Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostupna

poruka: 11
|
čitano: 4.137
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostupna ".
11 godina
offline
Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostupna

nadam se da ce nigerijski princ konacno nauciti engleski kako spada.

 
14 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
Ovo još nisam vidio, AI zasnovan na pseudoznanstvenoj disciplini

Neuro-linguistic programming (NLP) is a pseudoscientific approach to communication, personal development, and psychotherapy created by Richard Bandler and John Grinder in California, United States, in the 1970s.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 7:18 (Theophilus Ruy).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
Theophilus Ruy kaže...
Ovo još nisam vidio, AI zasnovan na pseudoznanstvenoj disciplini

Neuro-linguistic programming (NLP) is a pseudoscientific approach to communication, personal development, and psychotherapy created by Richard Bandler and John Grinder in California, United States, in the 1970s.

 natural language processing... e moj Bug, iz dana u dan sve veći diletanti. Gdje su vam novinari iz 90-tih?

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 7:24 (jozef).
2 godine
neaktivan
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
Tko je tu lud, u članku se spominje Neurolingvističko programiranje.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 7:25 (Theophilus Ruy).
14 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
Theophilus Ruy kaže...
Tko je tu lud, u članku se spominje Neuro linguističko programiranje.

 autor (prepisivač) teksta.

4 godine
odjavljen
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
jozef kaže...
Theophilus Ruy kaže...
Tko je tu lud, u članku se spominje Neuro linguističko programiranje.

 autor (prepisivač) teksta.

 A nisu ni azurni. O ovome sam citao prije dva tjedna.

15 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
jozef kaže...
Theophilus Ruy kaže...
Tko je tu lud, u članku se spominje Neuro linguističko programiranje.

 autor (prepisivač) teksta.

 ma quaka je u tome da oboje imaju jednaku kraticu no kako se u tekstu navodi obrada jezikaneurolingvističko je u tom kontekstu besmislica. problem je u tome što valja uključiti mozak ili spojiti onu nit koja u vakuumu katodne cijevi drži uši da ne otpadnu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 8:42 (Ajar).
2 godine
neaktivan
offline
Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostupna
2 2
3 3
1 1
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 11:01 (Ribnjak2048).
 
1 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
Ihush uskoro dobija konkurenciju
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostupna

Ok, zanemarimo sad propuste u samom članku i vratimo se na temu. Pogledao sam demo ovog Codexa za generiranje sourcea i sve to ovako na prvu djeluje simpatično, no zaista ne znam tko bi ovo mogao koristiti za svarnu primjenu. To je možda korisno za entuzijaste koji žele učiti programirati, no kad vidim koliko toga treba upisati i opisati riječima da on izgeneriral par linija koda zaista ne vidim da bi to moglo tako brzo biti isplativo, a da ne spominjem da su ovakvi demoi obično vrlo ciljano napravljeni, a kad se pokuša prošiti scope rezulatati mogu biti iznenađujući. Ne kažem da je to na razini Jian Yangove "hot dog/not hot dog" aplikacije, ali definitivno nije nešto što bi se moglo iskoristiti da tako skoro zamijeni developere. Vrlo se lako uočljivo što je potrebno da se taj koncept iskoristi, a to je jasan input sa zahtjevima i to je kamen koji se neće moći preskočiti tako lako pa svi koderi mogu odahnuti bar do kraja svojih aktualnih karijera.

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Umjetna inteligencija koja piše i kodira dostu
HCMAA kaže...
Ihush uskoro dobija konkurenciju

Ahahah, teško, ali dao si mi dobru ideju - on bi trebao napraviti test case i poslati tekst da mu automatizirano napišu odgovor. Ako prilikom toga ne sruši sustav moglo bi nešto biti od tog softvera

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice