Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

poruka: 13
|
čitano: 4.246
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog".
6 godina
offline
Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

Znači platiš 40% više da vidiš za cca 5% bolju sliku - tj razliku koju skoro nitko živ neće ni primjetit, osim ako imaš konkurenciju odmah pored i sa kalorimetrom dražiš razlike.... zanimljivo bacanje para, al ej kome nije žao para neka izvoli.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sony
I 40% za cak 2 hdmi 2.1....
VenAtoR#2231
14 godina
offline
Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

3500 eura, lol. Baš naručio 65" mini led, 144 hz freesync za 720 eura. I to je puno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

 

Doba Trinitrona i Sonyja kao premium branda za koji se placa vise je proslo.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

Pa recenzije (rtings,whathifi itd) govore ono najbitnije, da je fantastična slika i naspram direktnih lg/samsung konkurenta istoga panela...

A cijena, pa to im je ipak premium top segment i sadrži više napredne tehnologije nego samo očiti panel

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
 
3 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sony
Gebirgs kaže...

 

Doba Trinitrona i Sonyja kao premium branda za koji se placa vise je proslo.

 Je, samo oni u Sonyu toga izgleda još nisu svjesni. Ali eto, uvijek će se naći netko kkoga žulja u džepu višak €, $ ili nečeg drugog i neće mu biti problem da odriješi kesu. Mi sirotinja moramo ganjati best buy ili najjeftinije što ima. Nisam pobornik ovog zadnjeg, nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino. A što se tiče kvalitete slike, u nju ne sumnjam. Ipak, nekada su te slike toliko ispeglane i dotjerane da izgledaju bolje nego u priroodi a to mi nije fora, radije gledam sliku koja je prirodnija, makar ne bila toliko oštra, kontrastna i sređena. 

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.11.2023 18:07 (učo).
5 godina
offline
Re: Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sony
učo kaže...
Gebirgs kaže...

 

Doba Trinitrona i Sonyja kao premium branda za koji se placa vise je proslo.

 Je, samo oni u Sonyu toga izgleda još nisu svjesni. Ali eto, uvijek će se naći netko kkoga žulja u džepu višak €, $ ili nečeg drugog i neće mu biti problem da odriješi kesu. Mi sirotinja moramo ganjati best buy ili najjeftinije što ima. Nisam pobornik ovog zadnjeg, nisam dovoljno bogat da kupujem jeftino. A što se tiče kvalitete slike, u nju ne sumnjam. Ipak, nekada su te slike toliko ispeglane i dotjerane da izgledaju bolje nego u priroodi a to mi nije fora, radije gledam sliku koja je prirodnija, makar ne bila toliko oštra, kontrastna i sređena. 

 A koja je to slika? 

10 godina
offline
Re: Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sony
forumaš kaže...

3500 eura, lol. Baš naručio 65" mini led, 144 hz freesync za 720 eura. I to je puno.

 O kojem TV-u se radi? Zvuči interesantno na papiru..

Ne umijem pisat
3 godine
offline
Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

Iz krajnosti u krajnost, 65" za 3500kn a ovo je 3500€, da mi je samo to vidjeti jedno pored drugoga jel vrijedi i 20% razlike a ne 700%

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sony
Bruner kaže...
forumaš kaže...

3500 eura, lol. Baš naručio 65" mini led, 144 hz freesync za 720 eura. I to je puno.

 O kojem TV-u se radi? Zvuči interesantno na papiru..

 

13 godina
neaktivan
offline
Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

Potpuno deplasirana rasprava ispod najboljeg televizora na tržištu. "Platiš 40% više za 5% bolju sliku"? Koliko platiš više za pola sekunde veće ubrzanje vrhunskog auta (npr. s 3.3 na 2.8 do 100 km/h)? Ili, još bolje, što će ti high end zvučnici od 3000€ kad ovi od 300€ odrađuju posao samo 5% lošije? Ovo je najbolje od najboljeg, za odlikaše, ne za ekipu koja kupuje televizor od 700€ (u koje i sam spadam).

 
7 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sony
Grga911 kaže...

Potpuno deplasirana rasprava ispod najboljeg televizora na tržištu. "Platiš 40% više za 5% bolju sliku"? Koliko platiš više za pola sekunde veće ubrzanje vrhunskog auta (npr. s 3.3 na 2.8 do 100 km/h)? Ili, još bolje, što će ti high end zvučnici od 3000€ kad ovi od 300€ odrađuju posao samo 5% lošije? Ovo je najbolje od najboljeg, za odlikaše, ne za ekipu koja kupuje televizor od 700€ (u koje i sam spadam).

Razumjem šta želiš reći ali mješaš stvari, jer ovo je TV od 3600 eur a ne od 30t eur (a ima i skupljih) tako da nismo niti blizu ičega vrhunskog osim njihovog marketinga, tako da ni cjenovno ovo ne spada niti blizu u rang Ferrarija od 1m eur, nego više u rangu Wolksvagena i Škode, jedan i drugi imaju isti motor, podvozje, skoro sve, ali u Wolksvagen dodaju par karafeka više da opravdaju višu cijenu, dok su sve bitne stvari više manje iste i svi to znaju. U

glavnom, ko voli nek izvoli!

14 godina
online
Bravia OLED XR-65A95L druga je generacija Sonyevog

Tko želi kupiti OLED uzme LG-a, i to onog koji je ima nižu cijenu trenutno (c2 ili C3), da li je ovogodišnji model ili prošlogodišnji nema neke razlike, po meni samo da ima 5 godina jamstva.

 

Tko želi trenutno najbolje što se nudi bira navedeni Sony, ili neki drugi oled (LG G3) ili microled, ili pričekaš koju godinu dana (ako možeš čeka) pa dobiješ za 2000-2500€.  

Moj PC  
2 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice