiji od Nijemaca i Španjolaca protiv istih tih Japanaca.

 

Brazil - okomitost? da smo pokušali takvo nešto izgubili bi. Koreanci su pokušali iznositi loptu po sredini i primili 4 komada. Kad su shvatili gdje griješe i krenuli s loptom preko krila utakmica je ušla u egal, čak je momentum bio na njihovoj strani. Najviše zato jer se Brazil zadovoljio s 4:0, no da su nastavili s glupom igrom primili bi još kojeg. Naša taktika u toj utakmici bila je izbjegavanje okomitosti i zato smo u polufinalu a Brazil doma.

8 godina
offline
Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u Kat

Nadam se da ćemo proći dalje, ali ih ne bih nikako potcjenjivao, lopta je okrugla, a i ljuti su na nas za onu kantu u 2018.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Tko će osvojiti Svjetsko nogometno prvenstvo u

Jep, pogotovo kak je ovu "psovku-kletvu" nepravilno formulirao 

Kak ga mama mogla napravit?

Ona ga samo rodila, a ćaća napravio.

Itd.

I poredak riječi u rečenici.

Više nitko ne zna ni psovat, vrijeđat i napadat ljude.

Čudnih li vremena...

 

pan y agujas
 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice