Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu

poruka: 9
|
čitano: 3.217
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu".
15 godina
offline
Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu

Koji je način da se ova serija gleda legalno u Hrvatskoj?

 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu
doublev kaže...

Koji je način da se ova serija gleda legalno u Hrvatskoj?

 https://support.apple.com/hr-hr/HT209440

合氣道
15 godina
offline
Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu

toliko toga već čeka ne gledanje da još jedna serija u nizu i ne čini neku razliku u ukupnom broju ignoriranih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.3.2024 15:47 (Ajar).
Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
offline
Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu

Pogledao dvije epizode prije nekoliko dana i zaboravio na nju, a sad ste me podsjetili o razlozima. Uglavnom sve stoji u članku i nije vrijedna gledanja.

You are like Michael Jordan of being a son of a bitch!
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu

Uf. Pogledao sam samo dvije epizode. Skokovi vamo-tamo između likova i događaja u prostoru i vremenu su ne teški nego dosadni za pratiti. Podsječa me na seriju "For all mankind" koja je isto mogla biti zanimljiva da se nije 95% fokusirala na privatne živote likova i njihove obiteljske i poslovne drame, umjesto na natjecanje sa Rusima u svemirskoj utrci.

Prosječno glup i umjereno lud
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu

Ja ih pogledao sada evo 4 i iskreno sve zanimljivo i napeto se dogodilo u prve dvije epizode.... ovo sada je samo beskonačna obiteljska sapunica...a sigurno se pitate zašto gledam a odgovor je da nekako mazoistično trpim u nadi da će se nešto pokrenit.... ali ne izgleda kao da hoče...

Tako da još uvijek čekam na novu scifi seriju...

14 godina
offline
Re: Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu
zašto ne snime Contact s J. Foster kao mini seriju?
 
0 0 hvala 0
2 godine
online
Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu

Nije mi jasno..

Čemu spoiler ?

 

Sad sam pročitao i seriju neću gledati.

 

Zašto je na temi o preporukama serija zabranjeno otkrivati radnju, a ovdje se legalno objavi cijeli spoiler početka serije ?

 

合氣道
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Konstelacija ili kako smo pobijedili nesanicu
Jok, nije dostupno u HR. Legalno, koliko ja znam, ova serija nama nije dostupna. Tim vise me iznenadjuje review.
Piratluk u Hrvatskoj je postao toliko sveprisutan da cak i portali ocojenjuju piratizirani sadrzaj a da pri tome bas nikoh nije briga. Fascinantno.
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.3.2024 22:50 (doublev).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice