Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Show sv

poruka: 10
|
čitano: 3.775
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Show sv".
9 godina
protjeran
offline
Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Show sv

Ja nemam ništa osobno protiv Bugu i njegovih čitatelja.

Ali mi je bezveze da pola časopisa zauzima gejmerski hardver, igrice i kolumne kroz koje se promiče subjektvni stav i svjetonazor.

Kolumne bi trebale biti pozitivne i bez trovanja omladine nekim glupim idejama.

Nema ni konstruktivnih članaka iz programiranja, administracije, linuxa i uradi-sam hobija i projekata.

Ne pada mi na pamet ići na takve konferencije (Let 3 - na pola goli se glupiraju) niti davati 5 eura za takav časopis.

Ionako ima to sve na Netu besplatno.

Radi toga sam i prestao čitati forum , koji je ionako bezveze ima ohoho.

 

Uglavnom ako urednici nastave sa sličnom praksom, ja ću iz protesta ritualno spaliti preko 100 brojeva Buga iz kolekcije.

 

 

Moj PC  
10 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
To je sad tvoj subjektivni stav i demokratsko pravo da se izjasniš kaj ti se ne dopada.Ali objektivno gledano,ljudi su željni "gejmerskog hardvera",recenzija novih igrica te po anketi jednog stranog IT časopisa,75% ljudi koji "gejmaju",razbacuju plaće na "gejmerski hardveraj" su u rasponu od 25 do 45 godina.Zlatna sredina i koka pajdo.
Biti ili ne biti pitanje je sada.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.1.2024 14:42 (Zizo).
15 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
gumifufna kaže...

preko 100 brojeva Buga iz kolekcije. 

 impresivna kolekcija! 

14 mjeseci
online
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
gumifufna kaže...

Ja nemam ništa osobno protiv Bugu i njegovih čitatelja.

Ali mi je bezveze da pola časopisa zauzima gejmerski hardver, igrice i kolumne kroz koje se promiče subjektvni stav i svjetonazor.

Kolumne bi trebale biti pozitivne i bez trovanja omladine nekim glupim idejama.

Nema ni konstruktivnih članaka iz programiranja, administracije, linuxa i uradi-sam hobija i projekata.

Ne pada mi na pamet ići na takve konferencije (Let 3 - na pola goli se glupiraju) niti davati 5 eura za takav časopis.

Ionako ima to sve na Netu besplatno.

Radi toga sam i prestao čitati forum , koji je ionako bezveze ima ohoho.

 

Uglavnom ako urednici nastave sa sličnom praksom, ja ću iz protesta ritualno spaliti preko 100 brojeva Buga iz kolekcije.

 

 

 Hoce li biti live stream?

9 godina
protjeran
offline
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
Ovo je kraj kaže...
gumifufna kaže...

preko 100 brojeva Buga iz kolekcije. 

 impresivna kolekcija! 

 Imao sam i više, ali sam ih zagubio pri seljenju stvari.

Ima tu nešto i Mreža koje su ipak informativnijeg i ozbiljnijeg sadržaja.

 

Bob Boss kaže...

 

 Hoce li biti live stream?

 Ako se budu inatili i osvećivali na konstruktivne kritike, možemo streamati i Live, ako uzme neka alternativna TV kao Z1.

Bilo bi to ravno Malnarovom show.

15 godina
online
Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Show sv

ja sam casopise prestao kupovat ima vec nekoliko godina, a zadnju godinu dok sam kupovao kupovao sam radi kolekcije(imam od 1. broja kolekciju od preko 300 casopisa). Ali na forumu sam aktivan i otici cu na bug future show ove godine jer sam nazalost propustio par zadnjih(bio sam na prvima). 

jedino sto mi nije posve jasno, a mozda moze odgovoriti netko iz bug-a, je zasto se ovo odrzava radnim danom? zar nije bolja opcija to napraviti u subotu? ovako moram uzet slobodno taj dan, a vjv i cura koju vodim sa sobom. 

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
gumifufna kaže...
Ovo je kraj kaže...
gumifufna kaže...

preko 100 brojeva Buga iz kolekcije. 

 impresivna kolekcija! 

 Imao sam i više, ali sam ih zagubio pri seljenju stvari.

Ima tu nešto i Mreža koje su ipak informativnijeg i ozbiljnijeg sadržaja.

 

Bob Boss kaže...

 

 Hoce li biti live stream?

 Ako se budu inatili i osvećivali na konstruktivne kritike, možemo streamati i Live, ako uzme neka alternativna TV kao Z1.

Bilo bi to ravno Malnarovom show.

 A ja se mislim sto sa kolekcijom koja cami u podrumu...

Danasnji bug mi je veoma bljak, skupa sa cijelim urednistvom, vec mozda i desetljece cijelo, ali ipak jos gajim neke osjecaje prema "starom" bugu. 

15 godina
offline
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
mar123 kaže...

 i cura koju vodim sa sobom. 

 Nekad se cure vodilo u kino, na večeru... nije mi palo na pamet da BFS može imati i romantičan aspekt . Ili je to već znak zrelosti vaše veze ? Kako god, želim vam lijep provod!

15 godina
online
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
Ovo je kraj kaže...
mar123 kaže...

 i cura koju vodim sa sobom. 

 Nekad se cure vodilo u kino, na večeru... nije mi palo na pamet da BFS može imati i romantičan aspekt . Ili je to već znak zrelosti vaše veze ? Kako god, želim vam lijep provod!

u kino idemo sve rjeđe jer em je ponuda losa em ona ne voli bas kino, pogotovo ako je film duzi od 2 sata. 

Na bfs-u se nađe sadržaja za oboje, a i stalno joj pricam o prvim bfs-ovima na kojima sam bio i zadnje 3 godine uvijek nam se nesto isprijeci da ne mozemo otic. jucer mi je na mail bug poslao 2 karte i samo sam joj reko 8.2. smo na bug showu.

 

btw od muske ekipe sam samo od*ebe dobivao kroz godine, a neki od njih su i u IT sektoru, neda im se ic. 

16 godina
moderator
offline
Re: Poslane su pozivnice za najluđi Bug Future Sho
mar123 kaže...

ja sam casopise prestao kupovat ima vec nekoliko godina, a zadnju godinu dok sam kupovao kupovao sam radi kolekcije(imam od 1. broja kolekciju od preko 300 casopisa). Ali na forumu sam aktivan i otici cu na bug future show ove godine jer sam nazalost propustio par zadnjih(bio sam na prvima). 

jedino sto mi nije posve jasno, a mozda moze odgovoriti netko iz bug-a, je zasto se ovo odrzava radnim danom? zar nije bolja opcija to napraviti u subotu? ovako moram uzet slobodno taj dan, a vjv i cura koju vodim sa sobom. 

 Puno je razloga za odluku da BFS bude tijekom radnog dana. Osim nas iz Buga, na samom događaju radi i puno naših izvođača radova (tehnika, stage, rasvjeta, zvuk, snimatelji, moderatori...), kao i puno ljudi iz sponzorskih tvrtki koje imaju svoje boothove. Lako za nas iz Buga, ali svima njima je to uobičajeni radni dan i često su preko vikenda nedostupni. Uz to, ljudi koji dolaze na BFS često dolaze s ekipom "iz odjela" u firmi ili čitava firma. To im dođe kao neki out-of-office odmak, a broji se kao radni dan. A tu je i treći razlog - pokazalo se još od 1. BFS-a da je četvrtak odličan dan i da smo uvijek popunjeni do zadnjeg mjesta, pa ne mijenjamo dobitnu formulu... A i matori smo, jebote, ne volimo mijenjati stvari i raditi subotom i nedjeljom (iako volim da mi tada rade dućni, hehe). 

drpetric
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice