Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k

poruka: 7
|
čitano: 5.051
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k".
6 godina
offline
Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k

ne mogu...novci otišli za dionice valamara...4% godišnje dividende mi dosta

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k

.. idući naslov, opljačkao me (the) robinhood! :) ... i tad se ljudi još čude, pri čemu je to definicija lopova iz šume, razbojnika, koji krade bogatima (jer sirotinji se nema što ukrasti)...

-osim na ovakav način, tj (r)evolucija u krađi, na ovaj način, masovno-online se može, tj danas nije potrebno ukrasti recimo milijun bogatašu (što je prije bilo implicitno-nužno, da je osoba milijunaš i da je tek tad moguće ukrasti takav iznos, zakoni fizike-logike..).. a danas se može i to, od sirotinje, tj može se milijunu ljudi ukrasti po dollar-euro.. lakše nego milijunašu, koji to čuva u sefu, ima oštrog psa i zaštitu.. dok je i samo kazneno djelo postalo nešto za što policija ne reagira, tj kao krađa čokolade u trgovini.. tj skoro kao 'legalno' ... i tako današnji robinhoodovi ne moraju krasti bogatašu, mogu i sirotinji, kao alanfordovski likovi pri čemu je ta logika ekšli ok.

-a kako se mijenja paradigma, mišljenja.. tako sad oni koje kradu, slave lopova kao branitelja, kao protivnika sustava velikih-bogatih-banaka, kao matrixshemu s hudicom, koja ime dobije upravo po liku, koji će nas jednako kao i flashgordon spasiti.. čitav universe :) .. od zlog minga, no to su priče, za djecu?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k

Nakon GameStop-a ta aplikacija vise nikad ne ide na moj mob

NULL!=NULL
 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovan
VladRi kaže...

Nakon GameStop-a ta aplikacija vise nikad ne ide na moj mob

 Vise se ne sijecam ali zar su samovoljno obustavili trgovinu? Mislio sam da ih je drzava prislilia?  ( tj. wallstreet )

6 godina
offline
Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k

samovoljno koliko se sjecam

NULL!=NULL
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k

Bilo je svega, kad pogledam Dumb Money valjda bude jasnije.

 
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Robinhood – kontroverzna aplikacija za trgovanje k

Što o ovoj platformi kaže Luka Burazer?

Magia Posthuma
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice