Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

poruka: 12
|
čitano: 3.818
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?".
5 godina
offline
Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

Bio sam dugi niz godina veliki fan Nokia mobilnih telefona a kao drugi telefon imama Nokia 808 i danas, ugasili su Nokiju prešao sam na Microsoft, dugo sam imao Microsoft Lumia 950 XL izvrstan uređaj, podrška je izostala prodao sam ga i prešao na Iphone, koji sam koristio vrlo kratko, jer nazadniji telefon u životu nisam koristio, Iphone je mobitel, slučaj, to je katastrofa od uređaja, nakon Iphone 14 pro, kupio sam Xiaomi 13 PRO, mogu slobono reći to je jedan solidan, vrlo kvalitetan sofisticirani uređaj a o kamerama, ekranu i Hardware da ne govorim, mogu slobodno reći to je zvijer od uređaja, nakon ovoga Xiaomi je postala moja tvtka kojoj dajem svoje puno povjerenje jer su savršeni i tehnološki najnapredniji..

 
4 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?
Zeni sam kupil Pad 5 tjedan dana prije nego kaj su najavili 6! Long story short, tablet je predobar!
16 godina
offline
Re: Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?
Pepić kaže...

Bio sam dugi niz godina veliki fan Nokia mobilnih telefona a kao drugi telefon imama Nokia 808 i danas, ugasili su Nokiju prešao sam na Microsoft, dugo sam imao Microsoft Lumia 950 XL izvrstan uređaj, podrška je izostala prodao sam ga i prešao na Iphone, koji sam koristio vrlo kratko, jer nazadniji telefon u životu nisam koristio, Iphone je mobitel, slučaj, to je katastrofa od uređaja, nakon Iphone 14 pro, kupio sam Xiaomi 13 PRO, mogu slobono reći to je jedan solidan, vrlo kvalitetan sofisticirani uređaj a o kamerama, ekranu i Hardware da ne govorim, mogu slobodno reći to je zvijer od uređaja, nakon ovoga Xiaomi je postala moja tvtka kojoj dajem svoje puno povjerenje jer su savršeni i tehnološki najnapredniji..

Uzeo sam prije mjesec dana Pad 6 za kontrolirat uređaje po stanu i sitnije surfanje i ono. Do sad sam kupovao isključivo Samsung uređaje valjda desetak godina. Ali ovaj Pad 6 me totalno ugodno iznenadio. Brz, odzivan, sve doslovno leti. Ekran, iako nije OLED, totalno uniformne bijele, boje fenomenalne, zvuk odličan, flash superbrz (instalacije/nadogradnje aplikacija). Sve što ima radi fakat dobro. Boot iz stanja ugašenosti odradi u ravnih 16 sekundi. Probao vrtiti filmove, HDR s jubita, to sve radi fino, tečno i glatko. Ostaje vidjeti kakav će biti nakon dvije-tri nadogradnje kad malo smrdaju stvari. Ako se pojavi Xiaomi 14 u nekoj od verzija u EU mislim da ću konačno zamijeniti S21.

Deckard
4 mjeseca
offline
Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

Imam i ja pad 6 oko 4mj.

Bio u kombinaciji sa tipkovnicom.

Sve što je kolega naveo, stoji. Posebno ekran. Ja često pored velikog ekrana, uživam na njemu gledati filmove.

Vjerujte.. i taj pad 7 neće podbaciti.

 
1 0 hvala 1
Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

I to sam procitao, da je iphone smece od uredjaja a xiaomi zvijer...🙄

Moj PC  
1 2 hvala 0
14 godina
offline
Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

Inačica MIUI-a za tablete je vrlo čudna. Dosta stvari je izbačeno i nema mogućnosti customiziranja kao na telefonima. Dobra strana je što nema bloata i reklama ni u tragovima. Vidjet ćemo što će donijeti HyperOS nadogradnja, uskoro treba stići na Redmi Pad SE koji imam. Xiaomi tableti su zvijeri za relativno mali novac. Kvalitet izrade je vrhunski.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
1 0 hvala 0
4 mjeseca
offline
Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

Evo skida mi HyperOS  4.3GB.

Ima li kakvih iskustava?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?
Maskeron kaže...

Evo skida mi HyperOS  4.3GB.

Ima li kakvih iskustava?

Na Pad 6 ne radi rotacija ekrana nakon nadogradnje. Koma, problem je trenutno "u rješavanju". Jednostavno se zaključa na portret čim se pokrene neka aplikacija (koja forsira portret?) i auto rotate više ne radi do restarta. Trenutno koristim Control Screen Orientation za ručno forsiranje landscapea. Auto brightness također ne radi kak spada, ali nije ni prije, to je očito enigma Xiaomiu, Samsung to ima riješeno već desetljeće valjda. 5-6 sekundi se dulje boota nego s MIUI-em. Imam feel da je sve mrvicu manje odzivno, prečesto moram dva puta raditi pull down notifikacija ili settings izbornika da primi. I sve mi je ružnije nekako. Meni osobno downgrade u odnosu na prije, ali ok, valjda će porješavati bugove u skorije vrijeme jer inače tab ide u smeće i ide opet Samsung. Nerviraju me dječje bolesti tipa ne radi rotacija ekrana. Ono, halo.

Deckard
4 mjeseca
offline
Re: Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?
Baš jutros pokušao sve aplikacije i nisam uspio da mi se to dogodi.
Navikao sam da 90% koristim vodoravno.
Sada sam vrtio Edge browser, X-twitter, reddit app koji baš zahtjeva portret i vrti se svakako.
Tidal. Sve što imam vrti se svakako.
Nakon otključavanja spušta se iz prve klizanjem prstom izbornik i notifikacije.
Tako da je možda sindrom da nije sve dobro sjelo kod tebe.
Mene je zanimala baterija.
Dok spava i miruje, 4 sata mu treba da skine 1%. Prije je bilo ispod 3 sata.
Sada idla 6% u 24 sata, a prije bi 10% bez da ga se dirne.
To 10% me nerviralo. Sada vidim da je 6%.
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?
Maskeron kaže...
Baš jutros pokušao sve aplikacije i nisam uspio da mi se to dogodi.
Navikao sam da 90% koristim vodoravno.
Sada sam vrtio Edge browser, X-twitter, reddit app koji baš zahtjeva portret i vrti se svakako.
Tidal. Sve što imam vrti se svakako.
Nakon otključavanja spušta se iz prve klizanjem prstom izbornik i notifikacije.
Tako da je možda sindrom da nije sve dobro sjelo kod tebe.
Mene je zanimala baterija.
Dok spava i miruje, 4 sata mu treba da skine 1%. Prije je bilo ispod 3 sata.
Sada idla 6% u 24 sata, a prije bi 10% bez da ga se dirne.
To 10% me nerviralo. Sada vidim da je 6%.

Baš čitam lika na redditu, veli da treba zaključati homescreen layout i da onda auto rotate radi ok. Je kod tebe to uključeno? Baš ću probati kasnije kad budem u prilici. Vidim da je to praktički jedina stvar pobrojana na bug trackerima po netu za Pad 6, npr HyperOS 1: all the bugs on Xiaomi, Redmi and smartphones POCO. I kod mene izgleda baterija drži nešto dulje nego prije.

 

Edit: probao ovo s homescreen layout lock, nema promjene. Koristim na tabu app za kontrolu Wiim audio streamera i taj npr. forsira portret. Nakon pokretanja tog appa tab ostaje zaključan na portretu. Napravio sam forsirani update firmwarea na istu verziju i sad se auto rotate barem može otključati lockanjem ekrana i ponovnim unlockom. Bezveze, ali ok, valjda će to srediti, barem ne trebam koristiti Control Screen Orientation i slične appove, ne volim te dodatne servise koji se onda gomilaju s notifikacijama po notification baru.

Deckard
Poruka je uređivana zadnji put čet 8.2.2024 7:07 (deckard).
4 mjeseca
offline
Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

Na poslu sam, ali tablet je u ruksaku.

Kasnije editiram ovaj post pa javim.

 

Edit:

Jeli to ovo, setings, pa početni zaslon, zaključaj raspored početnog zaslona.

Bilo mi je isključeno.

Sada sam uključio i isto je sve uredno 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 10:20 (Maskeron).
 
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Xiaomi će predstaviti Pad 7 ove veljače?

Imam 5, uzeo ga kao preorder, jedan od komada elektronike kojima sam najzadovoljniji. Ekran sjajan, responzivnost sjajna, baterija, povezivost (jedina mana što nema USB3, pa se ne može dobiti HDMI out, ali mimo toga se preko USB-C može dobiti svašta, čak i LAN), u kombinaciji sa keyboard coverom sjajan ultraprenosni mini-notebook (Office na ovoj dijagonali i rezoluciji više nego upotrebljiv, Teams, outlook, remote desktop, VPN aplikacije...). Nedavno sam uzeo i olovku (2. generacija), jako upotrebljivo!

 

Šestu generaciju nisam isprobao (tj samo malo demo jedinicu u Mi prodavnici u par navrata), ali čini mi se da je lep inkrementalan napredak na skoro svim stranama (USB3, kamera prebačena na širu stranu, osvežen SoC...), nadam se da će i 7 nastaviti u sličnom tonu i želim im uspeh, jer mislim da im je ovo baš dobar proizvod.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put sri 7.2.2024 10:51 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice