LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS gaming

poruka: 7
|
čitano: 3.595
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS gaming".
9 godina
protjeran
offline
LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS gaming

Ajde dobro, monitor je isplativ.

 

Možete li staviti konačno neki best buy monitor, ali da nije gejmerski?

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS ga

Nešto tipa ovoga Della kolega 

9 godina
protjeran
offline
Re: LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS ga
Ovo bi zbilja mogao biti best buy. Nešto sam čitao na Netu da su Dell monitori najbolji koji počinju sa slovom P - professional?
16 godina
offline
Re: LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS ga

Jesu, da, no i ovo je dobar monitor za tu cijenu. Teško je za taj novac nešto bolje kupiti, jedan svestrani provjereni monitor za široku upotrebu sa dobrom rezolucijom, bojama i odazivom. Ima i freesync cak 

9 godina
offline
Re: LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS ga
gumifufna kaže...
Ovo bi zbilja mogao biti best buy. Nešto sam čitao na Netu da su Dell monitori najbolji koji počinju sa slovom P - professional?

 

Ovisi o panelu, serija Ultrasharp može biti i bolja od istog pandana iz Pro serije:

 

https://www.hardwarecentric.com/dell-p-series-vs-u-series-monitor/

3 godine
offline
Re: LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS ga
Definitivno ovisi o panelu, uzeo sam nedavno 32" verziju s 165hz koju sam vratio, extremno nazubljen, kontrast je bio očajan da je crna bila svijetlo siva, uniformiranos je bila ok kao i ips glow.
Kvaliteta izrade očajna, ulazi iza nedostupni.
Moj PC  
0 1 hvala 1
3 godine
offline
Re: LG UltraGear 27GR83Q-B je klasični 27'' IPS ga
Dell raspadanje, rubovi neobradeni da se mozes porezati, sve škripi! Monitor nesmijes pobrisati s nekom tekucinom jer ce sve otici na led pozadinsko i vjerovatno izgoriti.
Moj PC  
0 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice