Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa

poruka: 8
|
čitano: 5.456
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa".
15 godina
offline
Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa

Tony McNamara rastura, za one koji ga nisu jos susreli - pogledajte The Great

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa

Bilo mi je čudno što ga kritičari toliko hvale a onda sam vidio rezultate u kinima i vidio da ga je publika s razlogom sahranila. Teško flop!

 

Taj tip filmova spada u art kina, na u obična što se i vidi po rezultatima.

 
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa
Obavezno pogledati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa

Da nisam slučajno naletio na komentar kolege forumaša koji je usput spomenio ovaj film raspravljajući o nekoj temi nebi nikad skužio o čemu se radi u filmu čitajući ovaj članak. Čestitke autoru. XD

 
1 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa
ivanv000 kaže...

Bilo mi je čudno što ga kritičari toliko hvale a onda sam vidio rezultate u kinima i vidio da ga je publika s razlogom sahranila. Teško flop!

 

Zašto s razlogom? Ne kontam jer ima 8,4 na IMDB od publike.

6 godina
offline
Re: Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa
AFARON kaže...
ivanv000 kaže...

Bilo mi je čudno što ga kritičari toliko hvale a onda sam vidio rezultate u kinima i vidio da ga je publika s razlogom sahranila. Teško flop!

 

Zašto s razlogom? Ne kontam jer ima 8,4 na IMDB od publike.

Imajo i Lynchovi filmovi pa su svi uber flop na blagajnama jer su to filmovi za specifičnu publiku i ta publika ih i ocjenjuje pošto ih skoro nitko drugi i ne gleda. Tako da u biti dobiješ malo iskrivljenu sliku koliko bi film bio dobar svim gledateljima, jer dobiješ ocjenu samo jednog uskog kruga gledatelja. Isto kao što i ja ne ocjenjujem npr Marvelove filmove jer su mi sranje i ne gledam ih i samim time im ne spuštam ocjenu na nekakav realan nivo gdje bi možda tebali bit, ali to je za drugu temu.

 

Iskreno to ne važi za sve filmove nego više za neki uži segment specifičnih filmova ili žanrova kao npr horori, što neznači da će horror sa ocjenom 8 bit dobar i ljudima koji ne vole taj tip filmova nego je to više mjerodavna ocjena za ljude koje uživaju u takvom tipu filmova. 

 

Zato je lista naboljih filmova po ocjenama na IMDB-u po meni malo iskrivljena slika neke relane kvaliitete samog filma, i treba je uzet sa dozom rezerve definitivno.

8 godina
offline
Re: Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa
nikonja kaže...
AFARON kaže...
ivanv000 kaže...

Bilo mi je čudno što ga kritičari toliko hvale a onda sam vidio rezultate u kinima i vidio da ga je publika s razlogom sahranila. Teško flop!

 

Zašto s razlogom? Ne kontam jer ima 8,4 na IMDB od publike.

Imajo i Lynchovi filmovi pa su svi uber flop na blagajnama jer su to filmovi za specifičnu publiku i ta publika ih i ocjenjuje pošto ih skoro nitko drugi i ne gleda. Tako da u biti dobiješ malo iskrivljenu sliku koliko bi film bio dobar svim gledateljima, jer dobiješ ocjenu samo jednog uskog kruga gledatelja. Isto kao što i ja ne ocjenjujem npr Marvelove filmove jer su mi sranje i ne gledam ih i samim time im ne spuštam ocjenu na nekakav realan nivo gdje bi možda tebali bit, ali to je za drugu temu.

 

Iskreno to ne važi za sve filmove nego više za neki uži segment specifičnih filmova ili žanrova kao npr horori, što neznači da će horror sa ocjenom 8 bit dobar i ljudima koji ne vole taj tip filmova nego je to više mjerodavna ocjena za ljude koje uživaju u takvom tipu filmova. 

 

Zato je lista naboljih filmova po ocjenama na IMDB-u po meni malo iskrivljena slika neke relane kvaliitete samog filma, i treba je uzet sa dozom rezerve definitivno.

 Sreca pa jos ima redatelja i studija koji ne rade filmove za sve i spremni su riskirat pa cak napravit nesto jedinstveno. Naravno da to nece svima pasat, ali i ne mora. 
Meni pak filmovi sa superherojima ne znace bas nista. Ne obazirem se na to kaj neki imaju visoke ocjene na imdb. :)

 

Na top liste se ne treba obazirat. Sve vremenom skuzis kaj ce ti pasat. 

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put pon 29.1.2024 15:10 (Santana).
11 godina
offline
Re: Uboga stvorenja – Emma Stone u zemlji čudesa
Pa djelomicno se slazem sa time da hvala Bogu sto ima filmova koji su za odredjenu publiku. Po meni, filmovi su otišli baš daleko od realnosti i opcenito necega sto se zove umjetnost i inteligencija. Npr, jedan Transformers, Marvel, Xman i sl, to po meni su filmovi koji su više manje za mozak na pašu i gledaj blještave efekte. Jako malo filmova danas ima dobru, realnu pricu, filmovi, koji te tjeraju na razmisljanje i preispitivanje nekih stvari. To su npr svi filmovi od Nolana, onda Shuter Island, ako sam dobro napisao 😊 itd.To su za mene filmovi koji ostaju u sjecanju i su ipak kvaliteta veca od npr Marvela i tih nekih totalnih znanstvenih fantastika.Po meni fali tih pametnih filmova jako puno. A o dobrim dramama, da ne pricam. Dobar sin, dnevnik košarkaša, mi djeca s kolodvora Zoo itd,Filmovi koji stvarno vrijede za pogledati a nikada nisu vidjeli oskara ili prismrdili oskarima. Ali bitno da je Barbie bila top i kandidat za oskara. Totalna degradacija filmske umjetnosti u zadnje vrijeme i ide silaznom putanjom rapidno.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice