iPhone bez ugovora

poruka: 31
|
čitano: 16.772
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "iPhone bez ugovora".
16 godina
offline
iPhone bez ugovora

Ultra povoljno, $600 ili $700 za model koji odlazi u penziju, i pri tom je telefon ipak potrebno otključati jer, iako nema obaveze potpisivanja ugovora, i dalje dolazi zaključan na AT&T-ovu mrežu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
Ivan(4) kaže...

Ultra povoljno

 ???
Only God (& mod) can judge me
16 godina
neaktivan
offline
iPhone bez ugovora

di su sad oni majstori koji su petsto puta ponovili da iPhone u Americi košta 200$? :D

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone bez ugovora

Sad još samo čekam odgovor našeg monopolističkog bastarda.

Ah...izgleda da je maca popapala jezik. Tipično!

Core™2 Duo E7400,Gigabyte EP35-DS3,Sapphire HD 4670 512 MB DDR4, 2x 1GB Kingmax 800 MHz,Corsair 400W CX.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPhone bez ugovora
dgigibao kaže...

di su sad oni majstori koji su petsto puta ponovili da iPhone u Americi košta 200$? :D

 Cena je, sasvim prirodno, skočila sada kad su krenuli da rasprodaju zalihe jer to znači da ih uskoro više neće biti. Namigiva
15 godina
neaktivan
offline
iPhone bez ugovora

Oho, pa sutra idem pitat u SavskuCool

Vir prudens non contra ventum mingit...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
iPhone bez ugovora

still too much

C2D e8400 | 4GB DDR2 @ 800MHz | Radeon HD4850 | CL X-FI ExtremeMusic Windows Vista & Windows 7
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
dgigibao kaže...

di su sad oni majstori koji su petsto puta ponovili da iPhone u Americi košta 200$? :D

pa to su govorili kad je došao kod nas. tad se još nigdje nije davao bez ugovora, a s ugovorom je cijena bila 200 baxa što je, nadodao bih, jednako kao i kod nas gdje se uz tarifu i300 može dobit za 400 (8GB) odnosno soma (16GB) kuna.
meni su t-comove cijene za iphone oduvijek bile ok. točno odmjerene rekao bih.
sorry, ali to nije mobitel koji se daje za 1 kn. najbolja stvar je da kad ga imaš pola godine- shvatiš da to i je fer. mobitel je fantastičan i svakim danom ga ustvari sve više volim.
uskoro izlazi i 3.0 firmware koji će mu dat podršku za mms što mi nit ne treba i bluetooth file transfer što mi skoro pa ne treba, al će se bar svim tim silnim kritičarima zatvorit usta.
tko nema para za iphone ili je samo principijalan; izvolte cijenjena gospodo, pređite na tele2 i kupite si mobitel za 1kn. mislim mogu ja sad tu zvučat arogantno i bahato, ali nema džabe ni u stare babe.

Jerkenovski kaže...

Sad još samo čekam odgovor našeg monopolističkog bastarda.

 monopolistički bastard to više nije. to kaj si ti na njemu ne znači da je monopolist.. a mislim da ti u nedjelju u 23.00 čekanje odgovora i nije nečem. rađe odi spavat.. :D
There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 0:57 (bubbach).
16 godina
offline
RE: iPhone bez ugovora
bubbach kaže...
...
sorry, ali to nije mobitel koji se daje za 1 kn.
...
Izgleda samo da Japanci i Englezi to nisu shvatili (istina, ni kod njih nije 1kn, nego 0).
16 godina
neaktivan
offline
iPhone bez ugovora

također uz preplatu kao i kod nas

pa cijene su već pale kod nas prije 2 tjedna

http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
Ivan(4) kaže...
Izgleda samo da Japanci i Englezi to nisu shvatili (istina, ni kod njih nije 1kn, nego 0).
onda se preseli u englesku pa plaćaj pretplatu od 44 Ł i svi sretni i zadovoljni, ali ne.. čekajj..
možeš i uštedit na avijjonskoj karti i nekretnini u engleskoj i plaćat 64 Ł pretplatu u lijepoj našoj i vidi čuda, u tom slučaju dobiješ iphone za kunu (!!)

za japance ne znam.. ali sama pomisao na to što su mi pričali koliko ih ima.. mislim da je tržište prilično neusporedivo s našim. to je isto kao da pitaš kak to da je ne znam.. riža u kini na placu jeftinija nego tu u dućanu ili tako nešto..
There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 2:06 (bubbach).
16 godina
offline
RE: iPhone bez ugovora
Dakle ipak je u pitanju uređaj kakav se daje za 1kn?
S tom razlikom što je u tom slučaju, valjda prema lokalnom standardu, u Engleskoj pretplata 44, a u Hrvatskoj 60 funti, mada mislim da to nije ni bila poenta originalne primedbe da to nije telefon kakav se daje za 1kn (obavezna pretplata se podrazumeva), već valjda da tako nešto ovakvom proizvodu ne bi ni priličilo (ili sam ja loše shvatio).

Inače, sad već odlazim u offtopic, ali uvek se blago začudim ovdašnjim ljudima kojima razne spravice, bez obzira na domaći standard i na to da su "sasvim prirodno" poskupljene u skladu sa zakonima našeg tržišta, uopšte nisu skupe i vrede sav na njih potrošeni novac, dok se mnogi ljudi u zapadnim zemljama, koji su za tamošnje uslove sasvim dobrostojeći i pri tom volde da troše na tehniku, pitaju vredi li dati za telefon preko $2000 za dve godine (ne važi samo za iPhone). Ako i jeste prirodno da ovde (neke) stvari koštaju (nešto) više, apsolutno mi je neprirodno da se viče "Nije skupo!" i sve me to neodoljivo podseća na ovaj savršeni vic.
15 godina
odjavljen
offline
RE: iPhone bez ugovora
Ivan(4) kaže...
Dakle ipak je u pitanju uređaj kakav se daje za 1kn?
S tom razlikom što je u tom slučaju, valjda prema lokalnom standardu, u Engleskoj pretplata 44, a u Hrvatskoj 60 funti, mada mislim da to nije ni bila poenta originalne primedbe da to nije telefon kakav se daje za 1kn (obavezna pretplata se podrazumeva), već valjda da tako nešto ovakvom proizvodu ne bi ni priličilo (ili sam ja loše shvatio).

Inače, sad već odlazim u offtopic, ali uvek se blago začudim ovdašnjim ljudima kojima razne spravice, bez obzira na domaći standard i na to da su "sasvim prirodno" poskupljene u skladu sa zakonima našeg tržišta, uopšte nisu skupe i vrede sav na njih potrošeni novac, dok se mnogi ljudi u zapadnim zemljama, koji su za tamošnje uslove sasvim dobrostojeći i pri tom volde da troše na tehniku, pitaju vredi li dati za telefon preko $2000 za dve godine (ne važi samo za iPhone). Ako i jeste prirodno da ovde (neke) stvari koštaju (nešto) više, apsolutno mi je neprirodno da se viče "Nije skupo!" i sve me to neodoljivo podseća na ovaj savršeni vic.

 

Nemas se sto cuditi, to je jos 'titova' logika, samo nema vise njegovih vremena kada je inflacija pojela i kamate i glavnicu...

Uglavnom, dok takvima dodje iz guzice u glavu biti ce kasno, a onda ce prodavati to i za trecinu cijene i biti ce sretni, ako ce naici na nekoga tko ce imati para da to kupi...


16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
Ivan(4) kaže...
Dakle ipak je u pitanju uređaj kakav se daje za 1kn?
S tom razlikom što je u tom slučaju, valjda prema lokalnom standardu, u Engleskoj pretplata 44, a u Hrvatskoj 60 funti, mada mislim da to nije ni bila poenta originalne primedbe da to nije telefon kakav se daje za 1kn (obavezna pretplata se podrazumeva), već valjda da tako nešto ovakvom proizvodu ne bi ni priličilo (ili sam ja loše shvatio).

Inače, sad već odlazim u offtopic, ali uvek se blago začudim ovdašnjim ljudima kojima razne spravice, bez obzira na domaći standard i na to da su "sasvim prirodno" poskupljene u skladu sa zakonima našeg tržišta, uopšte nisu skupe i vrede sav na njih potrošeni novac, dok se mnogi ljudi u zapadnim zemljama, koji su za tamošnje uslove sasvim dobrostojeći i pri tom volde da troše na tehniku, pitaju vredi li dati za telefon preko $2000 za dve godine (ne važi samo za iPhone). Ako i jeste prirodno da ovde (neke) stvari koštaju (nešto) više, apsolutno mi je neprirodno da se viče "Nije skupo!" i sve me to neodoljivo podseća na ovaj savršeni vic.
pa... lose si shvatio. poanta il kak ti to kazes "poenta" je u tome da uredjaj na pretplati od 500 kn mjesecno placas svaki mjesec 300 kn pa je normalno da je u startu 1 kn.
taj model je neusporediv s plastikanerima koji inace idu u redovnoj ponudi za 1 kn ciju vrijednost isplatis u 2 pretplate. ono sto zelim reci je da je ovaj mobitel skup zato jer treba bit skup. napravljen je da bude skup i nije predvidjen da ga roditelji poklanjaju djeci za 13. rodjendan niti je za profil korisnika koji idu u mercatone kupovat telefoniju. to je fancy high-tech gadget kojeg kupuju u pravilu oni koji i ne pitaju koliko košta. već sam jednom prilikom pisao o tome. ja nemam para za audi a6. volio bih ga voziti, bas ono jaaako bih ga volio voziti, ali ne planiram sad sjedit pred zubakom i plakat jer je a6ica skupa i srat s oprostenjem po forumu jer su oni eto budale nabili cijenu. necu. ne ocekujem od zivota da mi audi pokloni za kunu niti ocekujem da pojeftini da ga kupim. meni ce bit gust kad cu imat para da si ga kupim bez da gledam kolko kosta. tako je i s iphoneom. ja tako gledam na svijet od skolskog pribora do lokacije nekretnine i mislim da ova jamranja kak su "oni zli" jer su im proizvodi skupi ne vode nikud. fala bogu uvijek mozes izabrat izmedju audija i skode, izmedju iphonea i lg-a izmedju t-mobilea i tele2. (...)
svrstaj se, keep it real i prestani jamrat vise.. eto to je moj stav o tome kako prebolit zasto je iphone skup i ostala egzistencijalna pitanja.
There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
15 godina
odjavljen
offline
RE: iPhone bez ugovora
bubbach kaže...
pa... lose si shvatio. poanta il kak ti to kazes "poenta" je u tome da uredjaj na pretplati od 500 kn mjesecno placas svaki mjesec 300 kn pa je normalno da je u startu 1 kn.
taj model je neusporediv s plastikanerima koji inace idu u redovnoj ponudi za 1 kn ciju vrijednost isplatis u 2 pretplate. ono sto zelim reci je da je ovaj mobitel skup zato jer treba bit skup. napravljen je da bude skup i nije predvidjen da ga roditelji poklanjaju djeci za 13. rodjendan niti je za profil korisnika koji idu u mercatone kupovat telefoniju. to je fancy high-tech gadget kojeg kupuju u pravilu oni koji i ne pitaju koliko košta. već sam jednom prilikom pisao o tome. ja nemam para za audi a6. volio bih ga voziti, bas ono jaaako bih ga volio voziti, ali ne planiram sad sjedit pred zubakom i plakat jer je a6ica skupa i srat s oprostenjem po forumu jer su oni eto budale nabili cijenu. necu. ne ocekujem od zivota da mi audi pokloni za kunu niti ocekujem da pojeftini da ga kupim. meni ce bit gust kad cu imat para da si ga kupim bez da gledam kolko kosta. tako je i s iphoneom. ja tako gledam na svijet od skolskog pribora do lokacije nekretnine i mislim da ova jamranja kak su "oni zli" jer su im proizvodi skupi ne vode nikud. fala bogu uvijek mozes izabrat izmedju audija i skode, izmedju iphonea i lg-a izmedju t-mobilea i tele2. (...)
svrstaj se, keep it real i prestani jamrat vise.. eto to je moj stav o tome kako prebolit zasto je iphone skup i ostala egzistencijalna pitanja.
Pa mislim da ste vas dvoje u kako se to kaze 'krivom informacijskom kanalu'...
Niti je iPhone skup niti je jeftin. Sve ovisi iz koje se pozicije gleda.
A to da nije plastikaner, o tom potom Smijeh. Uostalom, i stari latini su rekli da se o ukusima i bojama ne raspravlja...
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
Ivan(4) kaže...
Inače, sad već odlazim u offtopic, ali uvek se blago začudim ovdašnjim ljudima kojima razne spravice, bez obzira na domaći standard...
 Ovo je zanimljivo kako se u Hrvatskoj stalno kuka na domaci standard. Jel' ti ikad pomislis sta ce na ovo reci ljudi iz Bosne, Srbije, Crne Gore ili Makedonije? Ovo na zalost ne citaju i ljudi iz Ukrajine, Bjelorusije, Gruzije, Tirgistana, Kazahstana, Irana, Iraka, Indije, Kine, Indonezije, Vijetnama, cijele Afrike, Kolumbije, Venecuele... Da nastavim nabrajati? Da nastavim, nabrojao bih 75% svjetskog stanovnistva koje ima "domaci standard" losiji od Hrvatske.
16 godina
offline
iPhone bez ugovora

Kao prvo, svako ima pravo na svoje mišljenje i to poštujem, zato ja dajem svoje.

 

Svaka čast iPhoneu i ljudima koji ga koriste, ali MENI je u današnje vrijeme APSURD da mobitel koji je u nekim trenutcima koštao i cca. 1000€, a nije neki od 'modnih detalja', nema stvari koje su u drugim mobitelima, pa čak i onima za stiniš, normalne već desetak godina - poput MMSa, 3Ga (dobro, sad ga ima, ali do pred 'par dana'), Bluetooth file transfera, Jave ili snimanja videa! Netko će reći - što će ti MMS kad imaš mail - imam, ali mnogi s kojima komuniciram ga NEMAJU na mobu ili ga ne koriste. Što će ti Bluetooth FT iz istog razloga - ja BT npr. koristim dnevno. Javu nisam baš ni ja nikad previše koristio, ali ima onih koji koriste, dok ću se za snimanje videa samo nasmijati - bah, 'ko bi to ikad uopće koristio?!

Ima ljudi koji će odmah reći - imaš AppStore sa svime time, i izdali su zakrpe koje to omogućavaju, a sad dolaze i nove u kojima ćete dobiti još nekih 'novih' featurea - Od navedenog mi je apsurdnija samo ideja da moram dodatno kupovati 'dijelove' mobitela, koje sa drugim jeftinjavama imam od početka, ili čekati godinu, godinu i pol da dobijem na rate neke mogućnosti koje sam u startu platio i daleko preplatio. Sorry, ljudi, ali za mene je iPhone 'porez na budale' - znam, neki će se naći uvrijeđeni ovim izrazom, ali neka me ti neki, mene 'kritičara' uvjere drugačije - po čemu je iPhone toliko bolji?! Samo multitouch ekran i gesture mode (feature koje sad već ima već svaki drugi malo ozbiljniji mob) ne vrijedi ni blizu 700 ili-koliko-već $$. Tko ga ima, neka ga koristi i neka ne 'pljuje' po onima koji ga ne žele koristiti. Meni nije bila namjera nikog 'pljuvati' već samo pitati zašto? Vidio, koristio, koristio jako puno svačega drugoga i kažem 'ne, hvala lijepo'. Što se para tiće, prosječni Hrvat koji se najviše buni će uvijek naći para za takvu stvarčicu, makar narednih pola godine gladovao - takvi smo manje-više svi mi, koliko god šutjeli o tome.

 

LLAPBelji se

...And then You will die, when Your ideals You deny...
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 11:23 (Lt Dalius).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: iPhone bez ugovora
virtualAThome kaže...
Ivan(4) kaže...
Inače, sad već odlazim u offtopic, ali uvek se blago začudim ovdašnjim ljudima kojima razne spravice, bez obzira na domaći standard...
 Ovo je zanimljivo kako se u Hrvatskoj stalno kuka na domaci standard. Jel' ti ikad pomislis sta ce na ovo reci ljudi iz Bosne, Srbije, Crne Gore ili Makedonije? Ovo na zalost ne citaju i ljudi iz Ukrajine, Bjelorusije, Gruzije, Tirgistana, Kazahstana, Irana, Iraka, Indije, Kine, Indonezije, Vijetnama, cijele Afrike, Kolumbije, Venecuele... Da nastavim nabrajati? Da nastavim, nabrojao bih 75% svjetskog stanovnistva koje ima "domaci standard" losiji od Hrvatske.
 Kad tako razmisljas onda i dalje glasaj za Sanadera i ekipu posto nam je po tebi odlicno, gledajući Afriku!
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 11:29 (bnaci).
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
bubbach kaže...
neprirodno da se viče "Nije skupo!" i sve me to neodoljivo podseća na ovaj savršeni vic.
ono sto zelim reci je da je ovaj mobitel skup zato jer treba bit skup. napravljen je da bude skup i nije predvidjen da ga roditelji poklanjaju djeci za 13. rodjendan niti je za profil korisnika koji idu u mercatone kupovat telefoniju. to je fancy high-tech gadget kojeg kupuju u pravilu oni koji i ne pitaju koliko košta. već sam jednom prilikom pisao o tome. ja nemam para za audi a6. volio bih ga voziti, bas ono jaaako bih ga volio voziti, ali ne planiram sad sjedit pred zubakom i plakat jer je a6ica skupa i srat s oprostenjem po forumu jer su oni eto budale nabili cijenu. necu. ne ocekujem od zivota da mi audi pokloni za kunu niti ocekujem da pojeftini da ga kupim. meni ce bit gust kad cu imat para da si ga kupim bez da gledam kolko kosta. tako je i s iphoneom. ja tako gledam na svijet od skolskog pribora do lokacije nekretnine i mislim da ova jamranja kak su "oni zli" jer su im proizvodi skupi ne vode nikud. fala bogu uvijek mozes izabrat izmedju audija i skode, izmedju iphonea i lg-a izmedju t-mobilea i tele2. (...)
svrstaj se, keep it real i prestani jamrat vise.. eto to je moj stav o tome kako prebolit zasto je iphone skup i ostala egzistencijalna pitanja.
Mislim da si malo fulao cijelu priču.
Naime, Audi A6 za svoju cijenu nešto i nudi: brz je, siguran, udoban, kvalitetan i (pitanje ukusa) lijepo izgleda.
Za razliku od iPhonea u svijetu mobitela, A6 ima cijeli paket opreme: klimu, ABS, ESP, navigaciju, player itd.

iPhone je nešto drugačiji: (pitanje ukusa) lijepo izgleda, ima dobar ekran na diranje, ali umjesto da svoju cijenu zasluži, iPhone je u mnogim stvarima inferioran dosta jeftinijim mobitelima.

Po Appleovom modelu A6 bi zapravo bio: (pitanje ukusa) lijepo dizajniran, imao fantastičan volan uz naprosto vrhunske kontrole, ali nebi imao ABS ni ESP, imao bi sustav za vožnju po mraku i veliki prednju prozor (windshield), ali nebi mogao istovremeno voziti i slušati glazbu.

Itd. Jel' ti jasno što je problem s iPhoneom i njegovom cijenom? - Nije to smeće, dapače, ali... ALI...
Avatar odgovara mojim reakcijama dok čitam ovaj forum...
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
naxeem kaže...
Naime, Audi A6 za svoju cijenu nešto i nudi: brz je, siguran, udoban, kvalitetan i (pitanje ukusa) lijepo izgleda.
Za razliku od iPhonea u svijetu mobitela, A6 ima cijeli paket opreme: klimu, ABS, ESP, navigaciju, player itd.

iPhone je nešto drugačiji: (pitanje ukusa) lijepo izgleda, ima dobar ekran na diranje, ali umjesto da svoju cijenu zasluži, iPhone je u mnogim stvarima inferioran dosta jeftinijim mobitelima.

Po Appleovom modelu A6 bi zapravo bio: (pitanje ukusa) lijepo dizajniran, imao fantastičan volan uz naprosto vrhunske kontrole, ali nebi imao ABS ni ESP, imao bi sustav za vožnju po mraku i veliki prednju prozor (windshield), ali nebi mogao istovremeno voziti i slušati glazbu.

Itd. Jel' ti jasno što je problem s iPhoneom i njegovom cijenom? - Nije to smeće, dapače, ali... ALI...
ne znam, ja se ne mogu otet dojmu da je (jailbreakani) iphone među mobitelima ono što je audi među autima.

i da, ne misliš valjda da audi prodaje dobar ABS pa je zato skup? skup je zato jer je brand i zato jer se zna tko vozi audi. dobra ili manje dobra dodatna oprema je samo bonus koji ide uz to.
sumnjam da 90% diša grada zagreba vozi audi zato jer ima bolji ABS ili ESP od Volkswagena. vozi ga zato jer je to- Audi. u tom smjeru je išla ta moja usporedba.

i još, iphone ima apsolutno sve što imaju i svi ostali mobiteli više klase, pa i više. jedino je činjenica da se za neke stvarčice moraš malo više potruditi.
ono što mu zamjeram je nešto slabija kamera, bez blitza. ja na svom telefonu trenutno koristim najnormalniji bluetooth, imam podršku za videosnimanje, outlook exchange, čak i manje bitne stvarčice kao što su msn messenger i facebook uvijek pri ruci, office i pdf reader i sigurnosni software protiv krađe. ako ga netko ukrade, ulogiram se na website i pratim ga po gradu putem gps-a. eto.. kao u filmovima. rss sinkronizaciju svih sadržaja koje pratim, čak i wlan pristup file systemu ssh protokolom. eto, možeš ga koristit kao wireless memory stick. mogu još samo poželit da mi limunadu cijedi prije jutarnjeg buđenja..

mobiteli prije iphonea koje sam koristio bili su htc p3300; blackberry curve, nokia n80. sad, nakon 6 mjeseci tvrdim da mi niti jedna funkcija prošlih mobitela ne fali; a poslije ovog iphone-a nikad nisam bio sigurniji da će mi sljedeći telefon opet biti- iphone.
There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 20:44 (bubbach).
16 godina
neaktivan
offline
iPhone bez ugovora

Kako onda objašnjavaš da ja ne mogu pregledavati gmail i otvoriti attachment iz maila bez da ugasim preglednik?

Ili slušati glazbu i razgovarati? Npr. pauzirati gledanje videa i obaviti razgovor, poslati poruku, provjeriti mail i vratiti se filmu?

A tek biti logiran na neki IM i raditi nešto drugo?

To mogu čak i na SE K800...

Avatar odgovara mojim reakcijama dok čitam ovaj forum...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
bubbach kaže...
... i sigurnosni software protiv krađe. ako ga netko ukrade, ulogiram se na website i pratim ga po gradu putem gps-a. eto.. kao u filmovima.
 Ovo je guba feature. Koji je to program ako nije tajna?
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
naxeem kaže...

Kako onda objašnjavaš da ja ne mogu pregledavati gmail i otvoriti attachment iz maila bez da ugasim preglednik?

Ili slušati glazbu i razgovarati? Npr. pauzirati gledanje videa i obaviti razgovor, poslati poruku, provjeriti mail i vratiti se filmu?

A tek biti logiran na neki IM i raditi nešto drugo?

To mogu čak i na SE K800...

kako ne može, pa naravno da se može!
nisam u prethodnom postu ni copy/paste spomenuo koji isto postoji i radi. aplikacija se zove clippy, updateira se u prosjeku jednom u dva tjedna i svakom novom verzijom radi bolje i bolje. štoviše, rekao bih čak da radi bolje nego copy i paste u windowsima jer ima opciju stack koja pamti zadnjih 10 copy-pasteova. inače, s 3.0 firmwareom mnoge te stvari razvijene od trece strane postat će na ovaj ili onaj nacin i službeno podržane.

nakon 6 mjeseci upotrebe i početnih prilagodbi na neke finesse kojih fala bogu ima znaš što mi padne na pamet? fali mu miš. da se može miš uštekati lakše bi se surfalo i lakše bih recimo igrao monkey island (curse of) koji radi savršeno preko scummvm konzole.
ovo "fali mu miš" i nedostatak stack-a na windowsima prilično dobro ilustrira činjenicu da ga češće uspoređujem s laptopom nego s prijašnjim mobitelima.
virtualAThome kaže...
 Koji je to program ako nije tajna?
ovo je jedan od nekoliko takvih. malo prosurfaj po cydijji i naci ces ih jos. kad pronađeš najbolji za sebe, nemoj propustit curi kupit iphone s predinstaliranom zaštitom.. Smijeh
There are two groups of people in the world: Those who can be categorized into one of two groups of people, and those who can't
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2009 20:46 (bubbach).
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
bubbach kaže...
virtualAThome kaže...
 Koji je to program ako nije tajna?
ovo je jedan od nekoliko takvih. malo prosurfaj po cydijji i naci ces ih jos. kad pronađeš najbolji za sebe, nemoj propustit curi kupit iphone s predinstaliranom zaštitom.. Smijeh
 Nije cura vec zena, i ima iPhone, ali 2G. Ne znam da li radi "zastita" na njemu :-).
16 godina
offline
RE: iPhone bez ugovora
bubbach kaže...
a poslije ovog iphone-a nikad nisam bio sigurniji da će mi sljedeći telefon opet biti- iphone.
Super, i zasto sad imas potrebu uvjeravati cijeli svijet u ispravnost svoje odluke i opravdavati taj trosak...?
16 godina
neaktivan
offline
iPhone bez ugovora

Ja ću isto uzeti iPhone, ali čekam da košta 1kn. Dovoljno je što im mrežu koristim.

Avatar odgovara mojim reakcijama dok čitam ovaj forum...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: iPhone bez ugovora
Pixidar kaže...
bubbach kaže...
a poslije ovog iphone-a nikad nisam bio sigurniji da će mi sljedeći telefon opet biti- iphone.
Super, i zasto sad imas potrebu uvjeravati cijeli svijet u ispravnost svoje odluke i opravdavati taj trosak...?
 Isto ka šta si ti ima potrebu napisati ovaj bespotrebni post, po tome je i forum nepotreban
http://www.metacafe.com/watch/1972097/how_to_behave_on_a_forum/
16 godina
offline
RE: iPhone bez ugovora
dgigibao kaže...
 Isto ka šta si ti ima potrebu napisati ovaj bespotrebni post, po tome je i forum nepotreban
 Nije ni slicno...
16 godina
offline
iPhone bez ugovora

Jedno je diskutovati, drugo je uporno se baviti prozelitizmom, tj insistirati na preobraćivanju neistomišljnika.

 

Inače, najbolji komentar na temu iPhonea i njegove cene koji sam ikada pročitao je otprilike glasio: "Ja sam nedavno dobila ovaj telefon i stvarno je fenomenalan, vredi svaku paru!" Smijeh

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: iPhone bez ugovora
dgigibao kaže...

di su sad oni majstori koji su petsto puta ponovili da iPhone u Americi košta 200$? :D

 
hahah tocno tako bas da majstori, frend meni prica jedno mjesec dana da trebaju mu doc par iphonea iz amerike da ce mu ih njegov frend donjet pa da ce preprodat  a ja mu govorim da nema toga za male pare bez pretplate, i naravno nije nista dobio... a da su tako jeftini po americi na ebayu bi ih bilo onda za jos manje pare a ne po 600-700 + $
Lenovo L220x, C2D E6600,zalman 9500LED, asus striker extreme, 4GB mushkin redline DDR2 1000, coolermaster stacker 831, BFG gtx 260 maxcore oc , samsung F1 spinpoint 1TB.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice