Bravia XR A75K početni je OLED model kojeg Sony nu

poruka: 4
|
čitano: 3.954
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bravia XR A75K početni je OLED model kojeg Sony nu".
6 godina
offline
Bravia XR A75K početni je OLED model kojeg Sony nu

kupio sam ne bas ulazni model od sonya prije nesto manje od godinu dana. 1 mj 2023

 

slika zvuk i sve oko toga je na ocekivanoj razini. ali sam procesor koji vrti te andorid gluposti na televizoru je tolika truba da tv postaje iritantan

 

znam da sony nije apple da stavlja top tier procesore i to masno naplacuje ali nisam ocekivao da ce mi tv imat lag teski u modelu telvevizora koji sigurno nije stariji od 3 godine. 

 

vec vidim da ce me to kostat 150 eura za apple tv da se maknem od tog sony smeca kojeg su stavili unutra

 

 

 

tako da dobro proucite to kod kupnje da ne ponovite moju gresku

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2023 12:55 (registracija).
 
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Bravia XR A75K početni je OLED model kojeg Sony nu

ista stvar se meni desila sa serijom 9000. Užasno spor i laggav, a bio je jedan od skupljih modela. Tu sony zezne stvar jako

Poruka je uređivana zadnji put sri 27.12.2023 20:41 (alengrosevic).
 
0 0 hvala 1
6 godina
online
Re: Bravia XR A75K početni je OLED model kojeg Son
Nisam siguran da Philips ili TCL stavljaju vrhunski HW koji bi pokretao Google TV.
 
2 0 hvala 0
18 mjeseci
protjeran
offline
Re: Bravia XR A75K početni je OLED model kojeg Son
registracija kaže...

kupio sam ne bas ulazni model od sonya prije nesto manje od godinu dana. 1 mj 2023

 

slika zvuk i sve oko toga je na ocekivanoj razini. ali sam procesor koji vrti te andorid gluposti na televizoru je tolika truba da tv postaje iritantan

 

znam da sony nije apple da stavlja top tier procesore i to masno naplacuje ali nisam ocekivao da ce mi tv imat lag teski u modelu telvevizora koji sigurno nije stariji od 3 godine. 

 

vec vidim da ce me to kostat 150 eura za apple tv da se maknem od tog sony smeca kojeg su stavili unutra

 

 

 

tako da dobro proucite to kod kupnje da ne ponovite moju gresku

 Nažalost istina. Baš otužno, mada mene to ne nervira toliko...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice